Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 170 (07.03.10)
emigrant
Unregistered

 
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Tak czekał, tak ponaglał, by wstawić listę, a teraz nie ma zdania. Ciekawe Icon_wink2
jakbyś spędził sobotnio-niedzielna noc (tak jak ja) w dyskotece przy rąbance-techniawce to też byś nie miał zdania. Do tego jeszcze te ilości piwa. Oj głowa nie ta.
08.03.2010 06:17 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
emigrant napisał(a):jakbyś spędził sobotnio-niedzielna noc (tak jak ja) w dyskotece przy rąbance-techniawce to też byś nie miał zdania.
Sam się wyniszczasz! Icon_biggrin3 Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.03.2010 06:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #23
 
Tak, rąbanka-techniawka wykończy każdego ;p
08.03.2010 06:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #24
 
Icon_mrgreen dam radę, raz nie zawsze
08.03.2010 06:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 459
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #25
 
saferłel napisał(a):
furbul napisał(a):A więc z tego co widzę notowania były układane, tylko nie chciało mi się wrzucać? eeeee ;/

Były układane, ale w trybie awaryjnym Icon_smile Zwykle kilka dni po terminie, opóźnienia były spore.
U mnie bywało gorzej, bo opóźnienia w notowaniach sięgały nieraz miesiąca po terminie w najgorszych czasach.

Jeśli chodzi o samo notowanie to cieszą mnie wysokie pozycje Goldfrapp. Nowe Lao Che chyba też zadebiutuje - jeżeli nie w najbliższą niedzielę to zapewne w następną. Może to dlatego, że bardzo lubię tramwaje - zwłaszcza te, które jeżdżą koło mojego domu Icon_wink2 .

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
08.03.2010 07:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
fajnie, że coś z Naszej Listy się pojawia Icon_smile2. chyba przy każdej edycji u mnie też się coś pojawiało, więc liczę, że i teraz tak będzie. choć jestem po pierwszej serii przesłuchań i na razie nie mam żadnych liderów spośród tych utworów, których wcześniej nie znałem.
może to Gorillaz które teraz tak niesamowicie skoczyło na pierwsze spodoba mi się bardziej, bo "Stylo" na początku się podobało i kręciło się wokół debiutu u mnie, ale teraz się wręcz nie podoba.
wow, Alice In Chains prawie w pierwszej dziesiątce Icon_smile2. mam nadzieję, że za tydzień już nie będzie "prawie", choć wiem że to będzie bardzo trudne, skoro tak wytracili impet.
cieszę się też, że "Czas" ciągle do góry, no i będę kibicować następnym Lao, debiut bardzo obiecujący Icon_smile2.
"That Look..." jakoś tam się broni, ale miałem nadzieję na znacznie lepsze rezultaty.
nowa Katie gdzieś na granicy piątej dziesiątki. i... dobrze Icon_wink2.
09.03.2010 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
ku3a napisał(a):może to Gorillaz które teraz tak niesamowicie skoczyło na pierwsze spodoba mi się bardziej
Nie będę nic polecał, bo już sam fakt, że lubisz rzeczy z ''Demon Days'' mnie zaskoczył. Teraz mógłbym wskazać podobne nagranie, ale to nadal jest duże ryzyko, mimo wszystko Icon_biggrin ''To Binge'' to akurat taki walczyk zaśpiewany na dwa głosy, spokojny, w ''hawajskim'' stylu i jak na standardy ''PB'' bardzo romantyczny Icon_wink2

ku3a napisał(a):ow, Alice In Chains prawie w pierwszej dziesiątce Icon_smile2 . mam nadzieję, że za tydzień już nie będzie "prawie", choć wiem że to będzie bardzo trudne, skoro tak wytracili impet.
Już tydzień wcześniej zatrzymali się na 12, więc postoje im niestraszne.

ku3a napisał(a):cieszę się też, że "Czas" ciągle do góry, no i będę kibicować następnym Lao, debiut bardzo obiecujący Icon_smile2 .
To chyba już nie pamiętasz, że ''Czas'' był już dwa razy w top 10 Icon_wink2 Teraz znów odrabia po kilku spadkach. W końcu mam jednak wersję z płyty!

ku3a napisał(a):"That Look..." jakoś tam się broni, ale miałem nadzieję na znacznie lepsze rezultaty.
No przepraszam bardzo. Prawie w top 30 się znaleźli po kilku tygodniach stagnacji poza top 40.

ku3a napisał(a):nowa Katie gdzieś na granicy piątej dziesiątki. i... dobrze Icon_wink2 .
Nikomu się nie podoba Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.03.2010 12:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #28
 
saferłel napisał(a):01. 28. 02. Gorillaz - To Binge
Dla mnie to nie był żaden highlight na płycie. Taka sobie była, ale słuchał jeszcze będę ;]
saferłel napisał(a):12. 06. 10. Depeche Mode - In Chains
Na którym było najwyżej?
saferłel napisał(a):13. 19. 03. Joanna Newsom - Good Intentions Paving Company
Też Cię wziął ten utwór ;]
saferłel napisał(a):17. 18. 05. Arctic Monkeys - My Propeller
To jest singiel?
saferłel napisał(a):45. 45. 02. Black Rebel Motorcycle Club - River Styx
Posłuchałem ostatnio ich płyty z 2007. Czysta przyjemność. Na pewno nie odmówię sobie teraz płyty nowej ich.
saferłel napisał(a):61. 61. 11. A Place To Bury Strangers - Keep Sliping Away
No wiesz!
saferłel napisał(a):68. 60. 05. Erykah Badu & Lil' Wayne - Jump Up In The Air (Stay There)
Mnie obecnośc Erykah u Ciebie zaskoczyła bardzo.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
09.03.2010 11:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
furbul napisał(a):Dla mnie to nie był żaden highlight na płycie. Taka sobie była, ale słuchał jeszcze będę ;]
Dla mnie numer jeden od samego początku.

furbul napisał(a):Na którym było najwyżej?
Na piątym.

Cytat:Też Cię wziął ten utwór ;]
To ja raczej powinienem to napisać w stosunku do ciebie Icon_wink

furbul napisał(a):Posłuchałem ostatnio ich płyty z 2007. Czysta przyjemność. Na pewno nie odmówię sobie teraz płyty nowej ich.
Stare, dobre czasy. ''Lien On Your Dream'', ''Need Some Air''....''Black Styx'' jest w takim właśnie stylu. Mocne i szorstkie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.03.2010 03:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #30
 
Pewnie znów następna lista będzie za miesiąc? Icon_mrgreen
Chcesz, żebym już całkiem nie miał zdania? Icon_wink2
16.03.2010 05:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #31
 
emigrant napisał(a):Pewnie znów następna lista będzie za miesiąc? Icon_mrgreen
No właśnie, co to za opóźnienia? Icon_surprised

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.03.2010 06:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Miałem zarobiony tydzień, teraz musiałem na środę przygotować program + doszły do tego pewne obowiązki szkolne, dodatkowe.
Lista prawie gotowa. Może dzisiaj już na blogu będzie. Na forum też wstawię.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.03.2010 07:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości