Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anna Maria Jopek - Skłamałabym
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #1
Anna Maria Jopek - Skłamałabym
Już za dwa tygodnie, w połowie grudnia ukazuje się najnowszy maxisingiel Anny Marii Jopek. Tym razem do promocji wybrano liryczną piosenkę "Skłamałabym" z tekstem Marcina Kydryńskiego o miłości szczęśliwej. Wszyscy, którym trudno było przyzwyczaić się do egzotycznych brzmień poprzedniego singla, tym razem powinni zostać w pełni usatysfakcjonowani. "Skłamałabym" to utwór łagodny, delikatny, można by rzec: taki, jakiego po Annie Marii byśmy się spodziewali. Marcin Kydryński mówi nawet, że jest to "rzecz do obrzydliwości konwencjonalna, przewidywalna – zwyczajna piosenka".

W związku z tym utworem czeka nas jednak kilka miłych niespodzianek:

Po pierwsze: singiel trafi do sprzedaży rynkowej! Już nie tylko dziennikarze i radiowcy będą się mogli cieszyć taką kolekcjonerską perełką, ale po elegancki digipack będzie mógł sięgnąć także każdy z nas.

Po drugie: obok utworu tytułowego na maxisinglu pojawi się także dodatkowo 5 nowych utworów z sesji ID, które jednak nie weszły na album. Wśród gości Anny Marii pojawią się zatem: Richard Bona, Tord Gustavsen, Dhafer Youssef, Manu Katche, Mino Cinelu a także wybitna polska oboistka klasyczna Kama Grott.

Pełna tracklista maxisingla wygląda następująco:
1. Skłamałabym
2. Nie omijaj mnie (z Manu Katche, Mino Cinelu, Leszkiem Możdżerem)
3. Tigghy Dingghy Ya-Hara (z Dhaferem Youssefem)
4. Jakby nic się nie stało (z Richardem Boną, Manu Katche i Kamą Grott)
5. Daleko (z Tordem Gustavsenem)
6. Linda Lou

[Obrazek: 953ff389c0a034d6.jpg]

Skłamałabym, odpowiadając, że w tak wiele lat
już oswoiłeś mnie z bliskością Twoich rąk.
Z wiecznie zmiennym światłem oczu.
A wciąż jest tak, że ja spotykam Cię jak gdyby pierwszy raz.

Skłamałabym, opowiadając, że Cię znam,
gdy Twoja twarz tak wiele znaczeń ma.
Bo Ty u kresu dnia i w wędrującej smużce świtu
to nie ten sam a dwaj tak różni a tak obaj bliscy mi.

Kiedy nie słyszy nikt i kiedy nikt nie patrzy,
dziękuję za mój czas przy Tobie. Za każdy dzień.

Skłamałabym, że tego właśnie chcę: oswoić, przyzwyczaić się.
Wyciszyć błogi dreszcz - tę myśl, że wciąż Cię nie znam jeszcze.
Żyć bez szans na nasz następny, piękny, pierwszy raz.

Kiedy nie słyszy nikt i kiedy nikt nie patrzy,
dziękuję za mój czas przy Tobie. Za każdy dzień. Następny z pierwszych…
27.11.2007 11:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #2
 
chyba zaraz umre:)moj ulubiony utwor z plyty,ktory juz byl u mnie na 1 miejscu bo bylem pewien ze na singlu nie wyjdzie!!wow!!bedzie znow na 1Icon_smile)I KUPIE GO SOBIE ALE MILA WIADOMOSCIcon_smile)
29.11.2007 11:53 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #3
 
Co prawda piszę tę notkę w Italii i nie wiem jak wygląda zaopatrzenie polskich sklepów muzycznych (będę mógł to sprawdzić już w piątek!), to jednak wszystko wskazuje na to, że maxisingiel Ani jest już dostępny! Wczoraj grał go Marek Niedźwiecki w swojej audycji "Złote, słodsze i najsłodsze", a także można już na "Skłamałabym" głosować na LP3. Znaczy - same dobre wiadomości przed Świętami!!! Icon_mrgreen
09.12.2007 12:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
w Merlinie już można zamawiać,a od jutra - 18.12 - rozsyłają Icon_wink2 w Empiku - brak

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.12.2007 12:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):w Merlinie już można zamawiać,a od jutra - 18.12 - rozsyłają Icon_wink2 w Empiku - brak
Zgadza się! Oficjalna strona AMJ poinformowała o małej zmianie planów wydawniczych. Otóż do końca grudnia będzie można nabyć singla jedynie poprzez Merlin, zaś w sklepach pojawi się on dopiero w styczniu...
17.12.2007 02:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
ja zamówiłem i podobno jeszcze w tym tygodniu kurier ma zapukać do drzwiIcon_smile2
dostałem dziś newsletter'a z fan.pl z ceną tego singla, ale wchodząc już na konkretną stronę brak ceny i że jest to tylko zapowiedź Icon_mrgreen Jednak Merlin to Merlin Icon_wink2


Na stronie AMJ jeszcze kilka słów o każdym utworze z tego maxisingla od Ani i Marcina - bardzo fajne teksty Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.12.2007 04:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Anna Rusowicz - Naiwna Szymek79 2 57 09.03.2024 12:51 PM
Ostatni post: Miszon
  Anna Wyszkoni - Lucciola Szymek79 1 141 09.12.2023 07:20 PM
Ostatni post: kajman
  Enrique Iglesias & Maria Becerra - ASI ES LA VIDA Szymek79 1 83 01.10.2023 07:43 PM
Ostatni post: kajman
  Mery Spolsky - MARIA PRZED OŁTARZEM Szymek79 2 128 07.09.2023 06:38 PM
Ostatni post: Miszon
  Anna Rusowicz & Kuba Badach - Ciebie kochać chcę Szymek79 3 213 15.06.2023 06:52 PM
Ostatni post: kajman
  Anna of the North - Ridin Szymek79 0 61 28.04.2023 06:36 PM
Ostatni post: Szymek79
  Anna of the North - Try My Best kacper130700 1 110 01.04.2023 10:01 AM
Ostatni post: kajman
  PRETTYMUCH - Excited / Maria kacper130700 0 114 01.04.2023 12:56 AM
Ostatni post: kacper130700
  VIZE, MOGUAI & Anna Grey - You're Not Alone kacper130700 0 232 31.03.2023 01:03 PM
Ostatni post: kacper130700
  Anna Rusowicz - Tobie kacper130700 3 585 28.03.2023 12:40 PM
Ostatni post: kacper130700

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości