Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista Przebojów Programu Trzeciego
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #61
 
Hehe, nawet Orzech się zaśmiał z tego, że Tom Petty na Listę wrócił pod nazwą Foo Fighters Icon_razz .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
30.01.2010 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
Snow Patrol bardziej przydał by się na polskie drogi niż na listę Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
30.01.2010 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
 
Yoda napisał(a):Czyli już na 99% wiemy, że wypadł Imish. I dobrze Icon_razz
No ja bym napisał, że w 88. Ostatnio nie takie cuda się zdarzały, a do odstrzału są jeszcze teoretycznie: Anita, Spięty i nawet Bukartyk.
Lipnicka już nie, więc teraz to już jakieś 95%.
30.01.2010 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #64
 
Anita najpierw konsekwentnie w dół, gdzieś do miejsca 27. A teraz nagle w górę Icon_eek2 mnie to cieszy - ciekawy przypadek Icon_wink2
30.01.2010 09:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #65
 
No ładnie - Lipnicka wzięła drugi oddech i (podobnie jak Bukartyk) pnie się znowu do góry. Świetnie - może dojdzie do 10, na którą absolutnie zasługuje?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
30.01.2010 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #66
 
tadzio3 napisał(a):Hehe, na szczęście zdeklasowałem dzisiaj miks - dosyć prosty, chociaż teraz już nie pamietam wszystkich piosenek, bo uciekły mi melodie, ale w trakcie słuchanie wszystkie tytuły znałem Icon_wink2
Tadzio, ale dzwoniłeś do Kuby? melodie uciekły ale tytuły chyba zapisałeś? Icon_smile2 Icon_wink2

a ja też nie rozpoznałam jak na razie numeru 2.

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
30.01.2010 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #67
 
kajman napisał(a):dlaczego wśród płyt nie ma Goryli
a zadałeś takie pytanie na Forum albo komuś z Akademii? Na gorąco uważam, że masz rację, bo o ile się nie mylę to chodzi o wydarzenia na Forumowej. Ale nie mogę teraz tego sprawdzić, bo może jednak wcześniej bywały też ograniczenia związane z rokiem wydania...

Mam nadzieję, że wrócisz do tej kwestii na forum.lp3

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.01.2010 09:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #68
 
Wykorzystując chwilową popularność forum wrzuciłem całość mojego podsumowania roku Icon_wink2 http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.p...622#113622

.
30.01.2010 09:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #69
 
Pustki z Arturem Rojkiem jednak nie brzmią tak źle jak myślałem. Chwilami to całkiem dobry utwór Icon_smile2
30.01.2010 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #70
 
A mnie sięwydaje, że dlatego ni byli nominowani, bo nikomu to nie przyszło to głowy. Mnie też nie. Raczej patrzyłem na rzeczy, które były w zestawie na LP3. Zresztą - Goryle nie wydały tej płyty w 2009, więc trudno, aby były nominowane za ten rok. To moim zdaniem kończy wszelkie rozważania w tym temacie.

A przy okazji - Pustki z Arturem za każdym razem coraz gorzej brzmią. Za pierwszym wyglądało to na fajny kawałek, teraz to już na granicy koszmaru.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
30.01.2010 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
 
Lilian napisał(a):Tadzio, ale dzwoniłeś do Kuby?
Nie dzwoniłem, z reszta ani razu jeszcze tego nie robiłem Icon_wink2
Lilian napisał(a):melodie uciekły ale tytuły chyba zapisałeś?
Własnie nic nie zapisywałem. po prostu słuchałem i zgadywałem sobie w głowie - zawsze tak robię Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
30.01.2010 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #72
 
Miszon, nie jestem pewien...
a poza tym Forumowa płyt też była brana pod uwagę, więc...?

Archive zaszalało Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.01.2010 09:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):dlaczego wśród płyt nie ma Goryli
1. a zadałeś takie pytanie na Forum albo komuś z Akademii? Na gorąco uważam, że masz rację, bo o ile się nie mylę to chodzi o wydarzenia na Forumowej. Ale nie mogę teraz tego sprawdzić, bo może jednak wcześniej bywały też ograniczenia związane z rokiem wydania...
2. Mam nadzieję, że wrócisz do tej kwestii na forum.lp3
1. Nie, bo nikt nie napisał, że to ich coś może obchodzić.
2. Tylko jeżeli ich zainteresuje moja wypowiedź.
30.01.2010 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
 
kajman napisał(a):dlaczego wśród płyt nie ma Goryli
Ich nawet nie braliśmy pod uwagę.
Tak pisał adr: "Płyty. Ponieważ na Forumowej Liście Płyt nie ma żadnych ograniczeń, w podsumowaniu jest mnóstwo tytułów z różnych lat. Ale bierzemy pod uwagę tylko płyty wydane w 2009 roku."

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
30.01.2010 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #75
 
kajman napisał(a):Tylko jeżeli ich zainteresuje moja wypowiedź.
krzysiek83 już pytał, a on był jednym z Akademii...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.01.2010 09:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #76
 
Yacy napisał(a):Miszon, nie jestem pewien...
No ale gdyby nominować Goryle to mogłoby prowadzić do paradoksu, że byłaby nominowana jakaś płyta Jacksona, czy Beatlesów. Czy też, patrząc na popularność na Forowej - stare nagrania U2 lub DM.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
30.01.2010 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #77
 
tadzio3 napisał(a):Ale bierzemy pod uwagę tylko płyty wydane w 2009 roku
no właśnie tak mi się wydaje, że w poprzednich latach tak jednak było...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.01.2010 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
 
Yoda napisał(a):Pustki z Arturem Rojkiem jednak nie brzmią tak źle jak myślałem. Chwilami to całkiem dobry utwór Icon_smile2
A ja po wysłuchaniu stwierdziłem, że brzmią znacznie gorzej niż mi się wydawało.
A Archive nadal mi się ku mojemu zdziwieniu podoba.
30.01.2010 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #79
 
Miszon, wiem że to byłoby dziwne. Chciałem tylko, aby było jasne. i już jest Icon_wink2 Tylko jednak byłbym za tym aby to wyjaśnienie pojawiło się na forum.lp3!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.01.2010 09:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
 
Yacy napisał(a):Tylko jednak byłbym za tym aby to wyjaśnienie pojawiło się na forum.lp3!
Napiszę w temacie Foroderyków

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
30.01.2010 09:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wakacyjna Lista Przebojów / Energetyczna Lista Przebojów (Radio RSC) kacper130700 54 1 526 02.08.2021 06:58 PM
Ostatni post: kacper130700

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości