Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 870 - 11.11.2007
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Icon_eek2 Niespodziewany numer 1, Król tez debiutuje. Jedno z lepszych notowań w ostatnich tygodniach

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
13.11.2007 07:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ku3a napisał(a):Zwykle nie lubie sluchac jednego kawalka kilka razy pod rzad, nie lubie zazynac nagrania. Lubie sie stesknic, zeby potem sluchac na glodzie
No u mnie niestety pokusa jest zbyt silna Icon_mrgreen
Lista niespecjalnie ekscytująca, no chyba, że na Twoje warunki Icon_wink2 O wiele bardziej zaciekawiło mnie, w jak interesujący sposób można pisać o muzyce Icon_exclaim
13.11.2007 09:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
saferłel napisał(a):Ok, Kubo, a więc nie myśl nawet, że Metallica może pobić Martyra....a sprawy i tak się potoczą tak jak napisałem Icon_biggrin
Icon_mrgreen
po prostu nie chce sie nastawiac na jakies wyniki, nie chce myslec co ten kawalek moze zdzialac, chce sie po prostu nim napawac
saferłel napisał(a):Z pewnością jednak będę z wielką ciekawością śledził nowe notowanie...conajmniej przez te 22 tygodnie Icon_wink
Icon_lol
prz_rulez napisał(a):O wiele bardziej zaciekawiło mnie, w jak interesujący sposób można pisać o muzyce
dziekuje Icon_smile2
14.11.2007 01:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
ku3a napisał(a):Wypadło: 23. 03. Karatetyka - Nosowska
To się nazywa niewykorzystany potencjał Icon_mrgreen
14.11.2007 08:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #25
 
saferłel napisał(a):Ok, Kubo, a więc nie myśl nawet, że Metallica może pobić Martyra....
Co ciekawe, Martyrowi podoba się Metallica Icon_mrgreen
wiec licze jednak ze nie będzie siniaków Icon_lol
14.11.2007 06:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
HAU, HAU Icon_smile2

Ku3a, właśnie kolejny raz słucham propozycji do Naszej Listy nr 4 i ... spodobała mi sie ... M.I.A. Icon_eek2 Myślę że mogę to napisać bo to inne forum, bo to nie znaczy, ze wejdzie u mnie na listę i co najważniejsze, że dostanie ode mnie punkty bo tego sam nawet jeszcze nie wiem Icon_wink2 Piszę to tylko dlatego, że wcześniej raczej niezbyt pochlebnie pisałem o tym kawałku, a tu nagle ... I tak jest jeszcze z innym kawałkiem innej osoby z mycharts, ale to juz w innym miejscu Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.11.2007 12:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
no to bardzo sie ciesze Icon_smile2.
tylko czemu tak pozno?! Icon_razz
17.11.2007 12:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Co prawda już bardzo dawno przeczytałem komentarz i przejrzałem tę listę, ale dopiero teraz zorientowałem się, że jej nie skomentowałem.
A jest co komentować.
Pierwsze miejsce jest dla mnie sporym zaskoczeniem, ale dla kogo nie jest? Icon_mrgreen
Czwarte podoba mi się niespecjalnie, tak więc zmiany w dziesiątce odbieram dosyć obojętnie...
Szkoda, że wszystkie Happysady spadają... To zawsze co innego jak spada jeden czy dwa utwory, niż wtedy, gdy spadają cztery...
Z nowości znam tylko trzy: "Króla", "Wired" i "Tranquilize". Tylko "Wired" mi się jako tako podoba. Nowy The Killers zupelnie mi nie podchodzi.
Oprócz pierwszego miejsca będę musiał zainteresować się miejscem 21.
Ależ spada Bruce...
Spada też niestety "Gunslinger", ale mam nadzieję, że jeszcze będzie lepiej... Szczególnie, że bardzo wyskoko debiutuje płyta "Avenged Sevenfold". Debiutuje też nowy Serj, którego nie miałem jeszcze okazji wysłuchać.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
18.11.2007 02:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości