Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mega spóźniony temat ;-)
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #1
Mega spóźniony temat ;-)
Sorki, że teraz piszę o tym, ale wczesniej nie słyszałem o tej sprawie, dopiero teraz w podsumowaniu roku, a faktycznie rzecz jest nie byle jaka:

Cytat:W sobotę 25. kwietnia na koncercie w Los Angeles, międzynarodowej sławy pianista, pochodzący z Polski Krystian Zimerman wywołał nie byle jaki skandal. Za Gazetą:

Zimerman zbliżał się już do końca swego sobotniego recitalu w Walt Disney Concert Hall, gdy zamarł na chwilę w milczeniu przed fortepianem. Już miał zacząć wykonywać "Wariacje na polski temat ludowy" Karola Szymanowskiego, gdy zwrócił się do publiczności i cichym, ale pełnym gniewu głosem powiedział, że nie będzie więcej grać w kraju, którego armia chce kontrolować cały świat.
- Zostawcie mój kraj w spokoju - powiedział. Rzucił też uwagę na temat amerykańskiego obozu w Guantanamo. Około 30-40 osób wyszło z sali, niektórzy przeklinając. - Tak - powiedział Zimerman. - Niektórzy ludzie zaczynają maszerować na samo słowo "wojsko".
Nie ma co. To było mocne!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
31.12.2009 01:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
A ja o tym słyszałem i generalnie się z nim zgadzam, choć może nie tak zdecydowanie.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.12.2009 01:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #3
 
To co zrobił Pan Zimmerman uważam jak najbardziej za słuszne.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
02.01.2010 12:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #4
 
Poglądy Zmmermana popieram jak najbardziej, ale jednak to była przesada.
Co mają wspólnego z armią i w ogóle siłami zbrojnymi zwykli szarzy ludzie? To nie oni decydują o tego typy sprawach. Wyładowanie swoich frustracji na zwykłych obywatelach, co więcej na wielbicielach, którzy zapłacili za bilety by posłuchać jego muzyki jest bezcelowe.
02.01.2010 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
 
Akurat on już wceśniej wielokrotnie pokazywał, że ma prawdziwie rocknrollową duszę i potrafi czasem ostro coś powiedzieć Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
03.01.2010 12:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości