Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STRACHY NA LACHY - Dodekafonia
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
STRACHY NA LACHY - Dodekafonia
[Obrazek: dodekafonia_start.jpg]

informacja ze strony:http://www.strachynalachy.art.pl


Dziś już wiemy więcej. Wiemy więcej i możemy wam zdradzić datę premiery piątej płyty w dorobku Strachów na Lachy - "Dodekafonii". Stanie się to w poniedziałek, 22 lutego 2010 roku. W tym też dniu spotkamy się z fanami w warszawskim Empiku i wszystkim chętnym podpiszemy naszą nową płytę. Planujemy też podobne spotkania z Wami w innych miastach...
"Dodekafonia" ukaże się równolegle w dwóch formatach i na popularnym cdiku oraz po raz pierwszy w naszej historii na dwupłytowym winylu. Wydawcą tradycyjnie jest SP Records, zaś autorem layoutu, niemniej tradycyjny wygryzacz ciemnych krop, plam i smug Vahan Bego.
Krótko przed premierą ukaże się także drugi singiel z "Dodekafonii", kawałek "Ostatki - nie widzisz stawki", do którego kończymy remiksy, a wkrótce wspólnie z GuzikOwcami zrobimy teledysk, który premierę będzie miał na strachowym myspace'sie... To na razie tyle... Wpadajcie tu częściej - bo im dalej w las faktów zacznie przybywać... Hough!!!



Fantastyczna okładka nowej płyty!!! Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.01.2010 01:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
okładka przeciętna.. a ja już temu zespołowi raczej nie wierzę.. chociaż 'Żyję w kraju' jest naprawdę dobre, codziennie rano szykując się do pracy, słuszę to w Esce Rock, a później nucę całą drogę w tramwaju Icon_wink2
09.01.2010 02:58 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Domyślam się, że to była ironia. A ja myślę, że to może być przełomowy moment w historii zespołu Strachy Na Lachy
09.01.2010 12:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 008
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #4
 
Tracklista:

01. CHORY NA WSZYSTKO
02. NIEUCHWYTNI BUZIAKOWCY
03. TWOJE OCZY LUBIĄ MNIE
04. OSTATKI - NIE WIDZISZ STAWKI
05. CAFE SZTOK
06. DZIEWCZYNA O CHŁOPIĘCYCH SUTKACH
07. TEN WIATRAK, TA ŁĄKA
08. SPACER DO STREFY ZERO
09. ŻYJĘ W KRAJU
10. doDEKAFONIA
11. RADIO DALMACIJA

Wszystkie teksty dostępne są już na stronie: http://www.strachynalachy.art.pl/?p=plyta&id=12

.
20.02.2010 05:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
album już jutro. polecam wywiad z Grabażem

Don Kichot chory na Polskę

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.02.2010 12:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 571
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
Okładka byłaby ciekawa gdyby nie to, że wszystkie ich okładki są w zasadzie takie same.
No, ale ta i tak jest najlepsza ze wszystkich Icon_smile Muzycznie nie oceniam Icon_razz2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.02.2010 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
wg mnie to duży plus, że mają nadwornego grafika Icon_smile2

ale przecież one są zupełnie różne, mają tylko wspólne to "coś"! i to jest super!!!

[Obrazek: snl_small.gif] - [Obrazek: pilatango_small.png] - [Obrazek: autor_small.jpg] - [Obrazek: zakazane_small.jpg] - [Obrazek: dode_small.jpg]

i ostatnia jest świetna. Najbardziej mi się podoba AUTOR. Na razie Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.02.2010 12:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Płyta już wyszła, 7 minut temu. Kto ma linka Icon_mrgreen ?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.02.2010 01:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 571
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
Yacy napisał(a):wg mnie to duży plus, że mają nadwornego grafika Icon_smile2

ale przecież one są zupełnie różne, mają tylko wspólne to "coś"! i to jest super!!!
Dla mnie albo są takie same, albo to "coś" wcale nie jest super Icon_smile Na pewno jedno z dwóch.
A nadworny grafik mógłby wykazać się większą kreatywnością niż czarno-białymi szkicami, bo o ile takie coś jako jednokrotny manewr jest całkiem ok, to jeśli wszystkie okładki korzystają z tego samego konceptu, to nasuwa się chcąc nie chcąc pewna analogia z muzyką. Czy skoro wszystkie okładki są takie same to znaczy, że każda płyta brzmi tak samo?
Tego już nie chcę wyrokować, bo niewiele od nich słyszałem Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.02.2010 01:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.02.2010 01:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Znalazł się żartowniś Icon_razz2

Akurat dzisiaj próbowałem zrobić tam zakupy i tyle nerwów co tam straciłem...a zresztą, szkoda gadać. Odwiedzasz Astrologa, to będziesz mógł przeczytać moje opinie na pewne tematy Icon_razz2

Nie zdziwię się jakby tej płyty tam w ogóle nie było.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.02.2010 01:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
aaktt napisał(a):A nadworny grafik mógłby wykazać się większą kreatywnością niż czarno-białymi szkicami
no widzisz, a dla mnie to właśnie jest super! okładka nie ma przyciągać wzroku, aby tylko przyciągnąć. Mają ten sam styl, ale jednak się różnią. Tak jak płyty SNL - są jednak rózne, ale jak zaczyna się muzyka to wiadomo, że to ONI Icon_wink2

mam nadzieję, że kolejna [jeśli taka będzie...] to nadal będzie ozdobiona rysunkiem Vahan Bego! A jeśli chodzi o tą ostatnią, to rysunek powstał dawno. Grabaż po prostu wybrał ten z pośród innych przedstawiających Don Kichota!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.02.2010 01:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 008
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #13
 
W Poznańskim Empiku jest za 29,99zł. Icon_smile2

.
23.02.2010 01:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 008
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #14
 
"...Dalej po cichutku gra Radio Dalmacija" - bardzo dobre zakończenie świetnej płyty, polecam Icon_smile2

.
23.02.2010 05:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
a mnie, zresztą nie tylko mnie, zakończenie trochę niepokoi. Tak jakby Grabaż żegnał się tą płytą ze Strachami... Ale może dałem się zmanipulować Icon_wink2
A jeśli chodzi o PP to wspomniał gdzieś, że może zagrają koncert czy dwa, ale płyta i nowy materiał NIE!

a RADIO DALMACIJA świetne!!! Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.02.2010 10:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Ja dzisiaj sobie zgram i postaram się posłuchać.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.02.2010 10:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strachy na Lachy - Przechodzień o wschodzie Yacy 2 888 11.09.2017 11:16 PM
Ostatni post: kajman
  Strachy Na Lachy - Zakazane piosenki Yacy 24 4 555 01.10.2008 01:49 PM
Ostatni post: tadzio3
  Strachy Na Lachy - Autor stavanger 16 3 781 20.02.2008 11:10 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości