Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BRIT AWARDS 2010
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Ja.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.02.2010 09:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Safer, ja wiem, że to prowokacja Icon_lol
18.02.2010 09:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #23
 
mówi się trudno i żyje się dalej :roll:
18.02.2010 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #24
 
uuu nie, spieprzyli zupełnie te nagrody, łe

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.02.2010 01:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
bo Lady GaGa zdobyła 3 nagrody? Icon_wink2
[i znowu będzie na mnie, że to ja jestem monotematyczny]
19.02.2010 02:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #26
 
Nie, bo zdobyła dwie, które należały się Animal Collective. Najlepszą artystką międzynarodową może sobie być Icon_razz (choć i tak nie jest)
No i w ogóle - JLS? Co to w ogóle ma być. Za co?? Za bycie arcygównianym? Prawdopodobnie.
A "Lungs" żadną miarą nie było najlepszym brytyjskim albumem 2009.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.02.2010 02:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
"Arcygó*niany" to IMO przesada. Ja też nie jestem zadowolony z tego, no ale...
aaktt napisał(a):Nie, bo zdobyła dwie, które należały się Animal Collective.
A kto tak niby powiedział? :->
A Lady GaGa jest gwiazdą no i faktów nie zmienisz.
Co do "Lungs", to pewnie było wiele bardziej odkrywczych albumów itd. itd., no ale jednak Florence ma to coś w sobie. A przynajmniej ja to czuję Icon_smile2 I takie utwory, jak "Rabbit Heart (Raise It Up)" nie zdarzają się często.

Oczywiście to moja bardzo, baardzo skromna opinia, są tu mądrzejsi przecież.
19.02.2010 02:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #28
 
prz_rulez napisał(a):
aaktt napisał(a):Nie, bo zdobyła dwie, które należały się Animal Collective.
A kto tak niby powiedział? :->
Ja.

Cytat:A Lady GaGa jest gwiazdą no i faktów nie zmienisz.
Przecież nie zamierzam. Niech se bedzie. Co mi do tego.

Cytat:Co do "Lungs", to pewnie było wiele bardziej odkrywczych albumów itd. itd., no ale jednak Florence ma to coś w sobie. A przynajmniej ja to czuję Icon_smile2 I takie utwory, jak "Rabbit Heart (Raise It Up)" nie zdarzają się często.
No nie wiem, mnie nie chwyta Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.02.2010 02:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
aaktt napisał(a):No nie wiem, mnie nie chwyta Icon_smile
A to może dlatego, że ja lubię takie heroiczne kawałki, a większość tutaj ma chyba inne muzyczne priorytety Icon_wink2 . Chyba pojawiające się od czasu do czasu porównania do Evanescence nie są przypadkowe, bo faktycznie w "Rabbit Heart" znajduję jakiś pierwiastek "Bring Me To Life", coś z wielkości tego kawałka [again; pewnie nie każdy tak uważa, ale dla mnie to był naprawdę wyjątkowy numer, nie tylko muzycznie, ale też wiąże się nieodłącznie z pewnymi ważnymi dla mnie rzeczami]
19.02.2010 02:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #30
 
W ogóle na "Fallen" było kilka dobrych rzeczy. Jak "Whisper" chociażby.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.02.2010 03:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Mi tam wpadło w ucho kiedyś ''Call Me Sober'' Icon_wink2 A wyleciało z niego ''Lithium'' Icon_confused

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.02.2010 03:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #32
 
aaktt napisał(a):A "Lungs" żadną miarą nie było najlepszym brytyjskim albumem 2009.
"Lungs" było akurat bardzo dobre.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
19.02.2010 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
aaktt napisał(a):W ogóle na "Fallen" było kilka dobrych rzeczy. Jak "Whisper" chociażby.
Dla mnie przez parę lat ten album był perfekcyjny. Później niestety niektóre utwory straciły swój blask...
saferłel napisał(a):Mi tam wpadło w ucho kiedyś ''Call Me Sober'' Icon_wink2 A wyleciało z niego ''Lithium'' Icon_confused
Cytat tygodnia Icon_biggrin3 A tak poza tym to "Call Me WHEN YOU'RE Sober" Icon_smile2 (mój wielokrotny numer jeden, tak więc wiesz...)
19.02.2010 12:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Wiem przecież. Po prostu skracam sobie pisanie tytułów ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.02.2010 12:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #35
 
SUPER!!! ze po pierwsze nagroda Critics Choice powędrowała do Ellie Goulding, i drugie została wręczona przez Courtney Love Icon_biggrin cherries

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
19.02.2010 01:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Kochanku Courtney, lepiej napisz kiedy nowy singiel w wersji audio trafi do nas ;P Mowa o Hole Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.02.2010 01:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #37
 
Greg napisał(a):Kochanku Courtney, lepiej napisz kiedy nowy singiel w wersji audio trafi do nas ;P Mowa o Hole Icon_razz2

kontrakt z wytwórnią podpisany, wiec oficjalnie wiadomo już ze album zostanie wydany 26 kwietnia, pierwszy singiel 'Samantha' może już do końca marca, wszyscy się modlimy o to żeby już chociaż można było go zassać z iTunesa. W najnowszym marcowym numerze SPIN Courtney więcej mówi o albumie. Po niedzieli będę mieć ten numer więc o ile będę wstanie zapanować nad sobą i przeczytać do końca to się podzielę nowymi informacjami. a bardziej zainteresowanych zapraszam do mojej grupy na last.fm - http://www.last.fm/group/Nobody%27s+Daughter - tam jest wszystko up2date Icon_mrgreen cherries

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
19.02.2010 01:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #38
 
Cóż ja oprócz spice girls nie widze tu nikogo kto zasluzylby na nagrode Icon_razz
chociaz zamiast SG znalazlbym napewno lepsza piosenke Brytyjska 30-lecia ... Ale nie jest zle, mogloby dostac jakies totalne g*wno :roll:
19.02.2010 01:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #39
 
co do przyznanych Britow powiem ze zgadzam się z większością, tylko to JLS czy cus, zespół (to jeszcze zniosę 'obiektywistycznie') ale single to ogólnie były porażką. i wlaściwie tylko tych typów nie udało mi się przewidzieć, może za mało się interesuje JLS Icon_lol

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
19.02.2010 01:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MTV Video Music Awards 2011 mike 0 610 29.08.2011 05:54 AM
Ostatni post: mike
  BRIT AWARDS 2009 saferłel 52 6 408 08.04.2009 10:15 AM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości