Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 1
8.01.2010 - Robbie Williams
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #1
Notowanie 1
Witam, na wstępie chcialem wszystkich bardzo serdecznie przywitać Icon_smile2
Cieszy mnie fakt, ze są ludzie którzy uwielbiają robić własne statystyki! Icon_biggrin3
Ponieważ mamy już połowę lutego, a ja lubię porządek - rozpocznę notowania od początku stycznia Icon_smile2 Postaram się szybko z tym uwinąć, a w najbliższą sobotę przedstawić wam aktualne notowanie Icon_smile2 Mam też cichą nadzieje, że nie zostane zbanowany za gust muzyczny Icon_razz

Notowanie 1:
1. Robbie Williams - You know me
2. Jay-Z feat. Alicia Keys - Empire State of mind
3. Ke$ha - TiK ToK
4. Chris Brown feat. Lil' Wayne - I can transform ya
5. Ciacho - Ciacho
6. O.S.T.R. - Z góry na dół
7. Pitbull feat. Akon - Shot it down
8. Junior Stress – Sound System
9. Mariah Carey - All i want for Christmas
10. Pixie Lott - Cry me out
11. Queensberry - Hello (Turn Your Radio On)
12. Beyonce - Videophone
13. 50 Cent ft. Ne-You - Baby by me
14. Alexandra Bruke ft. Flo-Rida - Bad Boys
15. Beyonce - Broken-Hearted Girl
16. Kelly Clarkson - Already Gone
17. Black Eyed Peas - Meet me halfway
18. Alicia Keys – Doesn't Mean Anything
19. Colbie Caillat - Fallin' for you
20. Marina - Glam Pop
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.08.2013 05:23 PM przez mike.)
14.02.2010 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
mike napisał(a):3. Ke$ha - TiK ToK
4. Chris Brown feat. Lil' Wayne - I can transform ya
7. Pitbull feat. Akon - Shot it down
10. Pixie Lott - Cry me out
13. 50 Cent ft. Ne-You - Baby by me
14. Alexandra Bruke ft. Flo-Rida - Bad Boys


niedługo tylko takie utwory zdominują forumową: nadejdzie dobry czas Icon_razz
14.02.2010 08:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #3
 
Witam w Mycharts Icon_wink2
Listoholik napisał(a):niedługo takie takie utwory zdominują forumową: nadejdzie dobry czas Icon_razz
Czasy się zmieniają. A mnie z jednej strony cieszy, że moje obecne Top 3 nie jest obecne w Forumowej. Mam poczucie oryginalności. Icon_mrgreen
14.02.2010 08:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Bardzo dobry lider Icon_biggrin

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
14.02.2010 09:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Listoholik napisał(a):nadejdzie dobry czas Icon_razz
No może kiedyś nadejdzie. Kiedy nastanie koniec chamstwa i nietolerancji...
14.02.2010 09:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #6
 
prz_rulez napisał(a):No może kiedyś nadejdzie. Kiedy nastanie koniec chamstwa i nietolerancji...

zgadza się. dlatego liczę na Twój szybki spad stąd... pierwszy spuszczę wodę Icon_razz2
14.02.2010 09:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
Witam kolegę z klasy. Icon_wink2
mike napisał(a):1. Robbie Williams - You know me
2. Jay-Z feat. Alicia Keys - Empire State of mind
Czołówka ujdzie, Robbie szybko u mnie wszedł, ale zaczyna mi się powoli nudzić.
mike napisał(a):14. Alexandra Bruke ft. Flo-Rida - Bad Boys
Co ona ma z brukiem wspólnego to ja nie wiem. Icon_wink2
U mnie długo w propozycjach ale jakoś szansy na wejście nie ma. Lepiej jej wyszedł cover Hallelujah.
mike napisał(a):9. Mariah Carey - All i want for Christmas
A narzekał na Milowicza. Icon_lol
A no tak.. to styczeń. Icon_razz
14.02.2010 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
prz_rulez napisał(a):No może kiedyś nadejdzie. Kiedy nastanie koniec chamstwa i nietolerancji...

w przypadku powyższej wypowiedzi chyba jednak tego drugiego

Listoholik napisał(a):dlatego liczę na Twój szybki spad stąd... pierwszy spuszczę wodę Icon_razz2

Z kolei ta wypowiedź kwalifikuje się pod to pierwsze

Zatem apeluję do obu przedmówców o opanowanie emocji i wyjaśnienie sobie wszelkich niedomówień na PW. Jeśli sytuacja się powtórzy pelecą ostrzeżenia

mike napisał(a):Mam też cichą nadzieje, że nie zostane zbanowany za gust muzyczny

Tu na forum cenimy każdego użytkownika i każdy gust muzyczny Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
14.02.2010 10:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #9
 
oj, Kondziu, bo jak można reagować na nietolerancję, jak tylko chamstwem i ostrym kopniakiem w dupe.
i nie strasz mnie ostrzeżeniem, bo nikt nie da temu forum tego, co mogę dać ja Icon_mrgreen
jeśli tak bardzo Ci wadzę, to powiedz tylko słowo, a będzie uzdrowiona dusza Was wszystkich,.. beze mnie! Icon_confused
14.02.2010 10:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Nie będziesz nasz straszył. Lubię cię, ale dostaniesz ostrzeżenie i tyle. Znów się czepiasz :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.02.2010 10:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Nie stawiał tak sprawy. Lubię cię, ale dostaniesz ostrzeżenie i tyle. Znów się czepiasz :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.02.2010 10:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #12
 
kto? że niby ja Cię czepiam? Icon_eek2
14.02.2010 10:40 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
Konrad napisał(a):Tu na forum cenimy każdego użytkownika i każdy gust muzyczny Icon_smile2
Hehehe. Icon_razz
Konrad napisał(a):Zatem apeluję do obu przedmówców o opanowanie emocji i wyjaśnienie sobie wszelkich niedomówień na PW. Jeśli sytuacja się powtórzy pelecą ostrzeżenia
Brawo! Cóż za szybka reakcja adminowska... pogratulować. Icon_smile2
Listoholik napisał(a):i nie strasz mnie ostrzeżeniem, bo nikt nie da temu forum tego, co mogę dać ja Icon_mrgreen
No masz rację... bo mało osób ma w sobie tyle
prz_rulez napisał(a):chamstwa i nietolerancji
.

A co to ma do listy mike'a? Icon_wink2
14.02.2010 10:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #14
 
znów rozmowa się rozkręca, bo nie ma nic wspólnego z muzyką; od rana była cisza, a teraz gęby Wam się nie zamykają, ok, dawajcie Panowie dalej! Icon_mad
który z Was wyskoczy z ciekawszą teorią i pochwali się większym zasobem słów? Icon_confused
14.02.2010 10:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Po raz kolejny wdajesz się w pogadankę z prz. Oczywiście ''genialny'' Paweł dołącza do tego grona i znów robi się dyskusja antymuzyczna (jak sam zauważyłeś). Po co to wszystko? Dlaczego komentujesz listy, które są według ciebie do dupy? Czemu dajesz innym pretekst, by się odnosili do twoich postów? Przecież wiesz, że nie od teraz jest taka sytuacja. Jeśli nie przestaniesz działać w ten sposób nigdy nie będzie spokoju, bo twoi oponenci też wydają się być niereformowalni. Dlaczego tylko z Wami są problemy?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.02.2010 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #16
 
saferłel napisał(a):Dlaczego komentujesz listy, które są według ciebie do dupy?

[mike! szukam jakiejś piosenki z Twojej listy, bym mógł w jej rytmie pisac te słowa tutaj, i sorry, ale nie znajduję]

czy ja coś takiego napisałem? nie widzę... :> zatem safcio, nie wkładaj mi w usta słów, których nie wypowiedziałem, lepiej napraw swój komp i wracaj tu z jakimś topem, bo nudy tu straszne, a nie wysilaj się na wielkiego moderatora, bo dla mnie żaden z Was niestety takim jeszcze nie jest Icon_frown

jakieś studia podyplomowe by się przydały w tym kierunku albo chociażby przyspieszony kurs nt. 'negocjacje i spekulacje - jak je prowadzić, jak sobie z nimi radzić, jak skutecznie rozwiązywać forumowe problemy?' Icon_wink2 - trzymam za Was kciuki na przyszłości! Icon_mrgreen
14.02.2010 11:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
To jest ogólne stwierdzenie. Piszę tylko za siebie, ale moim zdaniem twoje ironiczne komentarze (często niebezpośrednio) mają na celu w bardzo dobitny sposób określić twój stosunek do danej listy. I tu jest problem. Bo my jako moderatorzy nie możemy reagować na takie zachowania. Da się jednak zauważyć tę niezdrową sytuację. Jak widzisz taki prz reaguje na swój sposób i potem zaczyna się kolejny konflikt. Abstrahując już od głównego zarzutu jaki zawieram w tym poście - uważasz, że zdanie dlatego liczę na Twój szybki spad stąd... pierwszy spuszczę wodę Icon_razz2 jest w porządku? Pierwszy raz to się zdarza?
Mi się to bardzo nie podoba, to jest faktycznie chamskie zachowanie i ciężko nie zwrócić na nie uwagi, tym bardziej że to już nie pierwszy raz.

Stwierdzasz, że nie jesteśmy dobrymi moderatorami. Racja. Niestety nie potrafimy się z Wami odpowiednio rozliczyć, a głowa nas już od tego boli :/ Może po prostu powinniśmy rozdać kilka banów i zaprosić na forum beara, abd3mza, osoby, których zachowanie nigdy nie było naganne i wtedy nikt nie musiałby być moderatorem. Do tej pory staraliśmy się zawsze jak najdelikatniej postępować ze wszelkimi przejawami negatywnego zachowania. Nie chcieliśmy nadmiernie karać, bo wiedzieliśmy, że może to wywołać negatywny odbiór na forum. Zresztą, czy o takie coś chodzi na forum muzycznym?

Przykro mi, że to tak wygląda. Wracając do I akapitu, to oczywiście jest to moje subiektywne zdanie. Możesz się z nim nie zgodzić, ale przez ten cały czas taką właśnie wypracowałem sobie opinie. Fajnie byłoby jakbym mógł ją za jakiś czas zmienić.
I proszę jeszcze raz o powściągliwość. Ze strony Piotrka. Nie nakręcajcie się. Nie wchodźcie sobie w drogę.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.02.2010 11:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #18
 
bye bye, bywajcie młodziaki!
14.02.2010 11:23 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Skoro uważasz, że odpoczynek od forum to najlepsza droga, to rozumiem.
Zawsze jednak twierdziłem, że mniejsza złośliwość i brak chęci stawiania na swoim za wszelką cenę wystarczyłyby, aby na mycharts.pl wróciła pełna kultura.
Trzymam kciuki.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.02.2010 11:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Listoholik napisał(a):oj, Kondziu, bo jak można reagować na nietolerancję, jak tylko chamstwem i ostrym kopniakiem w dupe.

Zapewniam Cię, że to nie jest dobre rozwiązanie.

Listoholik napisał(a):bo nikt nie da temu forum tego, co mogę dać ja

Nie wątpimy w to Rafałku, zatem tym bardziej dziwią mnie w Twoich ustach słowa "dlatego liczę na Twój szybki spad stąd... pierwszy spuszczę wodę Icon_razz2", które naruszają regulamin forum i są zwykłym obrażaniem. Chyba ani Ty ani nikt tutaj nie chciałby być potraktowany jak "kupa gówna" w kiblu. Jeśli kogoś nie lubisz lub się z nim nie zgadzasz napisz to w bardziej wyszukany sposób. Tego typu słowa to dialog rynsztoka.
A poza tym Ja nie straszę tylko ostrzegam. Dla mnie każdy użytkownik jest ważny.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
14.02.2010 11:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości