Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30kajman 33 z 29.06.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
30kajman 33 z 29.06.07
No niestety z powodu agresji Raz Dwa Trzy moja poczekalnia nie do końca jest uporządkowana, więc jej nie przedstawię. Tylko wspomnę, że kilka piosenek pojawiło się w niej pierwszy raz. Oto one:
NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
BEING FOR THE BENEFIT OF MR. KITE! / I WANT YOU (SHE'S SO HEAVY) / HELTER SKELTER - Yhe Beatles
UBLEED - Hurt
Niewiele, ale to nic dziwnego, bo na liście zasadniczej (jest już gotowa, tylko muszę dopisać komentarz, a to trochę czasu zajmie) jest ich aż 9, w tym większość zupełnie znikąd. A żeby dopełnić miary zmian na liście, to dodam, że są jeszcze dwa powroty.
A tak w ogóle jest/będzie to najdłuższa jak dotąd moja lista. Jest w niej 5 piosenek ponad 10 minutowych, w tym w 20 są aż 4 z nich. Średni czas piosenki w 20 wynosi 6:54 mimuty, czyli przesłuchanie jej zajmuje sporo ponad 2 godziny.
No ale na razie koniec, pora się brać do roboty. I tak będę drugi, bo tadzio3 już wrzucił poczekalnie, a może i lista już jest.
28.06.2007 10:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
kajman napisał(a):I tak będę drugi, bo tadzio3 już wrzucił poczekalnie, a może i lista już jest.
Już jest Icon_smile2
Ale czekam na Twoje notowanie

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
28.06.2007 10:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Napisałem wszystko w poprzednim poście, więc przechodzę do zestawu.
W dziesiątce sporo zmian, ale pierwsze dwa miejsca pozostają już 11 tydzień z rzędu bez zmian. Ale przyznam się, że tak jak przedtem nie widziałem szans na zmianę tej sytuacji, to w tej chwili zaczyna to być całkiem realne. Już tydzień temu pisałem, że szanse na pierwsze miejsce może mieć Sigur Ros i tym razem również potwierdził swoje aspiracje przeskakując z ósmego na 4 miejsce i to w 18 tygodniu swojego pobytu. A już poprzednio było to jego najwyższe miejsce. Jego atakom oparła się tylko pierwsza dwójka i Angelique z Peterem, którzy kilkakrotnie przegrywali o włos z Archive, żeby tym razem go wyprzedzić. Ale sądzę, że to nie Sigur będzie największym pretendentem do zajęcia miejsca Toola na szczycie. Będzie nim Tool, który zupełnie znikąd zadebiutował na miejscu 6. Pazurki pokazała też Anna Maria Jopek, która przeskakując o 6 pozycji ponownie zameldowała się w 10.
1. 1. 21 RIGHT IN TWO - Tool
2. 2. 11 EARTH INTRUDERS - Bjork
3. 4. 13 SALALA - Anguelique Kidjo & Peter Gabriel
4. 8. 18 GLOSOLI - Sigur Ros
5. 3. 5 LIGHTS - Archive
6. N. 1 ROSETTA STONED - Tool
7. 5. 10 MOTOREK - Grzegorz Turnau
8. 14. 8 TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
9. 6. 8 SCHIZOFRENIA - Coma
10. 9. 23 SHY BOY – Katie Melua

Drugą sziesiątkę otwiera po bolesnym spadku z miejsca siódmego Mars Volta. Pierwszą dziesiątkę opuścił także po zaskakującym pewnie dla wielu spadku Icky Thump. Ale pewnie jeszcze bardziej zaskoczy wszystkich, że wyprzedził go Rag and Bone czyli także White Stripes. Zresztą na liście jest bardzo dużo bratobójczych pojedynków. Mały regres formy przeżywa Running up that hill, co wykorzystał inny Placebo. I to nie Follow..., który ciągle okupuje poczekalnie tylko pojawiająca się zupełnie znikąd Broken promise, utwór z przebłyskami geniuszu. Ale nie jest to najwyższa nowość w tej 10. Tak jak tytułowy utwór z ostatniej płyty Porcupine Tree totalnie mnie rozczarował, to Anesthetize totalnie mnie oczarowało (z wyjątkiem jałowego fragmentu w ok. 7-8 minuty). Trudno już mówić o bratobójczym pojedynku Negatywnych Typów, kiedy dzieli je różnica 10 miejsc. I co ciekawe, coraz bardziej dominuje ten starszy. Muszę jeszczę wspomnieć o rekordzistce zestawienia, która przeżywa kryzys i pewnie w następnym tygodniu opuści całkowicie moją listę (chyba że na LP3 zdarzy się cud).
11. 7. 19 VERMICIDE - The Mars Volta
12. 16. 17 THESE THREE THINGS - Type O'Negative
13. 20. 2 RAG AND BONE - The White Stripes
14. 12. 5 TEENAGERS - My Chemical Romance
15. 10. 8 ICKY THUMP - The White Stripes
16. 19. 4 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
17. N. 1 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
18. 11. 32 BOMBONIERKA - Basia Stępniak-Wilk & Grzegorz Turnau
19. 15. 8 RUNNING UP THAT HILLS - Placebo
20. N. 1 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe

Na początku 3 dziesiątki kilku weteranów (no może to lekka przesada), którzy w większości znakomicie sobie radzą, a najlepiej z nich Hurt. Niespodziewany kryzys przeżywa w drugim tygodniu w zestawieniauWithing Temptation. Także w tej dziesiątce nie zabrakło nowości znikąd (wreszcie do niej dotarłem), tym razem po polsku.
21. 25. 17 HOUSE CARPENTER - Hurt
22. 18. 12 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
23. 24. 18 THE FUNERAL - Band Of Horses
24. 27. 16 DON'T LOSE YOURSELF - Laura Veirs
25. 17. 6 EVERYBODY TAKES A TUMBLE - The Waterboys
26. 13. 2 FROZEN - Within Temptation
27. 30. 10 DEATH OF SAMANTHA - Yoko Ono & Porcupine Tree
28. 28. 4 HOOLIGAN ROOTZ - Vavamuffin
29. N. 1 PRZYWITAJ ZE MNĄ NOWY DZIEŃ - Harlem & Jurek Styczyński
30. 26. 15 HUMP DE BUMP - Red Hot Chili Peppers

W 4 dziesiątce jest niespodziewanie wiele awansów: niektóre piosenek nowych, a niektórych ze sporym stażem. A stary Kombajn całkiem raźno ścina zboże przesuwając się do przodu. No i oczywiście nie obeszło się bez nowości - ta wyższa odpoczęła w poczekalni i raźno skoczyła, ta niższa zjawiła się znikąd.
31. 36. 8 SOMEWHERE OVER THE RAINBOW - Katie Melua & Eva Cassidy
32. 37. 14 RAINBOWARRIORS - CocoRosie
33. N. 1 BETERR THAN ME - Hinder
34. 39. 19 DEKODERY I ANTENY - Kombajn do zbierania kur po wioskach
35. 44. 2 MY GIFT OF SILENCE - Blackfield
36. 33. 10 OUT OF THE SHADOWS - Iron Maiden
37. N. 1 THANK YOU WHOEVER YOU ARE - Marillion
38. 31. 3 MOHEROWY NINJA - El Dópa
39. 43. 13 GREEN FIELDS - The Good The Bad And The Queen
40. 32. 7 THE ENEMY - Paradise Lost

W piśtej dziesiątce aż 3 nowości, z których Husky i Megadeth odsiedziały wcześniej swoje, a Basie wespół z Andrzejem zaledwie po kilku dniach pojawiły się w zestawie. Powracają też na listę dwie piosenki: Missy Higgins i Arctic Monkeys, która po dwóch tygodniach powróciła, spychając do poczekalni min. nowsze Arctic Monkeys.
41. 47. 12 DANSE RUSSE - Hurt
42. N. 1 NIUE - Husky
43. P. 3 STEER - Missy Higgins
44. 34. 3 EVA - Nightwish
45. 35. 5 UNDERDOGS - Manic Street Preachesr
46. 48. 9 ZAPRZEPASZCZONE SIŁY WIELKIEJ ARMI ŚWIĘTYCH ZNAKÓW - Coma
47. 40. 6 CONSTANT MOTION - Dream Theatre
48. N. 1 SLEEPWALKER - Megadeth
49. N. 1 BOSSANOVA Z AUGUSTOWA - Basia Stępniak-Wilk & Andrzej Poniedzielski

50. P. 3 BRAINSTORM - Arctic Monkeys

wypadły:
21. 22 THUNDER ON THE MOUNTAIN – Bob Dylan
22. 3 NIEAMERYKA - Mr Zoob
23. 11 SINKIN SOON - Norah Jones
29. 20 THOSE DANCING DAYS ARE GONE – Carla Bruni
38. 6 OBJECTS OF MY AFFECTIONS - Peter Bjorn & John
41. 22 DOWN ON MY KNEES - Ayo
42. 10 FREE MAN IN PARIS - Sufjan Stevens
45. 3 FUORESCENT ADOLESCENT - Arctic Monkeys
46. 18 KNIGHTS OF CYDONIA – Muse
49. 13 I NEED TO WAKE UP - Melissa Etheridge
50. 6 LOVE ON MY MIND - Sophie Zelmani
Dla co najmniej pięciu z tych piosenek szanse powrotu są iluzoryczne. Ale wygląda na to, że za tydzień będzie równie wiele wielkich wypadków z zestawienia, w tym zanosi się na 1 z pierwszej 10.
28.06.2007 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Po zapowiedziach szokujących zmian zaczynałem się bać że Tool spadł z pierwszego, ale na szczęście nic z tych rzeczy Icon_mrgreen Ale faktycznie dzieje się sporo i to sporo dobrego: najwyższa nowość: super! (a tak marudziłeś na ten numer Icon_wink2 ) , druga nowość: super!, cieszy też dobra forma obu TONów, fajnie też że Megadeth wreszcie wybił się z poczekalni i bardzo miło że w tejże poczekalni pojawiają się Machine Head! (nie sądziłem że tak mocne granie przypadnie ci do gustu Icon_smile2 )

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
28.06.2007 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Dużo zmian. Cieszy nowośc Harlemu na liście. Coma i Archive trochę spadaja, lecz wciąż są wysoko w top 10. Bossanovę pierwszy ( i jedyny) raz słyszałem w sobotę w audycji Barona. Całkiem przyjemny utwór. Szkoda, ze w sieci nie mogę go złapac. Podobnie z Raz, Dwa, Trzy. Z tym, ze tego u Ciebie nie ma.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
28.06.2007 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
W sumie dobrze, że zapowiedziałeś te rewo(e)lacyjne zmiany, bo skończyło się tylko na opadniętej szczęce. Icon_wink2 Debiut "Anesthetize" u Ciebie totalnie mnie zaskoczył. Przy tym "Broken promise" na 20 to małe piwo. Po tym jak skrytykowałeś 'Fear of a blank planet" to raczej nie sądziłem, że będziesz w ogóle chciał się z tym zapoznać, bo o ile pamiętam to kiedyś pisałeś, że Porki nie są Twoim "pierwszoligowym" zespołem. A tu proszę jaki ładny wynik. Icon_smile2
Jeśli chodzi o wyższe pozycje to mam nadzieję, że ten nowy Tool nie pokona jednak tego starszego. Cóż dla mnie to "Rosseta Stoned" nie dorównuje ani "The Pot", ani "Right in Two", czy tym bardziej "Wikariuszowi".
Blackfield jak już wszedł to sobie bardzo dobrze radzi. Icon_smile2
29.06.2007 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
p.u.r.h. napisał(a):1. Po zapowiedziach szokujących zmian zaczynałem się bać że Tool spadł z pierwszego, ale na szczęście nic z tych rzeczy Icon_mrgreen 2. Ale faktycznie dzieje się sporo i to sporo dobrego: najwyższa nowość: super! (a tak marudziłeś na ten numer Icon_wink2 ) , 3. druga nowość: super!, 4. cieszy też dobra forma obu TONów, fajnie też że Megadeth wreszcie wybił się z poczekalni i 5. bardzo miło że w tejże poczekalni pojawiają się Machine Head! (nie sądziłem że tak mocne granie przypadnie ci do gustu Icon_smile2 )
1. No aż tak szokujące to one nie były, ale dla mnie szokujący był np. spadek Lights na piąte.
2. Po pierwsze myślę, że debiut na 6 to nie jest aż taka rewelacja, poza tym przesłuchuję zestaw w zasadzie 3 razy i po pierwszym słuchaniu był ok. 30.
3. Też tak myślę, szczególnie po kiepściuchnych wrażeniach z poprzedniej piosenki.
4. Jeden z TONów chyba spada, ale faktycznie TTT bardzo ładnie idzie w górę.
5. Zupełnie nie odczułem, że jest mocne. Może inaczej to odbieramy. Dla mnie najmocniejsze jest w moim zestawie Fair to Midland. Ale dla mnie nie jest takie istotne czy mocne czy słabe, bykleby w tym utworze było coś jeszcze poza męczeniem instrumentów. Icon_lol
29.06.2007 12:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
tadzio3 napisał(a):Dużo zmian. 1. Cieszy nowośc Harlemu na liście. 2. Coma i Archive trochę spadaja, lecz wciąż są wysoko w top 10. 3. Bossanovę pierwszy ( i jedyny) raz słyszałem w sobotę w audycji Barona. Całkiem przyjemny utwór. Szkoda, ze w sieci nie mogę go złapac. 4. Podobnie z Raz, Dwa, Trzy. Z tym, ze tego u Ciebie nie ma.
1. Patrząc na Twoją listę jakoś mnie to nie dziwi.
2. Bo ścisk zrobił się taki, że trudno się obronić. Niestety dla Comy pewnie to ostatni tydzień, chyba że u Marka znów zadziała zasada joja.
3. Ja słyszałem tylko wersję z Poniedzielski, a ponoć w Trójce była bez niego tylko nie wiem czy w tej audycji.
4. Co do 123 to mają u mnie krechę bo tak mi namieszali, że hoho. Ale z tego co słyszałem to spodziewałem się czegoś lepszego.
29.06.2007 12:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
tak sformatowana lista wyglada o wiele lepiej!
no i pierwsza dwojka znowu bez zmian...
bardzo cieszy debiut "Broken Promise".
29.06.2007 12:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Gary napisał(a):1. W sumie dobrze, że zapowiedziałeś te rewo(e)lacyjne zmiany, bo skończyło się tylko na opadniętej szczęce. Icon_wink2 2. Debiut "Anesthetize" u Ciebie totalnie mnie zaskoczył. Po tym jak skrytykowałeś 'Fear of a blank planet" to raczej nie sądziłem, że będziesz w ogóle chciał się z tym zapoznać, bo o ile pamiętam to kiedyś pisałeś, że Porki nie są Twoim "pierwszoligowym" zespołem. A tu proszę jaki ładny wynik. Icon_smile2
3. Przy tym "Broken promise" na 20 to małe piwo. 4. Jeśli chodzi o wyższe pozycje to mam nadzieję, że ten nowy Tool nie pokona jednak tego starszego. Cóż dla mnie to "Rosseta Stoned" nie dorównuje ani "The Pot", ani "Right in Two", czy tym bardziej "Wikariuszowi".
5. Blackfield jak już wszedł to sobie bardzo dobrze radzi. Icon_smile2
1. Toteż dlatego ostrzegałem.
2. To, że Porcupine ma potencjał to wiem od dawna. Ten pierwszy utwór mnie zdegustował, ale byłem prawie pewien, że poszukam czegoś jeszcze. No i skoro nadarzyła się okazja to ją wykorzystałem. A gdybym miał słuchać tylko pierwszoligowców, to moja lista byłaby króciutka. Tutaj druga i nawet trzecia liga to dobry poziom.
3. A dla mnie Promise to większe zaskoczenie. Placebo cenię znacznie mniej niż PT, a do tego do tej pory właściwie zachwycali mnie tylko w coverach, a tutaj jak rypnęło. Ze znanych mi utworów z Meds to absolutnie numer 1.
4. Przyznam się, że w ciągu 2 dni i 3 przesłuchań piosenka skoczyła u mnie o ponad 20 miejsc. Pierwsze przesłuchanie nie zrobiło na mnie aż takiego wrażenia. No i boję się, że jeżeli tamten Tool jeszcze trochę poszczytuje, to nikt nie będzie oglądał mojej listy.
5. No fakt, nie za szybko, ale jednak idzie do góry. Ale chyba powoli zbliża się kres jego możliwości.
29.06.2007 01:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):1. tak sformatowana lista wyglada o wiele lepiej!
2. no i pierwsza dwojka znowu bez zmian...
3. bardzo cieszy debiut "Broken Promise".
Przede wszystkim jest bardziej czytelna.
2. Być może już ostatni raz, chociaż może i jeszcze długo bez zmian. Wszystko za świeże, żeby wyczuć.
3. Skoro jest u mnie, to mnie też cieszy, a jeszcze bardziej zaskakuje.
29.06.2007 01:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
kajman napisał(a):3. Skoro jest u mnie, to mnie też cieszy, a jeszcze bardziej zaskakuje.
mnie nie zaskakuje, bo od dawna wiem, ze to bardzo dobry numer
29.06.2007 01:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):3. Skoro jest u mnie, to mnie też cieszy, a jeszcze bardziej zaskakuje.
mnie nie zaskakuje, bo od dawna wiem, ze to bardzo dobry numer
Nie wiedziałem, że Placebo stać na tak dobry własny numer.
29.06.2007 01:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
kajman napisał(a):4. Przyznam się, że w ciągu 2 dni i 3 przesłuchań piosenka skoczyła u mnie o ponad 20 miejsc. Pierwsze przesłuchanie nie zrobiło na mnie aż takiego wrażenia. No i boję się, że jeżeli tamten Tool jeszcze trochę poszczytuje, to nikt nie będzie oglądał mojej listy.
eee Icon_mrgreen zaraz tam znudziło. Zawsze można czytanie rozpoczynać od 3 pozycji. Icon_wink2
29.06.2007 01:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Sigur Ros już na czwartym! To najważniejsza wiadomość dla mnie. Nie wiem, czy można liczyć na więcej, ale i tak jest bardzo dobrze.
W top10 są 2 piosenki, które bardzo lubię. Oprócz "Glosoli"... "Lights" Archive. I taka pierwsza dwójka bardzo by mi odpowiadała.

(A z "Shy Boy" to jest numer!! wczoraj głosowałem na lp3, i nadal w zestawie go nie było. Ciekawe jak się z tego wytłumaczą.)
29.06.2007 05:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
kajman napisał(a):3. Ja słyszałem tylko wersję z Poniedzielski, a ponoć w Trójce była bez niego tylko nie wiem czy w tej audycji.
Ja równiez. Ten jeden raz w sobotę, była to wersja z Poniedzielskim. Myślałem, ze to jakiś stary utwór, który mówi o Augustowie. A tego dnia puszczano kilka innych augustowskich piosenek.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
29.06.2007 09:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #17
 
Bardzo mocne nowości: Placebo, Porcupine Tree czy Marillion Icon_biggrin3
No i kolejny Tool od razu w pierwszej dziesiątce, szykuje się nowy numer jeden :?:

.
29.06.2007 09:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
tadzio3 napisał(a):
kajman napisał(a):3. Ja słyszałem tylko wersję z Poniedzielski, a ponoć w Trójce była bez niego tylko nie wiem czy w tej audycji.
Ja równiez. Ten jeden raz w sobotę, była to wersja z Poniedzielskim. Myślałem, ze to jakiś stary utwór, który mówi o Augustowie. A tego dnia puszczano kilka innych augustowskich piosenek.

na pewno w czasie koncertu śpiewała Sama Pani Basia.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.06.2007 10:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
1981 napisał(a):1. Sigur Ros już na czwartym! To najważniejsza wiadomość dla mnie. Nie wiem, czy można liczyć na więcej, ale i tak jest bardzo dobrze.
2. W top10 są 2 piosenki, które bardzo lubię. Oprócz "Glosoli"... "Lights" Archive. I taka pierwsza dwójka bardzo by mi odpowiadała.
3. (A z "Shy Boy" to jest numer!! wczoraj głosowałem na lp3, i nadal w zestawie go nie było. Ciekawe jak się z tego wytłumaczą.)
1. Ciężko będzie z tym więcej, ale teraz czekam na Twoją listę. Na niej ostatnio też Sigur poszedł w górę.
2. No to najwyższa pora dorzucić i to na swoją listę.
3. I do końca nie dorzucili. A jako że była jedną z piosenek, na które zamierzałem głosować, to z tego zrezygnowałem.
29.06.2007 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
stavanger napisał(a):Bardzo mocne nowości: Placebo, Porcupine Tree czy Marillion Icon_biggrin3
No i kolejny Tool od razu w pierwszej dziesiątce, szykuje się nowy numer jeden :?:
I wszystkie o tyle ciekawe, że poprzednie piosenki z ostatnich płyt tych zespołów nie robiły na mnie aż takiego wrażenia, a Porcupinka to nie robiła żadnego (ew. negatywne). A Tool? Sam nie wiem, ale przyszły tydzień pozwoli zorientować się w sytuacji.
29.06.2007 04:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  30kajman 34 z 6.07.07 kajman 40 8 505 13.07.2007 01:06 AM
Ostatni post: Konrad
  30kajman 32 kajman 23 5 973 26.06.2007 10:43 AM
Ostatni post: p.u.r.h.
  30kajman 31 kajman 13 3 579 15.06.2007 11:37 PM
Ostatni post: gabram

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości