Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Papa Dance i Ex-Dance
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 175
Dołączył: Jul 2021
Post: #75
RE: Mychartsowy Top Papa Dance i Ex- Dance
adameria napisał(a):Po pierwsze, to chętnie wycofałbym jednego ze swoich kandydatów na rzecz tej piosenki:
Czarny smog
barb42 napisał(a):Adamerio, mam jeszcze jedno zgłoszenie, więc proszę.
Czarny smog
Czekałam na to zgłoszenie, myślałam, że po falstarcie Miszona i nie podejmowania rękawicy przez innych, zostanie dla mnie Icon_wink to był główny powód dołączenia Ex- Dance do Papa Dance. Pojawiły się interpretacje, iż tekst stanowi nawiązanie do wybuchu w Czarnobylu.
adameria napisał(a):Natomiast zastanawiam się, co tutaj się wydarzyło w ubiegłym roku?
Ktoś mi wytłumaczy, bo ja się pogubiłem...
Grzesiek Wawrzyszak i Kostek Yoriadis zaczęli występować pod szyldem Papa Dance (na ich fb PaPa Dance Legend), odgrzewając materiał z pierwszej płyty, dodając coś nowego i uzurpując i sobie prawo do pierwotnej nazwy.
A Paweł Stasiak występuje jako Papa D (ale też nie mam 100% pewności, bo dla mnie to przede wszystkim zespół z lat 80.)
Także mamy 2 Papa Dance z 2 głównymi wokalistami - każdy ze swoim zespołem, każdy uważający, ze to on jest tym najmojszym Papa Dance. I to drugi powód połączenia topu Papa Dance i Ex - Dance w jeden, gdyż są to różne odnogi i kontynuacje źródeł, ale zespół jakby ciągle ten sam Icon_wink
28.01.2024 01:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Papa Dance i Ex- Dance - gioconda2 - 28.01.2024 01:02 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mychartsowy Top Dead Can Dance thestranglers 113 23 996 16.02.2020 06:42 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości