Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duran Duran - Red Carpet Massacre
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Duran Duran - Red Carpet Massacre
Zespół 26 Czerwca oficjalnie (wreszcie!) przedstawił kilka faktów dotyczących nowej płyty min właśnie jej tytuł. Album ukaże się prawdopodobnie we Wrześniu dopiero Icon_sad
Album powstał w trudnym okresie dla grupy - odejście Andyego Taylora. Jednak większość prac została już ukończona przed jego oficjalnym opuszczeniem zespołu (25 Października).
W ogóle prace nad albumem trwały już od 2005 roku. Jednak pierwsza sesja na przełomie roku 05,06 została usunięta, bo nie nadawała się do publikacji. Zespół więc pracował nad albumem od połowy tamtego roku.
Producentem jest min Timbaland.

Zespół 17 Czerwca na koncercie po raz pierwszy zaprezentował prawdopodobny nowy singiel z płyty - Nite Runner (zmieniła się nazwa z Night Runner).

Tracklista kawałków potwierdzonych:

Nite Runner (co-written with and featuring Justin Timberlake and Timbaland)
Skin Divers (featuring Timbaland)
Red Carpet Massacre
Box Full o' Honey
Last Man Standing
The Valley
Falling Down (co-written with Justin Timberlake)

Zespół próbował też zaprosić do współpracy Nelly Furtado, ale się nie udało (Patrząc na jej nierówne dokonania to chyba dobrze)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.06.2007 01:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Ciekawy jestem jak wypadną po latach od kiedy ich ostatni raz słyszałem.

Ale nie jest to płyta nr 1, na którą czekam. Wczoraj się dowiedziałem, że Mars Volta wydaje nową płytę na początku września. Jest to duża niespodzianka dla mnie, bo wyjdzie dokładnie rok po poprzedniej bardzo dobrej płycie. Icon_smile2
29.06.2007 03:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Heehe no Duran Duran to bardzo ważna premiera, ale ja również mam nawet z 3 ważniejsze przed sobą Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.06.2007 04:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Oczywiście nie można zapominać też o "polskim" nr 1, czyli Riverside vel. R.E.M. Icon_wink2
29.06.2007 04:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Akurat Riverside jest tylko w Polskim rankingu płyt wyczekiwanych na samej górze, ale kto wie, jeśli płyta mnie zachwyci będzie już wiecznie 1 Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.06.2007 10:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Gary napisał(a):Ciekawy jestem jak wypadną po latach od kiedy ich ostatni raz słyszałem.

Ale nie jest to płyta nr 1, na którą czekam. Wczoraj się dowiedziałem, że Mars Volta wydaje nową płytę na początku września. Jest to duża niespodzianka dla mnie, bo wyjdzie dokładnie rok po poprzedniej bardzo dobrej płycie. Icon_smile2
A ja czekam na trzy płyty, które pojawią się jesienią. Są to zespoły, których poprzednie albumy wygrywają w tej chwili moje klasyfikacje płyt za lata 2004, 2005 i 2006 Icon_exclaim, a więc kolejno: ALTER BRIDGE, AVENGED SEVENFOLD i HURT.
Duran Duran zupełnie mnie nie interesuje jak na razie Icon_lol

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
30.06.2007 12:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
A7F wydaje plyte?! Icon_biggrin3 No to moze wreszcie jakies ich kawalki bede jednoczesnie u Ciebie i u mnie Icon_smile2
30.06.2007 01:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #8
 
31 października ma wyjść nowa płyta Avenged Sevenfold. Singiel pewnie pojawi się pewnie we wrześniu, a więc już niedługo Icon_biggrin3
Więcej o nowym albumie tej grupy tutaj

Dodam jeszcze, że 23 lipca wychodzi nowy singiel SUBMERSED "Better Think Again". Ten zespół dotarł u mnie do pierwszego miejsca z utworami "You Run" i "In Due Time". Spory sukces odniósł też pierwszy singiel "Hollow", który jednak zatrzymał się na miejscu drugim.

6 sierpnia wychodzi pierwszy singiel z nowej płyty HURT "10 Ton Brick", którego we fragmencie można już posłuchać na myspace. Płyta "Vol. 2" wychodzi 25 września.

Najbardziej oczekiwaną przeze mnie płytą roku 2007 jest już od dawna nowy album ALTER BRIDGE. Nie wiem kiedy wychodzi, bo strona jest w przebudowie, a na myspace i wilkipedii nie ma żadnych informacji. Wiadomo tylko, że już skończyli nagrywać.
30.06.2007 12:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
ciekawe informacje. Hurt tez mnie interesuje, choc zaden kawalek nie dal rady sie przedrzec do trzydziestki, to jednak kilka bardzo lubie i zostaly dostrzezone. Czyli wniosek, ze powinienem sie zainteresowac Submersed i Alter Bridge, bo na razie ich nie znam...
30.06.2007 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Alter Bridge to największa gwiazda mojej listy. Mieli tylko trzy kawałki na niej, ale wszystkie zapisaly się w historii, ale o tym będzie okazja powiedzieć przy okazji jakiegoś podsumowania. Na razie szykuję kolejne notowanie mojej listy.
I nie rozumiem dlaczego zostałem wylogowany Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
30.06.2007 01:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
http://www.youtube.com/watch?v=mSzE536HqOE - Pełna koncertowa wersja Nite Runner, nagranie amatorskie, ale słychać jak na takie nagrania rzec można idealnie Icon_wink
Robi nadzieje to nagranie. W studio version może brzmieć super.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.07.2007 09:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Duran Duran - DANSE MACABRE Szymek79 7 200 29.11.2023 07:59 PM
Ostatni post: thestranglers
  Duran Duran - FUTURE PAST Szymek79 16 767 31.10.2021 07:13 AM
Ostatni post: kajman
  Duran Duran - Paper Gods Szymek79 0 531 21.06.2015 09:06 AM
Ostatni post: Szymek79
  Duran Duran - All You Need is Now saferłel 3 949 11.12.2010 02:42 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości