Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tylko nas dwoje
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #1
Tylko nas dwoje
Muzyczna wersja Tańca z Gwiazdami. W programie bierze udział 10 wokalistów i 10 gwiazd nie do konca związanych z muzyką , dobrani są w pary. Wokalista ma uczyc gwiazdę śpiewu, co tydzień wykonują duet na żywo. Co tydzień odpada para która zdobędzie najmniej punktów(sumowane są głosy widzów i jury)
Program poprowadzi Kasia Cichopek, drugi prowadzący nieznany, jury czterosobowe, prawdopodobnie dwa miejsca dla Karolaka i Górniak
Po stronie wokalistów ma zaśpiewac Kupicha, Zagrobelny, Szczęsniak, Cerekwicka i Frąckowiak+ 5 innych gwiazd, a wśród uczestników Ania Bosak, Koroniewska, A. Maciąg i Halama, który miał numer jeden w trójce+6 innych gwiazd.
Start w połowie marca w Polsacie

Co Wy na to? Ja jestem na tak!

Pati Yang
09.02.2010 01:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
ja na to mam mniej więcej taką rekację:

[Obrazek: 263514.4.jpg]
09.02.2010 04:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Ramzes Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 662
Dołączył: Jan 2010
Post: #3
 
Tkk_Bolly napisał(a):drugi prowadzący nieznany

czy aby na pewno? stawiam na Krzysia Ibisza. Sam program? Kompletnie nie mam pojęcia jaka idea miałaby przyświecać takiemu przedsięwzięciu. Jeśli "gwiazda" (pisze w cudzysłowie, bo czy pan Grzegorz Halama to gwiazda?) chce koniecznie nauczyć się śpiewu, to czy musi to robić w telewizji? Poza tym szkoda mi pani Frąckowiak (pewnej ikony polskiej muzyki), skoro musi dorabiać sobie w taki sposób. A Karolak w jury...śmiech na sali...aż mi buty spadły...
Wolę kolejną edycję idola, która z resztą też chyba będzie
09.02.2010 07:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Listoholik napisał(a):ja na to mam mniej więcej taką rekację:
Przyznam się, że zupełnie mnie ona nie dziwi. Jedyny program, o jakim słyszałem 3 lata temu, że miał powstać, a który mógłby mnie zainteresować to Gwiazdy skaczą z Małyszem Icon_wink2 , ale z nieznanych mi przyczyn nie doszedł do skutku.
Tkk_Bolly napisał(a):Wokalista ma uczyc gwiazdę śpiewu
Po stronie wokalistów ma zaśpiewac Kupicha, Zagrobelny, a wśród uczestników A. Maciąg
No nie jestem pewien, czy to panowie K i Ł nie powinni się uczyć śpiewu. A czemu uczestnikiem jest pani, która już nagrała płytę? Może dlatego, że to prawie 14 lat temu i wszyscy o tym zapomnieli.
Ramzes napisał(a):Jeśli "gwiazda" (pisze w cudzysłowie, bo czy pan Grzegorz Halama to gwiazda?)
Dla mnie na pewno bardziej niż jakieś panie Bosak lub Koroniewska. O pierwszej nigdy nie słyszałem, a o drugiej tylko dlatego, że jest torunianką.
Ramzes napisał(a):A Karolak w jury...śmiech na sali...
Co Ty chcesz od Karolaka. Wprawdzie go nie lubię, ale to jeden z najwyżej cenionych polskich jazzmanow w historii.
09.02.2010 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #5
 
obawiam się, że Karolaków to jest kilku Icon_razz2
09.02.2010 09:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Listoholik napisał(a):obawiam się, że Karolaków to jest kilku Icon_razz2
Jeżeli jest kilku to powinien napisać o którego chodzi. Icon_wink2
09.02.2010 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #7
 
wcale nie powinien, bo kto się orientuje, ten wie! Icon_wink2
to forum dla kulturalnych ludzi, a nie dla tych, którzy o wszystko pytają, bo nie mają pojęcia o aktualnych wydarzeniach i nazwiskach szalejących na Pudelku Icon_razz Icon_razz Icon_razz Icon_mrgreen
09.02.2010 10:40 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #8
 
Tomasz Karolak oczywiście. A słyszeliście jego piosenkę z Borysewiczem i 5th Elementem? Polecam Icon_arrow http://fankam.wrzuta.pl/audio/8PU1eONijL...-_emo_song

W programie weźmie udział także Ania Wiśniewska, Mariusz Pudzianowski, Jan Tomaszewski.

A jak oceniacie płytę A. Maciąg?

I abyh nie było wątpliwoście Ania Bosak uczectniczk You can dance 1, Tańca z Gwiazdami 7, Teraz albo nigdy, siostra aktorka Marcina Bosaka
Widze, że orientujecie się w gwiazdach, więc to dobrze wróży programowi Icon_smile2

Pati Yang
10.02.2010 01:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Ja takich programów nie oglądam. Co one wnoszą do życia kulturalnego?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.02.2010 09:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Znowu genialne komentarze Listoholika. Icon_mad
10.02.2010 01:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #11
 
wiem, dziękuję przy za uznanie Icon_mrgreen
10.02.2010 04:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #12
 
a Tkk, co Ty za gwiazdy wyliczasz, takie spod podeszwy Icon_razz
10.02.2010 04:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #13
 
Praktycznie nie oglądam telewizji, więc nie bardzo przejmuje się ofertą programową takiego Polsatu.
Sam pomysł programu bardzo marny - popłuczyny po Tańcu z Gwiazdami i Jak oni śpiewają. Nic ciekawego.
Swoją drogą, ja już wiele nie oczekuję w przyszłości ze strony stacji telewizyjnych w tej dziedzinie. Wszyscy widzą w którą stronę to zmierza. Nie przypominam sobie żadnego programu rozrywkowego w stacji ogólnopolskiej w ciągu ostatnich kilku lat, który faktycznie wnosiłby coś do rozwoju kulturalnego przeciętnego widza.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.02.2010 07:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #14
 
furbul napisał(a):Nie przypominam sobie żadnego programu rozrywkowego w stacji ogólnopolskiej w ciągu ostatnich kilku lat, który faktycznie wnosiłby coś do rozwoju kulturalnego przeciętnego widza.

przeciętnego to wnosi, bo prz i Tkk są przecież przeciętni, my jesteśmy nieprzeciętni Icon_wink2
10.02.2010 07:21 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #15
 
Może Ty. Ja siebie uważam za przeciętnego widza, ale podejrzewam, ze ta produkcja bardziej by mnie irytowała niż zabawiała.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.02.2010 07:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #16
 
Nie lubię takich programów i chociaż w tym przypadku pomysł nie jest najgorszy, to jednak śpiewu powinni uczyć ludzie do tego wykwalifikowani, a nie Kupicha, który sam powinien wziąć kilka lekcji. No i te "gwiazdy" faktycznie na pewno będą w większości aktorami serialowymi z Polsatu.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.02.2010 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #17
 
Aakt na 14 uczestników Joś około 3-4 byli z seriali Polsatu, reszta z telewizji pubicznej i TVN Icon_wink2 Co wnosi do życia kulturalnego? Usłyszymy ciekawego wykonania, których normalnie nie usłyszelibyśmy. Icon_wink2 I ciekawa rywalizacja, emocje i jest co oglądac w tv.
W dodaktu jak pisałem o Joś kolorowa otoczka, odrywa na chwilę od życia


Podejrzewam, że wielu np wolałoby w tym czasie na Polsacie np usłyszec koncert grupy Lao Che. No, ale jeśli program by uzyskał 5% udziałów w rynku to byłboby ogromne zaskoczenie, tymczasem "Tylko nas dwoje" będzie walczył o około 25-30%

I niesłabnąca popularnosc tych programów od wielu lat o czymś świadczy.

Pati Yang
10.02.2010 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #18
 
Tkk_Bolly napisał(a):niesłabnąca popularnosc tych programów od wielu lat o czymś świadczy

tak, tak, moje wszystkie babcie oglądają nieprzerwanie co tydzień Icon_razz
10.02.2010 10:16 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #19
 
Listoholik napisał(a):tak, tak, moje wszystkie babcie oglądają nieprzerwanie co tydzień
a moja mówi, że to głupie Icon_razz
10.02.2010 10:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #20
 
o! to mógłbym się zaprzyjaźnić z Twoją babcią Icon_mrgreen
ile ma lat? Icon_razz
10.02.2010 10:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości