Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 990 - 28.02.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 990 - 28.02.2010
Koncert Spiętego miał wywołać pewne emocje i wywołał. Mógł dokonać zmian na liście i dokonał. Zarówno "Bajka o śmierci", jak i płyta "Antyszanty" wracają na pierwsze! Piosenka na pierwszym po raz dziewiąty(!), a płyta po raz jedenasty!! Poza tym Spięty awansuje z tym, z czym może awansować. W pierwszej dziesiątce dwie nowości. Pierwszą jest awansujące z dalszej pozycji Biffy Clyro, które wyjątkowo mocno mnie złapało. Teraz jednak już o każdy szczebel wyżej trzeba będzie stoczyć ostrą walkę. Ponieważ jednak cała płyta się spodobała, to są szanse na walkę o podium. Bracia nigdy jeszcze nie byli u mnie w dziesiątce. Teraz wreszcie dokonują tego po raz pierwszy z utworem który ma dużą moc i myślę, że mógłby się na forum spodobać tym którzy lubią bardziej monumentalne brzmienia. W parze z utworem, do pierwszej dziesiątki płyt wchodzi "Zapamiętaj", polska muzyka rockowa ma się bardzo dobrze. Żadną niespodzianką nie jest debiut nowego Lao Che. Już pisałem, że "Zima stulecia" po kilku przesłuchaniach podoba mi się bardziej niż pierwszy singiel po takiej samej liczbie przesłuchań i myślę, że już niedługo będzie to uwidocznione na liście. A jak sobie poradzi płyta? I czy coś z niej od razu wejdzie na listę? Poczekamy dni siedem i się dowiemy. Niespodzianką za to jest opóźniony debiut The Big Pink. Po pierwszych przesłuchaniach piosenka odsunięta gdzieś na bok, ale nie odrzucona całkowicie, nagle wróciła i zaatakowała z przynajmniej zdwojoną siłą. Dodatkowe odsłuchy w radio tym razem tylko bardzo pomogły. Przy utrzymaniu większej niż średnia dla pozostałych utworów liczby przesłuchań, może być całkiem niezły wynik. Ostatnią dzisiejszą nowością jest projekt który niemal szturmem wziął też listę płyt. Choć ciężko przy tak spokojnej, nastrojowej muzyce mówić o szturmie. Po prostu The Swell Season trafia mi w serce. Niektóre wolne utwory czy wręcz wykonawcy mnie śmiertelnie nudzą, a inne zachwycają, tak było i tak będzie chyba zawsze Icon_smile2.

Notowanie 990:

01. 02. 14. 14. Bajka o śmierci - Spięty
02. 06. 02. 02. Ostatki - nie widzisz stawki - Strachy na Lachy
03. 01. 08. 08. Made In China - Happysad
04. 03. 05. 05. Chodź tu do mnie - Beri Beri
05. 27. 01. 01. Many Of Horror - Biffy Clyro
06. 05. 13. 13. Żyję w kraju - Strachy na Lachy
07. 12. 01. 01. Jutro zmienię wszystko - Bracia
08. 09. 05. 05. Bari Arakeel - Khatchadour Tankian & Serj Tankian
09. 04. 06. 06. Your Decision - Alice In Chains
10. 10. 46. 05. All Nightmare Long - Metallica

11. 22. 18. Ma czar karma - Spięty
12. 11. 05. 100% Girls Let's Go - Beri Beri
13. 08. 11. You Know Me - Robbie Williams
14. 14. 16. Morning Sun - Robbie Williams
15. 07. 04. Taxidermy - White Lies
16. 29. 16. Kalikimaka - Spięty
17. 15. 07. Czas - Lao Che
18. 25. 03. Just Breathe - Pearl Jam
19. 17. 09. Everything - Dr Zoydbergh
20. 38. 02. My Heart, Your Hands - Dommin
21. 13. 13. Frühling In Paris - Rammstein
22. 16. 06. Jesteś mały - Hurt
23. 18. 19. Bad Company - Five Finger Death Punch
24. 24. 20. Tribute - Tenacious D
25. 30. 04. Cousins - Vampire Weekend
26. 19. 06. Przesilenie - Muchy
27. 20. 05. Little Bird - Eels
28. NN. 01. Dominos - The Big Pink
29. 21. 12. Umieraj stąd - Hey
30. 23. 22. Visionism - Rootwater
31. 28. 13. Trafiony-zatopiony - Spięty
32. 32. 22. Maria ma syna - Kult
33. 26. 06. Nic z tego nie będzie - Andy
34. 35. 20. Lęki i fobie - Happysad
35. 31. 08. Green - Armia
36. 33. 05. Fear And Loathing In Vetlinas - Dr Zoydbergh
37. 34. 12. Człowiek, którego nie ma - Bielizna
38. NN. 01. Zima stulecia - Lao Che
39. 36. 18. Opuszczone porty - Spięty
40. 44. 02. Can't Get Through - Pedro Costa
41. 39. 19. My się nie chcemy bić - Happysad
42. 43. 03. You Make A Fool Out Of Me - Brendan Benson
43. 37. 20. Ich Verlasse Heut' Dein Herz - Lacrimosa
44. 40. 24. That Look You Give That Guy - Eels
45. NN. 01. Low Rising - The Swell Season
46. 41. 05. Hulluna Humpasta - Eläkeläiset
47. 47. 02. Don't Tell Me That It's Over - Amy Macdonald
48. 42. 16. Squander - Skunk Anansie
49. 45. 13. Wsioryba - Bajzel
50. 49. 23. Resistance - Muse

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

46. 07. U twych stóp składam mój świat - Katarzyna Groniec
48. 10. A Song For A Son - Smashing Pumpkins
50. 08. Departer - Katatonia

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 978:

01. 02. 15. 15. Antyszanty - Spięty
02. 01. 19. 19. Mów mi dobrze - Happysad
03. 03. 05. 05. Handmade Songs - Dr Zoydbergh
04. 05. 05. 05. 100% Girls - Beri Beri
05. 04. 20. 04. To Lose My Life... - White Lies
06. 06. 14. 14. Terra Incognita - Juliette Lewis
07. NN. 01. 01. Strict Joy - The Swell Season
08. 08. 08. 08. Reality Killed The Video Star - Robbie Williams
09. NN. 01. 01. Zapamiętaj - Bracia
10. 07. 16. 14. Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy! - Hey

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

09. 04. 04. End Times - Eels
10. 12. 12. Miłośnij - Bajzel

--------------------------

11. End Times - Eels
12. Declaration of Dependence - Kings of Convenience
13. Toxicity - System Of A Down
14. Love Is Gone - Dommin
15. Only Revolutions - Biffy Clyro
16. Today is a Good Day - New Model Army
17. My Old, Familiar Friend - Brendan Benson
18. Hellbilly Deluxe 2: Noble Jackals, Penny Dreadfuls and the Systematic Dehumanization of Cool - Rob Zombie
19. Miłośnij - Bajzel
20. Dodekafonia - Strachy na Lachy
03.03.2010 03:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
 
Strachy już na drugim Icon_biggrin3 czuję , że będą długo na szczycie.
Po koncercie Spięty odzyskuje formę, widać to także w płytach.
03.03.2010 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #3
 
Ostatnio wyraziłem życzenie żeby albo happysad nie spało, albo Biffy Clyro mocno awansowało no i się spełniło to drugie Icon_biggrin3 Super. Icon_biggrin3 Mam nadzieję, że jednak nie będzie mu tak trudno zdobyć podium Icon_wink The Big Pink rzeczywiście bardzo opóźniony, ale jak to mówią, lepiej późno niż wcale Icon_razz
No i mam nadzieję, że 24 idziesz na happysad i to oni znowu zrzuca Spiętego Icon_razz
03.03.2010 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
mateusz91 napisał(a):No i mam nadzieję, że 24 idziesz na happysad i to oni znowu zrzuca Spiętego Icon_razz
mam nadzieję, że będę szedł Icon_wink2. jeśli tylko będzie z kim, bo ostatnio byłem na kilku koncertach sam i trochę mi się to już znudziło Icon_wink2.
ale nie wiem czy do tej pory happysad utrzyma tak wysoką pozycję, bo teraz już powoli zbliża się zmęczenie (po tak długim czasie to nie dziwi), a poza tym zbliżają się niezwykle mocni rywale.
03.03.2010 04:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #5
 
ku3a napisał(a):mam nadzieję, że będę szedł Icon_wink2. jeśli tylko będzie z kim, bo ostatnio byłem na kilku koncertach sam i trochę mi się to już znudziło Icon_wink2.
Znam te ból :roll: Aczkolwiek na koncerty happysad nawet lubie chodzić sam, zawsze można kogoś poznać Icon_razz No i gdyby nie matura to oże bym przyjechał i Ci potowarzyszył :]
ku3a napisał(a):ale nie wiem czy do tej pory happysad utrzyma tak wysoką pozycję, bo teraz już powoli zbliża się zmęczenie (po tak długim czasie to nie dziwi), a poza tym zbliżają się niezwykle mocni rywale.
Mam podobnie z tym 'znużeniem', ale co się dziwić, jak płyty od 16. października słuchałem średnio 2razy w tygodniu ;] No teraz właśnie jest rzadziej i dlatego taka 'Woda', którą słyszę w radiu świetnie 'smakuje'.

A żeby nie offować to napiszę o Strachach. 'Ostatki' jakoś mnie ani ziębią ani grzeją, ale na płycie są takie utwory, które mam nadzieję dojdą na 1.
03.03.2010 04:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Też nie lubię chodzić sam na koncerty, ale z drugiej strony nie mam z kim. Może i niektórzy by chcieli (bo i jest kilka osób, co lubi dobrą muzę), ale szkoda im 50-60 zł na bilet.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.03.2010 04:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #7
 
Spiętek superancko.
ku3a napisał(a):Piosenka na pierwszym po raz dziewiąty(!)
niezły wynik.
jestem ciekawy wyników Laośków nowych.
03.03.2010 10:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
A happysad ile by łącznie na pierwszym w płytach?
Spodziewałem się Spiętego na pierwszym, ale Bracia zadziwiają. Mam nadzieję, że poznasz jeszcze pierwszą płytę. Bracia to grupa, którą znamy najczęściej ze strony komercyjnych przebojów-coverów, oraz festiwali, a zespół zdecydowanie gra inną muzykę, której nie usłyszymy w mediach.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
04.03.2010 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
Pięknie debiutuje The Swell Season. No to trzymam kciuki Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.03.2010 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
ku3a napisał(a):Piosenka na pierwszym po raz dziewiąty(!)
U mnie to już niemożliwe, biorąc pod uwagę tempo dzisiejszego świata i natłok piosenek Icon_biggrin Tzn. trzeba byłoby nagrać jakiegoś wielkiego killera, by przez ponad 2 miesiące trzymać się na czele. Mam nadzieję, że najbliższym zmiennikiem ''Bajki'' będzie samo Lao (chociaż nie wiem jakim cudem ''Czas'' spadł). Strachów raczej nie chciałbym zbyt długo oglądać tak wysoko. Podobnie zmartwił mnie skok Biffy Clyro Icon_sad Spada za to Robbie i Alice. Najwyższa nowość bardzo zaskakująca. Kiedy to ona była u mnie na czele?.....dawno. ''Zima Stulecia'' to drugi singiel Lao? Dziwny wybór, to jedna ze słabszych kompozycji na płycie, a raczej nie tak dobra jak reszta. Tak to powinno brzmieć Icon_smile 45 nie znam, ale skoro Konrad ściska kciuki, to znak, że to bardzo interesująca rzecz może być. Pogodzić gusta twoje i aaktta, no, no.... Icon_smile2 Liczę na jakieś posiłki w sprawie Much (chociaż pewnie ty będziesz w ich wypadku na jakiś singiel czekał) - jakby co, to na myspace cała płyta do odsłuchu. Fajnie, nie?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2010 01:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
ku3a napisał(a):20. Dodekafonia - Strachy na Lachy
teraz może być tylko lepiej Icon_smile2 A Lao typuję na debiut w top10 Icon_wink2

saferłel napisał(a):Mam nadzieję, że najbliższym zmiennikiem ''Bajki'' będzie samo Lao
a ja jednak stawiam na Strachy... mimo, że to taki
saferłel nie pamiętam gdzie napisał(a):jarmarczny rock
Icon_mrgreen no chyba, ż zaatakuje Biffy Clyro Icon_wink2

A Song For A Son kariery nie zrobił... u mnie też, mimo że obiecująco się zaczęło.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.03.2010 03:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Yacy napisał(a):A Song For A Son kariery nie zrobił... u mnie też, mimo że obiecująco się zaczęło.
Chyba wielu może tak napisać. Za to ''Widow Wake My Mind'' nie tak agresywnie, ale jednak zapowiada się nie niezły przebój. Niestety w przeciwieństwie do ''Song'' mało kto go zaadoptował.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2010 04:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #13
 
ku3a napisał(a):05. 27. 01. 01. Many Of Horror - Biffy Clyro
super Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):25. 30. 04. Cousins - Vampire Weekend
bardzo ładnie Icon_wink2
ku3a napisał(a):28. NN. 01. Dominos - The Big Pink
ja też zastanawiałem się czy nie wpuścić ich na listę, w styczniu chyba byli nawet dość blisko, ale jednak (niestety?) zrezygnowałem Icon_razz
The Sweel Season - przymierzam się do przesłuchania i czuję, że będzie świetnie Icon_wink2
05.03.2010 07:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):20. Dodekafonia - Strachy na Lachy
Słabo... mam nadzieję, że za tydzień będzie lepiej.
A Przesilenie Much to już spada? Icon_frown Mi to się na nowo zaczyna podobać, a dziś Stelmi zapoznał mnie z kolejnymi nagraniami z płyty. Icon_wink2
Yacy napisał(a):A Song For A Son kariery nie zrobił... u mnie też, mimo że obiecująco się zaczęło.
A u mnie wręcz przeciwnie. Icon_wink2

Poza tym już jest kolejne nagranie TSP z tego cyklu. Icon_wink2
06.03.2010 01:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #15
 
Cieszy mnie powrót Bajki na 1 miejsce. Niestety za tydzień na 1 raczej Strachy.
Zima Stulecia mi podoba się odrobinę mniej niż Czas, ale na płycie jest jescze 5 lub 6 lepszych utworów.
Dominos byli kiedyś na mojej liście, ale dawno temu i krótko
07.03.2010 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
Kurna , co to będzie się działo 9 maja (chyba dobrze obliczyłem) ależ zapowiada się impra Icon_wink2 Za równe 2 miesiące. Czas rozpocząć odliczanie.
Pamiętasz co obstawiałem jakiś czas temu na nr 1 w tym szczególnym dniu właśnie ? Icon_wink2
Pomarzyć mi wolno prawda, choć jak patrzę na pozycję tego utworu w tym tygodniu, to jest to całkiem realne Icon_smile2
Wygląda mi , ze Spięty solo i razem z zespołem opanują niebawem listę w mig.
Obstawiam także ze zadebiutuje coś z koncertowego Serja choć nie pamiętam czy na swojej liście masz jakieś ograniczenia .
09.03.2010 05:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #17
 
Aro napisał(a):Kurna , co to będzie się działo 9 maja (chyba dobrze obliczyłem)
Ano... 1000 notowań to jest coś... może maraton jakiś całodzienny w Radiu Orbit z zaprezentowaniem całej trzysetki np? Icon_razz
09.03.2010 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
mateusz91 napisał(a):Aczkolwiek na koncerty happysad nawet lubie chodzić sam, zawsze można kogoś poznać Icon_razz
no fakt, na ich koncertach jest więcej ludzi w Twoim wieku niż w moim Icon_wink2.
mateusz91 napisał(a):No i gdyby nie matura to oże bym przyjechał i Ci potowarzyszył :]
to możemy się umówić na następny raz Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):A happysad ile by łącznie na pierwszym w płytach?
samo "Mówi mi dobrze"? 7 razy.
tadzio3 napisał(a):Bracia zadziwiają. Mam nadzieję, że poznasz jeszcze pierwszą płytę.
ja też Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Mam nadzieję, że najbliższym zmiennikiem ''Bajki'' będzie samo Lao (chociaż nie wiem jakim cudem ''Czas'' spadł).
no niestety, nie podoba mi się tak jak utwory z "Gospel".
saferłel napisał(a):Podobnie zmartwił mnie skok Biffy Clyro Icon_sad
nie martw się, wszystko będzie dobrze Icon_razz.
kiedyś Icon_razz.
saferłel napisał(a):''Zima Stulecia'' to drugi singiel Lao?
w Trójce tak. a oficjalnie to średnio mnie takie rzeczy interesują Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Dziwny wybór, to jedna ze słabszych kompozycji na płycie, a raczej nie tak dobra jak reszta.
dla mnie najlepsza Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Liczę na jakieś posiłki w sprawie Much
kto wie. wczoraj puściłem 3 utwory które najbardziej mi się na razie podobają, więc jeśli coś teraz miałoby wejść, to byłoby to któreś z tej trójki.
saferłel napisał(a):jakby co, to na myspace cała płyta do odsłuchu. Fajnie, nie?
yhy Icon_smile2. w sobotę miałem możliwość porozmawiać przez chwilę z Michałem Wiraszko i powiedział mi, że tylko do niedzieli wszystkie utwory będą na myspace do słuchania, a tymczasem jeszcze w poniedziałek sobie spokojnie całej płyty w pracy z ich profilu posłuchałem.
Yacy napisał(a):teraz może być tylko lepiej Icon_smile2 A Lao typuję na debiut w top10 Icon_wink2
zobaczymy Icon_smile2. wyniki jeszcze dziś, muszę się tylko zmusić do napisania komentarza Icon_wink2.
saferłel napisał(a):''Widow Wake My Mind'' nie tak agresywnie, ale jednak zapowiada się nie niezły przebój.
mi na razie wszystkie 3 się podobają, co dobrze wróży. na razie moja kolejność taka: 1. "A Song", 2. "A Stitch", 3. "Widow".
Aro napisał(a):Kurna , co to będzie się działo 9 maja (chyba dobrze obliczyłem)
dobrze Icon_mrgreen .
Aro napisał(a):ależ zapowiada się impra Icon_wink2 Za równe 2 miesiące. Czas rozpocząć odliczanie.
ano, zleci nie wiadomo kiedy Icon_smile2.
Aro napisał(a):Pamiętasz co obstawiałem jakiś czas temu na nr 1 w tym szczególnym dniu właśnie ? Icon_wink2
Pomarzyć mi wolno prawda, choć jak patrzę na pozycję tego utworu w tym tygodniu, to jest to całkiem realne Icon_smile2
Icon_mrgreen i pisałeś, że masz nadzieję, że nagrodą będzie bilet na ich koncert Icon_mrgreen . w pewnym sensie jest to możliwe, bo przecież można wygrać w Rockiestrze Icon_biggrin3.
bear stawiał na tego samego zwycięzce, a Sebastian obstawiał Serja - to są na razie najbardziej prawdopodobni zwycięzcy spośród wszystkich typów Icon_smile2. Serj wiedział co robi przesuwając kilka razy datę premiery "Symphony" Icon_mrgreen .
Aro napisał(a):Wygląda mi , ze Spięty solo i razem z zespołem opanują niebawem listę w mig.
się zobaczy Icon_smile2. do zespołowych poczynań będę się musiał jeszcze trochę poprzekonywać.
Aro napisał(a):Obstawiam także ze zadebiutuje coś z koncertowego Serja
Icon_mrgreen na razie znam tylko "Empty Walls" i tak zostanie jeszcze przez kilka dni. w optymistycznym wariancie do soboty.
Aro napisał(a):choć nie pamiętam czy na swojej liście masz jakieś ograniczenia .
e ta, a po co Icon_smile2.
Paweł napisał(a):może maraton jakiś całodzienny w Radiu Orbit z zaprezentowaniem całej trzysetki np? Icon_razz
Icon_smile2 nie wiem jeszcze co, ale postaram się coś wymyślić.
10.03.2010 03:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
ku3a napisał(a):dla mnie najlepsza Icon_smile2 .
To znak, że coraz bardziej lubisz disco klimaty Icon_razz2 W sumie to ja też na przestrzeni tych 2-3 dni przekonałem się do ''Zimy Stulecia''. Od razu wskoczyła do top 5 z płyty i ma duży potencjał listowy Icon_biggrin Nawet jednemu mojemu koledze (temu, który miał pozytywne zdanie na temat krążka ''Antyszanty'') bardzo się spodobał....cały album. Najbardziej ''Dłonie'' Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):nie martw się, wszystko będzie dobrze Icon_razz .
kiedyś Icon_razz .
Nie takie rzeczy przetrzymywałem Icon_smile

ku3a napisał(a):no niestety, nie podoba mi się tak jak utwory z "Gospel".
A ja właśnie uważam, że ''PS/PZ'' jest na pewno lepszy od ostatniej płyty. Jako całość. Czy posiada większe, pojedyncze przeboje? To się okaże.

ku3a napisał(a):kto wie. wczoraj puściłem 3 utwory które najbardziej mi się na razie podobają, więc jeśli coś teraz miałoby wejść, to byłoby to któreś z tej trójki.

Ja sobie słuchałem tych rzeczy nieco beznamiętnie (tak jak kilka minut przed Rockiestrą samej płyty), ale dobrze, że na koniec pojawił się ''Piętnaście Minut Później''. Razem z kawałkiem tytułowym są moimi faworytami.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.03.2010 04:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
saferłel napisał(a):To znak, że coraz bardziej lubisz disco klimaty Icon_razz2
Icon_razz
to może zrobię kiedyś audycję "Dyskietka"? Icon_wink2
10.03.2010 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości