Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 158 (12.12.09)
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 684
Dołączył: Dec 2008
Post: #21
 
saferłel napisał(a):??
Podejrzewam, że chodziło o to, że już po kilku godzinach od opublikowania listy masz już dwie strony komentarzy Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
13.12.2009 12:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #22
 
Nowy Portishead już jest na kilku Listach. Ma szansę wejść wysoko na forumową.
13.12.2009 07:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Cytat:Nowy Portishead już jest na kilku Listach. Ma szansę wejść wysoko na forumową.
Żadna szanująca się forumowa lista piosenek nie mogłaby się obejść obecnie bez tego nagrania!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.12.2009 07:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #24
 
No to niebawem zobaczymy, ile jest tych nieszanujących się Icon_mrgreen
13.12.2009 07:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Ale my się chłopaki zmobilizujemy, prawda? Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.12.2009 08:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 684
Dołączył: Dec 2008
Post: #26
 
Praawda, prawda ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
14.12.2009 01:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #27
 
saferłel napisał(a):Świąteczny to jest właśnie Robbie, Hey na pewno nie )

Cudze chwalicie, swojego nie znacie. Icon_mrgreen
14.12.2009 02:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #28
 
nie żartuj Emig. że 'Umieraj Stąd' jest świąteczną piosenką Icon_wink2

znam lepsze, w wykonaniu: High Places, Ścianki, Nicka Cavea And The Bad Seeds, Coil, Tortoise, Julianny Barwick Icon_mrgreen
14.12.2009 02:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #29
 
Listoholik napisał(a):nie żartuj Emig. że 'Umieraj Stąd' jest świąteczną piosenką Icon_wink2

Miałem na myśli, że Hey mógłby na gwiazdkę dostać od Pawła to miejsce 1. Żeby już coś polskiego zaliczyło w końcu podium. Chociaż na jeden tydzień. Icon_wink2 U mnie będzie bez świątecznych przebojów. Za duży ścisk w czołówce.
15.12.2009 03:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 154
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #30
 
wreszcie!!! Kapitalny debiut!!! Nie pytam czy, tylko ile tygodni bedzie na 1 Icon_razz u mnie tylko tydzień. tylko.

myślałem, że Moses wystrzeli... ale pewnie do top10 dotrze. może lepiej.
Szkoda, że u mnie Hey tak sobie nie radzi... i chyba w tym roku już nie poradzi sobie.


Pray For Rain dopiero zaczyna karierę, a... a jak tam Paradise Circus? ja posłuchałem, ale sam nie wiem. Duży plus za wokal Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.12.2009 11:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Yacy napisał(a):Pray For Rain dopiero zaczyna karierę, a... a jak tam Paradise Circus? ja posłuchałem, ale sam nie wiem. Duży plus za wokal Icon_wink2
Właśnie leci u mnie w programie Icon_lol

Mi się ogromnie podoba Icon_wink
Yacy napisał(a):wreszcie!!! Kapitalny debiut!!! Nie pytam czy, tylko ile tygodni bedzie na 1 Icon_razz u mnie tylko tydzień. tylko.
Hmmm, no nie wiem, naprawdę nie wiem...

Yacy napisał(a):myślałem, że Moses wystrzeli... ale pewnie do top10 dotrze. może lepiej.
Też spodziewałem się większego skoku, ale utwór został przyblokowany. W każdym razie również jestem w stanie uwierzyć w top 10 dla tego kawałka Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.12.2009 11:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 119
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
fajnie, że dzięki audycji mogłem poznać nowości Icon_wink2. Robbie jest już bardzo blisko mojej listy i fajnie by było, jakby już w najbliższym notowaniu się udało. poprzedniej jego piosence u Ciebie niekoniecznie kibicowałem, z tą będzie całkowicie inaczej Icon_smile2. nie zrażam się słabą pozycją w debiucie Icon_wink2.
Hey dał radę się utrzymać na podium Icon_smile2. i nałapał punktów do podsumowania roku Icon_smile2.
Elizabeth Fraser myślałem, że mocniej zaatakuje, ale jak to już nieraz było na Twojej liście, może najtrudniej jest przebrnąć przez środek boiska, by potem pod polem karnym już mieć więcej miejsca Icon_wink2.
cieszę się ze zmiany na pierwszym Icon_wink2.
17.12.2009 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
ku3a napisał(a):Robbie jest już bardzo blisko mojej listy i fajnie by było, jakby już w najbliższym notowaniu się udało. poprzedniej jego piosence u Ciebie niekoniecznie kibicowałem, z tą będzie całkowicie inaczej Icon_smile2
Na pewno ''You Know Me'' ma podobny potencjał co ''Difficult For Weirdos'', więc na papierze powinno być w top 10 Icon_smile

ku3a napisał(a):Hey dał radę się utrzymać na podium Icon_smile2 . i nałapał punktów do podsumowania roku Icon_smile2 .
Przeanalizowałem różne warianty z Hey w roli głównej i sądzę, że nawet jakby dwukrotnie zajęli jeszcze pierwsze miejsce, to i tak do czołowej 50-stki roku nie wejdą. Powinni być blisko tej strefy Icon_wink + nabiją punktów w 2010.

ku3a napisał(a):Elizabeth Fraser myślałem, że mocniej zaatakuje, ale jak to już nieraz było na Twojej liście, może najtrudniej jest przebrnąć przez środek boiska, by potem pod polem karnym już mieć więcej miejsca
To jest trafne porównanie, w sumie okazuję się, że najlepsze kawałki są w środku listy Icon_lol

ku3a napisał(a):cieszę się ze zmiany na pierwszym Icon_wink2 .
A może ktoś się pokusi o wytypowanie mojego ''Christmas Number One''?
Przypominam, że to już najbliższe notowanie. A kolejne po nim będzie notowaniem końcoworocznym.

Oto małe archiwum.

Świąteczne ''1'':
2006 - Keane - Crystal Ball
2007 - Metallica - Only Happy When It Rains (Live)
2008 - Tv On The Radio - Family Tree

Końcoworoczne ''1'':
2006 - Keane - Crystal Ball
2007 - David Gahan - Deeper And Deeper
2008 - Portishead - Hunter

'

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.12.2009 08:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 684
Dołączył: Dec 2008
Post: #34
 
A Noworoczne "1"?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
17.12.2009 09:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Podam po nowym roku Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.12.2009 09:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 119
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
saferłel napisał(a):Na pewno ''You Know Me'' ma podobny potencjał co ''Difficult For Weirdos'', więc na papierze powinno być w top 10 Icon_smile
to poproszę, żebyś następne notowanie zrobił na kartce, a nie w komputerze Icon_lol
saferłel napisał(a):A może ktoś się pokusi o wytypowanie mojego ''Christmas Number One''?
heh, kilku kandydatów mam...
zaryzykuję z Portishead.
17.12.2009 11:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 684
Dołączył: Dec 2008
Post: #37
 
saferłel napisał(a):Podam po nowym roku Icon_razz2
Chodziło mi o poprzednie trzy ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
17.12.2009 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Wiem, wiem, skoro tak nalegasz i pomoże Ci to w typowaniu, to jednak wstawię Icon_smile

2007 - Scissor Sisters - Land Of A Thousand Words
2008 - David Gahan - Deeper And Deeper
2009 - The Raconteurs - Carolina Drama

PS - odczytałem twoją wiadomość na GG, ale jestem na laptopie i nie mam jak wysłać pliku. Jutro to zrobię, po dniu śmierci (po sprawdzianie z fizyki, chemii). Teraz spadam...uczyć się, ciągle Icon_confused2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.12.2009 12:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 684
Dołączył: Dec 2008
Post: #39
 
saferłel napisał(a):Wiem, wiem, skoro tak nalegasz i pomoże Ci to w typowaniu
A kto powiedział, że będę typował ;P
Ale zatypuję (brawurowo): Ian Brown - Stellify

saferłel napisał(a):PS - odczytałem twoją wiadomość na GG, ale jestem na laptopie i nie mam jak wysłać pliku. Jutro to zrobię
Spoko spoko.
saferłel napisał(a):po dniu śmierci (po sprawdzianie z fizyki, chemii). Teraz spadam...uczyć się, ciągle Icon_confused2
ihihihi A ja wczoraj miałem ostatnie kolokwium i od wczoraj właśnie mam święto-wakacje niemal ;D

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
18.12.2009 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 651
Dołączył: May 2008
Post: #40
Re: DLP - Notowanie 158 (12.12.09)
Przesłuchałem Jarvisa i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, choć "Further Complications" w mojej opinii nie przebija. Portishead średnio mnie rusza, podobnie jak Twój nowy numer 1, ale oba mogą jeszcze zaskoczyć Icon_smile "You Know Me" po arcybeznadziejnym "Bodies" jest jakąś miłą odmianą, ale więcej dobrego robi sam teledysk niż utwór, który po początkowej sympatii z mojej strony, jakoś szybko mi spowszedniał i okazał się być tylko średni.

W tym momencie lubię:
saferłel napisał(a):02. 01. 07. Animal Collective - Bluish
03. 03. 08. Hey - Umieraj Stąd
04. 05. 05. The Flaming Lips - Watching The Planets
07. 10. 09. Norah Jones - Chasing Pirates
12. 15. 09. Jarvis Cocker - Further Complications
13. 23. 05. St. Vincent - Black Rainbow
19. 18. 11. Atlas Sound & Noah Lennox - Walkabout
23. 12. 14. Sonic Youth - What We Know
24. 19. 12. Kings Of Convenience - The Boat Behind
28. 29. 04. Beach House - 10 Mile Stereo
29. 24. 13. Grizzly Bear - While You Wait For The Others
32. 40. 02. Elizabeth Fraser - Moses
37. 34. 12. Eels - Beginner's Luck
42. NE. 01. Jarvis Cocker - Girls Like It Too
45. 33. 11. Pearl Jam - Got Some
47. 51. 02. Patrick Wolf - Damaris
53. 42. 11. The Loveliers - Exceedance
56. 47. 21. Animal Collective - Summertime Clothes
57. 57. 19. PJ Harvey & John Parish - Passionless, Pointless
63. 65. 15. Editors - Papillon
68. 70. 18. The Big Pink - Dominos
69. NE. 01. Robbie Williams - You Know Me

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.12.2009 01:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości