Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Namawiamy userów na własne listy
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Namawiamy userów na własne listy
Chciałbym namówić koleżankę Lilian i innych userów na własną listę. Powiem tak ja zdecydowałem sie 15 lat temu i tak mi szybko ten czas zleciał jak mgnienie oka Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
16.11.2007 08:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Konrad napisał(a):Powiem tak ja zdecydowałem sie 15 lat temu i tak mi szybko ten czas zleciał jak mgnienie oka
Nie wiem, czy to jest dobra zachęta Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
16.11.2007 09:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ja w swoim zyciu namowilem kilka osob. Nawet nie tyle co namowilem, a po prostu kilka osob sie ode mnie tym zarazilo, bo sam ich w ogole nie przekonywalem, zeby to robili. Ale to bylo dawno. Zadnej z tych list juz dzis nie ma, ale jedna przetrwala nawet kilka lat Icon_smile2. Na jednej z nich triumfy swięcilo "Diane" Icon_razz.
16.11.2007 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Mi nigdy nikogo nie udało się do tego namówić. w gruncie rzeczy nikogo mocno nie przekonywałem. Bo z niewolnika nie ma... listomaniaka

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.11.2007 11:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
bo nie chodzi o to, zeby namawiac na sile, tylko zeby komus pokazac nasza pasje i zeby on sie tym zarazil i sam chcial to robic Icon_smile2
20.11.2007 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Mi się ostatnio udało namówić jedną osobę i chyba żałuję... Icon_confused
Ale generalnie ludzie patrzyli kiedyś na to jak na nieszkodliwe dziwactwo. Teraz jest im to obojętne Icon_wink2
20.11.2007 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
Namówić na listę to można tylko kogoś kto muzyką żyje. A ja w swoim otoczeniu nie znam ludzi, którzy aż do tego stopnia by żyli muzyką.
Na studiach miałem kumpla, który mi pokazał Camel, Exodus, Pendragon, właściwie sporo tzw. progresywnego rocka. A teraz jak komus mówie że potrafię przy radiu wysłuchać audycji 2-3 godzinnej, właściwie tylko słuchając - wyjątkiem jest lp3 którą słucha parę osób - to widzę hm dziwne spojrzenia. Albo jak ktoś widzi moje regały z płytami robi Icon_eek2 I jak tu komuś mówić o układaniu listy Icon_wink2

A ostatni przykład z soboty jak poszedłem do EMPIKU po 2 tom Wielkiej Encyklopedii Rocka. Dokupiłem sobie jeszcze 1001 Albumów Muzycznych Icon_smile2 i wychodząc spotkałem osobę z firmy. Gadka-szmatka co robisz, co kupiłeś, za ile itd. Jak powidziałem że na te książki wydałem 2 i pół stówy to zobaczylem tylko szerokie źrenice i wyraz politowania na twarzy. Ale ja mam to ... :->
Czekałem na ten tom z dobre 6-7 lat i było warto Icon_wink2 - Weiss jest niesamowitym gościem Icon_exclaim

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.11.2007 11:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Yacy napisał(a):Ale ja mam to ... :->
i bardzo slusznie, co to kogo obchodzi
21.11.2007 01:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Yacy, witaj w klubie słuchaczy radia dla dziadków Icon_wink2
A propos list.. pamiętam, że kiedyś robiłem bardzo różne zestawienia, m.in. listę kreskówek (przez krótki czas nawet mój kolega był zarażony tym pomysłem), listę bajek (generalnie Brzechwa i Gellner byli górą Icon_mrgreen ) i inne.
21.11.2007 03:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
ja do tej pory na koniec roku robie przerozne zestawienia, nie tylko muzyczne Icon_smile2
sa tam m.in. zestawienia ulubionych ksiazek i filmow Icon_smile2
21.11.2007 07:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Myślałem kiedyś o zestawieniu filmów, ale pomysł upadł - za mało ich oglądam.
21.11.2007 09:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
ku3a napisał(a):ja do tej pory na koniec roku robie przerozne zestawienia, nie tylko muzyczne Icon_smile2
sa tam m.in. zestawienia ulubionych ksiazek i filmow Icon_smile2
Tez robiłem liste filmów. Wiele lat temu przez prawie 100 tygodni robiłem liste najlepszych filmów, które obejrzałem w telewizji. Były jeszcze inne podobne dziwactwa, ale to dawno i nie prawda...

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
22.11.2007 11:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
te moje zestawienia to sa na zakonczenie roku, ale przypomniales mi, ze ja tez kiedys robilem jeszcze jedna liste przebojow cotygodniowa. To byla lista ulubionych gier komputerowych Icon_razz. Ale to bylo w czasach podstawowki i liceum. Za czasow komodorka miazdzyl rywali "Microprose Soccer", a w czasach Amigi "Sensible Soccer" Icon_mrgreen .
22.11.2007 12:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):te moje zestawienia to sa na zakonczenie roku, ale przypomniales mi, ze ja tez kiedys robilem jeszcze jedna liste przebojow cotygodniowa. To byla lista ulubionych gier komputerowych Icon_razz. Ale to bylo w czasach podstawowki i liceum. Za czasow komodorka miazdzyl rywali "Microprose Soccer", a w czasach Amigi "Sensible Soccer" Icon_mrgreen .
Ja też! Systematycznie notowałem w co i ile grałem ja i moi dwaj bracia Icon_mrgreen Lista ukazywała się regularnie co tydzień przez kilka lat, powstawały też podsumowania roczne i wszechczasów: do tej pory mam wszystkie w szufladzie! Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
22.11.2007 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
a pochwalisz sie jakims podsumowaniem? Icon_mrgreen
ciekaw jestem co swięcilo u Ciebie najwieksze triumfy Icon_smile2
23.11.2007 02:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):a pochwalisz sie jakims podsumowaniem? Icon_mrgreen
ciekaw jestem co swięcilo u Ciebie najwieksze triumfy Icon_smile2
Czemu nie? Aż mnie zachęciłeś do przeprowadzenia wykopalisk archeologicznych wewnątrz mojego biurka Icon_mrgreen
Lista zaczęła ukazywać się latem 1992 r., parę tygodni po zakupieniu naszego pierwszego PeCeta (procesor o zawrotnych osiągach: 2 MHz, karta graficzna Hercules oferująca aż 16 odcieni szarości! Icon_lol ) W początkowym okresie rządzili Prince of Persia, Blues Bros., North & South i tym podobne gierki, natomiast w późniejszych latach absolutnymi hitami były Doom i Quake Icon_smile2 Generalnie w późniejszym okresie rządziły te gry które miały dobry tryb "multiplayer" (zawsze ciekawiej jest ograć brata niż komputer Icon_wink2)
Lista powstawała regularnie aż do końca 1999 r., potem niestety zabrakło mi czasu, zarówno na granie jak i spisywanie notowań i dałem sobie z tym spokój...

Czołówka zestawienia wszechczasów na koniec 1999 roku wyglądała tak:
1. Quake (570 godzin grania Icon_mrgreen )
2. Quake II
3. Doom
4. Master of Orion
5. Doom II
6. Red Alert
7. Syndicate
8. Worms
9. UFO
10. X-Wing

Ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta takie gry? Icon_mrgreen
A w sumie przez listę przewinęło się około 200 przeróżnych gier Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
23.11.2007 04:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
A ja w latach 1998-2002 prowadziłem ranking modeli samochodów Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
23.11.2007 09:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
p.u.r.h. napisał(a):Ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta takie gry? Icon_mrgreen
wlasciwie tylko Master of Orion w tej chwili nie kojarze Icon_smile2. Ale nie we wszystkie gralem. W jedna z tych gier gram teraz bardzo czesto, a to dlatego, ze na komorce mam Wormsy Icon_mrgreen. Jest to gierka w ktora na komorce gram zdecydowanie najczesciej Icon_smile2 (dobra, bo jedna rozgrywka trwa jakies 5 minut Icon_wink2 ).

to moze i ja wykopie jakies moje podsumowanie, jakby ktos byl zainteresowany.
Konrad napisał(a):A ja w latach 1998-2002 prowadziłem ranking modeli samochodów Icon_mrgreen
ale ze co? ktore Ci sie najbardziej podobaly czy co? Icon_smile2
24.11.2007 01:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
ku3a napisał(a):wlasciwie tylko Master of Orion w tej chwili nie kojarze Icon_smile2.
Turowa gra strategiczna w stylu s-f Icon_wink2
ku3a napisał(a):Ale nie we wszystkie gralem. W jedna z tych gier gram teraz bardzo czesto, a to dlatego, ze na komorce mam Wormsy Icon_mrgreen. Jest to gierka w ktora na komorce gram zdecydowanie najczesciej Icon_smile2 (dobra, bo jedna rozgrywka trwa jakies 5 minut Icon_wink2 ).
Eh, co za czasy, kiedyś mój komputer ledwie sobie dawał radę a teraz na telefonie można pograć Icon_wink2 A przy Wormsach potrafiłem z braćmi cały dzień przesiedzieć Icon_smile2
ku3a napisał(a):to moze i ja wykopie jakies moje podsumowanie, jakby ktos byl zainteresowany.
Ja bardzo chętnie Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
24.11.2007 01:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #20
 
Kiedyś gry mieściły się na jednej dyskietce Icon_exclaim Np: Prince of Persia Icon_razz

.
24.11.2007 01:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości