Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 177 z 13.01.10
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Konrad napisał(a):Sade na 1-szym miejscu to typowy sentymentalizm LP3. Melodia trudna do zapamiętania

Hmmm czy ja wiem czy melodia taka trudna do zapamiętania. Po 2-3 przesłuchaniach spokojnie sobie nucę pod nosem Icon_smile2
A trójki nie słucham więc nie wiem o co chodzi z tym sentymentalizmem Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
16.01.2010 09:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ku3a napisał(a):
aaktt napisał(a):Forumowa bardzo się zmieniła przez ostatni rok.
wiadomo dlaczego. nie ma się z czego cieszyć.

Mi tam się zmiany na forumowej podobają. Więcej nagrań z mojej listy coś ostatnio widuje w top 50 Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
16.01.2010 09:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):
aaktt napisał(a):Forumowa bardzo się zmieniła przez ostatni rok.
wiadomo dlaczego. nie ma się z czego cieszyć.
Zabrzmiało jak atak alternatywnej klitki :->
17.01.2010 12:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Moim zdaniem jest tak samo jak zwykle....ale też nie podoba mi się to, o czym wspomniał Kuba. I z pewnością ma to jakiś związek z forumową.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.01.2010 01:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Konrad napisał(a):1. Sade na 1-szym miejscu to typowy sentymentalizm LP3.
2. Melodia trudna do zapamiętania i w ogóle 100 razy lepszy był BY YOUR SIDE
1. Coś z tą Trojką jest, ale na pewno nie jest to efekt sentymentalizmu. Trójka jest chyba jedyną rozgłośnią, która dba o ambitniejszych słuchaczy, w przeciwieństwie do innych rozgłośni. Oczywiście, nie o przesadnie ambitnych, bo jednak musi się sprzedawać, ale solidnej i odpowiadającej ludziom, którzy odbierają muzykę krytycznie. I nie wszystko, co jest w Trójce tutaj na szczyt wchodzi, chociaż ostatnie numery 1 to były utwory grane w Trójce i będące wysoko na LP3.
2. A to akurat jest coś, czego nie uważam za wadę. Melodia nie musi być łatwa do zapamiętania, czasami nawet dobrze, że nie jest. Utwory muzyczne nie zawsze muszą służyć do śpiewania i tańczenia, czasami mogą być przeznaczone do słuchania i czerpania duchowej przyjemności.
prz_rulez napisał(a):ku3a napisał/a:
aaktt napisał/a:
Forumowa bardzo się zmieniła przez ostatni rok.
wiadomo dlaczego. nie ma się z czego cieszyć.
Zabrzmiało jak atak alternatywnej klitki :->
Czego???? A tak w ogole to nie jest żaden atak tylko stwierdzenie, że niestety sporo osób od nas odeszło, co spowodowało zmniejszenie na Forumowej ilości utworów metalowych, progresywnych, awangardowych, smoothjazzowych, poetyckiej ballady itd.
17.01.2010 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
chris975 napisał(a):Mi tam się zmiany na forumowej podobają. Więcej nagrań z mojej listy coś ostatnio widuje w top 50 Icon_wink2
To może jeszcze odejdziemy: ja, ku3a, listoholik i paru innych to będzie ich jeszcze więcej?
17.01.2010 04:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #27
 
prz_rulez napisał(a):Zabrzmiało jak atak alternatywnej klitki :->
też tak myślę tylko z zupełnie innej strony. Co niektórzy nabrali wody w usta jak gdyby nigdy nic. Ale miałem się nie udzielać , żeby nie robić fermentu . Icon_razz
kajman napisał(a):A tak w ogole to nie jest żaden atak tylko stwierdzenie, że niestety sporo osób od nas odeszło, co spowodowało zmniejszenie na Forumowej ilości utworów metalowych, progresywnych, awangardowych, smoothjazzowych, poetyckiej ballady itd.
dziwisz się bo ja wcale ?
17.01.2010 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
kajman napisał(a):To może jeszcze odejdziemy: ja, ku3a, listoholik i paru innych to będzie ich jeszcze więcej?
Bez nerwów, nie miał tego na myśli....

Nie ma też sensu roztrząsać teraz tej sytuacji na nowo i to tylko przez to, że Sade wskoczyli na pierwsze miejsce. Czas leczy rany i oby w tym wypadku było tak samo. mycharts.pl cały czas się zmienia i będzie się zmieniać przez następne miesiące.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.01.2010 05:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #29
 
saferłel napisał(a):Moim zdaniem jest tak samo jak zwykle....ale też nie podoba mi się to, o czym wspomniał Kuba. I z pewnością ma to jakiś związek z forumową.
Tak, ale to tylko jeden z czynników (też ubolewam, że zaistniał), choć w mojej ocenie nie jest on decydujący.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.01.2010 06:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Boli was po prostu Lady GaGa w pierwszej piątce i tyle.
17.01.2010 08:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
prz_rulez napisał(a):Boli was po prostu Lady GaGa w pierwszej piątce i tyle
Dobra, skończ już ten temat, ok ? Icon_smile2 Zawsze ta Lady Gaga i artyści jej podobni. To jest akurat mały pikuś w porównaniu z całą tą sytuacją. Naprawdę mamy to gdzieś Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.01.2010 08:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
saferłel napisał(a):Dobra, skończ już ten temat, ok ? Icon_smile2
haha, prawda w oczy kole Icon_razz
17.01.2010 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
kajman napisał(a):
chris975 napisał(a):Mi tam się zmiany na forumowej podobają. Więcej nagrań z mojej listy coś ostatnio widuje w top 50 Icon_wink2
To może jeszcze odejdziemy: ja, ku3a, listoholik i paru innych to będzie ich jeszcze więcej?

Czyli Twoim zdaniem cieszę się, że owe osoby odeszły tak? Icon_confused2 Icon_mad
Na przyszłość schowaj proszę swoje wyuzdane teorie i ich nie wygłaszaj bo w taki właśnie sposób rodzą się durne plotki Icon_mad

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
17.01.2010 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #34
 
kajman napisał(a):To może jeszcze odejdziemy: ja, ku3a, listoholik i paru innych

czyżbyś zatem uważał, że mam na swojej liście ambitne piosenki, nie będące na równi z Lady Gagą? Icon_mrgreen
zaskoczka Icon_wink2
18.01.2010 12:03 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
prz_rulez napisał(a):saferłel napisał/a:
Dobra, skończ już ten temat, ok ? Icon_smile2
haha, prawda w oczy kole Icon_razz
Wiesz co? Jeżeli Ty przejmujesz się bardziej miejscem piosenki niż tym, co się z ludźmi dzieje, to Twoja sprawa. Ale skoro nie rozumiesz, to wytłumaczę prosto: Niektórzy mają pogląd odwrotny.
chris975 napisał(a):kajman napisał/a:
chris975 napisał/a:
Mi tam się zmiany na forumowej podobają. Więcej nagrań z mojej listy coś ostatnio widuje w top 50 Icon_wink2
To może jeszcze odejdziemy: ja, ku3a, listoholik i paru innych to będzie ich jeszcze więcej?
Czyli Twoim zdaniem cieszę się, że owe osoby odeszły tak? Icon_confused2 Icon_mad
Na przyszłość schowaj proszę swoje wyuzdane teorie i ich nie wygłaszaj bo w taki właśnie sposób rodzą się durne plotki Icon_mad
Cieszy mnie Twoja reakcja. Tak się jednak składa, że te sprawy są ze sobą powiązane i zabrzmiało to trochę głupio. Nie sądzę tego, że się cieszysz, ale tak to trochę wyglądało. A plotki by powstały, gdybym o tym pisał bądź mowił za Twoimi plecami.
Listoholik napisał(a):kajman napisał/a:
To może jeszcze odejdziemy: ja, ku3a, listoholik i paru innych
czyżbyś zatem uważał, że mam na swojej liście ambitne piosenki, nie będące na równi z Lady Gagą? Icon_mrgreen
zaskoczka Icon_wink2
Po pierwsze nie wiem, na ile ambitna jest Lady Gaga, bo zbyt mało znam jej twórczość. Po drugie, wydaje mi się mimo wszystko jednak w znacznym stopniu lubisz utwory w stylu oddalonym od tego, co lubi chris975. A które są ambitniejsze nie zamierzam wyrokować.
18.01.2010 01:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Kajmanie, ja się właśnie nie przejmuję. Nie narzekałem, gdy mieliśmy 10 (hmm, pewnie przesadzam) Sleepytime Gorilla Museum. Znam po prostu wasze podejście...
kajman napisał(a):A które są ambitniejsze nie zamierzam wyrokować.
Nie... Nie wierzę... Kajman, co się stało?! Bo Cię właśnie oświeciło!
18.01.2010 07:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
prz_rulez napisał(a):Kajmanie, ja się właśnie nie przejmuję. Nie narzekałem, gdy mieliśmy 10 (hmm, pewnie przesadzam) Sleepytime Gorilla Museum. Znam po prostu wasze podejście...
kajman napisał(a):A które są ambitniejsze nie zamierzam wyrokować.
Nie... Nie wierzę... Kajman, co się stało?! Bo Cię właśnie oświeciło!
To dlaczego innym zarzucasz, że się przejmują? Co do goryli to przesadzasz, bo w top50 chyba tylko raz (góra dwa) były 4. A nasz podejście to znaczy czyje? Moje podejście jest takie, że cieszę się, że na szczycie jest Sade, że w poczekalni jest Juliette i kilka innych utworów, które lubię, ale ja zawsze byłem tutaj w grupie mniejszościowej.
A jeżeli chodzi o ambitne i mniej ambitne rzeczy, to wyrażam swoją opinię tylko o utworach, w których znajduję coś dla siebie. Ja tam nie wiem czy Gaga jest ambitniejsza od Czarnookich (BEP), Shakiry lub Hota Chipa. Nie jestem w stanie strawić ich utworów i nie obchodzi mnie czy jedne uznawane są za komercyjny pop a drugie za alternatywę czy na odwrót.
A tak z innej beczki! Jeżeli nie fakt odejścia kilku osób Cię martwi, to może zmartwią niektóre statystyki. Porównaj sobie np. lipiec roku 2009 i 2008 oraz grudzień tychże lat. Myślę, że te liczby pokażą Ci, w jakiej kondycji znajduje się obecnie to forum.
18.01.2010 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #38
 
nie dokończyłeś, czyżbyś miał na myśli, że opłakanej?
18.01.2010 10:25 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
a zgadnijmy, przez kogo tak się stało. niech zgadnę... czyżby przez Ciebie, Listoholiku?
19.01.2010 07:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Listoholik napisał(a):nie dokończyłeś, czyżbyś miał na myśli, że opłakanej?
Takiego określenia bym nie użył, ale w zdecydowanie gorszej niż np. pół roku temu.
prz_rulez napisał(a):a zgadnijmy, przez kogo tak się stało. niech zgadnę... czyżby przez Ciebie, Listoholiku?
Jeżeli nawet można byłoby tak uznać, to tylko pośrednio.
19.01.2010 02:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości