Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 682
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 460
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 682
[Obrazek: f363e832.jpg]

EDYCJA 22 NOTOWANIE 682 DATA 31-01-2010

[glow=blue]| -L- | 01 | 05 | BO PEEP BO PEEP - T-Ara[/glow]

| 01 | -L- | 16 | NIE MOGĘ CIĘ ZAPOMNIEĆ - Agnieszka Chylińska
| 02 | 03 | 07 | CHOCOLATE LOVE - So Nyeo Shi Dae
| 03 | 04 | 07 | MEET ME HALFWAY - Black Eyed Peas
| 04 | 02 | 18 | SOWONEUL MALHAEBWA - So Nyeo Shi Dae
| 05 | 06 | 05 | RUSSIAN ROULETTE - Rihanna


| 06 | 05 | 06 | WATASHI NO MIRAI NO DANNA-SAMA - Berryz Koubou
| 07 | 08 | 05 | FOREVER AND A DAY - Fragma
| 08 | NE | 01 | IN DA NAME OF LOVE - Ray & Anita
| 09 | 07 | 27 | EVLENMELIYIZ - Hadise
| 10 | 10 | 04 | BROKEN TONIGHT - Armin Van Buuren feat. Van Velden


| 11 | NE | 01 | CHEOEUM CHEOLEOM (LIKE THE FIRST TIME) - T-Ara
| 12 | NE | 01 | ONE LOVE - David Guetta feat. Estelle
| 13 | 12 | 08 | ŻYJĘ W KRAJU - Strachy Na Lachy
| 14 | 15 | 03 | CZAS - Lao Che
| 15 | 14 | 05 | SIGN - Brown Eyed Girls


| 16 | NE | 01 | OH! - So Nyeo Shi Dae
| 17 | 19 | 02 | WONDERFUL LIFE - Hurts
| 18 | 20 | 02 | CHANGE - Hyunah
| 19 | 11 | 11 | BAD ROMANCE - Lady GaGa
| 20 | 21 | 02 | ZIMA - Agnieszka Chylińska


| 21 | 09 | 15 | C'EST DANS L'AIR - Mylene Farmer
| 22 | 17 | 03 | CARRY OUT - Timbaland feat. Justin Timberlake
| 23 | 22 | 08 | ESCAPE ME - Tiesto feat. CC Sheffield
| 24 | 13 | 05 | ABOUT A GIRL - Sugababes
| 25 | 18 | 03 | GLAM POP - Marina Łuczenko


| 26 | 23 | 17 | GET SEXY - Sugababes
| 27 | 26 | 25 | ROLL WITH THE WIND - Alexander Rybak
| 28 | 24 | 10 | FANTATSTYCZNY LOT - Video
| 29 | 16 | 22 | DANGEROUS - Cascada
| 30 | 28 | 20 | BODIES - Robbie Williams


Oj dzisiaj trochę napiszę - głównie na temat nowości. Ale zanim do nich przejdę trochę na temat innych zdarzeń na liście. Po dwóch tygodniach z pozycji lidera spada Agnieszka Chylińska, a jej miejsce zgodnie z przewidywaniami zajmują dziewczyny z T-Ara. Przebój Agnieszki ma duże szanse aby wygrać tegoroczny karnawał, pod warunkiem, że przez najbliższe dwie niedziele utrzyma się w ścisłej czołówce, a to chyba nie powinno być dla niej trudne. Awansują też Rihanna oraz Black Eyed Peas. Obecny singiel BEP to ich największy sukces na liście. Poprzedni błąkał się w dolnych rejonach tabeli, a pierwszy singiel nawet nie wszedł na listę. Największe i to dość niespodziewane spadki odnotowały Mylene Farmer i Cascada - odpowiednio o 12 i 13 miejsc.
Pora przejść do nowości. Jeśli chodzi o najwyższą z nich to nie ukrywam, że byłem w szoku, kiedy dowiedziałem się o ich powrocie. O kim mowa? O Rayu i Anicie członkach pierwszego składu 2 Unlimited. Ich pojawienie się na liście w 1993 roku wywołało zwrot jeśli chodzi o style muzyczne dominujące na LPGP. Praktycznie przez trzy lata nie schodzili z listy, a ostatnim ich utworem jaki dotychczas gościł na liście był JUMP FOR JOY z 1996 roku. Duże zdziwienie przeżyłem kiedy ogłoszono powrót formacji dwa lata później, ale w jej skład zostały zaangażowane dwie dziewczyny - Romy i Marion. Stało się tak bo to nie Anita i Ray mają prawa autorskie do nazwy 2 Unlimited, lecz dwaj producenci muzyczni Phil Wilde i Jean Paul De Coster. Próba powrotu na rynek w nowym składzie okazała się niewypałem, w dużej mierze dlatego bo dla fanów muzyki 2 Unlimited to przede wszystkim właśnie Ray i Anita. W 2005 roku miała miejsce próba pojednania duetu z producentami, która niestety zakończyła się niepowodzeniem. Najnowsza propozycja Anity i Raya to IN DA NAME OF LOVE. Nie jest to może kawałek na miarę NO LIMIT, ale powinien co najmniej przez kilka tygodni zagrzać miejsce w czołówce i nawiązać w ten sposób do najlepszych czasów. W dodatku muszą oni uważać bo na rynek zamierza powrócić też drugi skład 2 Unlimited, tym razem pod nazwą "2". Jakby tego było mało, to niedawno okazało się że piękniejsza połowa duetu zmaga się z nowotworem piersi i przez to aktywność sceniczna Anity będzie na pewno ograniczona. Życzę powrotu do zdrowia!!!
Druga nowość to kolejny kawałek T-Ara, koreańskiej formacji, która właśnie zmieniła Agnieszkę Chylińską na czele listy. Nowa propozycja dziewczyn to utwór zatytułowany CHEOEUM CHEOLEOM. Utwór poza granicami Korei jest znany bardziej jako LIKE THE FIRST TIME. Utwór ten dziewczyny zaprezentowały podczas w niedzielę tydzień temu podczas programu muzycznego "Inkigayo" w koreańskiej telewizji SBS. Utwor ten ma duże szanse znaleźć się w czołówce listy.
Trzecia nowość to też dziewczyny z Korei. Tym razem są to So Nyeo Shi Dae za granicą (Korei oczywiście) bardziej znane jako Girls Generation. Jak już informowałem w jednym z poprzednich notowań dziewczyny pracują nad płytą, która ma się ukazać pod koniec lutego. Niedawno wytwórnia płytowa SM Entertainment, który wydaje płyty zespołu poinformowała, że najnowszy album będzie nosił tytuł OH!, a promować ma ją singiel o tym samym tytule, który właśnie debiutuje na liście.
Ostatnia nowość to kolejny duet Davida Guetty - francuskiego didżeja, który tym razem z Estelle nagrał singla ONE LOVE.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
31.01.2010 07:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Bdb nowości na 8 i 12 no i fajnie, że Hurts do góry. Mam nadzieję, że dojdzie choćby do top 10 Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
31.01.2010 10:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
| 13 | 12 | 08 | ŻYJĘ W KRAJU - Strachy Na Lachy jakoś mi ten utwór nie gra z całym klimatem listy

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.02.2010 02:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości