Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 187 z dnia 1 lipca 2007
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 187 z dnia 1 lipca 2007
Zabiję to forum Icon_evil
Napisałem długi komentarz, poświęciłem na to prawie godzinę i oczywiście w międzyczasie mnie wylogowało. Dzięki temu wszystko przepadło, bo przecież goście nie mogą pisać nowych tematów. Icon_evil Icon_evil Icon_evil

Za karę będzie.. koszmarlista Icon_mrgreen

1 Icon_evil NOWY POCZATEK - ****
2 Icon_evil BOSSANOVA Z AUGUSTOWA - Basia Stepniak-Wilk i Andrzej Poniedzielski
3 Icon_evil SLODKA CHWILA ZMIAN - Basia Stepniak-Wilk
4 Icon_evil POKI JESTES - Maciek Silski
5 Icon_evil DON'T HOLD BACK - Tatiana Okupnik

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
30.06.2007 03:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Ustaw sobie automatyczne logowanie lub pisz sobie komentarz w wordzie, a później wklejaj. Icon_wink2
30.06.2007 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Mam ustawione, ale teraz piszę na innym komputerze Icon_evil

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
30.06.2007 04:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
To spróbuję w takim razie po raz drugi Icon_wink2
Tym razem powinno pójść szybciej, bo już wiem co chcę napisać, ale nie będę próbował odtworzyć tego co było wtedy...
Zacznę więc od tego, że w tym tygodniu na liście padł pewien rekord. A mianowicie zdarzył się najwyższy debiut w historii Icon_exclaim
Kto mógł dokonać tej sztuki? Podpowiem, że nie jest to debiut bez poczekalni, a więc musi być to utwór, który w zeszłym tygodniu był na liście...
Wystarczy zerknąć na zeszłotygodniową poczekalnię i odpowiedź wyda się dosyć oczywista Icon_biggrin3 Na 52 miejscu zadebiutował wówczas Pearl Jam z piosenką Come Back", którą tak ostatnio wychwalałem...
Oczywiście nie może to być aż takie proste i nie jest to ten utwór Icon_mrgreen
To co w takim razie? Musi to być coś co chodziło mi po głowie przez cały tydzień. I wbrew pozorom nie jest to jakiś wyjątkowo hiciorowaty utwór Icon_mrgreen

Nowości:

"Leaving Eden"
Zespół Antimatter i piosenkę "Leaving Eden" poznałem trzy tygodnie temu dzięki temu forum. Od początku widziałem to coś w tym utworze, ale dopiero teraz zlało się to z moim nastrojem i taki jest tego efekt... Tylko cztery utwory się oparły naporowi tej nowości... I to tylko dlatego, że mam zwyczaj odsłchiwania najlepszych utworów z poprzedniego notowania przed finiszem kolejnego... Piąte miejsce jest i tak najwyższym debiutem w historii listy.

"Come Back"
Pearl Jam jednak debiutuje "dopiero" na miejscu 43, ale nie oznacza to, że ma małe szanse na zostanie przebojem na mojej liście. Wręcz przeciwnie. Myślę, że będzie to największy przebój z płyty "Pearl Jam".

"The Arms Of Sorrow"
Ten mroczny singiel Killswitch Engage wreszcie przebija się na listę. Duża w tym zasługa Active Rock Listy, bo w tym tygodniu pojawił się on w propozycjach do niej.
Już osiągnął więcej niż poprzedni singiel z tej płyty, "My Curse", który zaliczył tylko jeden tydzień w pięćdziesiątce i myślę, że ten właśnie utwór będzie największym przebojem Killswitch Engage, spośród tych, które do tej pory gościły u mnie na liście.

"The Wildfire (If It Was True)"
Spora niespodzianka. Dwa tygodnie temu jeszcze nie śniło mi się, żeby wrzucać ten utwór na listę. Zresztą w ogóle zapomniałem, że istnieje taki zespół jak Mando Diao. A tutaj patrzę na FMQB i widzę, że wydają nowy singiel z płyty "Ode To Orchasy", którą wychwalałem jesienią 2006. Jednak żaden utwór nie zaistniał na liście po tym, jak opuścił ją pierwszy singiel "Leave Before Rock 'N Roll" (wcześniej był jeszcze "Killer Kaczynski"). Dopiero teraz płyta ta łapie drugi oddech. "The Wildfire" to bardzo chwytliwy i melodyjny kawałek, który powinien sobie nieźle poradzić na mojej liście.

"Better Than Me"
I kolejna niespodzianka. Półtora roku temu na liście często pojawiał się i znikał utwór "Shoulda Woulda Coulda". Potem kolejne kawałki z tej płyty nie wychodziły już z poczekalni. Dopiero niedawno płyta "Extreme Behavior" dotarla do Polski. Często natrafiałem na teledysk do "Lips Of An Angel" w warszawskich McDonaldach Icon_mrgreen (nie żebym tam często chodził Icon_wink2 ), natomiast w trójkowym zestawie pojawił się właśnie ten kawałek, który już jakiś czas temu próbował szczęścia na mojej liście z marnym skutkiem. Tydzień temu powrócił do poczekalni, a teraz jest już w pięćdziesiątce Icon_biggrin3

Powrót:

"Love Hurts"
Po ośmiu tygodniach ten kawałek wraca na listę w wielkim stylu. Powraca na pozycję wyższą niż najwysze miejsce poprzedniego singla z płyty "Light Grenades", "Dig".
No cóż... Powrót ten jest potwierdzeniem, że "Love Hurts" to wyśmienity kawałek. W tym tygodniu znów do niego powróciłem z powodów, o których tutaj nie wspomnę Icon_mrgreen. Co ciekawe wciąż nie posiadam innej wersji niż akustyczna, ale to mi w pełni wystarcza do szczęścia Icon_wink2

Ruchy w czołówce:

Najważniejszym ruchem jest w tym tygodniu debiut Antimatter na miejscu piątym. Rzutem na taśmę utwór ten został wyprzedzony przez dwa poprzednie numery jeden (Evans Blue i Fair To Midland) oraz przez Placebo, które to mimo bardzo podeszłego wieku wciąż nieźle się trzyma i jest nawet w dziesiątce podsumowania półrocza...
Jest jeszcze jeden utwór, który znalazł się przed Antimatter. Jednak utwór ten już dawno zapewnił sobie pierwsze miejsce w tym tygodniu. Już kilka tygodni temu można się było spodziewać, że będzie to długotrwały numer jeden, ale udało się to dopiero po dziewięciu tygodniach. Styl zwycięstwa był jednak piorunujący, bo przewaga nad resztą stawki jest olbrzymia i wydaje się, że jedynym zagrożeniem za tydzień może być Antimatter (ależ mroczne będą te wakacje Icon_wink2 ).
To Porcupine Tree!!! Ten zespół zgarnia w tym tygodniu dublet, bo lista płyt wygląda następująco:

01 . 06 . 09 . FEAR OF A BLANK PLANET - Porcupine Tree (2007)
02 . 01 . 06 . A MODERN WAY OF LIVING WITH THE TRUTH - The Exies (2007)
03 . 10 . 02 . ICKY THUMP - The White Stripes (2007)
04 . 00 . 00 . ET AL - Moving Atlas (2006)
05 . 00 . 00 . VOL. 1 - Hurt (2006)
06 . 05 . 09 . SEND AWAY THE TIGERS - Manic Street Preachers (2007)
07 . 00 . 06 . THE BLACKENING - Machine Head (2007)
08 . 00 . 05 . PHYRRIC VICTORY - Intwine (2007)
09 . 00 . 01 . AN END HAS A START - Editors (2007)
10 . 03 . 10 . THE HEART OF EVERYTHING - Within Temptation (2007)

Inne ruchy:

Miejsca nowości ustępuje niespodziewanie Muse. Nieźle się trzyma Travis, który mimo dużej konkurencji utrzymuje siódmą, szczęśliwą, pozycję.
Do dziesiątki powraca Hurt, ale nie "UBleed" (który spada aż o 9 pozycji), tylko "Danse Russe". Za to dziesiątkę opuszcza po 19 tygodniach inny weteran. "Right In Two". Ten tydzień dla Toola nie był specjalnie szczęśliwy, bo również "Rosetta Stoned" zalicza niewielki spadek...

Niespodziewanie spada "Icky Thump", ale w poczekalni jest już nowy singiel The White Stripes.
Za to do dziesiątki wchodzi Strata. Blisko są też Chevelle, Red Hot Chili Peppers i The Smashing Pumpkins, za to niespodziewanie spada "Teenagers", ale jestem pewien, że My Chemical Romance nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa Icon_biggrin3
W drugiej dziesiątce są dwie nowości. Jedna z nich to Placebo i nowy ich singiel "Running Up That Hill". To było jednak do przewidzenia. Większą niespodzianką jest skok Band Of Horses o 28 miejsc, a więc także Yacego, który skacze w tym tygodniu o 55+28=83 miejsca Icon_biggrin3
Drugi skok w kolejności jest dziełem Avenged Sevenfold. Jednak w tym przypadku liczyłbym na znacznie więcej niż 11 oczek...
Wypadek przy pracy zalicza Queens Of The Stone Age i... to chyba tyle Icon_biggrin3

A więc czas na notowanie najnowsze i 187... Icon_biggrin3

...

01 . 02 . 09 . FEAR OF A BLANK PLANET - Porcupine Tree 1 (1) S
02 . 01 . 09 . DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland 1 (2) S
03 . 05 . 05 . THE PURSUIT - Evans Blue 1 (1) S
04 . 03 . 17 . FOLLOW THE COPS BACK HOME - Placebo 3 S
05 . 60 . 01 . LEAVING EDEN - Antimatter 5 S
06 . 04 . 08 . MAP OF THE PROBLEMATIQUE - Muse 4 S
07 . 07 . 13 . CLOSER - Travis 6 S
08 . 13 . 18 . DANSE RUSSE - Hurt 2 S
09 . 16 . 05 . HOT/COLD (DARLING DON'T) - Strata 9
10 . 06 . 07 . ICKY THUMP - The White Stripes 6 S

11 . 12 . 04 . I GET IT - Chevelle 11 S
12 . 08 . 21 . RIGHT IN TWO - Tool 1 (5)
13 . 18 . 06 . STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chili Peppers 13
14 . 20 . 04 . TARANTULA - The Smashing Pumpkins 14 S
15 . 09 . 08 . TEENAGERS - My Chemical Romance 7 S
16 . 10 . 12 . SURRENDER - Billy Talent 1 (2) S
17 . 15 . 03 . MY CONFESSIONS - OneSideZero 15 S
18 . 25 . 04 . RUNNING UP THAT HILL - Placebo 18 S
19 . 47 . 02 . THE FUNERAL - Band Of Horses 19 S
20 . 11 . 08 . UBLEED - Hurt 10

21 . 21 . 10 . BEAUTIFUL MOURNING - Machine Head 7
22 . 14 . 09 . YOUR LOVE ALONE IS NOT ENOUGH - Manic Street Preachers 9 S
23 . 19 . 11 . 4 AM FOREVER - Lostprophets 14 S
24 . 35 . 03 . M.I.A. - Avenged Sevenfold 24
25 . 17 . 10 . THE ANSWER - Broken Sunday 5
26 . 27 . 04 . THE WORLD AROUND YOU - Papa Roach 26
27 . 31 . 08 . IGNITION - Trivium 27
28 . 26 . 05 . ROSETTA STONED - Tool 26
29 . 32 . 08 . OSTROŚĆ NA NIESKOŃCZONOŚĆ - Coma 29
30 . 36 . 02 . *FIN - Anberlin 30

31 . 34 . 04 . TIME WON'T LET ME GO - The Bravery 31 S
32 . 23 . 05 . SICK SICK SICK - Queens Of The Stone Age 23 S
33 . 22 . 12 . THE BIRD AND THE WORM - The Used 4 S
34 . 29 . 09 . NOT BROKEN DOWN - Mercy Fall 13
35 . 30 . 08 . THE HOWLING - Within Temptation 22 S
36 . 24 . 10 . MY GIFT OF SILENCE - Blackfield 16
37 . 28 . 10 . BRIANSTORM - Arctic Monkeys 9 S
38 . PP . 19 . LOVE HURTS - Incubus 9 S
39 . 43 . 02 . LIGHTS - Archive 39
40 . 33 . 13 . WHAT I'VE DONE - Linkin Park 3 S

41 . 40 . 02 . A MODERN WAY OF LIVING WITH THE TRUTH - The Exies 40
42 . 50 . 02 . CONNECT - The Cooper Temple Clause 42
43 . 52 . 01 . COME BACK - Pearl Jam 43
44 . 44 . 03 . FLUORESCENT ADOLESCENT - Arctic Monkeys 44 S
45 . 56 . 01 . THE ARMS OF SORROW - Killswitch Engage 45
46 . 38 . 14 . FALLING ON - Finger Eleven 5 S
47 . 41 . 06 . FAR CRY - Rush 28 S
48 . 82 . 01 . THE WILDFIRE (IF IT WAS TRUE) - Mando Diao 48 S
49 . 39 . 12 . THE RIVER - Good Charlotte feat. M. Shadows & Synyster Gates 7 S
50 . 81 . 01 . BETTER THAN ME - Hinder 50 S

51 . 57 . TRAVEL ON - Moving Atlas
52 . 45 . COLONY OF BIRCHMEN - Mastodon
53 . 37 . UNDERDOGS - Manic Street Preachers
54 . 42 . SLEEP - OneSideZero
55 . 48 . WELL ENOUGH ALONE - Chevelle
56 . 80 . CRYSTAL SKULL - Mastodon
57 . 68 . GLORY - Intwine
58 . 49 . HEART SHAPED GLASSES - Marilyn Manson
59 . 64 . CAR CRASH - Art Of Dying
60 . 46 . LIE - Black Light Burns

61 . 70 . AUTUMNSONG - Manic Street Preachers
62 . 69 . MOTH - Audioslave
63 . 88 . 02 PANIC ROOM - Riverside
64 . 63 . OPEN YOUR EYES - Snow Patrol
65 . 78 . CLUELESS - Sevendust
66 . 53 . INTO OBLIVION (REUNION) - Funeral For A Friend
67 . 58 . FIRST TIME - Lifehouse
68 . 83 . A TOUT LE MONDE (SET ME FREE) - Megadeth feat. Christina Scabbia
69 . 54 . ON CALL - Kings Of Leon
70 . NN . SMOKERS OUTSIDE THE HOSPITAL DOORS - Editors

71 . 59 . NEVER TOO LATE - Three Days Grace
72 . 67 . EVA - Nightwish
73 . 95 . 2 000 000 GLOSÓW - El Dópa
74 . 84 . THE ENEMY - Paradise Lost
75 . 71 . I'M NOT SORRY - Pigeon Detectives
76 . 91 . ZNÓW WSZYSTKO POSZŁO NIE TAK - Myslovitz
77 . NN . END OF THE WORLD - Blackfield
78 . 65 . INTERVENTION - Arcade Fire
79 . 62 . LIE TO ME - 12 Stones
80 . 73 . GIVEN UP - Linkin Park

81 . 76 . EVOLUTION - Korn
82 . NN . UCZUCIA - Kombajn do zbierania kur po wioskach
83 . 79 . THE HEINRICH MANEUVER - Interpol
84 . 74 . 99 (YOU AND I) - Fightstar
85 . NN . RAG AND BONE - The White Stripes
86 . 66 . RESURRECTION - Chimaira
87 . 72 . FOR REASONS UNKNOWN - The Killers
88 . NN . CONSTANT MOTION - Dream Theater
89 . 85 . UNTIL THE END - Breaking Benjamin
90 . NN . ANEMIA IN YOUR SHEETS - Still Remains

91 . 75 . ELITA - Buldog
92 . 98 . CATATONIC - Signs Of Betrayal
93 . 86 . EVERYTHING IS AVARAGE NOWADAYS - Kaiser Chiefs
94 . NN . SHE BUILD QUICK MACHINES - Velvet Revolver
95 . 89 . LOST MY WAY - Finger Eleven
96 . NN . NOW I LAY DOWN THERE - Machine Head
97 . PP . TAKE A RIDE ON MY ONE-WHEELED RICKSHAW - Mod Flanders Conspiracy
98 . PP . MAKES ME WONDER - Maroon 5
99 . 87 . THE TAKE OVER, THE BREAKS OVER - Fall Out Boy
00 . NN . CISZA I WIATR - Artur Rojek

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
01.07.2007 01:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
W końcu! Icon_smile2 Świetny numer 1. U mnie już raczej szans na 1 miejsce ta piosenka nie ma, ale kto wie? Antimatter faktycznie zaskakująco wysoko debiutują, ale całkowicie zasłużenie, choć u mnie nie doszła nawet do 30 miejsca. Icon_smile2 Ale to bardzo ciekawy zespół i liczę, że u mnie też taki sukces kiedyś osiągnie.
Kolejna lista, na której "Icky thump" spada. Właściwie są jeszcze 2 listy, na których może spotkać ich ten los. "Surrender" też zaskakująco spory spadek i przy okazji już jest niżej niż u mnie. Icon_razz
Z kolei cieszy kolejny awans "Stadium Arcadium" i "Running up that hill". Zaskakująco wysoki awans Band of Horses.
W poczekalni sporo ciekawych nowych piosenek. Z największą uwagą będę śledzić poczynania "End of the world", "Rag and bone" i "Uczuć", a także Editors.
01.07.2007 10:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Gary napisał(a):W końcu! Świetny numer 1. U mnie już raczej szans na 1 miejsce ta piosenka nie ma, ale kto wie?
Nie ma, nie ma Icon_razz

Gary napisał(a):Antimatter faktycznie zaskakująco wysoko debiutują, ale całkowicie zasłużenie, choć u mnie nie doszła nawet do 30 miejsca. Ale to bardzo ciekawy zespół i liczę, że u mnie też taki sukces kiedyś osiągnie.
Jak już to pewnie z inną piosenką Icon_razz , chyba że ten debiut wpłynie jakoś na Twoją liste...

Gary napisał(a):Kolejna lista, na której "Icky thump" spada. Właściwie są jeszcze 2 listy, na których może spotkać ich ten los.
Ale ostatniego słowa jeszcze nie powiedzieli... Icon_biggrin3

Gary napisał(a):"Surrender" też zaskakująco spory spadek i przy okazji już jest niżej niż u mnie.
O nie!! Icon_evil Ale co ja poradzę na to, że coraz rzadziej mam ochotę, żeby tego posłuchać... A może by tak wrzucić coś nowego... :roll:

Gary napisał(a):W poczekalni sporo ciekawych nowych piosenek. Z największą uwagą będę śledzić poczynania "End of the world", "Rag and bone" i "Uczuć", a także Editors.
To nie jest dziwne, bo akurat te debiutują najwyżej, więc mają największe szanse na listę Icon_mrgreen
"End Of The World" wygralo w ostatniej chwili rywalizację o wejście z "1000 People", ale zasłużenie, bo zawsze mi się ten kawalek najbardziej podobal. Ciekawe czy gdzieś jeszcze się pojawi w najbliższym czasie...
W wyborze "Uczuć" bardzo mi pomogłeś, bo gdyby nie ty, to pewnie wrzuciłbym "10 Lat", ale tamten utwór jest już tak osłuchany przeze mnie, że mógłby się szybko znudzić, a ten przynajmniej będzie mógł zapunktować na forumowej Icon_biggrin3 Nadchodzą lepsze czasy dla polskości na mojej liście, bo Coma też wreszcie się do trzydziestki przebiła.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
01.07.2007 03:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
mrsap napisał(a):To nie jest dziwne, bo akurat te debiutują najwyżej, więc mają największe szanse na listę Icon_mrgreen
"End Of The World" wygralo w ostatniej chwili rywalizację o wejście z "1000 People", ale zasłużenie, bo zawsze mi się ten kawalek najbardziej podobal. Ciekawe czy gdzieś jeszcze się pojawi w najbliższym czasie...
U mnie na razie nie, bo ostatnio rzadko, a raczej w ogóle nie sięgam po płytę Blackfield. Może jak sobie posłucham to wtedy... Icon_smile2
mrsap napisał(a):Gary napisał/a:
"Surrender" też zaskakująco spory spadek i przy okazji już jest niżej niż u mnie.
O nie!! Icon_evil Ale co ja poradzę na to, że coraz rzadziej mam ochotę, żeby tego posłuchać... A może by tak wrzucić coś nowego... :roll:
Może "Red flag"? Icon_smile2
mrsap napisał(a):Nadchodzą lepsze czasy dla polskości na mojej liście, bo Coma też wreszcie się do trzydziestki przebiła.
No mnie żaden utwór Comy nie chce wziąć na tyle, żeby wejść na listę. Icon_neutral2
01.07.2007 03:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Gary napisał(a):Może "Red flag"?
Było jeszcze przed "Fallen Leaves" i doszło zaledwie do 30 miejsca. Teraz pewnie wybór padłby na "Burn The Evidence" albo "Covered In Cowadice".

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
01.07.2007 04:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
Re: notowanie 186 z dnia 24 czerwca 2007
mrsap napisał(a):Zabiję to forum Icon_evil
Napisałem długi komentarz, poświęciłem na to prawie godzinę i oczywiście w międzyczasie mnie wylogowało. Dzięki temu wszystko przepadło, bo przecież goście nie mogą pisać nowych tematów. Icon_evil Icon_evil Icon_evil
Ja mam taki zwyczaj, że kiedy napiszę coś długiego, to kopiuję i jeżeli nie uda mi się wysłać, to gdzieś sobie wklejam.
01.07.2007 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Gary napisał(a):Ustaw sobie automatyczne logowanie lub pisz sobie komentarz w wordzie, a później wklejaj. Icon_wink2
Pierwsze nic nie daje, bo to atakuje znienacka, a drugie to głupiego robota.
01.07.2007 06:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
ja często piszę długo i mnie nie wylogowuje, więc nie wiem jak macie poustawiane. A dlaczego pisanie w Wordzie to głupiego robota? Ja bynajmniej nie widzę różnicy między pisaniem tu, a tam. Bardziej mi chodziło o kopiowanie do worda. Poza tym nawet jak wyskoczy napis, że trzeba być zalogowanym to można sobie cofnąć stronę i skopiować to co się napisało.
01.07.2007 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Antimatter... Taki wynik mnie przekonuje - sciaga sie juz (choc bardzo pooowooooliiiiii). Ciekawi mnie czy zdola dlugo posiedziec na liscie.
duza niewiadoma bylo dla mnie jak sobie poradzi "Come Back" i debiut w 50-ce, mimo ze nie powalajacy na kolana, uwazam za sukces.
Porcupine Tree to nie dla mnie. Evans Blue slucham i slucham i na razie zadnych efektow. Pewnie tak jeszcze ze 2 tygodnie poslucham, ale jak nic z tego nie bedzie, to trzeba bedzie sie skupic na innych.
Placebo choc spada na czwarte, to i tak to jest genialny wynik i po cichu licze, ze cos tam jeszcze sie uda zadzialac, a przynajmniej utrzymac sie przez kilka tygodni w dziesiatce.
Muse i Stripes spadaja, ale mam nadzieje, ze to tylko wziecie glebszego oddechu, by zaatakowac z furia.
super awanse Smashing i RHCP. Ciekawe czy plyta tego pierwszego i koncert drugiego pomoga piosenkom na liscie. Dobra robota tez jesli chodzi o "Running Up...". Moze jeszcze zajda okolicznosci, by to mialo jeszcze wieksze szanse... :roll:
"Surrender" Icon_frown. U siebie tez zaczynac dostrzegac niepokojace objawy, ale dzisiaj na pewno jeszcze bedzie bardzo wysoko.
oj, leci "Your Love Alone". To chyba piosenka ktora wlasnie tak ze 2 miesiace potrafi trzymac, a potem juz zaczyna sie nudzic. I w dodatku "Underdogs" bardzo spadli. Dobrze, ze chociaz "Autumnsong" poszlo do gory w poczekalni.
ostatnio pisalem, ze "M.I.A." to moj ulubiony kawalek A7F sposrod tych, ktorych nie znalem przed zakupem plyty. Teraz chyba to sie zmienilo, bo ostatnio bardziej zaczyna mi sie podobac "Strength Of The World".
L Dópa 22 do gory w drugiej 50-ce. Moze jeszcze cos z tego bedzie...
tez sie bede uwaznie przypatrywac losom "Rag And Bone". Na poczatku jak to uslyszalem, to sie zdziwilem, ze to moze u kogos byc na liscie, ale teraz bardzo mi sie podoba.
no nareszcie pojawia sie Velvet Revolver. Niziutko, ale lepsze to niz nic i moze jeszcze zaskocza trybiki maszyny i szybko ruszy do przodu.
01.07.2007 07:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Dlaczego do jasnej anielki masz dwa notowania z 24 czerwca? Czy to drugie, czyli to właśnie mam liczyć do kolejnej forumowej czy coś jeszcze nas czeka?
01.07.2007 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Icon_lol
dopiero teraz to zauważyłem.
01.07.2007 07:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Gary napisał(a):Poza tym nawet jak wyskoczy napis, że trzeba być zalogowanym to można sobie cofnąć stronę i skopiować to co się napisało.
Tak, tylko że jak cofnę, to już nic nie będzie z tego co napisałem...

kajman napisał(a):Dlaczego do jasnej anielki masz dwa notowania z 24 czerwca? Czy to drugie, czyli to właśnie mam liczyć do kolejnej forumowej czy coś jeszcze nas czeka?
Nie, akurat tak sobie wymyśliłem, że od tej pory wszystkie notowania będą miały datę 24 czerwca Icon_mrgreen

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
01.07.2007 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
mrsap napisał(a):Gary napisał/a:
Poza tym nawet jak wyskoczy napis, że trzeba być zalogowanym to można sobie cofnąć stronę i skopiować to co się napisało.
Tak, tylko że jak cofnę, to już nic nie będzie z tego co napisałem...
Dziwne, ale widocznie Twoja przeglądarka nie ma funkcji zapamiętywania poprzedniej strony.
01.07.2007 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
mrsap napisał(a):
kajman napisał(a):Dlaczego do jasnej anielki masz dwa notowania z 24 czerwca? Czy to drugie, czyli to właśnie mam liczyć do kolejnej forumowej czy coś jeszcze nas czeka?
Nie, akurat tak sobie wymyśliłem, że od tej pory wszystkie notowania będą miały datę 24 czerwca Icon_mrgreen
Bardzo w ten sposób ułatwiasz prace liczącym forumową. Po prostu nie będzie się ich brać pod uwagę. Icon_wink2
01.07.2007 10:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
ku3a napisał(a):Antimatter... Taki wynik mnie przekonuje - sciaga sie juz (choc bardzo pooowooooliiiiii). Ciekawi mnie czy zdola dlugo posiedziec na liscie.
Z jednej strony to pewnie tak, bo w tej chwili cholernie mi się podoba i nie zanosi się, żeby mogło się to zmienić. Jest to jedyny kawałek, którego przesłuchałem osiem razy pod rząd. Zdarzyło się to w sobotę...
Jednak z drugiej strony jest lato, ale jak na razie tego na mojej liście nie widać Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):duza niewiadoma bylo dla mnie jak sobie poradzi "Come Back" i debiut w 50-ce, mimo ze nie powalajacy na kolana, uwazam za sukces.
Ja liczyłem na więcej... Ale jeszcze pewnie sporo z tego wyciągnę Icon_wink2

ku3a napisał(a):Porcupine Tree to nie dla mnie. Evans Blue slucham i slucham i na razie zadnych efektow. Pewnie tak jeszcze ze 2 tygodnie poslucham, ale jak nic z tego nie bedzie, to trzeba bedzie sie skupic na innych.
Nic dziwnego... Ten zespół jest dosyć specyficzny, a poprzednia płyta była bardziej przyjazna dla ucha... Zresztą na tej są lepsze utwory niż ten singiel. Choćby "My Damsel: A Confession To An Adversary" albo "Painted"...

ku3a napisał(a):Placebo choc spada na czwarte, to i tak to jest genialny wynik i po cichu licze, ze cos tam jeszcze sie uda zadzialac, a przynajmniej utrzymac sie przez kilka tygodni w dziesiatce.
I tak już ma zagwarantowany świetny wynik w podsumowaniu roku Icon_biggrin3

ku3a napisał(a):Muse i Stripes spadaja, ale mam nadzieje, ze to tylko wziecie glebszego oddechu, by zaatakowac z furia.
Tak prawdopodobnie będzie.

ku3a napisał(a):super awanse Smashing i RHCP. Ciekawe czy plyta tego pierwszego i koncert drugiego pomoga piosenkom na liscie. Dobra robota tez jesli chodzi o "Running Up...". Moze jeszcze zajda okolicznosci, by to mialo jeszcze wieksze szanse... :roll:
Oczywiście też mam taką nadzieję. Ale u mnie i tak powinien być spory sukces.
Co do Smashing Pumpkins i Red Hotów, to dziesiątka wydaje się być pewna. Koncert jednak raczej nie wpłynie na poczynania "Stadium Arcadium" Icon_wink2 Co najwyżej sięgnę po jakieś stare płyty, a w tym przypadku jest po co sięgać Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):"Surrender" Icon_frown. U siebie tez zaczynac dostrzegac niepokojace objawy, ale dzisiaj na pewno jeszcze bedzie bardzo wysoko.
oj, leci "Your Love Alone". To chyba piosenka ktora wlasnie tak ze 2 miesiace potrafi trzymac, a potem juz zaczyna sie nudzic. I w dodatku "Underdogs" bardzo spadli. Dobrze, ze chociaz "Autumnsong" poszlo do gory w poczekalni.
"Your Love Alone..." chyba ma jeszcze spore szanse na powrót do dwudziestki. Ja mam tak od zawsze, że jeśli słucham tego o odpowiedniej porze lub wraz z całą płytą, to wpływa to korzystnie na tę piosenkę. A jeśli nie, to skutki są tragiczne...
"Surrender" ostatnio wogóle nie słucham... Niestety... Może kiedyś się trafi na playliście na odtwarzaczu...? Jutro na przykład będzie ku temu okazja.

ku3a napisał(a):L Dópa 22 do gory w drugiej 50-ce. Moze jeszcze cos z tego bedzie...
Zobaczymy... Będzie ciężko, bo nie mam nawet mp3 do tego utworu... Może mógłby ktoś podesłać wraz z "Moherowym Ninją"...???

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
02.07.2007 12:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
mrsap napisał(a):Będzie ciężko, bo nie mam nawet mp3 do tego utworu... Może mógłby ktoś podesłać wraz z "Moherowym Ninją"...???
bedzie problem. Ja nie mam tego w czystej wersji w mp3. Ta plyta jest zabezpieczona przed kopiowaniem i uruchamianiem na kompie. Sciagnalem sobie mp3, ale srednio co pol minuty sa piski.
gdyby jednak ktos mial wolne od tych piskow to ja tez sie pisze...
02.07.2007 12:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
ku3a napisał(a):Sciagnalem sobie mp3, ale srednio co pol minuty sa piski.
No to mnie nie dziwi Icon_lol


Ja mam "Moherowego" chyba bez pisków. Jutro Wam wyślę. Icon_smile2 Drugiej piosenki niestety nie mam.

Ja myślałem, że te zabezpieczenia to "pic na wodę". :roll:
02.07.2007 01:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 1026 z 30 lipca 2023 mrsap 0 82 14.08.2023 01:24 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1025 z 23 lipca 2023 mrsap 0 78 11.08.2023 09:42 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1024 z 16 lipca 2023 mrsap 0 106 31.07.2023 05:34 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1023 z 9 lipca 2023 mrsap 0 70 31.07.2023 12:54 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1022 z 2 lipca 2023 mrsap 0 161 10.07.2023 11:48 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 974 z 31 lipca 2022 mrsap 0 219 10.08.2022 07:58 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 970 z 3 lipca 2022 mrsap 0 340 05.07.2022 01:20 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 921 z 25 lipca 2021 mrsap 0 219 28.07.2021 01:11 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 919 z 11 lipca 2021 mrsap 0 197 15.07.2021 07:48 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 918 z 4 lipca 2021 mrsap 0 200 08.07.2021 01:04 AM
Ostatni post: mrsap

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości