Ankieta: Kt
Ankieta jest zamknięta.
mycharts.pl (podzia 64.52% 20 64.52%
35.48% 11 35.48%
Razem 31 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dalej w mycharts.pl? - ankieta
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Greg napisał(a):Skoro zamknięte to nawet powinno być zlikwidowane.
Tłumaczę przecież, że chcieliśmy te posty przenieść na Forum Radia Orbit, ale to się nie stało. Tychże archiwalnych postów w żadnym wypadku nie chcemy likwidować, chyba że w końcu uda się je przenieść.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
13.03.2010 06:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #22
 
No ja juz sie wypowiadalem dwa razy i ostatni raz Icon_wink -
- nie wykupie domeny mycharts.pl
- sluze swoja domena, gdzie mozna przeniesc cale forum tak jak jest,
- forum byloby subdomena http://www.mycharts.radioorbit.pl -
- moglbym pomoc oczywiscie na poczatku, ale nie jestem w stanie sie zajmowac forum jako admin, dlatego potrzebnych by bylo 1 lub 2 adminow juniorow. Nie dlatego ze nie chce, tylko nie mam czasu.
- przeniesienie forum to kwestia kilku godzin, wszystko wygladalo by tak samo jak teraz
- transfer mam nieograniczony, miejsce jest, firma hostingowa hosttech.ch - mam tam oprocz radioorbit.pl i forum.radioorbit.pl jeszcze inne strony, wszystko jest OK ( to w razie gdyby ktos pytal)

Wiec to w razie czego - alternatywa mysle ze jest.
Ja rozumiem to tak, ze jesli bedziemy chcieli utrzymac ten serwer to albo Konrad da nam dane firmy hostingowej zeby mozna bylo ustalic zmiane klienta domeny, i przedluzyc wszystko na nastepny rok, bo jego konto jako klienta tam wygasa - TAK BY BYLO NAJLATWIEJ
a jesli nie, to poszukac innej firmy hostingowej, wykupic serwer i zglosic o przeniesienie domeny pod ich hosting. Takie cos z reguly dlugo nie trwa 1-2 dni a nawet dzieje sie automatycznie. Ale wtedy trzeba przeniesc to forum takze, tego za nas nikt nie zrobi.

Wiec ja tak naprawde czekam na jakis odzew od Konrada, jak to wyglada dokladniej.

https://radio-orbit.pl/
13.03.2010 07:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
drwycior, dzięki! Dużo jaśniej teraz Icon_wink2
I teraz by się przydała odpowiedź Konrada. Mam nadzieję, że stanie sie to w krótkim czasie. Ja dla mnie to w tej chwili lepsza jest opcja nr 2. Jest pewniejsza! Ale głosu jeszcze nie oddałem ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.03.2010 12:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #24
 
Ja na 2 głosuję, bo:
- daje większą gwarancję, że forum nie zniknie (czas, czas, czas!)
- jest tańsza i zapewne szybsza (czas, czas, czas!), wszelkie ustalenia odnośnie "władz" można zrobić już po 1 kwietnia, jak będziemy wiedzieć, czy w ogóle strona zostaje
- moja aktywność na tym forum obecnie jest może nie znikoma, ale średniawa (prawie w ogóle nie zaglądam do list, a w zasadzie zaglądam, ale nie komentuje, offtopiki głównie i niusy uskuteczniam Icon_wink2 ), a w każdym razie płacić nie będę

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
14.03.2010 01:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #25
 
Mi to jest obojetne, byle forum dzialalo Icon_wink2
14.03.2010 02:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Miszon napisał(a):Ja na 2 głosuję, bo:
- daje większą gwarancję, że forum nie zniknie (czas, czas, czas!)
- jest tańsza i zapewne szybsza (czas, czas, czas!), wszelkie ustalenia odnośnie "władz" można zrobić już po 1 kwietnia, jak będziemy wiedzieć, czy w ogóle strona zostaje
- moja aktywność na tym forum obecnie jest może nie znikoma, ale średniawa (prawie w ogóle nie zaglądam do list, a w zasadzie zaglądam, ale nie komentuje, offtopiki głównie i niusy uskuteczniam Icon_wink2 ), a w każdym razie płacić nie będę
A ja na pierwszą, a podane tutaj zastrzeżenia nie są dla mnie takim problemem, co częściowo wyjaśniłem w sąsiednim wątku, a na ostatnie to tylko cieszy mnie Twoje postawienie sprawy (myślę, że nie będzie problemu ze znalezieniem osób gotowych utrzymać finansowo to forum.
14.03.2010 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Na tę chwilę opcja nr 2 jako, że wydaje się stabilniejsza i pewniejsza. W przypadku opcji pierwszej musiałby sie znaleźc ktoś dysponujący czasem i odpowiednią wiedzą na temat administrowania a póki co chyba nikt się taki nie znalazł...

Owszem, mycharts.pl lepiej brzmi ale u mnie i tak adresy wchodzą automatycznie (zresztą pewnie jak u znacznej większości) więc nie będzie mi to aż tak bardzo przeszkadzac.

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
14.03.2010 06:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
tak na szybko, bo mnie w weekend nie było

1. domena mycharts.pl jest opłacona do lipca
2. przejęciem forum mycharts.pl jest także zainteresowany Jacek z forum LP3 wraz z zapewnieniem finansowania domeny i serwera

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
14.03.2010 08:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Konrad napisał(a):1. domena mycharts.pl jest opłacona do lipca
2. przejęciem forum mycharts.pl jest także zainteresowany Jacek z forum LP3 wraz z zapewnieniem finansowania domeny i serwera
1. Czyli jakby co to z płaceniem nie musimy się spieszyć.
2. Być może byłoby to dobre wyjście, gdyby Jacek został Adminem. Warto byłoby z nim porozmawiać. Najlepiej ktoś, kto ma kontakt telefoniczny, bo to szybciej by poszło. Tylko przyznam się, że wolałbym współfinansować, a nie wszystko zrzucać na barki Jacka.
14.03.2010 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Konrad napisał(a):2. przejęciem forum mycharts.pl jest także zainteresowany Jacek z forum LP3 wraz z zapewnieniem finansowania domeny i serwera
No to może teraz będzie konkurs przetargowy Icon_wink2
A tak poważnie, to cieszę się z tego, że kolejna osoba zgłosiła chęć objęcia naszego forum. Tylko czy Jacek (podobnie jak Klaudiusz) znajdzie czas na administrowanie, czy także będzie szukał osoby w stylu Junior Admin

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
14.03.2010 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Świetnie! To by rozwiązywało problem braku osoby administratora, która wykupiłaby serwer, a nie tylko mogła użyczyć swojego.

tadzio3 napisał(a):ylko czy Jacek (podobnie jak Klaudiusz) znajdzie czas na administrowanie, czy także będzie szukał osoby w stylu Junior Admin
Ja myślę, że i tak trzeba obsadzić z 2 osoby, które będą miały dosyć spore uprawnienia, by forum mogło pracować 24/h i by nie zdarzały się przykre wpadki....
Administratorzy w obu opcjach nigdy nie byli problemem. Ważne, żeby był ktoś, kto zdecyduje się być ''technicznym'' i będzie spełniał obecną rolę Konrada. Z tego co zostało wyżej napisane, to właśnie Jacek chce rozegrać ''przetarg'' Icon_biggrin w ten sposób. Zniknęłyby wtedy wszelkie wątpliwości związane z pierwszą opcją.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.03.2010 09:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #32
 
Konrad napisał(a):tak na szybko, bo mnie w weekend nie było

1. domena mycharts.pl jest opłacona do lipca
2. przejęciem forum mycharts.pl jest także zainteresowany Jacek z forum LP3 wraz z zapewnieniem finansowania domeny i serwera
1. to nie rozumiem czemu dałes nam taki krótki okres na przeorganizowanie się...?
2. w takim razie nasza ankieta nie jest rozstrzygająca... bo ostateczną decyzję i tak zdaje sie podejmiesz Ty. No i tak właściwie powinno być... I cieszy mnie zainteresowanie [Jacek, Klaudiusz Icon_smile2]. I jeszcze mam nadzieję, że wynik naszej ankiety będzie jakimś drogowskazem Icon_wink2. Tylko jest jedno "ale" Cały czas to samo "ale": wg mnie , szwankuje przepływ informacji między Tobą [Administratorem], a nami [użytkownikami Forum]... Każdą informację musimy wyciągać... A uwierz, że dla wielu z nas to bardzo ważne miejsce w sieci...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.03.2010 02:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
marsvolta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 500
Dołączył: Mar 2008
Post: #33
 
Yacy napisał(a):1. to nie rozumiem czemu dałes nam taki krótki okres na przeorganizowanie się...?
Zgadzam się dlaczego nie wiemy od tym od dawna.
Ale w sumie to nie ma problemu zrobimy składkę i będzie po sprawie!
15.03.2010 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #34
 
marsvolta napisał(a):Zgadzam się dlaczego nie wiemy od tym od dawna.
nie wiemy jakie powody ma Konrad. Chodzi mi raczej o to, że domena wykupiona jest do lipca... a my mamy czasu jeszcze dwa tygodnie...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.03.2010 05:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Yacy napisał(a):. w takim razie nasza ankieta nie jest rozstrzygająca...
Tylko, że drwycior od razu zaznaczył, że nie wykupi mycharts.pl, a Jacek z forum Lp3 jest chyba zainteresowany takim rozwiązaniem z tego co zrozumiałem.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.03.2010 05:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Yacy napisał(a):Chodzi mi raczej o to, że domena wykupiona jest do lipca... a my mamy czasu jeszcze dwa tygodnie..
być może miejsce na serwerze jest wykupione do końca marca.
15.03.2010 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #37
 
kajman napisał(a):
Miszon napisał(a):Ja na 2 głosuję, bo:
- daje większą gwarancję, że forum nie zniknie (czas, czas, czas!)
- jest tańsza i zapewne szybsza (czas, czas, czas!), wszelkie ustalenia odnośnie "władz" można zrobić już po 1 kwietnia, jak będziemy wiedzieć, czy w ogóle strona zostaje
- moja aktywność na tym forum obecnie jest może nie znikoma, ale średniawa (prawie w ogóle nie zaglądam do list, a w zasadzie zaglądam, ale nie komentuje, offtopiki głównie i niusy uskuteczniam Icon_wink2 ), a w każdym razie płacić nie będę
A ja na pierwszą, a podane tutaj zastrzeżenia nie są dla mnie takim problemem, co częściowo wyjaśniłem w sąsiednim wątku, a na ostatnie to tylko cieszy mnie Twoje postawienie sprawy (myślę, że nie będzie problemu ze znalezieniem osób gotowych utrzymać finansowo to forum.
Po prostu - szczerze napisałem. Na lp3.pl na pewno bym się zrzucił gdyby była taka potrzeba.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
15.03.2010 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #38
 
I?
Ankieta zakończona.
Jakieś decyzje?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
17.03.2010 08:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Zostajemy przy mycharts.pl i czekamy wynik rozmów Jacka z Konradem, o ile takie się odbyły/odbędą. Mam nadzieję, że w tej sprawie doczekamy się odpowiedzi w ciągu, powiedzmy, najbliższych 2 dni.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.03.2010 10:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Niestety ów Jacek to nie jest Jacek z forum lp3 tylko nasz kolega forumowy emigrant, który też ma na imię Jacek. Z mojej strony ze względu na ogólny pośpiech doszło do nadinterpretacji faktów :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
17.03.2010 11:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości