Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedźwiedź wraca do Trójki?
emigrant
Unregistered

 
Post: #1
Niedźwiedź wraca do Trójki?
Nie ma go już na stronach Złotych Przebojów. W pewnym popularnym portalu znajdziecie notkę, że być może wróci do Trójki.
Myślę, że to dobrze ale czy wróci do LP'3?
26.01.2010 12:48 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #2
 
Dla mnie to bez znaczenia. Bardzo szybko po jego odejściu przestałem słuchać LP3, a teraz nie wyobrażam sobie, bym miał wrócić do jej słuchania, nawet gdyby Niedźwiedź ponownie ją prowadził.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
26.01.2010 01:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Hmmm to dziwna sytuacja. Nie powiem. Rozumiem zarówno ludzi, którzy cieszą się na możliwość ponownego dołączenia Niedźwieckiego do Trójki, jak i tych co kręcą nosem na ten cały cyrk. Moim zdaniem byłoby miło, gdyby z powrotem się pojawił. Trójka by na tym zyskała. Z drugiej strony - o ile dojdzie do ''MN REAKTYWACJA'' - kiepskim pomysłem było takie ''wypożyczenie''do ZP na dwa lata i nagły powrót. Podejrzewam, że niektórym słuchaczom tego drugiego radia też będzie teraz smutno.

Ja i tak wiem, że Niedźwiecki się wkurzył na ''Love Etc.'' i dlatego tak postąpił Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.01.2010 01:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #4
 
Wielu się pewnie faktycznie ucieszy. Są i tacy, którzy twierdzili, że MN zmienił Złote Przeboje w inne radio. Sam się zastanawiałem na ile MN zaburzył politykę ZP.
Magda Jethon walczyła o jego powrót. Z tym, że w Trójce znów się zmienił dyrektor.
Też ostatnio rzadziej słucham Trójki. Kiedyś było to nie do pomyślenia abym opuścił Listę. Dobre 1000 tygodni meldowałem się przy radiu tydzień w tydzień.
26.01.2010 02:47 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #5
 
a ja zacząłem słuchać LP3 w 1986 roku, skończyłem na 1000 notowaniu
26.01.2010 04:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
saferłel napisał(a):Moim zdaniem byłoby miło, gdyby z powrotem się pojawił. Trójka by na tym zyskała. Z drugiej strony - o ile dojdzie do ''MN REAKTYWACJA'' - kiepskim pomysłem było takie ''wypożyczenie''do ZP na dwa lata i nagły powrót. Podejrzewam, że niektórym słuchaczom tego drugiego radia też będzie teraz smutno.
O tak, mam takie samo zdanie Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.01.2010 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Edyta Bartosiewicz wraca na scenę? Tomekk 198 50 604 25.04.2013 11:49 PM
Ostatni post: Yacy
  Piotr Kaczkowski wraca na stałe emigrant 9 1 485 25.02.2011 12:07 AM
Ostatni post: pabloyd

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości