Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.12.2009
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #1
13.12.2009
troche wczesniej bo w niedziele dużo pracy:::Icon_sad

01 01 07 u Twych stóp składam swój świat - Katarzyna Groniec (2)
02 --- 01 soldier of love - Sade (mało brakowało)
03 04 08 odjazd - Renata Przemyk
04 05 05 orally fixated - Roisin Murphy
05 12 03 Jacksons,Monk and Rowe - Katarzyna Groniec (trudna płyta dla inteligentnych ludzi)
06 03 12 kto tam?kto jest w środku? - Hey
07 02 12 prosze Cie-skłam - Justyna Steczkowska
08 10 04 remmbrance day - Mark Knopfler
09 --- 01 try sleeping with a broken heart - Alicia Keys (tak dobrej sie nie spodziewałem,świetna płyta)
10 06 15 jak skała - Kayah
11 08 07 ocean spokojny już - Kayah
12 09 18 fire to your plain - Tori Amos
13 11 07 snow angel - Tori Amos
14 07 13 I must - Basia
15 17 04 broken hearted girl - Beyonce
16 16 06 doesn't mean anything - Alicia Keys
17 20 02 stardust - Michael Buble & Naturally 7
18 --- 01 chase the tear - Portishead
19 14 06 I cut like a buffalo - the Dead Weather
20 15 13 bądź zdrowe,serce me - Voo Voo i Haydmaky
21 34 13 sweet dreams - Beyonce
22 --- 01 Suwalskie bolero - Dorota Miśkiewicz i Grzegorz Turnau
23 24 08 zmieniam sie - Nosowska
24 13 07 werewolf - Cat Power
25 18 07 vanitas - Hey
26 25 28 kokaina - Nosowska
27 26 26 uciekaj moje serce - Nosowska
28 21 20 sypka Warszawa - Anna Maria Jopek
29 28 24 since we've been wrong - the Mars Volta
30 29 28 summer of tears - Pati Yang
31 --- 05 jakby nic się nie stało - Anna Maria Jopek
32 --- 01 free - Angie Stone (z nowej,świeżutkiej płyty)
33 --- 01 (it's just)the way that you love me (7' Radio Edit) - Paula Abdul (ze starego singla o którym marzyłem i dopiero zdobyłem)
34 19 04 nie widze Ciebie w swych marzeniach - Marek Piekarczyk
35 22 55 sunset - Kate Bush
36 23 28 transfuzja - Coma
37 31 19 why I am - Dave Matthews Band
38 --- 01 empire state of mind - Jay-Z & Alicia Keys (3-ci tydzien na topie w US)
39 35 41 black hearted love - PJ Harvey & John Parish
40 30 26 blame it on the summer - Basia
11.12.2009 01:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #2
 
Dwie nowości mi się baaardzo podobają : Sade i Portishead.
11.12.2009 08:42 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #3
 
Marek napisał(a):02 --- 01 soldier of love - Sade (mało brakowało)
Bardzo bardzo dobry utwór. W tym tygodniu nie udało się temu utworowi u mnie wejść, ale w przyszłości ma na to duże szanse.
Marek napisał(a):09 --- 01 try sleeping with a broken heart - Alicia Keys (tak dobrej sie nie spodziewałem,świetna płyta)
Kolejna świetna nowośćIcon_wink
Marek napisał(a):18 --- 01 chase the tear - Portishead
Za pierwszym razem nie przypadła mi ta piosenka do gustu, ale jest coraz lepiej Icon_wink
Marek napisał(a):38 --- 01 empire state of mind - Jay-Z & Alicia Keys (3-ci tydzien na topie w US)
Fantastyczna nowość znowu ;D

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
12.12.2009 01:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
furbul napisał(a):Za pierwszym razem nie przypadła mi ta piosenka do gustu, ale jest coraz lepiej Icon_wink
U mnie pisałeś coś zupełnie innego Icon_biggrin

Sade może u i mnie się pojawią. Na pewno byłoby dobrze jakby zrzucili ze szczytu Groniec. Portishead oczywiście jest dla mnie najlepszą nowością. Taneczna Roisin Murphy trochę nie pasuję do czołówki, ale może namiesza najwięcej Icon_wink Muszę posłuchać w końcu zimowego albumu Tori Amos.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.12.2009 12:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #5
 
saferłel napisał(a):
furbul napisał(a):Za pierwszym razem nie przypadła mi ta piosenka do gustu, ale jest coraz lepiej Icon_wink
U mnie pisałeś coś zupełnie innego Icon_biggrin

Sade może u i mnie się pojawią. Na pewno byłoby dobrze jakby zrzucili ze szczytu Groniec. Portishead oczywiście jest dla mnie najlepszą nowością. Taneczna Roisin Murphy trochę nie pasuję do czołówki, ale może namiesza najwięcej Icon_wink Muszę posłuchać w końcu zimowego albumu Tori Amos.

Tori Ci sie nie spodoba-to album raczej dla fanów,Sade - Groniec - kto wie? Portishead zawsze bedą wielcyIcon_smile Roisin w wywiadach z ciężarnym brzuchem jest urokliwa---Wiesz moze kiedy bedzie płyta?nie mam czasu na szukanie w necie...Trzymaj sie--masz fajny gustIcon_smile
13.12.2009 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Marek napisał(a):Tori Ci sie nie spodoba-to album raczej dla fanów
Fanem Tori nie jestem, przynajmniej nie w takim znaczeniu jak ty pojmujesz słowo fan, ale zapewniam cię, że tak samo jak ty ją cenię Icon_wink, a pierwszy album to jedna z płyt wszech czasów dla mnie.

Marek napisał(a):Wiesz moze kiedy bedzie płyta?nie mam czasu na szukanie w necie...Trzymaj sie--masz fajny gustIcon_smile
Nie ma jeszcze żadnej daty. Na razie wiadomo, że w styczniu pojawi się kolejny singiel - ''Momma's Place''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.12.2009 11:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #7
 
saferłel napisał(a):
Marek napisał(a):Tori Ci sie nie spodoba-to album raczej dla fanów
Fanem Tori nie jestem, przynajmniej nie w takim znaczeniu jak ty pojmujesz słowo fan, ale zapewniam cię, że tak samo jak ty ją cenię Icon_wink, a pierwszy album to jedna z płyt wszech czasów dla mnie.

Marek napisał(a):Wiesz moze kiedy bedzie płyta?nie mam czasu na szukanie w necie...Trzymaj sie--masz fajny gustIcon_smile
Nie ma jeszcze żadnej daty. Na razie wiadomo, że w styczniu pojawi się kolejny singiel - ''Momma's Place''.
Little Earthquakes jest dziełem ponadczasowym jenak disc 1 z wydawnictwa To Venus And Back dorównał debiutowi według mnie...
13.12.2009 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #8
 
A dysk nr 2 ma świetne wejście. Chciałbym tam wtedy być. Tori troszkę mnie znudziła ale ja uwielbiam.

P.S> No to żeście teraz narobili!!! Czasami mam dylemat czego sobie posłuchać. Włączę sobie teraz dysk nr 2 Icon_wink2 Dzięki Icon_biggrin3
14.12.2009 12:13 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #9
 
saferłel napisał(a):U mnie pisałeś coś zupełnie innego Icon_biggrin
Nieprawda. U Ciebie napisałem, że utwór jest bardzo dobry, a wtedy byłem już po przynajmniej kilku odsłuchach. A tutaj zaznaczyłem, że tylko przy pierwszym słuchaniu piosenka mi nie weszła, z każdym następnym było już dużo dużo lepiej ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
14.12.2009 03:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #10
 
emigrant napisał(a):A dysk nr 2 ma świetne wejście. Chciałbym tam wtedy być. Tori troszkę mnie znudziła ale ja uwielbiam.

P.S> No to żeście teraz narobili!!! Czasami mam dylemat czego sobie posłuchać. Włączę sobie teraz dysk nr 2 Icon_wink2 Dzięki Icon_biggrin3
jak slucham utworu DATURA to przenosze sie w inny wymiar.polecamIcon_smile
14.12.2009 03:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości