Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 54 z 23.11.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 54 z 23.11.07
W tym tygodniu tylko 3 nowe piosenki załapały się na listę, za to mamy aż 8 powrotów do 50 i to niektóre są mocno zaskakujące. Poza tym jak sporo jest efektownych awansów to gwałtownych spadków coraz mniej.
1. Nie sposób nie zacząć od Anny Marii, jeżeli pierwsze 2 miejsca okupują nadal To co nienazwane i Zrób co możesz, a do tego Teraz i tu awansuje o 11 miejsc na 11 miejsce.
2. Wprawdzie Gunslinger tylko nieznacznie awansował, ale Avenged Sevenfold może być zadowolony, bo po 5 tygodniach nieobecności do zestawienia wraca M.I.A.
3. Wprawdzie Right in two nie dał tym razem rady i spadł o 2 oczka, ale wspaniałym skokiem do dziesiątki popisał się Intension. To już 5 piosenka Toola w 10.
4. Tydzień temu Tall tales taste like sour grapes był na 20 miejscu, a Dance of the manatee był poza 50, a tym razem dzieli je tylko jedna piosenka.
5. No cóż, jak się pojawia taka piosenka jak The ice hotel to można przypuścić, że wedrze się przebojem na moją listę i tak właśnie się stało. To samo się stało z Song for her, tylko że tą piosenkę poznałem bardzo późno i pewnie dlatego nie zaszła wyżej.
6. Tydzień temu Zabieszczaduj z nami spadło z miejsca 19 na 35, ale teraz powróciło na 19 miejsce.
7. Dosyć kiepsko poszło Gimme shelter, ale za to Djin djin przełamało kryzys i sporo awansowało.
8. Z ośmiu powrotów pozostało do omówienia jeszcze 6. Najwyższy to chyba największa niespodzianka, bo September sun po 21 tygodniach w zestawieniu opuściło je na kolejnych 11 i nagle z końca poczekalni wskoczyło na 31 miejsce. Tuż za nim Goodbye Philadelphia, które wracając do mojego zestawienia po raz 3 zaszło najwyżej ze wszystkich swoich pobytów. Dear mr president przeleżało w leżakowni 6 tygodni, ale teraz z powrotem listy Wojtka wraca też na moją listę. Anesthetize było już na 5 miejscu, potem miało kryzys, ale po 5 tygodniach powraca, a No llores miało tylko dwutygodniowy rozbrat z moją 50. Jedno Ceti powędrowało do leżakowni, ale za to powróciło Gardens of life 2.
9. Trzecią nowością jest przebywające kilka tygodni w poczekalni Illegal attacks.
10. Unfurl po kilku tygodniach stabilizacji w środku 4 dziesiątki wzięło się na ambicję i skoczyło na 21 miejsce.
11. Po zeszłotygodniowym debiucie Birds zrobiły kroczek naprzód trafiając na 4 miejsce, które obronć jednak będzie bardzo trudno.
12. Jedni White Stripes wypadli z zestawienia, Icky thump ostro poleciał w dół, ale za to Rag and bone powróciło po długiej przerwie do 10.
13. Podobnie wygląda sytuacja z Kurtem Ellingiem, bo jedna piosenka utrzymała swoje miejsce, dwie poleciały w dół, ale ta najwyżej notowana, A new body and soul awansowała z 7 na 5 miejsce.
14. Dwa tygodnie temu Nieprzygoda atakowała 10, ale od dwóch tygodni przeżywa dosyć poważny kryzys.
15. Coś nie przekonuje mnie nowa Katie, bo po kryzysie poprzedniej piosenki i Mary Pickford (used to eat roses) też dosyć powoli przesuwa się w górę.

1. 1. 12 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 8 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
3. 3. 7 STAY TUNED - Robert Wyatt & Anja Garbarek
4. 5. 2 BIRDS - Bic Runga
5. 7. 6 A NEW BODY AND SOUL - Kurt Elling
6. 4. 41 RIGHT IN TWO - Tool
7. 6. 13 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
8. 17. 23 RAG AND BONE - The White Stripes
9. 21. 4 INTENSION - Tool
10. 10. 22 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
11. 22. 29 TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
12. 9. 26 LIGHTS - Archive
13. 8. 6 TIGHT - Kurt Elling
14. 23. 9 DJIN DJIN - Anguelique Kidjo & Alicia Keys & Branford Marsalis
15. 15. 34 THE FUNERAL - Band Of Horses
16. 11. 11 ANGEL - Chaka Khan
17. 12. 29 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
18. 13. 5 TRANQUILIZE - The Killers & Lou Reed
19. 35. 4 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
20. 19. 20 ME AND MRS JONES - Michael Buble
21. 34. 8 UNFURL - Katatonia
22. 27. 3 WHAT IF - Coldplay
23. 18. 8 NIGHTMOVES - Kurt Elling
24. 16. 4 NIEPRZYGODA - Happysad
25. 31. 8 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
26. 30. 5 MATULU MOJA - Digitallove
27. 28. 6 UNDUN - Kurt Elling
28. 24. 3 GOOD TIMES BAD TIMES - Godsmack
29. 33. 8 CIVILIANS - Joe Henry
30. N 1 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
31. P 22 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
32. P 7 GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti

33. 41. 2 MARY PICKFORD (USED TO EAT ROSES) - Katie Melua
34. 20. 6 TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
35. 38. 8 ARC OF THE CURVE - Fish
36. P 17 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
37. 40. 2 GUNSLINGER - Avenged Sevenfold
38. 32. 7 PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
39. 43. 4 WAY DOWN IN A HOLE - Tom Waits & Kronos Quartet
40. 37. 13 GIMME SHELTER - Anguelique Kidjo & Joss Stone
41. P 4 DEAR MR PRESIDENT - Pink
42. P 14 M.I.A. - Avenged Sevenfold
43. P 17 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
44. P 11 NO LLORES - Gloria Estefan

45. 29. 28 ICKY THUMP - The White Stripes
46. 42. 15 SOLAR WINDS - Devin Townsend
47. N 1 ILLEGAL ATTACKS - Ian Brown & Sinead O'Connor
48. N 1 SONG FOR HER - Manu Katche

49. P 3 GARDENS OF LIFE 2 - Ceti
50. 49. 9 FREE - Marcus Miller & Corinne Bailey Rae


poczekalnia:
45. SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
46. WHILE MY GUITAR GENTLY WEEPS - The Beatles
BOSSANOVA Z AUGUSTOWA - Basia Stępniak-Wilk & Andrzej Poniedzielski
NANTES - Beirut
THE GRAET DIVIDE - Gino Vanelli
50. KRÓL - Zespół Reprezentacyjny
I HAD A DREAM - Gary Moore
DOWN HERE - Stateless
48. YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
THE HEART OF SATURDAY NIGHT - Diana Krall
TEENAGERS - My Chemical Romance
U-TURN (LILI) - AaRON
INNOCENCE - Bjork
WIOSNA - Zabili Mi Żółwia
THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
END OF THE WORLD - Ash
SPINDRIFT - Rush
IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
BETTER – Regina Spector
47. DOGS - Damien Rice
HJOMALIND - Sigur Ros
LONDYN 8:15 - IRA
1234 - Feist
APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tankian
NIENASYCENIE - Less Is More
MY GIFT OF SILENCE - Blackfield
THE BLEEDING - Five Finger Death Punch
HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party
MESIBAT KITA - HaIvrit
DREAMING WITH A BROKEN HEART - John Mayer
STOKROTKA - Radosław Rakocz
TRACĘ CZAS - Cała Góra Barwinków

leżakownia:
14. 7 PREY - Recoil
25. 7 AND WE WILL FLY - Kurt Elling
26. 6 CIAŁÓ I KREW - Ceti
36. 4 SEX CHANGES - The Dresden Dolls
39. 5 KINGDOMS OF RAIN - Soulsavers
44. 5 THE FIRST PINK YELL - Calfornia Stories Uncovered
NOT GOING AWAY - Ozzy Osbourne
PUTTING HOLES IN HAPINESS - Marilyn Manson
SYMPATHY FOR THE DEVIL PART 666 - Sweet Noise

nieszczęśliwa 7:
BURN MY SHADOW - UNKLE
23.11.2007 12:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Za bardzo się przywiązujesz do wielu utworów Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
23.11.2007 12:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
"Broken Promise" wciaz w dziesiatce Icon_smile2
"M.I.A" wraca Icon_mrgreen
kajman napisał(a):nieszczęśliwa 7:
BURN MY SHADOW - UNKLE
Icon_razz
23.11.2007 12:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
kajman napisał(a):15. 15. 34 THE FUNERAL - Band Of Horses
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
kajman napisał(a):19. 35. 4 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
czy te wersje różnią się w sposób znaczący? Bo jakoś nie mam czasu aby się im przysłuchać...
kajman napisał(a):nieszczęśliwa 7:
BURN MY SHADOW - UNKLE
dobre ... Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.11.2007 01:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
Re: kajman30 nr 54 z 23.11.07
kajman napisał(a):9. 21. 4 INTENSION - Tool
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):21. 34. 8 UNFURL - Katatonia
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):25. 31. 8 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):31. P 22 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):36. P 17 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):43. P 17 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3


To notowanie chyba układałeś specjalnie dla mnie Icon_lol Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
23.11.2007 04:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Konrad napisał(a):Za bardzo się przywiązujesz do wielu utworów Icon_mrgreen
To chyba oczywiste, że skoro utwór bardzo mi się podoba, to jest na liście i czym bardziej, to tym wyżej. Tylko narzucone sobie ograniczenia spowodowały, że nie ma w czołowce Spider's web, Can't I keep him, Bombonierki, Vermicide i kilku innych utworów.
23.11.2007 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):1. "Broken Promise" wciaz w dziesiatce Icon_smile2
2. "M.I.A" wraca Icon_mrgreen
kajman napisał(a):nieszczęśliwa 7:
BURN MY SHADOW - UNKLE
Icon_razz
1. Ledwo obroniło miejsce, ale to tak dobre nagranie. Ale wisi na włosku w całym zestawieniu.
2. Pewnie pomogła, tak jak i Cincottiemu, NL4.
3. Patrz odp. Yacy'emu.
23.11.2007 04:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):15. 15. 34 THE FUNERAL - Band Of Horses
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
Ciekawe, czy w tym tygodniu pierwszy raz będzie u mnie wyżej niż u Ciebie, bo ostatnio był remis.
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):19. 35. 4 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
czy te wersje różnią się w sposób znaczący? Bo jakoś nie mam czasu aby się im przysłuchać...
Wersję SDM znam tylko z radia, a moje odtwarza tak sobie, więc trudno mi porównać.
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):nieszczęśliwa 7:
BURN MY SHADOW - UNKLE
dobre ... Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):nieszczęśliwa 7:
BURN MY SHADOW - UNKLE
Icon_razz
Jak już kiedyś pisałem niesszczęśliwa 7 to piosenki usunięte z mojego zestawu za 7 kolejnych tygodni poza 70. Icon_biggrin3
23.11.2007 04:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
Re: kajman30 nr 54 z 23.11.07
p.u.r.h. napisał(a):To notowanie chyba układałeś specjalnie dla mnie Icon_lol Icon_mrgreen
Nie, ale zdawałem sobię sprawę, że kilka rzeczy Ci się spodoba.
23.11.2007 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #10
 
Stacey Kent - to mi się podoba Icon_lol
23.11.2007 05:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
caligoola napisał(a):Stacey Kent - to mi się podoba Icon_lol
Mi także. Słyszałem jeszcze jedną piosenkę w podobnym klimacie, która pewnie zaszłaby wysoko, gdybym miał do niej dostęp. To Sunny afternoon Veronici Hart.
23.11.2007 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Chyba będę kopiował do twojego top 10 swoje poprzednie komentarze opisujące listę bo nic się nie dzieje. Tak niby są te dwa wielkie skoki, ale to wiekowe już kawałki, a Anna Maria była w top 10 swego czasu....też zresztą długo. Ale widać jesteś nią mega-zafascynowany. Grupa staruszków trzyma się mocno i wszystko kręci się wokół niej, nawet spadek Placebo mnie nie martwi bo pewnie i tak jeszcze w top powrócą Icon_biggrin Dużo powrotów..Pink, Porcupine...skrajne klimaty, myślałem, że tylko ja jestem w stanie słuchać przykładowo Scissor Sisters i Nirvany Icon_wink Fish nadal ze Squere Go się u mnie nie pojawił...już chyba jednak 10 tydzień w Excel liście jest...
I na koniec coś co mnie cieszy, choć wolałbym cieszyć się z muzyki na twojej liście, ale.....NIE MA KRÓLA w top 49 Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.11.2007 03:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
saferłel napisał(a):1. Chyba będę kopiował do twojego top 10 swoje poprzednie komentarze opisujące listę bo nic się nie dzieje.
2. Tak niby są te dwa wielkie skoki, ale to wiekowe już kawałki,
3. a Anna Maria była w top 10 swego czasu....też zresztą długo. Ale widać jesteś nią mega-zafascynowany.
4. Grupa staruszków trzyma się mocno i wszystko kręci się wokół niej, nawet spadek Placebo mnie nie martwi bo pewnie i tak jeszcze w top powrócą Icon_biggrin
5. Dużo powrotów..Pink, Porcupine...skrajne klimaty, myślałem, że tylko ja jestem w stanie słuchać przykładowo Scissor Sisters i Nirvany Icon_wink
1. No fakt, nie dzieje się u mnie wiele, ale w 10 Bic Runga jest dopiero 2 tydzień na liście, a Tool 4. Kilka kolejnych piosenek ma staż nie większy niż 8 tygodni. Dalej są 3 nowości i tu fakt jest zastój, bo całkiem niedawno miewałem i 7-8 w 50. Ale nic ciekawego jakoś nie znajduję w nowych nagraniach.
2. 4 duże skoki, ale niższy Tool faktycznie ma swoje lata, ale u mnie krótko.
3. Oważam ją za najwybitniejszą polską artystkę ostatnich 10 lat. A ta płyta jest moim zdaniem rewelacyjna, ale z kolei poprzednia podobała mi się średnio.
4. Ale pewnie wkrótce zaczną znikać ze względu na mój wewnętrzny regulamin. Ale skoro nadal bardzo mi się podobają, to czemu miałbym na siłę je wyrzucać. A Placebo może już nie zdążyć wrócić.
5. Czy aż tak skrajne... Ale faktycznie jestem w stanie zachwycać się kompletnie różnymi rodzajami muzyki, chociaż w niektórych praktycznie nie jestem w stanie nic dla siebie znaleźć. A co do Pink, to w ogóle nigdy bym nie podejrzewał, że mogłaby się u mnie zjawić, a tu masz babo plecak.
24.11.2007 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #14
 
kajman napisał(a):
caligoola napisał(a):Stacey Kent - to mi się podoba Icon_lol
Mi także. Słyszałem jeszcze jedną piosenkę w podobnym klimacie, która pewnie zaszłaby wysoko, gdybym miał do niej dostęp. To Sunny afternoon Veronici Hart.
Zajrzyj do mojego chomika. Tam jest piosenka, o którą Ci chodzi Icon_biggrin3
24.11.2007 07:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
caligoola napisał(a):
kajman napisał(a):
caligoola napisał(a):Stacey Kent - to mi się podoba Icon_lol
Mi także. Słyszałem jeszcze jedną piosenkę w podobnym klimacie, która pewnie zaszłaby wysoko, gdybym miał do niej dostęp. To Sunny afternoon Veronici Hart.
Zajrzyj do mojego chomika. Tam jest piosenka, o którą Ci chodzi Icon_biggrin3
Wielkie dzięki. Zaraz tam zajrzę.
24.11.2007 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #16
 
kajman napisał(a):49. P 3 GARDENS OF LIFE 2 - Ceti
Ceti wróciło, na 49 ale zawsze Icon_razz

.
25.11.2007 01:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #17
 
4. 5. 2 BIRDS - Bic Runga no to niespo-wdzianka :->
Nasz Kurt Elling sie trzyma swietnie,wogole wszystko sie trzyma Icon_wink2 i to dobrze...
ale zarty na bok bo oto nadchodzi
28. 24. 3 GOOD TIMES BAD TIMES - Godsmack !! kubicuje...(sam nie wiem jak u mnie bedzie,ale zbliza sie koncert LZ)

30. N 1 THE ICE HOTEL - Stacey Kent tez ladnie... chociaz ja zawsze zartuje ze na nowa muzyke trzeba bedzie poczekac do 2015 roku kiedy wszyscy artysci juz beda mieli na swoim koncie plyty z coverami,ale to nie jest zabardzo krytyka bo potem odkrywam ze mi sie te covery podobaja i jest OK. Babyface nagral piekna plyte z niektorymi tez unikatowymi coverami.Piekna.

https://radio-orbit.pl/
27.11.2007 08:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #18
 
Andzia rulez!!! Przepraszam... tak trochę mnie poniosło, że aż jakieś młodzieńcze zawołanie mi wyszło Icon_mrgreen . Ciekawe zatem jak sobie poradzi jej kolejny singiel, do ukazania się którego dzielą nas już tylko niecałe 2 tygodnie Icon_mrgreen O szczegółach napisałem w dziale NOWE SINGLE! Fantastycznie, że powraca Peter Cincotti, bo to jedno z moich odkryć roku, które stało się przebojem na wielu listach. No i nowa Stacey Kent całkiem niezła. Trójka wybrała do promocji "The Ice Hotel", ja jednak zdecydowałem się na zaśpiewaną po francusku "Samba Saravah", tym bardziej, że widziałem w internecie teledysk do tejże piosenki. Polecam i pozdrawiam Icon_mrgreen
29.11.2007 06:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
drwycior napisał(a):4. 5. 2 BIRDS - Bic Runga no to niespo-wdzianka :->
Nasz Kurt Elling sie trzyma swietnie,wogole wszystko sie trzyma Icon_wink2 i to dobrze...
ale zarty na bok bo oto nadchodzi
28. 24. 3 GOOD TIMES BAD TIMES - Godsmack !! kubicuje...(sam nie wiem jak u mnie bedzie,ale zbliza sie koncert LZ)
30. N 1 THE ICE HOTEL - Stacey Kent tez ladnie... chociaz ja zawsze zartuje ze na nowa muzyke trzeba bedzie poczekac do 2015 roku kiedy wszyscy artysci juz beda mieli na swoim koncie plyty z coverami,ale to nie jest zabardzo krytyka bo potem odkrywam ze mi sie te covery podobaja i jest OK. Babyface nagral piekna plyte z niektorymi tez unikatowymi coverami.Piekna.
Birds to nie tylko u mnie chyba niespodzianka. Piękny kawałek pani, którą bardzo lubię.
Kurt trzyma się średnio bo było go już więcej, a za godzinę z hakiem będzie mniej.
Przyznam się, że ta wersja podoba mi się bardzo ze względu na dziwnie zakręconą perkusję, co powoduje, że brzmi to jednak inaczej niż Zeppy.
Nawet nie wiedziałem, że The Ice Hotel to cover. Może zorientuję się czyj i posłucham.
30.11.2007 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Jopkolog napisał(a):Andzia rulez!!! Przepraszam... tak trochę mnie poniosło, że aż jakieś młodzieńcze zawołanie mi wyszło Icon_mrgreen . Ciekawe zatem jak sobie poradzi jej kolejny singiel, do ukazania się którego dzielą nas już tylko niecałe 2 tygodnie Icon_mrgreen O szczegółach napisałem w dziale NOWE SINGLE! Fantastycznie, że powraca Peter Cincotti, bo to jedno z moich odkryć roku, które stało się przebojem na wielu listach. No i nowa Stacey Kent całkiem niezła. Trójka wybrała do promocji "The Ice Hotel", ja jednak zdecydowałem się na zaśpiewaną po francusku "Samba Saravah", tym bardziej, że widziałem w internecie teledysk do tejże piosenki. Polecam i pozdrawiam Icon_mrgreen
Nie dziwię się, Andzia jest oczień best. Ale z tego co kojarzę z płyty, to akurat Skłamałabym należy do utworów, które zachwycają mnie na płycie najmniej. Natomiast żałuję, że nie znam On wszystko o nas wie w tej nowej wersji.
Peter faktycznie wraca i to w pięknym stylu, ale pewnie szczytów nie osiągnie, ale u mnie tłok straszliwy.
A Stacey w tej piosence podoba mi się coraz bardziej, ale może przyjdzie czas i na inne jej piosenki.
30.11.2007 10:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości