Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Muzyka
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Gra Muzyka
Cykliczny magazyn muzyczny, który prowadzą: Marek Wiernik, Jan Chojnacki, Piotr Baron, Artur Orzech i Krzesimir Dębski. Autorzy przedstawiają najważniejsze wydarzenia muzyczne. Nie zabraknie wywiadów i recenzji płyt. Będą też: szkoła gry na gitarze oraz lista najlepiej sprzedawanych wydawnictw w Polsce, Europie i na świecie. Wszystkie informacje
opatrzone są ciekawymi materiałami filmowymi i muzycznymi.

Sobota, 10:35


Taką informację znalazłem w internecie, a przed chwilą widziałem reklamę w TV. Może w końcu jakiś porządny informator muzyczny? 15 minut, zawsze coś...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.03.2010 07:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #2
 
a na jakim kanale? Icon_mrgreen

EDIT: Już znalazłem... TVP1... aż się boję Icon_razz
10.03.2010 07:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
 
Ciekawe jak im to wyjdzie, jak ktoś może to niech nagrywa Icon_wink2
10.03.2010 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
Trochę wcześnie, ale postaram się oglądać. To już w tę sobotę?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.03.2010 09:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
 
Będę w domu w najbliższą sobotę, więc będę się starał zobaczyć. Od dawna brakowało czegoś takiego w telewizji.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.03.2010 09:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #6
 
oglądał ktoś dzisiaj? Icon_mrgreen
ja oglądałem i mam mieszane uczucia:
* po pierwsze - za krótko
* po drugie - chyba trochę za krótkie te fragmenty teledysków
* po trzecie - niektórzy prowadzący są chyba trochę drętwi
* ogólnie fajnie, że w TVP jest program o muzyce Icon_wink2
13.03.2010 02:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Ja oczywiście zapomniałem i nawet nie miałem okazji oglądać, tylko raczej podsłuchać końcówkę. Było coś o Szopenie i ktoś grał ten rockowy utwór Hendrixa. Chyba w celu nauczenie publiczności.
Niestety na podstawie tego nie mogę nic napisać :/ Może gdzieś w internecie będą fragmenty.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.03.2010 02:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #8
 
Powtórka programu w czwartek o 10:45.
Program pewnie będę oglądał, jak tylko będę o nim pamiętał, ale jakoś bardzo mi się nie spodobał. Po pierwsze za dużo tematów, albo za krótko jak na taką zawartość, wszystko po łebkach przedstawione. Po drugie żadne z tych 'newsów' mnie nie zaskoczyło, wiem o tym od 2/3 a nawet i 4 tygodni. Rozmowa z gościem, w tym odcinku był Muniek i w sumie powtarzał wszystko to, co już słyszałem o solowej płycie, w trójce. Chyba w każdym odcinku będzie pojawiał się jakiś artysta i prezentował swoją płytę życia, w tym odcinku była Ewelina Flinta i opowiadała o vinylu Lad Zeppelin IV - to mi się podobało Icon_smile A ta nauka gry na gitarze to chyba dla jakiś bardzo zaawansowanych. Ja nie zdążyłbym nawet wziąć kartki z długopisem <sufit>
Ogólnie fajnie, że COŚ muzycznego się pojawiło, ale nie wróżę programowi o takim formacie długiej kariery. Chciałoby się krzyknąć "30 ton - WRÓĆ!"
14.03.2010 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
O, ja zapomniałem, że niemożliwe jest, żebym w ogóle w wolny dzień wstał przed 11, więc raczej nie uda mi się go nigdy zobaczyć, jeśli go nie przesuną oczywiście Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.03.2010 02:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Piotr Baron powiedział mi, że normalnie program będzie ok. 11.30, a tym razem był godzinę wcześniej, bo potem był na żywo bieg narciarski w Pucharze Świata.
15.03.2010 11:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości