Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje Zmian w forum
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #21
 
A dla mnie niedziela, poniedziałek i wtorek, bo w sobotę nudzę się w domu a we wtorek przychodzi kolega i się uczę. Icon_wink2 Ale mi to jest całkowicie obojętne. Icon_razz Żyć bez mycharts mogę... ledwo ale mogę. Icon_wink2

PS A w ogóle to forum może być cały miesiąc zamknięte, ja tam się cieszę, że w ogóle COŚ SIĘ ROBI! Icon_smile2
29.03.2010 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Ja nie proponuję soboty, bo wtedy ludzie wstawiają listy, przynajmniej większość.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.03.2010 04:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #23
 
Ja i tak pewnie dopiero po świętach swoją wkleję, no chyba że zdążę przed...

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.03.2010 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
emigrant
Unregistered

 
Post: #24
 
Najlepiej w niedzielę i w poniedziałek.

Tak samo myślę, że nie ma potrzeby postować list światowych tak jak to jest do tej pory. Czy nie lepiej dać linki do tych stron?
Mam fajny link do listy angielskiej . Jest też strona, gdzie znajdziecie linki do różnych światowych list , można dodać rodzimy OLIS czy LP'3.
Sam tez korzystam ze stron belgijskiej ULTRATOP, gdzie też znajdziecie linki do list innych krajów.

No i jest kilka tematów, których nikt nie postuje ( np. są nieaktualne). Trzeba z tym zrobić porządek.
29.03.2010 07:43 PM
Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #25
 
Wyłączenie bedzie od niedzieli od 21.00 do poniedziałku do 0.00...ale do 0.00 z niedzieli na poniedziałek czy z poniedziałku na wtorek? Bo brzmi jakby wyłączenie trwało tylko 3 h.
30.03.2010 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
To chyba jasne, że wyłączenie będzie trwało 27 godzin Icon_smile Ja nic dziwnego w tym nie widzę, tak się podaje czas.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2010 03:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
mi co prawda wszystko jedno czy to będą 3 godziny czy 27, ale jak dla mnie to godzina 0.00 to z niedzieli na poniedziałek, a jakby miało być z poniedziałku na wtorek to powinna być 24.00, ewentualnie 0.00 ale we wtorek.
30.03.2010 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
emigrant napisał(a):No i jest kilka tematów, których nikt nie postuje ( np. są nieaktualne). Trzeba z tym zrobić porządek.
Ale myślę, że nie chodzi Ci o ich wyrzucenie? Ale warto zrobić taki dział, gdzie są rzeczy już nieaktualne.
30.03.2010 05:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
emigrant
Unregistered

 
Post: #29
 
Nie, nie chodzi mi o wyrzucenie. Każdy mógłby podać swój pomysł jak to rozwiązać.
30.03.2010 06:31 PM
Cytowanie selektywne
rado
Unregistered

 
Post: #30
Czas wyłączenia forum
Wyjaśniam iż forum będzie wyłączone od niedzieli tj. dnia 4-go kwietnia 2010 roku, a ponownie pojawi się we wtorek być może że nawet po południu. Spowodowane to jest tym iż zostanie przekierowana domena na nowe DNS-y (nowy adres serwera) przekierowanie niestety trwa i nie jest to zależne ode mnie tylko od rejestratora domen.

Zauważyłem iż chcecie pozostawiać nie aktualne posty, to proponuje stworzenie ARCHIWUM, tam będą przenoszone nie aktualne posty. Myślę że warto także stworzyć KOSZ tam trafią posty nie czytane i nie aktualne, a raz na kwartał lub pół roku usuwane.

30.03.2010 06:56 PM
Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Ale o czym my w ogóle piszemy. Jakie tematy mają trafiać do kosza? Chyba nie listy userów sprzed kilku miesięcy albo stare wpisy o jakichś nowych płytach - one mają chyba swój własny kąt. I czemu po pół roku miały być usuwane?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2010 07:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #32
 
kajman napisał(a):warto zrobić taki dział, gdzie są rzeczy już nieaktualne.

Rado napisał(a):warto stworzyć KOSZ tam trafią posty nie czytane i nie aktualne, a raz na kwartał lub co pół roku usuwane


mnie możecie już całościwo w tej chwili wrzucić do kibla i spuścić wodę. tylko na to was stać.
30.03.2010 07:32 PM
Cytowanie selektywne
emigrant
Unregistered

 
Post: #33
 
Listoholik napisał(a):mnie możecie już całościwo w tej chwili wrzucić do kibla i spuścić wodę. tylko na to was stać.

Nikt tak z pewnością nie sądzi aby spuszczać po Tobie wodę. Myślę, że przesadzasz.
Cieszę się, że jednak zaglądasz na Forum. Icon_biggrin3

Do Pawła: Ani myślę o usuwaniu starych list userów. Podałem po prostu pomysł przejrzenia postów, których tematy są zamknięte itp.
30.03.2010 07:42 PM
Cytowanie selektywne
rado
Unregistered

 
Post: #34
 
Ja oczekuje waszych opinii a nie żali. Żeby nie było nie jasności wszystko zostanie bez zmian. Chcę przypomnieć ze to forum jest dla Was i Wy je tworzycie, także prosił bym o rzeczowe wypowiedzi
30.03.2010 07:45 PM
Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
emigrant napisał(a):Cieszę się, że jednak zaglądasz na Forum. Icon_biggrin3
A ja się nie cieszę, bo kolega Listoholik dalej daje upust swojemu chamstwu. Ile razy już się zarzekał, że go tutaj nie ma? Myślałem, że może tym razem napisze coś sensownego, ale znów się zawiodłem.

Rado napisał(a):Ja oczekuje waszych opinii a nie żali.
Dlatego napisałem, że nie rozumiem co miałoby być usuwane po tym półrocznym okresie i co trafiałoby do kosza. Moim zdaniem wszystko ma swoje miejsce w tym momencie. Nie wiem jakie wypowiedzi, z jakich działów, miałyby być przenoszone po utracie statusu aktualności.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2010 08:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
rado
Unregistered

 
Post: #36
 
Wracając do tego czy coś usuwać czy tez nie to tylko sugestia. Ale skoro wszystko ma swoje miejsce to nie ma problemu
30.03.2010 08:08 PM
Cytowanie selektywne
emigrant
Unregistered

 
Post: #37
 
saferłel napisał(a):Nie wiem jakie wypowiedzi, z jakich działów, miałyby być przenoszone po utracie statusu aktualności.
Np. takie jak ten
30.03.2010 08:11 PM
Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Co do Archiwum (niezależnie od tego, jak się nazwie) to jestem zdecydowanie za, co do usuwania postów zdecydowanie przeciwko. Myślę, że tym, co powinno trafić do archiwum jest czymś, czym zajmą się moderatorzy (ale oczywiście nie oznacza to, że Admin nie ma tu nic do powiedzenia, jednak to nie są rzeczy tak istotne, żeby on musiał decydować).
30.03.2010 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
No tak, ale radiomycharts to chyba wyjątek, bo jak wiadomo przeniesione zostało na nowe forum. Ten dział faktycznie powinien zostać przesunięty na ''tyły'' forum i w jakiś kompaktowy sposób zapakowany Icon_wink

Rado napisał(a):Wracając do tego czy coś usuwać czy tez nie to tylko sugestia. Ale skoro wszystko ma swoje miejsce to nie ma problemu
Tak, myślę, że w tym momencie wszyscy będziemy jednogłośni. Na pewno nie chcemy usuwania żadnych postów Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2010 08:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
emigrant
Unregistered

 
Post: #40
 
Ja bym chciał jeszcze większej dyscypliny forumowiczów. Niektórzy przesadzają ze zbyt długim milczeniem i brakiem postowania. Rozumiem, to jest życie i nie każdy ma czas non-stop uczestniczyć w życiu Forum.
Ale są tacy, którzy ostatnią listę wstawili w zeszłym roku.
30.03.2010 08:23 PM
Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Serwer forum rado 30 29 405 23.06.2011 01:02 AM
Ostatni post: rado
  Reklama w forum rado 86 23 424 26.01.2011 12:29 AM
Ostatni post: rado
  Wasze propozycje i sugestie Konrad 90 23 885 07.04.2010 10:47 PM
Ostatni post: Yacy
  Forum przestaje istnieć tadzio3 59 14 844 07.04.2010 10:44 PM
Ostatni post: Yacy
  Forum awaryjne kajman 24 6 495 13.12.2009 12:47 AM
Ostatni post: furbul
  Już 38 list na forum Konrad 24 7 302 07.04.2008 09:41 PM
Ostatni post: Konrad

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości