Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tylko nas dwoje
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #21
 
nie wiem czy to nie za duży offtopik, ale ma 79 Icon_wink2
10.02.2010 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Listoholik napisał(a):przeciętnego to wnosi, bo prz i Tkk są przecież przeciętni, my jesteśmy nieprzeciętni Icon_wink2
Tak to sobie tłumacz.
11.02.2010 12:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Taka jest w pewnym sensie prawda.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.02.2010 12:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #24
 
prz_rulez napisał(a):Tak to sobie tłumacz.

nie denerwuj mnie, nie bierzesz udziału w żadnej TOPŁYCIE, nie udzialasz się komentując inne listy, praktycznie już nic nie wnosisz do tego forum... dlaczego? bo po prostu na muzyce się nie znasz!
w prawdzie masz kilka tych swoich popowych artystek przez małe 'a' i to wszystko. a wytykać moje rzekomo olbrzymie chamskie posty to potrafisz pierwszy.. pomyliłeś fora, KLUB SPORTOWY KORONA KRAKÓW to nie tu Icon_razz
11.02.2010 12:46 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Daj mu spokój Rafał. Prz faktycznie ostatnio trochę przesadza, ale lepiej to ignorować niż się znów kłócić, a znając wasze temperamenty do tego by doszło. Proponuję, by w tym momencie kompletnie odciąć się od odpisywania na ten temat!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.02.2010 01:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #26
 
chyba masz rację, można robić tyle różnych fajniejszych rzeczy, iść na koncert, do pubu, na wódkę etc. etc. etc. niż wchodzić tu i czytać te brednie forumowe, tym bardziej, że dziennie tu przybywa aż całe 5 postów - płodni jesteście Icon_razz
11.02.2010 01:12 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Bo, mój drogi Listoholiku, niektórzy myślą nad tym, co chcą napisać i chcą wnieść coś więcej niż tylko czysty sarkazm...
Jeśli uważasz, że moje zainteresowania muzyczne kończą się na "moich popowych artystkach przez małe 'a'", to najpierw radzę chociażby spojrzeć na mój last.fmowy profil.
A chamstwo wytykam, bo go nie lubię. Proste.
11.02.2010 01:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #28
 
albo wyolbrzymiasz czyjeś, sam będąc jeszcze gorszym chamem w rękawiczkach Icon_razz

a Twój lastfm odwiedziłem nie jeden raz, ale skoro na podstawie niego układasz swoją marną listę, to tylko trzeba ci współczuć, żenada chłopak, żenada!
11.02.2010 01:27 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Nie chcę nic mówić, ale nie jestem jedyną osobą, która na tym forum układała listę poprzez last.fm...
11.02.2010 01:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #30
 
i też ma na miejscu szóstym osiemnaście utworów z 2-krotnym przesłuchaniem w ciągu tygodnia? :roll:
11.02.2010 01:49 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Nie każdy lubi katować jeden utwór w nieskończoność...
I co, teraz tak będziesz pałeczkę odbijał, co?
11.02.2010 01:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #32
 
Jaki związek z programem "Tylko nas dwoje" ma ta rozmowa? Tkk się obrazi!
11.02.2010 01:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Wybacz Ttk, przepraszam za siebie i za niego.
11.02.2010 01:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #34
 
nie będę nic odbijał, idę szczęśliwy spać, a Wam życzę koszmarów Icon_razz



EDIT: przepraszać za kogoś (bezimiennie, bezosobowo i z małej litery) wcale nie świadczy o większej kulturze, żenua prz, a nawet rynsztok!
11.02.2010 01:54 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #35
 
Proszę o zakończenie tego wątku i powrotu do "Tylko nas dwoje". Wszystkie kolejne posty niedotyczące bezpośrednio programu w tym temacie zostaną SKASOWANE.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.02.2010 09:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #36
 
A ja słyszałem, o jakimś nowym muzycznym programie TVP, który ma promować młodych polskich artystów, a nagrodą będzie koncert w Opolu. Z tego co czytałem to taki drugi Hit generator, tylko, że ma lecieć o 20. W sumie pomysł fajny, ale jak im to wyjdzie... :roll:
11.02.2010 01:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #37
 
Ten pomysł to ja popieram, bo w Hit Generatorze poznałem kilka ciekawych zespołów.
Kumka Olik, Dziewczyny, Ścigani. Debiutanci będą miel łatwiej Icon_smile2
11.02.2010 05:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 724
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Tkk_Bolly napisał(a):I abyh nie było wątpliwoście Ania Bosak uczectniczk You can dance 1, Tańca z Gwiazdami 7, Teraz albo nigdy, siostra aktorka Marcina Bosaka
To raczej średniej klasy gwiazda, jeżeli przywołujesz jej brata, o którym nigdy nie słyszałem. A tak w ogole, cóż to jest to I can dance, bo nigdy o tym nie słyszałem?
11.02.2010 09:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #39
 
Akurat Hit generator to był niewypadł. oglądalnosc fatalna, formuła programu dosc dziwna, nudne i drażniące jury. To wystarczyło, aby program zraził do siebie widzów.
Marcin Bosak grał w M jak miłośc, teraz główna rola w Londyńczykach, i pojawia się w polskich produkcjach kinowych ostatnio. Jak You can dance Ci nic nie mówi, cóż, komuś jeszcze nic to nie mówi?Wątpie
A telewizyjna dwójka bedzie miała inny muzyczny show Hit dekady w soboty o 20.00, ale to już rozmowa na inny temat, który wypadałoby założyc Icon_wink2

Pati Yang
12.02.2010 12:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #40
 
Oficjalna lista uczestników
1. Halina Frąckowiak i tancerz Robert Kochanek
2. Mieczysław Szcześniak i prezenterka pogody Telewizji Polsat Paulina Sykut
3. Łukasz Zagrobelny i aktorka Joanna Koroniewska
4. Piotr Kupicha i tancerka Anna Bosak
5. Jacek Stachursky i dziennikarka Krystyna Czubówna
6. Ania Wiśniewska i najsilniejszy człowiek świata Mariusz Pudzianowski
7. Małgorzata Ostrowska i kabareciarz Grzegorz Halama,
8. Paulla i olimpijski skoczek wzwyż Artur Partyka
9. Katarzyna Cerekwicka i prezenter TVP1 Radek Brzózka
10. Jacek Wójcicki i prezenterka oraz była Miss Polski Ewa Wachowicz

Prowadzący
Maryjusz Kałamaga i Kasia Cichopek

Jury
Tomasz Karolak, Irena Santor i Doda Icon_biggrin3

Start 13 marca godz 20.00

Pati Yang
12.02.2010 01:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości