Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reaktywacja Varius Manx
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #1
Reaktywacja Varius Manx
Nową, czwartą wokalistkę zepoł poznamy podczas gali RMF FM 27 lutego, ktoś ma jakieś przecieki kto nią może byc?

Pati Yang
20.02.2010 02:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
ostatnio jak rozmawiałem z Robertem Jansonem to mówił, że biorą pod uwagę Mandarynę, ale nie jest to potwierdzone...

[Obrazek: z1815452G.jpg]
20.02.2010 05:29 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #3
 
Listoholik napisał(a):ostatnio jak rozmawiałem z Robertem Jansonem to mówił, że biorą pod uwagę Mandarynę, ale nie jest to potwierdzone...

Obrazek

taaaa :DDDDDD

wydaje mi sie ze to bedzie tylko jednorazowy wystep, stawiam ze wejdzie na scene anita/kaska/monika
20.02.2010 02:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
oj nie, żadna z nich nie jest już osiągalna dla VM, z różnych powodów

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.02.2010 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
 
aaktt napisał(a):oj nie, żadna z nich nie jest już osiągalna dla VM, z różnych powodów

a to niby dlaczego ?
20.02.2010 09:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
Monika chyba nie jest sprawna
Anita poszła w zupełnie inną stronę i to byłby dla niej artystyczny regres, zresztą chyba jej się nie układało specjalnie z Jansonem z tego co pamiętam; podobna sytuacja jest z Kaśką Stankiewicz, która na swoich dwóch ostatnich solowych płytach udowodniła, że znakomicie radzi sobie sama, bez zespołu i nie sądzę, żeby zdecydowała się znowu z nimi grać Icon_smile
Czas świetności Varius Manx już dawno się skończył niestety Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.02.2010 09:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #7
 
aaktt napisał(a):Monika chyba nie jest sprawna
Anita poszła w zupełnie inną stronę i to byłby dla niej artystyczny regres, zresztą chyba jej się nie układało specjalnie z Jansonem z tego co pamiętam; podobna sytuacja jest z Kaśką Stankiewicz, która na swoich dwóch ostatnich solowych płytach udowodniła, że znakomicie radzi sobie sama, bez zespołu i nie sądzę, żeby zdecydowała się znowu z nimi grać Icon_smile
Czas świetności Varius Manx już dawno się skończył niestety Icon_smile

monika nie moze chodzic a spiewac moze.

to ma byc wystep z okazji 20lecia rmfu wiec nie widze przeszkod aby pojawila sie tam anita (w koncu co by nie bylo od variusow zaczela sie jej kariera i rmf/zet katowaly zanim zrozumiesz i piosenke ksiezycowa, podobnie jak i kaska z orla cieniem)

a solwe plyty stankiewicz bardzo bardzo slabe
20.02.2010 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
Jeśli rozpatrujemy to ze względów czysto artystycznych, to występ na gali 20-lecia RMFu czy to dla Anity czy dla Kasi, jest dla mnie nie do pomyślenia. Co innego jakie za to zaproponują im pieniądze.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.02.2010 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #9
 
To nie ma byc występ okazyjny , jak kiedyś na koncercie z okazji zbiórki na leczenie Moniki, gdzie śpiewała z nimi i Stankiewicz i Lipnicka, a reaktywacja i nowa płyta, na którą materiał jest własnie przygotowywany. Lipnicka, Stankiewicz, aktualnie przygotowały swoje solowe płyty kolejne, więc powrót ich jest nie możliwy. A ciekawe dlaczego to tajemnica? Pewnie to ktoś kogo dobrze znamy Icon_smile2

Czas świetności Varius Manx minął, a kiedy? za czasu Kuszyńskiej? Bo teraz przeciez nie ma narazie żadnego czasu Varius Manx, skoro zespół jest a właściwie był zawieszony Icon_wink2

Pati Yang
20.02.2010 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #10
 
Tkk_Bolly napisał(a):Czas świetności Varius Manx minął, a kiedy? za czasu Kuszyńskiej?
Moim zdaniem tak Icon_smile2 Ale zanosiło się od tego już od czasu, kiedy śpiewała z nimi Stankiewicz. No, ale to moje zdanie Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.02.2010 09:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #11
 
aaktt napisał(a):
Tkk_Bolly napisał(a):Czas świetności Varius Manx minął, a kiedy? za czasu Kuszyńskiej?
Moim zdaniem tak Icon_smile2 Ale zanosiło się od tego już od czasu, kiedy śpiewała z nimi Stankiewicz. No, ale to moje zdanie Icon_smile

to akurat jest prawda. od plyty END ze stankiewicz janson robil coraz to gorsze szmiry. potem ewa sonnet (on sie nia podniecal!! czym ? do cholery no oprocz wielkich cyckow)wlodarczyk i inne badziewia.

ostatni dla mnie dobry numer jansona to JESTEM TOBA na 1 plycie z monika. ta ostatnia wogole dla mnie byla tragiczna plyta. az wstyd ze taka osobe zrobil facet od piosenki ksiezycowej/zanim zrozumiesz/co dalej jest/bez/oszukam czas
20.02.2010 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #12
 
Oszukam czas wydaje mi się, że skomponował jeden z braci Marciniaków, ale to szczegół.
Natomiast zgadzam się, że End było ostatnią dobrą płytą Jansona jako kompozytora. I że nieprawdopodobny jest powrót którejś z poprzednich wokalistek do zespołu. Pewnie znowu wyciągnie kogoś z jakiegoś Idola, Mam talent, Szansa na sukces, czy coś w tym stylu.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
22.02.2010 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Niezależnie od tego kim będzie nowa wokalistka nowa piosenka Varius Manx nie trafi nawet do poczekalni LP3 Icon_mrgreen bugman, podzielam Twoją opinię

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
22.02.2010 07:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #14
 
Miszon napisał(a):Oszukam czas wydaje mi się, że skomponował jeden z braci Marciniaków, ale to szczegół.
Natomiast zgadzam się, że End było ostatnią dobrą płytą Jansona jako kompozytora. I że nieprawdopodobny jest powrót którejś z poprzednich wokalistek do zespołu. Pewnie znowu wyciągnie kogoś z jakiegoś Idola, Mam talent, Szansa na sukces, czy coś w tym stylu.

caly ELF to jest JANSON/LIPNICKA. tak samo i EMU (z wyjatkiem 2 piosenek)pryz takim THE GARDENERS dalej mam ciary ( sama anita go uwielbia) i uwazam ze to znakomity popowy numer. LESSON OF FLYING zadziorne rowniez znakomite.

Ego z orla cieniem w porownaniu do chocby ostatniego albumu variusow czy do beznadziejnych piosenek Kokota (z End, co za szmiry PILNUJCIE MARZEN,NIE DO WIARY-WSTYD!!!)to arcydzielo. choc z 2 strony na tym albumie jest kilka killerow jak BEZ FALSZU, CZY TAK CHCESZ (co by nie bylo Romanowski sie nawet spisal jego jest CZY TAK CHCESZ,dla mnie najlepsza rzecz na END),genialnie tez JANSON zakonczyl plyte numerem NA KONIEC

co do wystepu zespolu-to nie ma oficjalnej wiadomosci ze to jest oficjalny COME BACK na stale, na trase i plyte czy tylko 1razowy wystep.
22.02.2010 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości