Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piosenki tygodnia / miesiąca
dejmieeen Offline
Użytkownik

Liczba postów: 166
Reputacja: 0
RE: Piosenki tygodnia
(04.06.2018 05:21 PM)kajman napisał(a):  Nie podoba mi się, że komukolwiek podoba się coś, co mi się nie podoba. A dla mnie ten utwór to jakaś załamka.

Jestem ostatnio bardzo zmęczony, bo mam nawał obowiązków, toteż nie potrafię stwierdzić, czy to sarkazm, czy nie. Jeśli nie, to polecam wyjść z jaskini Icon_wink

[Obrazek: rubpqq.jpg]

[Obrazek: zxuxxv.png]
04.06.2018 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 15,673
Reputacja: 3
Swoją drogą, co to za pani z okładki ze znakami chińskimi (bądź japońskimi)?

Pan Kiełbasa Plebs.
04.06.2018 10:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Artur.O Offline
jestem fajny

Liczba postów: 3,180
Reputacja: 4
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
@Damianie: To nie sarkazm. To jest po prostu nasz stary dobry kajman. Icon_smile

http://rateyourmusic.com/~Szysza32
04.06.2018 10:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Użytkownik

Liczba postów: 166
(04.06.2018 10:35 PM)prz_rulez napisał(a):  Swoją drogą, co to za pani z okładki ze znakami chińskimi (bądź japońskimi)?

Tzusing - 東方不敗[/align]

[Obrazek: zxuxxv.png]
04.06.2018 10:46 PM
prz_rulez Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 15,673
Reputacja: 3
Ech, myślałem, że będzie mi jakaś pani pięknie śpiewać, a tu jakaś męska elektronika Icon_sad

Pan Kiełbasa Plebs.
04.06.2018 10:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 14,264
Reputacja: 11
dejmieeen napisał(a):Jeśli nie, to polecam wyjść z jaskini
Znam ten obrazek. Tylko, że Trójka, chociaż nadal ją cenię, jest dla mnie zbyt komercjalnym radiem. Do tego ten obrazek pokazuje raczej gust słuchaczy Trójki, a nie prezenterów. To słuchacze głosują na takie, a nie inne utwory, w zestawie jest mnóstwo innych utworów, ale one jakoś nie docierają do słuchaczy.
I jeszcze jedna uwaga, chociaż pewnie w oczach czytających niewiele to zmieni. Zgubiło mi się słowo bardzo w pierwszym zdaniu. Utwory, które nie podobają mi się umiarkowanie niech się podobają innym. Szkoda mi tylko, że ludziom podobają się utwory, które uważam za totalny kicz.
05.06.2018 08:07 AM
Miszon Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 4,646
RE: Piosenki tygodnia / miesiąca
Trudno, nie wykluczone że spośród utworów, które tobie się podobają, są takie które uważam za kicz, musiałbym przeanalizować, ale pewnie są. Ale jakoś mi to nie przeszkadza Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.06.2018 10:36 AM przez Miszon.)
05.06.2018 10:28 AM
AKT! Offline
jegomość

Liczba postów: 18,608
Reputacja: 8
Kicz to nic złego. Lubię kicz.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.06.2018 11:07 AM
Miszon Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 4,646
Maj 2018:

Maryla Rodowicz - Tango na orkiestrę, głos i jeszcze jeden głos
właściwie to sama piosenka, niekoniecznie to wykonanie. Co więcej, do niedawna myślałem że to jest utwór Rodowicz, napisany (słowa) przez Osiecką (muzyka np. Satanowski mi pasował).
a dzięki festiwalowi w Opolu (koncert z piosenkami poetycko-kabaretowymi. Piosenka wyszła tam średnio, jak większość zresztą, ale i tak to była jedna z lepszych wersji, chociaż akurat ją ciężko zepsuć, trzeba by się bardzo nie-starać) dowiedziałem się, że autorem słów i muzyki jest... Grzegorz Tomczak! Utwór napisał ok. 1988-89 roku, wydał to w 1995, ale Rodowicz się spytała wcześniej czy może to nagrać i tak uczyniła na płycie "Absolutnie nic" z 1991. Szczególnie mi zapadło w pamięć jej wykonanie sprzed jakoś 10 lat z jakiegoś koncertu w TV.
Także do wykonań dopisujemy także to pierwsze (choć wydane jako drugie), czyli Grzegorza Tomczaka. A także, takie które widziałem też w TV, jakaś zdaje się aktorka śpiewała (na pewno interpretacja w duchu piosenki aktorskiej), jakiś koncert okolicznościowy też - pani Aneta Todorczuk-Perchuć

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
02.07.2018 12:55 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości