Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rebel TV
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Rebel TV
Właśnie zaczęli nadawanie. To nowa telewizja z grupy z której wywodzi się 4 Fun TV. Ma przywrócić właściwy wymiar telewizjom muzycznym. Tzn. ma być alternatywą dla tych wszystkich VIV, MTV itd. Nadaje na razie testowo, obejrzałem sobie dzisiaj ze 2 godziny i jestem zaskoczony pozytywnie. Dużo ciekawych zespołów, Depeche Mode, U2, Motorhead, Blur i inne... super! Icon_smile2
Jeśli jeszcze u was nie ma to pewnie w najbliższym czasie będzie ta telewizja.
28.12.2009 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #2
 
A na jakich platformach nadają?
28.12.2009 05:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #3
 
everybody needs some rebel here in 2010 :roll:

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.12.2009 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
 
na cyfrze+ niestety nie ma Icon_confused2
28.12.2009 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
 
To byłaby ciekawa alternatywa dla tego, co mamy teraz. Sprawdziłem gdzie kanał jest dostępny i na razie nie jest to duża dostępność Icon_wink W każdym razie u mnie nie ma.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
28.12.2009 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #6
 
Yoda napisał(a):A na jakich platformach nadają?
Toya, n, Telewizja na kartę.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
28.12.2009 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
Tomekk napisał(a):na cyfrze+ niestety nie ma Icon_confused2
U mnie jest na kanale 107.

Mają powoli wchodzić na platformy cyfrowe (na Cyfrze przynajmniej u mnie już jest i słyszałem że w Polsacie Cyfrowym na pewno) i na kablówki.
furbul napisał(a):To byłaby ciekawa alternatywa dla tego, co mamy teraz. Sprawdziłem gdzie kanał jest dostępny i na razie nie jest to duża dostępność Icon_wink W każdym razie u mnie nie ma.
Spokojnie, mają powoli wchodzić w coraz więcej miejsc. Na razie lecą same teledyski i jest logo Rebel TV Test. Ale naprawdę fajna muzyka. Icon_smile2 Takie połączenie Eski Rock i Antyradia powiedziałbym.
28.12.2009 08:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
 
Paweł napisał(a):U mnie jest na kanale 107.
faktycznie jest Icon_wink2
to taka polska wersja " MTV2" Icon_wink2 nawet przyjemna stacja...
28.12.2009 08:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości