Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 164 (24.01.10)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
DLP - Notowanie 164 (24.01.10)

NOWOŚCI NA CHOMIKU!


Jutro czeka mnie ważny test w szkole, a chciałbym się jeszcze pouczyć, więc o nowościach krótko:

Goldfrapp - Rocket - Zgodnie z zapowiedzią nowy utwór Goldfrapp daje niezły wycisk nogom Icon_wink Słodki smak lat 80. Ah! Jedno z najbardziej przebojowych nagrań ostatnich miesięcy. Potwierdza to jedna z opinii z forum zespołu: ''Czy nie za bardzo przebojowe? Czy to jest zdrowe?''. Sami zdecydujcie.

Lao Che - Czas - O ich formę obawiało się wiele jednostek na tym forum. Ja byłem w miarę spokojny, bo w sumie czemu miałbym obgryzać paznokcie z racji zapowiedzi ''elektronicznej płyty numer trzy''? Utwór ''Czas'' doskonale sprawdza się w roli singla. Jest przebojowy, ma charakterystyczną melodię (+ ten nie dający mi spokoju motyw z ''jakiegoś filmu'') i nie wypala się po trzecim, czwartym czy piątym odsłuchu. Na pewno ważnym czynnikiem jest kolejny bardzo dobry tekst Spiętego. Pod hasłem ''Czas'' nie kryje się w tym wypadku nic zaskakującego. To bardzo dosłowna interpretacja tego pojęcia, ich własna opowieść o przemijaniu. Dodam jeszcze, że chociaż Lao Che gra już jako zespół i ''na serio'', to ciężko nie odnieść wrażenia, że utwór doskonale pasowałbym na płytę ''Antyszanty''.

Gorillaz - Stylo - Nawet tak zaawansowana ''maszynka do robienia rewolucji w muzyce'' jaką jest Gorillaz, uległa presji mody na brzmienia sprzed dwudziestu kilku lat. Surowy, bezwstydnie czepialski riff, powtarzany przez całą długość kawałka i odpowiednio kontrastujące ze sobą wokale Albarna (ten cichy, melancholijny chłopiec) oraz Womacka (soulowa ekspresja pierwszej klasy!) tworzą nastrój w jednym z najmniej oczywistych singli w karierze tego rysunkowego projektu. Kto jednak może przewidzieć jak ważny okaże się to utwór w 2010 roku.

Jacek Lachowicz - Joy - Polskiej muzyki ostatnio przybywa u mnie w zawrotnym jak na DLP tempie Icon_razz2 Jacek Lachowicz kontynuuje tę tradycję, ale założę się, że większość nie wpadłaby sama na narodowość artysty stojącego za singlem ''Joy''. Nie ma sensu pisać kim jest Lachowicz i jaką gra muzykę. Po pierwsze - wszyscy go znamy, po drugie - każdy jego solowy kawałek jest specyficzny i różni się od pozostałych. Tym razem odwołuje się do tradycji zimnej fali lat 80. Udaje Petera Murphego, jego Bauhaus albo Joy Division zmieszane z wczesnym Killing Joke. Bawi się konwencjami i naśladuje wokalne maniery gotyckich piosenkarzy, wyraźnie akcentując złowieszcze zaproszenie do tańca: ''Dance, dance, dance with me!'' Ja już tańczę.

The Smashing Pumpkins - Widow Wake My Mind - W sumie tego należało się spodziewać. W końcu czy można nagrać 44 piosenki na jedno kopyto? Nagrać drugie ''A Song For A Son''? Billy Corgan postanowił stworzyć na przekór wszystkim popowy utwór. Kawałek, który po bliższym poznaniu zostawia słuchacza z pytaniem: ''Czy to jest zrobione dla jaj''? ''Widow'' to skoczny i wesoły pop/rock, gdzie punktem wyjścia jest radosne wołanie ''oh, oh, oh''. Co prawda nie jest to skala ''ooh, ooh, ooh'' z ''Love Is Noise'' The Verve, ale coś jest na rzeczy. Tego jeszcze u TSP po prostu nie było, a jeśli tak, to nawet tak zaawansowany fan jak ja nie pamięta. Dorzućmy jeszcze tekst. Corgan śpiewa, że szuka miłości, której co prawda znaleźć nie potrafi, ale pojawia się tytułowa....wdowa. Bardzo romantyczne i gruncie rzeczy oryginalne. Podstarzały rockman szukający kobiety po przejściach. A jak się uda, to będzie wielkie weselisko, bo w końcu to ''love that shines'' (co jest wielokrotnie podkreślone).
A może po prostu napiszę, że mi się bardzo podoba takie TSP z przymrużeniem oka. Tyle. Debiut na 53.

AP. PP. LT.

01. 01. 07. Pet Shop Boys - The Way It Used To Be
02. 03. 07. Portishead - Chase The Tear
03. 04. 06. Yello - Out Of Dawn
04. 02. 06. Massive Attack - Paradise Circus
05. 05. 11. St. Vincent - Black Rainbow
06. 69. 02. Muchy - Przesilenie
07. 10. 04. Depeche Mode - In Chains
08. 08. 12. Engineers - Helped By Science
09. 15. 05. Built To Spill - Life's Dream
10. 16. 02. Bill Callahan - The Wind And The Dove

11. 17. 03. The Horrors - Mirror's Image
12. 06. 13. Ian Brown - Stellify
13. 07. 09. Hot Chip - Take It In
14. 12. 10. Beach House - 10 Mile Stereo
15. 09. 08. Elizabeth Fraser - Moses
16. 11. 14. Hey - Umieraj Stąd
17. 13. 06. The Smashing Pumpkins - A Song For A Son
18. 33. 02. Yeasayer - Ambling Alp
19. 14. 11. The Flaming Lips - Watching The Planets
20. 22. 07. Atlas Sound - Shelia

21. 20. 10. Yeah Yeah Yeahs - Dull Life
22. 25. 07. Jarvis Cocker - Girls Like It Too
23. 19. 11. Soulsavers - Unbalanced Pieces
24. 18. 13. Animal Collective - Bluish
25. 29. 03. Roisin Murphy - Momma's Place
26. 27. 08. The Raveonettes - Bang!
27. NE. 01. Goldfrapp - Rocket
28. 31. 04. Tindersticks - Black Smoke
29. 24. 15. Jarvis Cocker - Further Complications
30. 28. 16. Dirty Projectors - Cannibal Resource

31. 23. 09. Yo La Tengo - Nothing To Hide
32. 26. 15. Norah Jones - Chasing Pirates
33. 35. 02. Future Of The Left - Throwing Bricks At Trains
34. NE. 01. Lao Che - Czas
35. 34. 03. Grizzly Bear - All We Ask
36. 32. 19. Grizzly Bear - While You Wait For The Others
37. 30. 13. Arctic Monkeys - Cornerstone
38. 36. 16. The xx - Crystalised
39. 21. 12. Brett Anderson - The Hunted
40. 45. 04. Sade - Soldier Of Love

41. NE. 01. Gorillaz - Stylo
42. 40. 08. Massive Attack - Pray For Rain
43. 38. 17. Atlas Sound & Noah Lennox - Walkabout
44. 49. 02. Ian Brown - Laugh Now
45. 37. 13. Morrissey - Mama Lay Softly On The Riverbed
46. 39. 15. Alice In Chains - Last Of My Kind
47. 47. 05. A Place To Bury Strangers - Keep Sliping Away
48. NE. 01. Jacek Lachowicz - Joy
49. 44. 18. Kings Of Convenience - The Boat Behind
50. 52. 04. Eels - That Look You Give That Guy
51. 41. 05. Vic Chesnutt - Flirted With You All My Life
52. 46. 09. Little Boots - Earthquake
53. 54. 03. Kings Of Convenience - Mrs. Cold
54. 48. 21. Soulsavers - Death Bells
55. 42. 07. Robbie Williams - You Know Me
56. 51. 19. The Horrors - Do You Remember?
57. NE. 01. The Smashing Pumpkins - Widow Wake My Mind
58. 50. 20. Sonic Youth - What We Know
59. 53. 10. Spinnerette - Distorting A Code
60. 43. 08. Patrick Wolf - Damaris
61. 60. 11. Yo La Tengo - Here To Fall
62. 56. 12. Annie - Songs Remind Me Of You
63. 58. 16. Bad Lieutenant - Twist Of Fate
64. 59. 13. Robbie Williams - Difficult For Weirdos
65. 62. 21. Depeche Mode - Fragile Tension
66. 57. 18. Yello & Heidi Happy - Part Love
67. 63. 22. The Veils - The House She Lived
68. 61. 06. Richard Hawley - Open Up Your Door
69. 55. 12. Roisin Murphy - Orally Fixated
70. 65. 21. Massive Attack - Splitting The Atom

Z listy wypadły:

z 64 - Pet Shop Boys - Beautiful People - po 13 tyg. (max: 22)
z 66 - Eels - Beginner's Luck - po 17 tyg. (max: 10)
z 67 - Archive - Lines - po 13 tyg. (max: 34)
z 68 - Parov Stelar & Blaktroniks - Let's Roll - po 13 tyg. (max: 37)
z 70 - Spięty - Opuszczone Porty - po 8 tyg. (max: 40)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2010 12:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Typ Wspólny
01 - Massive Attack - Paradise Circus
02 - Pet Shop Boys - The Way It Used To Be
03 - Yello - Out Of Daw
04 - Portishead - Chase The Tear
05 - St. Vincent - Black Rainbow
06 - Depeche Mode - In Chains
07 - Engineers - Helped By Science
08 - Ian Brown - Stellify
09 - Beach House - 10 Mile Stereo
10 - Bill Calahan - The Wind And The Dove

Znawca:
1. furbul (22)
1. Ku3a (22)
1. michald91 (22)
1. PaTToN (22)
1. Yoda (22)
6. Yacy (24)
7. aaktt (36)

Strzelcy:
1 - Ku3a (4)
2 - Yacy (3)
3 - aakt (2)
3 - michald91 (2)
3 - PaTToN (2)
3 - Yoda (2)
7 - furbul (1)

Kolejnego znawcę typujemy u Kuby. Ma najwięcej trafień, a poza tym zaimponował mi tym, że jako jedyny dodał do top 10 i odgadł miejsce Built To Spill Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2010 12:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
saferłel napisał(a):34. NE. 01. Lao Che - Czas
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 super Icon_smile2 ostatnio często mamy nowości bardzo często różniące się tygodniem-dwoma Icon_wink2 u mnie CZAS był nowością tydzień temu, a za tydzień może będzie ... no właśnie - która z Twoich nowości? Icon_wink2

saferłel napisał(a):06. 69. 02. Muchy - Przesilenie
a jednak nie Rocket Icon_razz

PSB ciągle na czele - super!!! Podium świetne ale gdyby tam byli DM lub MA zamiast P to byłoby zajefajnie Icon_wink2

saferłel napisał(a):Udaje Petera Murphego, jego Bauhaus albo Joy Division
odważnie porównujesz...

saferłel napisał(a):15. 09. 08. Elizabeth Fraser - Moses
u mnie też tendencja spadkowa... a ciekawe czemu to tak? myślałem, że mnie będzie dłużej trzymać...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.01.2010 12:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
saferłel napisał(a):'elektronicznej płyty numer trzy''
numer cztery Icon_smile2 GUSŁA , POWSTANIE WARSZAWSKIE i GOSPEL już były Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.01.2010 12:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
 
saferłel napisał(a):06. 69. 02. Muchy - Przesilenie
mnie też się bardzo podoba, ale aż taki awans Icon_eek2
największy skok na twojej liście :?:
25.01.2010 12:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Yacy napisał(a):1.Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 super Icon_smile2 2.ostatnio często mamy nowości bardzo często różniące się tygodniem-dwoma Icon_wink2 u mnie CZAS był nowością tydzień temu, a za tydzień może będzie ... 3.no właśnie - która z Twoich nowości? Icon_wink2
1.Skąd to zdziwienie? Icon_wink2
2.I może się ta tendencja utrzymać, skoro piszesz o tym, że za tydzień...
3....jest szansa na ''coś''. Tylko co? Jakaś rzecz, która debiutuje teraz, w tym notowaniu?
Stawiałbym - mimo wszystko - TSP. Hmmm....

Yacy napisał(a):odważnie porównujesz...
Tak to słyszę. A znasz tak w ogóle ten numer? Mógłby Ci się spodobać.

Yacy napisał(a):a ciekawe czemu to tak? myślałem, że mnie będzie dłużej trzymać...
Gdybym ja znał odpowiedzi na takie pytania...ah Icon_lol Tak po prostu, chyba.

Cytat:numer cztery Icon_smile2 GUSŁA , POWSTANIE WARSZAWSKIE i GOSPEL już były Icon_wink2
Właśnie, jakoś w pamięci pominąłem PW. Dzięki Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2010 12:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Tomekk napisał(a):mnie też się bardzo podoba, ale aż taki awans Icon_eek2
największy skok na twojej liście :?:
To zdecydowanie najczęściej grany numer u mnie w ostatnim tygodniu. Nie mogłem zakrzywiać rzeczywistości Icon_smile
Czy największy skok? Musiałbym pogrzebać w pliku, ale podejrzewam, że na pewno w top 3 by się znalazł Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2010 12:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
saferłel napisał(a):1.Skąd to zdziwienie?
z pozycji! wysokiej!
saferłel napisał(a):Stawiałbym - mimo wszystko - TSP. Hmmm....
się okaże Icon_wink2 może się zdarzyć, że jednak nie da rady, to wtedy napiszę o czym myślałem.
Dla ułatwienia dodam, że to nie JOY. znam, ale mnie nie przekonuje.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.01.2010 12:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #9
 
saferłel napisał(a):01. 01. 07. Pet Shop Boys - The Way It Used To Be
Nie do przyjęcia. Za długo ;P
saferłel napisał(a):06. 69. 02. Muchy - Przesilenie
Robi wrażenie, ale to bardzo dobry kawałek.
saferłel napisał(a):07. 10. 04. Depeche Mode - In Chains
W dobrym kierunku zmierza.
saferłel napisał(a):25. 29. 03. Roisin Murphy - Momma's Place
Trochę wolno się wspina, nie uważasz?
saferłel napisał(a):27. NE. 01. Goldfrapp - Rocket
Na dokładnie tym samym miejscu.
saferłel napisał(a):34. NE. 01. Lao Che - Czas
W tej chwili nie jestem ani na nie, ani na tak.
saferłel napisał(a):41. NE. 01. Gorillaz - Stylo
Oczywiście bardzo dobra nowość.
saferłel napisał(a):47. 47. 05. A Place To Bury Strangers - Keep Sliping Away
Icon_confused2
saferłel napisał(a):1. furbul (22)
O! ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
25.01.2010 01:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #10
 
nawet nie wiedziałem, że jakieś typowanie w tym tygodniu u Ciebie było...

nowości cieszą! ale bardziej, że Spięty już poza zestawieniem Icon_razz

o! Yacy nawet wizualnie wyraża radość z przyjazdu do Łodzi! Icon_smile2
a ja nie mam biletu, zna ktoś z Was może kogoś, kto chce odsprzedać bilet na Depeche Mode 10-11 lutego w Łodzi :?: :?:
25.01.2010 01:19 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Listoholik napisał(a):nawet nie wiedziałem, że jakieś typowanie w tym tygodniu u Ciebie było...
Listoholik napisał(a):Jak się nie zagląda na listę, to takie są efekty Icon_razz2
[quote="Listoholik"]a ja nie mam biletu, zna ktoś z Was może kogoś, kto chce odsprzedać bilet na Depeche Mode 10-11 lutego w Łodzi :?: :?:
Miałeś tyle czasu na kupno biletu przez allegro. I pewnie nadal możesz. A najlepiej wpadnij na forum DM.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2010 09:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
furbul napisał(a):Nie do przyjęcia. Za długo ;P
Czemu tak narzekasz tydzień w tydzień na to nagranie?

furbul napisał(a):W dobrym kierunku zmierza.
Ale chyba zbyt wolno, by wejść na szczyt.

furbul napisał(a):Robi wrażenie, ale to bardzo dobry kawałek.
I teraz wszyscy będą wymagali ode mnie pierwszego numeru 1 PL Icon_razz2

Cytat:Trochę wolno się wspina, nie uważasz?
Faktycznie, Roisin nie idzie na DLP najlepiej z tymi nowymi singlami.

furbul napisał(a):Icon_confused2
No przecież nie spadli ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2010 09:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
o jakie piękne wyniki znawcy Icon_mrgreen .
gratuluję współzwycięzcom Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Kolejnego znawcę typujemy u Kuby.
dzięki za wybór Icon_smile2
saferłel napisał(a):Ma najwięcej trafień, a poza tym zaimponował mi tym, że jako jedyny dodał do top 10 i odgadł miejsce Built To Spill Icon_wink2
Icon_smile2 chciałem to wrzucić, ale miałem problem co z kolei wyrzucić Icon_wink2. no ale jakoś w końcu udało się złożyć dziesiątkę do kupy Icon_smile2.
wyniki gotowego już mojego nowego notowania będą zapewne jutro, więc zapraszam do typowania u mnie kolejnego notowania.

bardzo interesujące nowości. często się zdarza, że utwory które u Ciebie się pojawiają są mi nieznane i dopiero Twoje opisy zachęcają mnie do zapoznania się z nimi. tutaj natomiast utwory znam i czytając poznaję czasem inny punkt widzenia. Lao miałem nadzieję, że się pojawi, Lachowicza obstawiałbym, że będzie, Smashing też byłem prawie pewien, a Goldfrapp to bez "prawie" Icon_wink2. Gorillaz też byłoby raczej sensacją jakby nie weszło Icon_smile2.
nie no, to PSB to już nieprawdopodobne rzeczy wyczynia! przypomniałbyś rekordy na DLP dotyczące liczby tygodni na pierwszym miejscu?
Muchy szaleją! Icon_eek2 przyznam, że nie spodziewałbym się u Ciebie tak wielkiego sukcesu tego utworu, bo jak dla mnie jest zbyt mało alternatywny Icon_wink2.
Depesze wykonują kolejne 3 kroki wprzód, ciekawe ile jeszcze ich będzie. i czy pokój może być zagrożony Icon_wink2.
z Eelsów to już raczej nic nie będzie... To teraz czekam na jakieś utwory z "End Times", nie wątpię, że się pojawią i zastanawiam się który pierwszy.
25.01.2010 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
A ja jak zwykle ostatni Icon_razz
Goldfrapp poniżej oczekiwań debiutuje jak na te peany i zachwyty, które przed nimi biłeś ostatnio Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.01.2010 04:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
aaktt napisał(a):Goldfrapp poniżej oczekiwań debiutuje jak na te peany i zachwyty, które przed nimi biłeś ostatnio Icon_wink2
Chyba mnie z kimś pomyliłeś :roll:

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2010 04:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #16
 
nie, to na pewno byłeś Ty Icon_razz2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.01.2010 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
ku3a napisał(a):Icon_smile2 chciałem to wrzucić, ale miałem problem co z kolei wyrzucić Icon_wink2 . no ale jakoś w końcu udało się złożyć dziesiątkę do kupy Icon_smile2 .
Jak to często bywa - pierwsza myśl najlepsza Icon_wink

ku3a napisał(a):Lao miałem nadzieję, że się pojawi, Lachowicza obstawiałbym, że będzie, Smashing też byłem prawie pewien, a Goldfrapp to bez "prawie" Icon_wink2 . Gorillaz też byłoby raczej sensacją jakby nie weszło Icon_smile2
To może przygotujesz mi zestaw nowości na kolejny tydzień. Widać masz nosa Icon_smile2
A swoją drogą kolejny korespondencyjny pojedynek między naszymi listami ''Czas'' zacząć Icon_lol I tutaj nie popuszczę, bo Lao bardzo mi się podoba Icon_smile2

ku3a napisał(a):nie no, to PSB to już nieprawdopodobne rzeczy wyczynia! przypomniałbyś rekordy na DLP dotyczące liczby tygodni na pierwszym miejscu?
W sumie nie ma wiele do pisania. ''The Way It Used To Be'' z sześcioma tygodniami na pierwszym jest drugie. Liderem wciąż w tej klasyfikacji pozostaje ''Indian Summer'' (9 tygodni).

ku3a napisał(a):Muchy szaleją! Icon_eek2 przyznam, że nie spodziewałbym się u Ciebie tak wielkiego sukcesu tego utworu, bo jak dla mnie jest zbyt mało alternatywny Icon_wink2
Hehe, wiesz, członkowie Much sami na swoim myspace napisali, że są zespołem pop (i to trzy raz podali to słowo w miejscu, gdzie wpisuje się gatunki Icon_razz2). Wśród tych wszystkich zespołów, które w ostatnich latach zostały wykreowane przez Offensywe itd. Muchy faktycznie są chyba najmniej alternatywne brzmieniowo, ale może właśnie w tym jest ich siła ;]

ku3a napisał(a):iekawe ile jeszcze ich będzie. i czy pokój może być zagrożony Icon_wink2 .
Pokój? To jakieś nawiązanie do ''Peace'' w tym wypadku?
Co do nowych DM, to ewentualnie jeden utwór ma szanse.

ku3a napisał(a):z Eelsów to już raczej nic nie będzie... To teraz czekam na jakieś utwory z "End Times", nie wątpię, że się pojawią i zastanawiam się który pierwszy.
Dopiero się rozkręcają. Bez obaw. A do ''End Times'' też chyba sięgnę....niedługo, chociaż to nie jest tak zasobny w singlowe hity album.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2010 04:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
aaktt napisał(a):nie, to na pewno byłeś Ty Icon_razz2
Wklej cytat jakiś, bo z tego co kojarzę, to ja bardzo się ucieszyłem z tego singla i pochwaliłem, ale twoja wypowiedź wskazuje na to jakbym co najmniej usłyszał singiel roku Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2010 04:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
saferłel napisał(a):To może przygotujesz mi zestaw nowości na kolejny tydzień. Widać masz nosa Icon_smile2
Icon_razz tak jak napisałem, to wyjątkowo w tym tygodniu było tak, że tych nowości się spodziewałem, a zwykle nie znam części wykonawców o jakich piszesz albo jeśli znam, to nie wiem, że coś nowego wydali, albo jeśli wiem, że wydali, to nie przewidziałbym który utwór wygra w Twojej loterii na bycie wrzuconym na listę Icon_wink2.
saferłel napisał(a):A swoją drogą kolejny korespondencyjny pojedynek między naszymi listami ''Czas'' zacząć Icon_lol I tutaj nie popuszczę, bo Lao bardzo mi się podoba Icon_smile2
Icon_mrgreen no i muszę przyznać, że być może kroi się niespodzianka i w tym pojedynku wcale moja lista nie będzie faworytem, bo na razie "Czas" nie wziął mnie jeszcze tak, jak bym chciał...
saferłel napisał(a):Pokój? To jakieś nawiązanie do ''Peace'' w tym wypadku?
no tak Icon_smile2, zastanawiam się czy "Ich Chains" może osiągnąć podobny wynik, przez co "Peace" byłby zagrożony jako ten który osiągnął u Ciebie najwyższą pozycję Icon_smile2.
25.01.2010 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Ah, no i dlatego nie zrozumiałem o co chodzi. ''Peace'' nie dostało się nigdy do top 10, a ''In Chains'' już je przegoniło.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2010 07:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości