Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum przestaje istnieć
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Yacy napisał(a):ale jednak kilka dni powinno być. ja myślałem własnie o tygodniu - do 19.02, ale nie będę się upierał Icon_wink2

Zawsze będzie można przedłużyć jakby co, chyba jest opcja modyfikacji ankiety..., a swoją drogą pomyślałem, że można by rozesłać do userów informacje o ankiecie. W końcu każdy z nich ma prawo w jakiś sposób zadecydować o przyszłości forum.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2010 03:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #42
 
A nie można tak, żęby po wpisaniu mycharts.pl przekierowywało na ten nowy adres? Oczywiście w okresie przejściowym, później by było normalnie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.03.2010 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
No raczej nie, skoro forum ma zniknąć 1 kwietnia z internetu. Ja to rozumiem tak, że Konrad po prostu je wyłącza, bo np. wtedy upływa termin zapłaty i domena mycharts.pl się dezaktywuje. Nie istnieje. Nie ma wtedy możliwości przekierowania na inną stronę, tak jak w przypadku aliasów. Jeśli jednak jestem w błędzie, to proszę o sprostowanie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2010 04:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #44
 
No to ja także dziękuję za 3 lata, które tutaj spędziłem i które mimo wszelkich konfliktów miło wspominam. Mam nadzieję, że to nie jest koniec. Mam nadzieję, że to tylko zamknięcie pewnej epoki i otwarcie nowej, może nawet lepszej... Cieszę się, że wszyscy się tak jednoczą i są zgodni co do forum... ja także jestem tutaj przywiązany i nie wyobrażam sobie zniknięcia mycharts.pl
Jestem za zostawieniem nazwy Mycharts, natomiast sam fakt pewnej bliższej współpracy z Radiem Orbit cieszy mnie bardzo. Icon_smile2
12.03.2010 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #45
 
saferłel napisał(a):No raczej nie, skoro forum ma zniknąć 1 kwietnia z internetu. Ja to rozumiem tak, że Konrad po prostu je wyłącza, bo np. wtedy upływa termin zapłaty i domena mycharts.pl się dezaktywuje. Nie istnieje. Nie ma wtedy możliwości przekierowania na inną stronę, tak jak w przypadku aliasów. Jeśli jednak jestem w błędzie, to proszę o sprostowanie.
Domeny mogą funkcjonować bez adresów. Zawsze można takową wykupić oddzielnie i zrobić przekierowanie, ale nie wiem co na to drwycior. W każdym razie ewentualne funkcjonowanie obu adresów myślę, że załatwiałoby problem "nazwy" Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.03.2010 01:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #46
 
To jak juz wykupie domene mycharts.pl to po co mialbym ja przekierowywac w tym przypadku skoro ma zachowac oryginalnosc.

https://radio-orbit.pl/
13.03.2010 01:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Racja, to trochę bezsensu, ale cieszę się, że jesteś zdecydowany nawet na mycharts.pl. To już rozwiązuje kilka problemów.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.03.2010 10:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #48
 
Hehe, to byla wypowiedz hipotetyczna.

https://radio-orbit.pl/
13.03.2010 11:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #49
 
Własnie. Poczekajmy na wyniki. Ja jestem za rozwiązaniem prostszym i tańszym. Czyli zostaje po staremu, ale wydłuża się adres.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
14.03.2010 01:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #50
 
Miszon napisał(a):Własnie. Poczekajmy na wyniki. Ja jestem za rozwiązaniem prostszym i tańszym. Czyli zostaje po staremu, ale wydłuża się adres.
Ja generalnie też. Zmiana adresu mnie nie boli.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.03.2010 01:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
No to z mojej strony tak milusio nie będzie.
Owszem, każdy ma prawo do suwerennych decyzji, ale ja osobiście czuję się zniesmaczony. Powiedzmy wprost - Konrad dał ciała i taka jest prawda.
A wracając do kwestii bardziej przyziemnych - przy opcji płatnej jestem w stanie coś tam wysupłać, ale tylko bardzo symboliczną kwotę.
14.03.2010 12:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
 
należy pamiętać, że przy opcji pierwszej trzeba jeszcze znaleźć kogoś, kto będzie chciał w pełni administrować, a jak widać kandydatów nie ma.
przy opcji drugiej ta bardzo ważna kwestia jest zapewniona przez drwyciora, który jedynie będzie potrzebował ze dwóch junior adminów (rozumiem, że z uprawnieniami z grubsza takimi jak teraz Yacy), a to będzie znacznie łatwiej spełnić.
14.03.2010 01:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #53
 
ku3a napisał(a):(rozumiem, że z uprawnieniami z grubsza takimi jak teraz Yacy)
z grubsza tak, ale mam jednak nadzieję, że ze sporo większymi. Dla dobra forum i drwyciora Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.03.2010 02:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
ku3a napisał(a):należy pamiętać, że przy opcji pierwszej trzeba jeszcze znaleźć kogoś, kto będzie chciał w pełni administrować, a jak widać kandydatów nie ma.
przy opcji drugiej ta bardzo ważna kwestia jest zapewniona przez drwyciora
Otóż to. Boję się, że przy pierwszej opcji możemy w pewnym momencie obudzić się w ręką w nocniku i nie zdążyć nic zrobić.
Drwycior niejednokrotnie pokazał w administrowaniu forum, że poważnie podchodzi do tego typu spraw, jest dyspozycyjny, odpowiedzialny i co ważne profesjonalny. Sporo pochwał, ale to prawda.
Jeżeli wszystkim mocno zależy na adresie mycharts.pl zawsze możemy na spokojnie opracować strategię i wykupić go w innym momencie, kiedy wszystko będzie zorganizowane i dopracowane. W tym momencie wydaje mi się, że staniemy tylko na deklaracjach. I ja nie będę się w to mieszał, bo obstaję przy drugiej opcji.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
14.03.2010 03:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #55
 
tadzio3 napisał(a):Jeżeli wszystkim mocno zależy na adresie mycharts.pl zawsze możemy na spokojnie opracować strategię i wykupić go w innym momencie, kiedy wszystko będzie zorganizowane i dopracowane. W tym momencie wydaje mi się, że staniemy tylko na deklaracjach.
Oj tak. Zgadzam się, że czas nas goni i to byłoby najrozsądniejsze wyjście.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.03.2010 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
ku3a napisał(a):należy pamiętać, że przy opcji pierwszej trzeba jeszcze znaleźć kogoś, kto będzie chciał w pełni administrować, a jak widać kandydatów nie ma.
przy opcji drugiej ta bardzo ważna kwestia jest zapewniona przez drwyciora, który jedynie będzie potrzebował ze dwóch junior adminów (rozumiem, że z uprawnieniami z grubsza takimi jak teraz Yacy), a to będzie znacznie łatwiej spełnić.
Napiszę tak, że jeżeli w początkowym okresie ktoś by mnie wsparł i pewne rzeczy wytłumaczył, a w późniejszym wsparł radą, jestem gotów podjąć się funkcji administratora. Wiem, że nie jestem idealnym kandydatem, ale akurat mam cechę bardzo przydatną do tej funkcji jaką jest spora ilość czasu. Nie lubię rządzić, ale mam nadzieję, że wesprą mnie (jeżeli do tego dojdzie) admin-juniorzy i moderatorzy, którzy do tej pory działali bardzo skutecznie (chociaż pozornie może tego nie było widać). Sprawa finansowa wygląda tak, że jestem w stanie wpłacić odpowiednią sumę pod wskazany adres, kiedy tylko takowy znać będę. Może to śmiesznie zabrzmi, ale jestem za pierwszą wersją ze względów sentymentalnych (ale prestiżowych także). Czyli akurat czasu nam nie zabraknie, jeżeli podejmiemy decyzje w ciągu najbliższego tygodnia.
Edit: Jeżeli znajdzie się osoba bardziej odpowiednia i zarazem chętna to z chęcią przekażę jej administrowanie forum.
14.03.2010 03:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
ale tu nie chodzi o administrowanie zawartością forum, bo to w dużej mierze robiliby junior admin + moderatorzy, tylko raczej o kwestie takie jak naprawianie ew. bugów, trzymanie ręki na pulsie jeśli chodzi o nowe wersje forum, testowanie i instalowanie ich, robienie backupów itd.
14.03.2010 06:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
ku3a napisał(a):ale tu nie chodzi o administrowanie zawartością forum, bo to w dużej mierze robiliby junior admin + moderatorzy, tylko raczej o kwestie takie jak naprawianie ew. bugów, trzymanie ręki na pulsie jeśli chodzi o nowe wersje forum, testowanie i instalowanie ich, robienie backupów itd.
Wybacz laikowi, że zapytam, ale czy:
1. To jest takie pracochłonne?
2. Czy części z tego nie można się szybko nauczyć?
14.03.2010 08:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
 
kajman napisał(a):1. To jest takie pracochłonne?
jak większość spraw informatycznych - póki działa, to nie wymaga nawet kiwnięcia palcem, ale jak się już coś zwali...
cóż, wtedy się robi, póki się nie zrobi...
Cytat:2. Czy części z tego nie można się szybko nauczyć?
części zapewne tak.
14.03.2010 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #60
 
temat zdecydowanie nieaktualny!!! Icon_smile2

zamykam!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.04.2010 10:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Serwer forum rado 30 29 401 23.06.2011 01:02 AM
Ostatni post: rado
  Reklama w forum rado 86 23 424 26.01.2011 12:29 AM
Ostatni post: rado
  Propozycje Zmian w forum rado 143 26 450 11.07.2010 11:54 AM
Ostatni post: saferłel
  Forum awaryjne kajman 24 6 493 13.12.2009 12:47 AM
Ostatni post: furbul
  Już 38 list na forum Konrad 24 7 301 07.04.2008 09:41 PM
Ostatni post: Konrad

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości