Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 158 (12.12.09)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
aaktt napisał(a):Przesłuchałem Jarvisa i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, choć "Further Complications" w mojej opinii nie przebija.
Ja też chyba nie liczę na top 15.

aaktt napisał(a):Portishead średnio mnie rusza, podobnie jak Twój nowy numer 1, ale oba mogą jeszcze zaskoczyć Icon_smile
Prędzej oczekiwałbym tego w przypadku Iana, zdecydowanie.

aaktt napisał(a):"You Know Me" po arcybeznadziejnym "Bodies" jest jakąś miłą odmianą, ale więcej dobrego robi sam teledysk niż utwór, który po początkowej sympatii z mojej strony, jakoś szybko mi spowszedniał i okazał się być tylko średni.
Ja klip obejrzałem tylko raz i wcale nie potrzebuję więcej, aby dopingować jakoś kawałek. Moim zdaniem to jeden z 4-5 najlepszych singli Williamsa w tym wieku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.12.2009 04:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #42
 
Mnie Williams nigdy jakoś nie ruszał, zawsze grał muzykę, która mogła sobie lecieć w tle, ale nigdy się nią bliżej nie interesowałem. Staram się wymyślić jakiś tytuł jego kawałka, którego lubiłbym posłuchać sam z siebie i... mam duży problem. Ostatecznie znalazłem dwa: "The Road to Mandalay" i "Trippin'" Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.12.2009 01:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #43
 
Cytat:Pewnie nawet nie znasz tego kawałka.
Nie napisałem, że nie lubię tego kawałka tylko że nie lubię Robbiego. Icon_razz
19.12.2009 08:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości