Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 30 /23.11.07/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 30 /23.11.07/
SŁOWO OD AUTORA:
Myślałem że będe świętować. Jednak raczej nie ma powodów do owego. Owszem, 30-tka wybiła. Jednak z tą trzydziestką musiałem zmniejszyć listę do trzydziestki. Pomyślałem że nie warto robić tak długiej listy... długo mi to zajmuje czasu. Nie wiem nawet czy lista przetrwa. Icon_sad
Skróciłem listę z nadzieją, że może jednak jakoś przetrwa. Przede wszystkim dzięki za wszystkie komentarze. Nie piszę obecnie na innych listach z braku chęci na to i czasuIcon_sad . Dzięki że czasem nawet dawaliście pozytywne komentarze. To mnie motywowało do dalszego postowania.

Co do samej listy. Lider bez zmian. Niektóre utwory pospadały. Z nowości Metallica ku3y na ósmym, a nie co starsze nowości na samym dole listy. One musiały długo u mnie w głośnikach lecieć, dopóki mi się spodobały. Lecz z racji pory długo nie pobędą. Hurt tak symbolicznie. Z ciekawych awansow Maroon 5.
Krótki komentarz jak krótka jest lista. Może za tydzień będzie lepiej. Może nie... zobaczę.
Pozdrawiam jesiennie (bo u mnie dziś 10 stopni ciepła).

Lp. Poprzednie miejsce Ilosc tygodni na liście WYKONAWCA I TYTUŁ


01. 01. 03. Travis - My Eyes
02. 02. 07. Eddie Vedder - Hard Sun
03. 12. 05. Maroon 5 - Won't Go Home Without You
04. 03. 08. Habakuk - Wędrówka z Cieniem
05. 04. 04. Zespół Reprezentacyjny - Król
06. 07. 09. Hurt - Nowy Początek
07. 11. 10. Linkin Park - Shadow Of The Day
08. NE. 01. Metallica - Brothers In Arms
09. 08. 10. Artur Rojek - Cisza i Wiatr
10. 16. 03. Strachy na Lachy - Czerwony Autobus

11. 05. 09. Manu Chao - Me Llaman Calle
12. 06. 10. Happysad - Milowy las
13. 13. 07. Santana & Chad Kroeger - Into The Night
14. 10. 13. Linkin Park - Bleed It Out
15. 15. 10. Hard-Fi - Suburban Knights
16. 09. 13. Bruce Springsteen - Radio Nowhere
17. 21. 03. Duran Duran - Falling Down
18. 14. 10. Dave Gahan - Kingdom
19. 17. 12. The White Stripes - You Don't Know What Love Is
20. NE. 01. Hurt - Między Pomiędzy Gdzieś

21. 20. 05. Radosław Rakocz - Stokrotka
22. 22. 09. Dubska - Avocado
23. 18. 09. Karolina Kozak - Razem zestarzejmy się
24. 19. 13. Manu Chao - Rainin' in paradise
25. 26. 07. Kaiser Chiefs - The Angry Mob
26. 25. 05. Babyshambles - Delivery
27. 24. 12. Manic Street Preachers - Indian Summer
28. 29. 12. Ash - The End of the World
29. NE. 01. Katie Melua - If You Were A Sailboat
30. NE. 01. Blackfield - End of The World


ODPADLI:
Wszyscy pozostali Icon_sad
23.11.2007 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Podoba mi się bardzo top 3. Super, że Maroon wskoczyli na podium aż z 12!
Duran Duran nadal sunie do przodu. Nie znam nowego singla Hurtu, pewnie nie byłoby to dla mnie coś wybitnego, ale reszta nowości bardzo fajna, szczególnie Metallica.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.11.2007 08:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #3
 
Szkoda że z tygodnia na tydzień coraz mniej komentarzy. Icon_sad
24.11.2007 05:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Przecież w tworzeniu listy nie chodzi o komentarze innych osób Icon_wink Choć ja lubię mieć też jasno napisane od kilku osób jakie są wady i zalety charta i zawsze ktoś coś może zasugerować Icon_wink
Ja tam komentuje twoją listę zawsze Icon_smile Bo ją lubię - proste. Najgorsze jest niekomentowanie czyjejś listy bo sam od tej osoby komentarzy nie dostajesz - przecież liczy się muzyka Icon_wink Tak piszę o tym byś sobie nie pomyślał, że ty teraz skoro nie oceniasz innych bo nie masz możliwości (czasu) to przez to sam nie dostajesz....myślę, że tu nie ma takich dziwnych osób Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.11.2007 06:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #5
 
Po części też tak myślę... Icon_razz
Ale ta lista jest też w 50% dzięki wam. Gdybym miał sam sobie pisać bez wiedzy innych to myślę że znudziło by mi się to od razu. Icon_smile2
24.11.2007 08:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
No tak, nie chodzi o komentarze, ale jednak lista w pewnym sensie jest dla innych Icon_wink Zgodzę się z tobą. Ja też gdybym miał przestać ją publikować na forum to nie wiem czy bym ją ciągnął...bo po co? I tak mogę zapoznawać się na bieżąco z nowymi kawałkami i wiem, które są najlepsze i które zostaną zapamiętane przeze mnie na lata....ale to w ogóle narodził się temat dobry na dyskusje w innym dziale, a nie twojej listy tu i teraz Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.11.2007 08:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #7
 
Co tu dużo mówić, wszystkie nowości to moja ścisła lub bardzo ścisła czołówka Icon_biggrin3 Tylko Blackfield zasługuje na wyższą pozycję Icon_razz

Edit:
saferłel napisał(a):Zgodzę się z tobą. Ja też gdybym miał przestać ją publikować na forum to nie wiem czy bym ją ciągnął...bo po co?
Ja tak ciągnąłem przez prawie 9 lat, zanim tu trafiłem Icon_wink2

.
25.11.2007 01:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
No chociaż raz numer 1 się ostał. Ja jednak wolę CLOSER

08. NE. 01. Metallica - Brothers In Arms a podobno mówi się że ku3a nie uprawia lobbyingu Icon_mrgreen Icon_lol Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
25.11.2007 01:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #9
 
Konrad napisał(a):No chociaż raz numer 1 się ostał. Ja jednak wolę CLOSER
Popatrz sobie na poprzednie wydania i zobacz że pierwsze miejsca nie raz parę notowań pod rząd były na pierwszym. Icon_wink2
25.11.2007 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
tym razem komentarz spozniony z roznych powodow.
"Brothers In Arms" Icon_exclaim Icon_biggrin3 nothing else matters jak dla mnie. Ogromnie sie ciesze!!
saferłel napisał(a):Najgorsze jest niekomentowanie czyjejś listy bo sam od tej osoby komentarzy nie dostajesz
ale jednak czasem przykro jak samemu sie komentuje regularnie czyjas liste, a w rewanzu komentarza nie ma, szczegolnie jak na innych listach jest...
saferłel napisał(a):Ja też gdybym miał przestać ją publikować na forum to nie wiem czy bym ją ciągnął...bo po co?
jak to po co?! Dla samego siebie, dla wlasnej przyjemnosci!

bardzo szkoda by bylo jakbys przestal robic liste. Przetrzymaj kryzys! Trzymam kciuki!
29.11.2007 02:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości