Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanah - Śrubka
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 767
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #1
Sanah - Śrubka
"Śrubka" to nowy singiel Sanah.

[Obrazek: 81O5-rBDFLL._AC_UL480_FMwebp_QL65_.jpg]


[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
25.04.2024 08:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 024
Dołączył: Sep 2017
Post: #2
RE: Sanah - Śrubka
Sanah pozostanie dla mnie komercyjnym ścierwem, niezależnie od tego, jak bardzo stara mi się wmówić tym teledyskiem, że jest inaczej. Sama z resztą się poddała, bo o co chodzi z tymi ujęciami w pomidorach w samej końcówce? Ani nie pasują do całości, ani nie wyglądają jak nagrane podczas tej samej sesji.

Muzycznie niestety też regres, bo wcześniej to były wszystkie piosenki Taylor Swift razem wzięte, tak teraz to jest dokładnie to samo, ale z domieszką Margaret. A ja Margaret nie znoszę nawet bardziej, od gitary Toma Morello.

Czytam teraz swoje własne wypociny i czytam je w głowie głosem Grzegorza Brauna. To chyba dostateczny argument za tym, aby w tym momencie swą wypowiedź zaprzestać i jej nie kontynuować. Dziękuję bardzo.

Radio Epsilon
25.04.2024 10:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 553
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
RE: Sanah - Śrubka
xD
Odpaliłem wideo, ale go nie oglądałem, więc odnośnie tego fragmentu wypowiedzi się nie wypowiem.
Ale słucham akurat nowej płyty Taylor Swift i faktycznie odnoszę wrażenie, że Sanah chciałaby być taką polską TS. Wychodzi jej to czasem gorzej, czasem lepiej.
Ogólnie po ponad roku obniżki formy ostatnimi kawałkami nieco pnie się w górę.
Ale dość wolno.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
25.04.2024 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 024
Dołączył: Sep 2017
Post: #4
RE: Sanah - Śrubka
Miszon napisał(a):Odpaliłem wideo, ale go nie oglądałem
Wielka szkoda, przegapiłeś ujęcie jak Sanah poprawia fryzurę, jak Sanah poprawia fryzurę i jak Sanah poprawia fryzurę. Moim zdaniem godne zobaczenia.

Radio Epsilon
25.04.2024 11:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 553
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
RE: Sanah - Śrubka
Niee, dzięki wolałem się skupić na muzyce. Teledyski interesują mnie tylko w metalu (diabły, gołe laski, etc.) Icon_wink .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
25.04.2024 11:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 651
Dołączył: May 2008
Post: #6
RE: Sanah - Śrubka
Miszon napisał(a):Ale słucham akurat nowej płyty Taylor Swift
po co? Miszon, ogarnij się proszę; Ty czasem latami nie możesz się zabrać za przesłuchanie jakiejś sensownej płyty, którą cały świat Ci poleca, a włączasz największy muzyczny ściek we współczesnym popie, jaki można sobie wyobrazić, i to zaraz po premierze? co Tobą powoduje? jeszcze jakąś dziwną niewytłumaczalną słabość do śledzenia dyskografii sanah mogę Ci wybaczyć, ale TS? wow Icon_surprised

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.04.2024 10:13 AM przez AKT!.)
26.04.2024 10:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 119
Dołączył: Dec 2009
Post: #7
RE: Sanah - Śrubka
EVENo napisał(a):komercyjnym ścierwem
Chyba trochę za daleko zabrnąłeś.
Ma przynajmniej parę kawałków, na których można zawiesić ucho i na pewno daleko im do komercji. A że jest wokalistką popową, to śpiewa pop (który z natury jest komercyjny), nie wiem skąd taki zarzut.
Inna sprawa jak to robi. Ten wokal tu jest kompletnie nie do przejścia, za to ona przeszła w "żabowatości" samą siebie. I już pewnie lepiej nie będzie. Po tak dużym sukcesie musi nastąpić regres - za szybko za dobrze jej poszło...

WOLNE MEDIA!!!
26.04.2024 12:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 553
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
RE: Sanah - Śrubka
(26.04.2024 10:13 AM)AKT! napisał(a):  
Miszon napisał(a):Ale słucham akurat nowej płyty Taylor Swift
po co? Miszon, ogarnij się proszę; Ty czasem latami nie możesz się zabrać za przesłuchanie jakiejś sensownej płyty, którą cały świat Ci poleca, a włączasz największy muzyczny ściek we współczesnym popie, jaki można sobie wyobrazić, i to zaraz po premierze? co Tobą powoduje? jeszcze jakąś dziwną niewytłumaczalną słabość do śledzenia dyskografii sanah mogę Ci wybaczyć, ale TS? wow Icon_surprised
Z ciekawości.
Przyznam, że ta muzyka (Swift) jest przyjemna, ale kompletnie nijaka. Idealnie nadaje się do windy czy hipermarketu.
No i to tłuczenie w kółko tych samych 4 akordów w już pewnie z 80 piosenkach w repertuarze - to wkurza.
Pomimo to, jest to zaskakująco przyjemne.
Tzn wracał nie będę pewnie, ale nie będę też hejtował. Nijaka muzyka, ale miła Icon_wink .

Dla równowagi dodam, że słuchałem też tego samego dnia płyty z bananem Velvet Underground.(Nadal mi się nie podoba i nie wiem co w tym ludzie widzą) a także że dodałem 2 numery Milesa Davisa do BTW.
Jeśli cię to pocieszy Icon_wink .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.04.2024 02:16 PM przez Miszon.)
26.04.2024 02:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 119
Dołączył: Dec 2009
Post: #9
RE: Sanah - Śrubka
Miszon napisał(a):Velvet Underground.(Nadal mi się nie podoba i nie wiem co w tym ludzie widzą)
Mam tak samo jak Ty Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
26.04.2024 03:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 119
Dołączył: Dec 2009
Post: #10
RE: Sanah - Śrubka
W sumie to posłuchałem sobie tego kawałka na spokojnie na Tidalu i całkiem przyjemnie mi przeleciał (choć drugi raz bym go nie włączył). Na pewno jest to lepsze od Margaret, po prostu normalny pop, nie krzywdzący nikogo, ale też niewiele wnoszący.
I tym bardziej określenie, które tu padło mocno mnie uwiera.

WOLNE MEDIA!!!
26.04.2024 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 651
Dołączył: May 2008
Post: #11
RE: Sanah - Śrubka
Miszon napisał(a):Dla równowagi dodam, że słuchałem też tego samego dnia płyty z bananem Velvet Underground.(Nadal mi się nie podoba i nie wiem co w tym ludzie widzą) a także że dodałem 2 numery Milesa Davisa do BTW.
Jeśli cię to pocieszy Icon_wink .
ach, no dobrze, w tym kontekście brzmi to lepiej Icon_wink

co do vu, to faktycznie nie jest najłatwiejsza płyta i rozumiem, że może polaryzować -- sam zresztą chętniej wracam do ich późniejszych rzeczy ostatnio Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.04.2024 03:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 553
Dołączył: Aug 2008
Post: #12
RE: Sanah - Śrubka
(26.04.2024 03:43 PM)neo01 napisał(a):  W sumie to posłuchałem sobie tego kawałka na spokojnie na Tidalu i całkiem przyjemnie mi przeleciał (choć drugi raz bym go nie włączył). Na pewno jest to lepsze od Margaret, po prostu normalny pop, nie krzywdzący nikogo, ale też niewiele wnoszący.
I tym bardziej określenie, które tu padło mocno mnie uwiera.
nie no Margaret ten nowy numer to totalna makabra.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
26.04.2024 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 024
Dołączył: Sep 2017
Post: #13
RE: Sanah - Śrubka
neo01 napisał(a):Chyba trochę za daleko zabrnąłeś.
Tak, zgodzę się, źle ubrałem słowa, bo zabrzmiało jakbym traktował ją jako kobietę jak ścierwo, a absolutnie nie to miałem na myśli. Podkreślam to, pogrubiam i powiększam.

Chodziło mi o jej karierę i medialną otoczkę. O sposób jej promocji. I o to, że teledyskami takimi ja ten, sprawia, że dzieciaki ją obserwujące potrafią sprowadzić obieranie kartofli do formy sztuki.

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.04.2024 07:42 PM przez EVENo.)
26.04.2024 07:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 553
Dołączył: Aug 2008
Post: #14
RE: Sanah - Śrubka
Ale przecież obieranie ziemniaków uprawiano jako sztukę swego czasu w Zachęcie, więc to nie jest jakaś nowość Icon_lol .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
26.04.2024 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 024
Dołączył: Sep 2017
Post: #15
RE: Sanah - Śrubka
Ale ja mówię o kartoflach, a nie ziemniakach Icon_wink

Radio Epsilon
26.04.2024 07:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 553
Dołączył: Aug 2008
Post: #16
RE: Sanah - Śrubka
To zależy gdzie mieszkasz Icon_wink .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
26.04.2024 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 024
Dołączył: Sep 2017
Post: #17
RE: Sanah - Śrubka
Miszon napisał(a):To zależy gdzie mieszkasz
Nie, to zależy jak mówię xD

Radio Epsilon
26.04.2024 07:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 172
Dołączył: Jul 2021
Post: #18
RE: Sanah - Śrubka
EVENo napisał(a):komercyjnym ścierwem
Mam tak samo, jak TyIcon_lol
Tylko na moje nieszczęście mam w domu 10l. (wiek uśredniony) jej miłośników Icon_evil
EVENo napisał(a):ujęcie jak Sanah poprawia fryzurę
a wcześniej trzymała ręce w mące Icon_lol i tak z mąki do włosów, z włosów do mąki, pierożki z wzbogaconym nadzieniem?
Pomidory ewidentnie kręcone niezależnie od pierogów, cos jakby wywóz na taczce? obrzucenie pomidorami?

Próbowałam się wsłuchać o czym ona śpiewa i nie za bardzo łapięIcon_razz
27.04.2024 12:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 887
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: Sanah - Śrubka
Przeczytałem najpierw komentarze, potem posłuchałem utworu. Co do komentarzy to uważam, że słowo ścierwo niezależnie od kontextu nie powinno się pojawiać w takiej dyskusji. Zgadzam się, że jest artystą komercyjnym, ale 90% artystów jest (może nawet 99).
Co do utworu to zaskoczył raczej pozytywnie jak na to, co od niej znam. Muzycznie zniośne, dobrze zaaranżowane i wokal jest wyjątkowo mało wkurzający.
27.04.2024 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  sanah – hip hip hura! Szymek79 4 289 20.02.2024 11:12 AM
Ostatni post: Miszon
  Sanah - Na grobie rycerz Szymek79 1 164 16.12.2023 10:30 AM
Ostatni post: kajman
  sanah - Jestem Twoją Bajką Szymek79 11 293 09.09.2023 11:21 PM
Ostatni post: gioconda2
  sanah - skanah Szymek79 6 455 09.08.2023 12:59 PM
Ostatni post: Sundrajta
  sanah - Pocałunki Szymek79 13 430 15.07.2023 01:41 PM
Ostatni post: neo01
  sanah - Marcepan Szymek79 4 566 21.04.2023 08:03 AM
Ostatni post: kajman
film Vito Bambino & Sanah - Mustang kacper130700 1 140 26.03.2023 10:24 PM
Ostatni post: kajman
film Sanah - Płomień kacper130700 2 207 03.03.2023 07:30 PM
Ostatni post: kajman
  sanah - Wilcza zamieć Szymek79 9 300 15.12.2022 10:52 PM
Ostatni post: kajman
  sanah - najlepszy dzień w moim życiu Szymek79 2 183 03.12.2022 05:35 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości