Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum przestaje istnieć
wojtek
Unregistered

 
Post: #21
 
Ja również chcę podziękować Konradowi za dotychczasowe prowadzenie forum Icon_biggrin3

Co do przyszłości forum to otwarcie mogę powiedzieć, że na administrowaniu forami się nie znam, ale może odrobinę informatycznie będę w stanie pomóc. Jeśli chodzi o pomoc finansowa to z mojej strony chętnie się dołożę.
11.03.2010 07:37 PM
Cytowanie selektywne
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #22
 
Ja zaproponowalem przeniesienie forum bo tu wygasa domena mycharts.pl i za przedluzenie trzeba by bylo zaplacic wlasnie.
Ale poniewaz mam miejsce na moim serwerze to pomyslalem ze nie byloby problemu, bo to nie wiaze sie z zadnymi kosztami bo i tak place a miejsce jeszcze jest.
Bylby wtedy adres http://www.mycharts.radioorbit.pl
Przeniesienie forum tak jak jest z wszystkimi ustawieniami to nie jest problem.
No i z racji tego ze jest to "moj" serwer to oczywiscie bylbym tam administratorem, i moglbym tez pomagac, ale poniewaz mamy jeszcze nasze forum radiowe i radio, to takim glowym adminem juniorem powiedzmy musialby byc ktos inny, albo kilka osob, ktore beda mialy prawa do wszystkiego oczywiscie. T osobie sami wybierzecie, i moderatorow - ja nie bede w to ingerowal. Jedynie co, to jakis ladniejszy naglowek ,damy MyCharts i link do naszego radia Icon_wink
To wszystko.
Chyba ze sie zdecydujecie przedluzyc ta domene tutaj i oplacic serwer no to wtedy zostanie tak jak jest.

https://radio-orbit.pl/
11.03.2010 08:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Hmmm, zabawne - mycharts.radioorbit.pl. Pełna symbioza. Najpierw RO rozkręcało się za pomocą mycharts.pl, a wygląda na to, że może skończyć się zupełnie na odwrót Icon_smile
Jak widać jedyną zmianą byłby adres.

Chyba każdy musi się wypowiedzieć sam za siebie (przynajmniej Ci, co ewentualnie gotowi są zapłacić potem za serwer) czy woli utrzymać prestiżowe mycharts.pl Icon_biggrin3 czy przechodzimy na domenę radiową Icon_wink2 Ja tylko jestem ciekawy czy zmiana adresu spowoduje jakieś problemy z wyszukiwaniem naszego forum w internecie? Czy przypadkiem cała pozycja jaką wypracowało sobie mycharts.pl w internecie nie będzie musiała być budowana od nowa (chodzi o wyszukiwarki, jakieś toplisty itd.).

drwycior napisał(a):i tak place a miejsce jeszcze jest.
A czy tego miejsca jest wystarczająco? Konrad podał te dane odnośnie pojemności konta i rocznego transferu. Czy twoje zasoby pozwalają je zaspokoić?

drwycior napisał(a):Jedynie co, to jakis ladniejszy naglowek ,damy MyCharts i link do naszego radia Icon_wink
Ok, ale jeśli mogę dodać swoje zdanie, to najchętniej utrzymałbym taki stan grafiki jak jest teraz. Ten sam szablon, ten sam nagłówek (zwany czasem ''logo''), układ itd....kocham tą prostotę Icon_biggrin Oczywiście link do radia mile widziany gdzieś po boku Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.03.2010 08:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #24
 
Ja wiedzy ani umiejętności potrzebnych do administrowania nie posiadam, więc nie możecie na mnie liczyć w tej kwestii. Natomiast w kwestii zrzuty, jak najbardziej. Jeśli będzie potrzeba oczywiście. Propozycja drwyciora zdaje się rozwiązywać najważniejszy problem.
A takie detale, jak wpływy forum w Googlach to najmniejszy z problemów i nie powinien stać się w żaden sposób decydujący Icon_wink
11.03.2010 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Ja bym chciał by nadal po wpisaniu frazy ''mycharts.pl'' wyskakiwało nasze forum i każdy miał do niego łatwy dostęp. W końcu jesteśmy ''największym forum list przebojów w Polsce'' Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.03.2010 09:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #26
 
Myślę, że można wrócić do wałkowanego już tematu płatności za pomocą smsów, ku3a pytał się kilka razy o taką możliwość.

.
11.03.2010 10:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Dzięki Konrad za założenie forum i jego administrowanie przez te kilka lat. Mam nadzieję, że dalej będziesz postowac swoją listę!

Jeżeli o mnie chodzi to jakieś tam doświadczenie administracyjne posiadam (jako, że sam adminuje od kilku lat), z czasem nieco gorzej ale jakby ktoś chciał w czymś jakiejś pomocy to chętnie pomogę Icon_smile2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
11.03.2010 10:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #28
 
Ja się nie znam na administrowaniu, ale do jakiejś zrzuty na pewno się dołożę.
Również dziękuję Konradowi za to, że to forum istniało i mam nadzieję, że to nie będzie jego koniec. Dobrze, że są rozwiązania innych użytkowników forum. Mimo to jest czas do 1.04, a to już raptem 3 tygodnie...
11.03.2010 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #29
 
saferłel napisał(a):Konrad podał te dane odnośnie pojemności konta i rocznego transferu. Czy twoje zasoby pozwalają je zaspokoić?
tak.
saferłel napisał(a):Ten sam szablon, ten sam nagłówek (zwany czasem ''logo''), układ itd....kocham tą prostotę Icon_biggrin Oczywiście link do radia mile widziany gdzieś po boku
Szablon bylby ten sam - naglowek OK.
saferłel napisał(a):Ja bym chciał by nadal po wpisaniu frazy ''mycharts.pl'' wyskakiwało nasze forum
nie bedzie frazy mycharts.pl.

https://radio-orbit.pl/
11.03.2010 11:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #30
 
saferłel napisał(a):Ja bym chciał by nadal po wpisaniu frazy ''mycharts.pl'' wyskakiwało nasze forum i każdy miał do niego łatwy dostęp. W końcu jesteśmy ''największym forum list przebojów w Polsce'' Icon_wink2
Eee tam, ględzisz. To drobiazg akurat Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.03.2010 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Każdy ma swoje zdanie.

Dla mnie to widocznie nie jest drobiazg. Chociaż i tak najważniejsze jest, by po prostu wszystko pozostało bez zmian, tak jak jest teraz.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.03.2010 11:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #32
 
saferłel napisał(a):Każdy ma swoje zdanie.

Dla mnie to widocznie nie jest drobiazg. Chociaż i tak najważniejsze jest, by po prostu wszystko pozostało bez zmian, tak jak jest teraz.

mi również na tym najbardziej zależy. Icon_confused
12.03.2010 12:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Moim zdaniem propozycja drwyciora jest najlepszą.
Na forum, oprócz niewielkich zmian nie robił bym rewolucji.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
12.03.2010 10:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #34
 
Na początku chciałbym podziękować Konradowi za mychartsowe forum, bo mogłem tu spotkać innych maniaków list przebojów, a moja lista przetrwała najgorsze chwile i układam ją znów z radością. Konrad - wielkie dzięki. Icon_exclaim Mam nadzieję, że swoją listę będziesz układać dalej.

Co dalej z mychą? Bardzo doceniam propozycję drwyciora, to piękny gest, ale... Proszę nie odbierać tego jako niewdzięczność z mojej strony, ale wolałbym zachować adres "mycharts.pl". Z tego co widzę jest kilka osób, które mogłyby raz w roku zapłacić symboliczną kwotę. Ja jak najbardziej jestem gotowy do wydania trochę grosza na forum. Jeśli jednak większość forumowiczów będzie za propozycją drwyciora, to też OK, mnie na nowym forum na pewno nie zabraknie.

Cieszę się, że tylu osobom zależy na mychartsie, mimo wielu złych rzeczy, które działy się tu w ostatnich miesiącach (niepotrzebne i rozdmuchane konflikty, głupie komentarze, przesadne gesty, brak dystansu i wzajemne obrażanie się przez niektóre osoby). Ja mam też do siebie pretensje, że nie reagowałem wtedy, gdy działo się coś złego. Ale może właśnie ten krytyczny moment w życiu forum będzie jakimś przełomem, a "mycha" stanie się jeszcze lepsza.
12.03.2010 01:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #35
 
Ja także się przyłączam do podziękowań dla Konrada za cudowne dziecko jakim jest mycharts. pl. Icon_biggrin3
Moją opinie już znacie z wcześniejszych naszych pogadanek.
Chciałbym aby forum istniało nadal i popieram kilka osób które już się wypowiadały na temat nazwy . zdecydowanie wolałbym aby zachowała się nasza już kultowa nazwa mycharts.pl Icon_wink2
Co do technicznych spraw przeniesienia na inny serwer (choć się na tym nie znam) dla mnie jest to wsio ryba , ważniejsze jest to aby operacja przeniesienia wszystkich postów się udała bez problemów.
Co do spraw finansowych oczywiste jest że także dorzucę się do puszeczki .



No a w tym roku układamy i zatwierdzamy status , rejestrujemy się jako organizacja pożytku publicznego. aby za rok była możliwość przekazania na jej rzecz 1% podatku dochodowego Icon_wink2
12.03.2010 01:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Aro napisał(a):No a w tym roku układamy i zatwierdzamy status , rejestrujemy się jako organizacja pożytku publicznego. aby za rok była możliwość przekazania na jej rzecz 1% podatku dochodowego
Dobra myśl Icon_mrgreen

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
12.03.2010 02:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Tylko teraz wynika takie pytanie. Kto będzie administratorem na mycharts.pl?
drwycior przedstawił swoją propozycję, w której to on zarządzałby formalnie forum. Gdybyśmy jednak nie skorzystali z tej opcji, to znów pojawia się problem ''osoby na stanowisku''. Chyba, że Klaudiusz i w tym wypadku zgodziłby się stanąć na czele, jako osoba, która na pewno ma największe doświadczenie w tych sprawach.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2010 02:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #38
 
do 1.04 właściwie zostało już bardzo mało czasu. wg mnie najpierw trzeba podjąć decyzję odnośnie serwera. Potem ewentualne opłaty i administracja.
najlepszym sposobem jest chyba ankieta.

Do wyboru byłyby np. opcje:

1. przyjmujemy propozycję drwyciora - w takim przypadku adres forum brzmiałby http://www.mycharts.radioorbit.pl
2. przenosimy się na płatny serwer z adresem http://www.mycharts.pl

a może jest jeszcze inna opcja? opcji o zniknięciu forum bym nie wstawiał Icon_wink2

Ankietę można by otworzyć dzisiaj, z tym że ja prawdopodobnie od 15:30 nie będę w sieci, aż do późnego wieczora w sobotę. Może zajrzę na moment raz czy dwa, ale z komóry to nie to... Nie chcę otwierać tematu już teraz, bo może są jeszcze jakieś inne propozycje do ankiety, ale dobrze gdyby pojawiła się już dzisiaj. Może wieczorek ktoś inny otworzyłby temat? Saferłel? Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.03.2010 03:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Poczekam do 17-18 (jak się skończy Adaś Małysz Icon_biggrin) i otworzę temat z ankietą. Na ile ustawić, pięć dni? Myślę, że ogłoszenie każdy widzi jak wchodzi na forum i kto chciał ten temat przeczytał i mógł się wypowiedzieć, dlatego nie ma potrzeby trzymania ankiety przez tydzień lub dłużej. Poza tym będziemy musieli później mieć jeszcze chwilkę na przedyskutowanie ewentualnego planu działania i być może wybranie administracji.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2010 03:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #40
 
dzięki Icon_smile2

ale jednak kilka dni powinno być. ja myślałem własnie o tygodniu - do 19.02, ale nie będę się upierał Icon_wink2

No niestety Adasia to tylko posłucham w radyjku, jeśli Jedynka nadaje relację... no może I serię zobaczę, bo jednak do końca nie wiem o której bedę ruszał.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.03.2010 03:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Serwer forum rado 30 29 595 23.06.2011 01:02 AM
Ostatni post: rado
  Reklama w forum rado 86 23 473 26.01.2011 12:29 AM
Ostatni post: rado
  Propozycje Zmian w forum rado 143 26 524 11.07.2010 11:54 AM
Ostatni post: saferłel
  Forum awaryjne kajman 24 6 533 13.12.2009 12:47 AM
Ostatni post: furbul
  Już 38 list na forum Konrad 24 7 316 07.04.2008 09:41 PM
Ostatni post: Konrad

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości