Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choroba Nergala
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #1
Choroba Nergala
Najpierw na stronie zespołu pojawiło się taki info:
Cytat:Informujemy, że w związku z problemami zdrowotnymi Behemoth został zmuszony do odwołania koncertu na Sonisphere Fest (7 sierpień, Finlandia). Nie wiemy jeszcze, czy kolejne europejskie daty również zostaną odwołane, czy też odbędą się zgodnie z planem. Więcej szczegółów pojawi się w nadchodzących dniach.
potem informacje, że Nergal na sygnale został przewieziony do kliniki hematologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Gdańsku.

a dziś mamy takie oto oświadczenie Nergala:
Cytat:„Nie chcę was zanudzać szczegółami, ale nie mogę dłużej ukrywać faktu, ze jestem poważnie chory i czeka mnie wieloetapowe leczenie, które może potrwać nawet do kilku miesięcy. Tym samym odwołujemy najbliższe letnie festiwale, planowaną na wrzesień i październik trasę po Rosji i krajach Bałtyckich oraz listopadowy tour po USA. Wiem, ze nie są to dla Was najlepsze newsy ale zdrowie jest najważniejsze. Czeka mnie niełatwy okres i dużo pracy ale stal hartuje się w ogniu, czyż nie? Znacie mnie na tyle, że wiecie, ze wyjdę z tego silniejszy niż kiedykolwiek. Wtedy tez zaplanujemy wszystkie koncerty od nowa i z jeszcze większym rozmachem. W tej chwili czuje się dobrze, moja głowa jest sfokusowana na walkę z chorobą, wszystko jest pod kontrolą fachowego personelu. Mam przy sobie najwspanialszą i kochającą kobietę, rodzinę, zespół, menagerow i ludzi z firm wydawniczych, którzy robią wszystko żeby mnie wspierać. Nie proszę o więcej jak tylko o odrobine cierpliwości. Chciałbym dodać, iż fakt, ze w najbliższym czasie nie będziemy koncertować nie oznacza ze przechodzimy w stan hibernacji. Mamy wam wiele do zaoferowania i w ciągu najbliższych miesięcy Behemoth będzie funkcjonował na wielu innych płaszczyznach. W najbliższych dniach spodziewajcie premiery naszego najnowszego clipu „Alas, Lord Is Upon Me”. Gwarantuje, ze jest to najdoskonalszy, najbardziej prowokacyjny i stymulujący obraz jaki kiedykolwiek popełniliśmy. Ponadto kończymy prace nad trzypłytowym wydawnictwem DVD „Evangelia Heretika”, które ujrzy światło dzienne jeszcze w listopadzie tego roku nakładem Mystic Prod. W tym miesiącu otwieramy nasz sklep internetowy na cały świat, jednocześnie pracując nad nowymi wzorami koszulek i ekskluzywnymi gadżetami, które będą w nim dostępne. To by było na tyle… będziemy na bieżąco informować was o tym co się dzieje w naszym obozie. Rogi w górę!”
Brzmi dość poważnie powiem szczerze...

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
08.08.2010 07:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości