Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 674
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 460
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 674
[Obrazek: 1e6875e0.jpg]

EDYCJA 21 NOTOWANIE 674 DATA 29-11-2009

[glow=blue] L / L /19 EVLENMELIYIZ - Hadise[/glow]

01/01/08 NIE MOGĘ CIĘ ZAPOMNIEĆ - Agnieszka Chylińska
02/02/07 C'EST DANS L'AIR - Mylene Farmer
03/03/10 SOWONEUL MALHAEBWA - So Nyeo Shi Dae
04/04/10 TÖNTARNA - Kent
05/06/09 GET SEXY - Sugababes


06/05/12 BODIES - Robbie Williams
07/09/17 ROLL WITH THE WIND - Alexander Rybak
08/07/11 KALEIDOSKOPE - Tiesto feat. Jónsi Birgisson
09/08/06 I WILL BE HERE - Tiesto feat. Sneaky Sound System
10/NE/01 ŻYJĘ W KRAJU - Strachy Na Lachy


11/12/04 IN OCHII TAI - Morandi
12/11/14 ÇA M'ENERVE - Helmut Fritz
13/18/02 FANTASTYCZNY LOT - Video
14/16/02 RAIN - Mika
15/14/03 BAD ROMANCE - Lady GaGa


16/17/03 YOU KNOW ME - Robbie Williams
17/10/23 GIVE - Shaun Baker
18/20/14 DANGEROUS - Cascada
19/15/13 LEB DEINEN TRAUM - Jasmin Wagner
20/13/11 KUN FOR MIG - Medina


Charakter dzisiejszego notowania, czyli duża ilość utworów bez zmian oraz niewielkie roszady, to przede wszystkim efekt tego co mnie spotkało w ciągu ostatnich czterech dni, a właściwie w piątek. Otóż z dnia na dzień zostałem pozbawiony internetu. Bez uprzedzenia że coś takiego się może stać - z dnia na dzień zostałem odcięty od sieci. Jak się dowiedziałem efektem tego była przeprowadzka mojego sąsiada który niedawno się ożenił - to zrozumiałe, że zdecydował się na taki krok, żeby się uniezależnić, ale mógł przynajmniej mnie ostrzec choćby telefonicznie dzień wcześniej, tak żebym zdążył pozałatwiać pewne sprawy, które miałem do załatwienia poprzez sieć. Na razie więc dopóki nie będę miał znowu stałego łącza, jestem zmuszony korzystać z kafejki internetowej (jedynej w 200-tysięcznym mieście!!!) lub jeździć z laptopem do centrum handlowego w Bytomiu gdzie jest stałe połączenie bezprzewodowe na terenie całego obiektu. Jeżeli więc informacja została podana w terminie, to na pewno w którymś z tych miejsc. Tym razem będę dążył do utworzenia niezależnego połączenia bez oglądania się na inne osoby.
Przechodząc do dzisiejszego notowania, to jak wspomniałem już wcześniej duża liczba utworów nie zmieniła swoich pozycji - cała czołówka jest zresztą bez zmian. Część kawałków pozamieniała się miejscami - Sugababes z Robbie'm Williamsem, Morandi z Helmutem Fritzem, a Alexander Rybak z oboma kawałkami Tiesto. Awans odnotowały obydwie nowości z środy, przy czym większy zgodnie z moimi przewidywaniami należał do Video. O jedną pozycję spada Lady Gaga, zaś odwrotny ruch o takiej samej wartości wykonuje drugi singiel Robbiego Williamsa.
Skromnie też w tym notowaniu z nowościami, bo jest tylko jedna. I w dodatku jest to utwór, który miał debiutować w środę, ale postanowiłem poczekać z nim parę dni. Strachy Na Lachy nie są przypadkowym gościem na tej liście, chociaż zdaniem pewnych osób ich utwór może tu nie pasować. Latem gościł u mnie ich kawałek sprzed trzech lat, opiewający walory i uroki rodzinnego miasta zespołu - Piły, w którym zresztą też mieszka znaczna część i mojej rodziny. W dodatku refren tego utworu doskonale odzwierciedla opisywane tutaj wydarzenia ostatnich dni.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
29.11.2009 08:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
17/10/23 GIVE - Shaun Baker - świetny wynik Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
30.11.2009 04:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Szkoda, że Gaga już w dół...

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
02.12.2009 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości