Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ania Dąbrowska - Ania Movie
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 510
Dołączył: Aug 2008
Post: #21
 
Także popieram to zdanie. Płytę już mam, przesłuchałem we fragmentach w sklepie i niektóre rzeczy są świetne, a niektóre dają niedosyt. Może coś napiszę, jak więcej posłucham (raczej po 25 marca, bo do tego czasu każdą wolną chwilę przeznaczoną na słuchaniu będę poświęcał na NL9 bo w lesie jeszcze jestem).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
18.03.2010 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 510
Dołączył: Aug 2008
Post: #22
 
A jednak dziś sobie posłuchałem ze 4 razy. Bardzo dobra. Kilka kawałków rewelka, a chyba nawet najsłabsze są więcej niż średnie. Przynajmniej takie wrażenie, zobaczymy czy nie znudzi (poprzednie jej płyty tak robiły).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.03.2010 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #23
 
Płyta jest w tej chwili do odsłuchania na jej stronie myspace
20.03.2010 01:32 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #24
 
Tak, jest do odsłuchania i muszę się zgodzić z Miszonem. Brzmi rewelacyjnie, ale ja lubię jej głos, więc to może dlatego :?: Icon_wink2
20.03.2010 02:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
http://sonymusic.pl/wiadomosc_2362.html ??

A jeśli chodzi o płytę, to bałem się co prawda trochę, że Ania sobie nie poradzi z tymi utworami, szczególnie ze "Strawberry Fields Forever". Co prawda nie przebiła Beatlesów, ale też nie zrobiła im krzywdy i obroniła się całkiem dobrze Icon_smile "Deeper and Deeper" jest świetne!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.03.2010 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 510
Dołączył: Aug 2008
Post: #26
 
Tak, też się bałem o Beatlesów. Nie jest super, ale źle też nie. Może być (o Beatlesach piszę). Deeper and Deeper i Bang Bang najlepsze.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
20.03.2010 06:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #27
 
Nie ma co owijac w bawelne, jest rewelacyjna ta dziewczyna w swoim genre, ona nie chce tworzyc "niczego wiecej" jak dobry pop. Po prostu - i w tym obecnie najlepsza w Polsce.
A tutaj te arranzacje w sam raz w jej stylu, niczego za malo, niczego za duzo, nic nie razi... KOlejna plyta i kolejna swietna - czego chciec wiecej. Bede jej zawsze bronil za to co juz zrobila dla polskiej muzyki Icon_wink.

https://radio-orbit.pl/
20.03.2010 07:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 510
Dołączył: Aug 2008
Post: #28
 
Hehe, wiedziałem że drwycior się odezwie Icon_razz .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
20.03.2010 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #29
 
bang bang jest swietne

w ogole jesli chodzi o anie to ona w sumie jako 1 z idola sie broni. wydra (nie ma to jak calowac foki, choc zeby nie bylo zolnierz mi sie podobal bardzo iu jeszcze jakis tam numer). makowiecki-hmm z silver rocket fajnie a solo to juz tak sobie (choc jego wersja hicioru kylie baardzo lubie), janosz-jajecznica i koniec, zalef-nie ma choc teksty napisala mu nosowska (no dobra teraz wlasnie gra z hehem/nosowska gra na klawiszach + chorki ale solo kariery 0), flinta ktora dla mnie od samego poczatku byla najlepsza z calego idola (jej a capelal mercedesa!!) i 2 plyty i co najwyzej przecietnie, no zostaje jeszcze brodka i moze byc ale do anki to jej bardzo brakuje
20.03.2010 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #30
 
drwycior napisał(a):Nie ma co owijac w bawelne, jest rewelacyjna ta dziewczyna w swoim genre, ona nie chce tworzyc "niczego wiecej" jak dobry pop. Po prostu - i w tym obecnie najlepsza w Polsce.
A tutaj te arranzacje w sam raz w jej stylu, niczego za malo, niczego za duzo, nic nie razi... KOlejna plyta i kolejna swietna - czego chciec wiecej. Bede jej zawsze bronil za to co juz zrobila dla polskiej muzyki Icon_wink.
Podpisuję się pod tym Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.03.2010 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 510
Dołączył: Aug 2008
Post: #31
 
bugman napisał(a):makowiecki-hmm z silver rocket fajnie a solo to juz tak sobie
A mnie się podoba jak się rozwija. Zresztą, nawet dostał nominację do paszportów Polityki (a może i wygrał?), a to prestiżowe wyróżnienie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
21.03.2010 01:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #32
 
Nie znam jeszcze płyty, ale w gazetce MM jest za 26.99 więc się może skuszę. Zastanawiam się tylko o co chodziło Stelmiemu z tą wadą produkcji... :roll:
Co do Idola, to Anie lubię za kilka piosenek, do całych płyt nie mogę się przekonać, Makowieckiego to ja tam bardzo lubię, szczególnie 'Ostatnie wspólne zdjęcie', teraz czekam na płytę No! No! No! ciekawe jak im wyjdzie, no I Flinta, która kiedyś uwielbiałem, teraz czekam w końcu na coś nowego, ale lubię powrócić do kilku piosenek z płyt ('Agape', 'Oni') i to woodstockowe 'Cry baby' <miazga>
21.03.2010 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
"Bang Bang" mi się nie podoba. jest takie suche, nie ma emocji oryginału.
choć zaśpiewane bardzo dobrze, to jednak moim zdaniem za mało.
"Suicide" jest poprawne, a reszty jeszcze nie znam.
22.03.2010 10:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #34
 
Hmm, a ciekawe co z tymi, którzy kupili już.

Cytat:W weekend forma Sony Music wydała na ten temat oficjalne oświadczenie:

"Firma Sony Music Polska z przykrością informuje, że w trosce o jakość wydawanych płyt, poszanowaniu artysty, jaki i finalnego odbiorcy, zmuszona jest wycofać z rynku cały nakład płyty ANIA MOVIE. Nakład zawiera wadę techniczną. 22 marca przestaje być oficjalną datą premiery płyty ANIA MOVIE. Nowa data premiery zostanie podana do wiadomości publicznej w najbliższych dniach na stronie Sony Music, jak również zostanie przesłana do partnerów medialnych Sony Music Polska. Wszystkich oczekujących na nowa płytę ANI DĄBROWSKIEJ przepraszamy.

Dyrekcja

Sony Music Entertainment Poland"
22.03.2010 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #35
 
Ale co to za wada w ogóle?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.03.2010 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 510
Dołączył: Aug 2008
Post: #36
 
Czyli mam unikat? Icon_razz

Bo podobno chodzi o okładkę. Że za ciemna niby czy coś. Inni twierdzą, że zbyt podobna do jakiejś innej (plagiat?).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
23.03.2010 12:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #37
 
Miszon napisał(a):Czyli mam unikat? Icon_razz

Bo podobno chodzi o okładkę. Że za ciemna niby czy coś. Inni twierdzą, że zbyt podobna do jakiejś innej (plagiat?).

masz unikat. ja tez zaluje zen ie kupilem jej w dniu premiery... plyta swietna! a masz jaka wersje ? podstawowa czy z 2 cd ?
23.03.2010 01:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 510
Dołączył: Aug 2008
Post: #38
 
2 CD ofkoz Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
24.03.2010 12:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #39
 
Miszon napisał(a):2 CD ofkoz Icon_smile2 .

hmm mozesz cos zrobic z cd 2 (link na priv ?Icon_razz2P)

a co do tego czemu ja wycofali. pomoc 1 z piosenek nie ma jeszcze autoryzacji, ma sie wszystko roztrzygnac na dniach. wstepnie premiera plyty 29 marzec
24.03.2010 01:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 510
Dołączył: Aug 2008
Post: #40
 
bugman napisał(a):ponoć 1 z piosenek nie ma jeszcze autoryzacji
Możliwe. Tak słyszałem o plagiacie, więc może to to. Stawiam na The Beatles.
bugman napisał(a):link na priv ?
Postaram się coś zrobić jeszcze w tym tygodniu. N razie no time.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
24.03.2010 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości