Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top a-ha
obserw99 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 407
Dołączył: Nov 2018
Post: #61
RE: Mychartsowy Top a-ha
(24.09.2023 08:51 AM)kajman napisał(a):  Oj, spóźniłem się.
Przesłuchałem w zasadzie tylko pięć utworów, trzy kolejne wg kolejności w moim topie i dwa dodane po części przypadkowo. Ale ta piątka, która wygrała jest całkiem w porządku.
Top a-ha na forumowej lp3 odbył się w 2016r ale od tego czasu pojawiło się ok. 20 nowych (w tym stare, odgrzebane przy re-edycjach wydanych po 2016r) utworów a-ha i z tego co pamiętam jeden z nich, który pojawił się na lp3 oceniłeś nawet (jak na Ciebie) bardzo dobrze. Może przysłuchaj jeszcze raz na spokojnie zgłoszone tutaj utwory bo szkoda by było gdyby jakiś dobry utwór uszedł jakoś Twojej uwadze.Icon_lol Może się jeszcze wstrzymaj bo termin zgłaszania utworów jeszcze nie minął...
25.09.2023 09:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wwas Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Nov 2019
Post: #62
RE: Mychartsowy Top a-ha
This Is Our Home
Under the Makeup
25.09.2023 11:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 775
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
RE: Mychartsowy Top a-ha
obserw99 napisał(a):pojawiło się ok. 20 nowych utworów a-ha
Możliwe, ale nie chce mi się sprawdzać tego, czego nie kojarzę, czy jest nowe czy stare. Wiem tylko że Soul Survivor, bo było na LP3. Słuchałem fragmentu, żeby sprawdzić czy ma szanse.
obserw99 napisał(a):Może się jeszcze wstrzymaj bo termin zgłaszania utworów jeszcze nie minął...
Jak trafię coś z mojego topu, co zgłoszono później to edytuję głos.
Swoją drogą jeden z utworów, które wybrałem przypadkowo (jak sprawdziłem) był tuż za moim topem, więc nie okazał się przypadkowy.
25.09.2023 12:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
obserw99 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 407
Dołączył: Nov 2018
Post: #64
RE: Mychartsowy Top a-ha
wwas zaproponował kolejne dwa dobre utwory. Dziękuje za dotychczasowe zgłoszone 41 utwory ale myślę, że to jeszcze nie koniec. Icon_cool
Wielka prośba do opracowującego listę do odsłuchania utworów na Spotify by ustawił właściwe wersje utworów tj. te z wersji pełnych, wydanych na albumach, które zwykle są lepsze od tych singlowych. Szczególnie zależy mi na takich utworach:
1. Manhattan Skyline (wersja pełna z albumu Scoundrel Days zdecydowanie lepsza niż ta skrócona singlowa)
2. Cold As Stone (wersja pełna z albumu Memorial Beach zdecydowanie lepsza niż ta skrócona z albumu 25)
3. Move To Memphis (wersja bardziej rockowa z albumu Memorial Beach a nie ta singlowa)
4. The Sun Always Shines on T.V. (wersja pełna z albumu Hunting High And Low a nie skrócona singlowa ze składanek Greatest Hits).
itd
25.09.2023 01:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #65
RE: Mychartsowy Top a-ha
Proszę bardzo:


Przeważnie wybieram do playlist piosenki z albumów (a nie singli).
Tylko nie jestem pewny czy wybrałem właściwe wersje dwóch przedostatnich piosenek z płyty "MTV Unplugged - Summer Solstice" i już widzę, że piosenka "Analogue (All I Want)" w pierwotnej wersji jest niedostępna na Spotify.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
25.09.2023 02:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
obserw99 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 407
Dołączył: Nov 2018
Post: #66
RE: Mychartsowy Top a-ha
(25.09.2023 02:34 PM)Sundrajta napisał(a):  Proszę bardzo:
Przeważnie wybieram do playlist piosenki z albumów (a nie singli).
Tylko nie jestem pewny czy wybrałem właściwe wersje dwóch przedostatnich piosenek z płyty "MTV Unplugged - Summer Solstice" i już widzę, że piosenka "Analogue (All I Want)" w pierwotnej wersji jest niedostępna na Spotify.
Bardzo dziękuję. Icon_lol
Z utworem Analogue (All I Want) jest o tyle dziwna sytuacja, że to był pierwszy singiel a-ha od lat 80-tych, który dotarł do Top-10 sprzedaży singli w UK a nie jest dostępny na Spotify. Podobny los jest z pierwszym singlem z albumu Analoque czyli Celice, który też nie jest dostępny na Spotify. Widziałem, że znalazłeś tylko Remix tego utworu, który słyszałem dzisiaj po raz 1 ale wolę zdecydowanie wersję z albumu, który można odsłuchać na YouTube. Ten Remix, oj oj... to nie są moje klimaty łagodnie pisząc. To już znacznie lepszy jest ten Remix też dostępny na Spotify. Zamień proszę ten utwór bo ta wersja jest o wiele, wiele lepsza od tego remixu Schumahera, który zamieściłeś na Playliście.
https://open.spotify.com/album/77Pmtqy7PAoUA0TjTJImzd
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.09.2023 04:21 PM przez obserw99.)
25.09.2023 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 130
Dołączył: Dec 2014
Post: #67
RE: Mychartsowy Top a-ha
obserw99 napisał(a):Dziękuje za dotychczasowe zgłoszone 41 utwory ale myślę, że to jeszcze nie koniec.
i już jest więcej! Icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.09.2023 06:10 AM przez thestranglers.)
25.09.2023 06:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #68
RE: Mychartsowy Top a-ha
obserw99 napisał(a):Zamień proszę ten utwór bo ta wersja jest o wiele, wiele lepsza od tego remixu Schumahera, który zamieściłeś na Playliście.
Ten drugi jest podpisany inną nazwą wykonawcy niż nasi bohaterowie, więc początkowo w ogóle nie brałem go pod uwagę. Icon_rolleyes
I oczywiście zgodnie z prośbą, podmieniłem.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
25.09.2023 07:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #69
RE: Mychartsowy Top a-ha
Train of Thought
Here I Stand and Face the Rain

http://rateyourmusic.com/~meni
25.09.2023 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #70
RE: Mychartsowy Top a-ha
Make It Soon
25.09.2023 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 130
Dołączył: Dec 2014
Post: #71
RE: Mychartsowy Top a-ha
ZAMYKAM PRZYJMOWANIE PROPOZYCJI
26.09.2023 06:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #72
RE: Mychartsowy Top a-ha
Ach, zapomniałam zgłosić drugą propozycję, mojego numeru jeden nie ma w zestawie.
26.09.2023 07:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
obserw99 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 407
Dołączył: Nov 2018
Post: #73
RE: Mychartsowy Top a-ha
(26.09.2023 07:42 PM)barb42 napisał(a):  Ach, zapomniałam zgłosić drugą propozycję, mojego numeru jeden nie ma w zestawie.
Ciekawe jaki to utwór? Angel In The Snow?
26.09.2023 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #74
RE: Mychartsowy Top a-ha
A nie, to "There's Never a Forever Thing".
27.09.2023 01:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
obserw99 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 407
Dołączył: Nov 2018
Post: #75
RE: Mychartsowy Top a-ha
(27.09.2023 01:59 PM)barb42 napisał(a):  A nie, to "There's Never a Forever Thing".
W sumie szkoda bo to jeden z lepszych utworów na tym albumie. W moim Top-10 jest bardzo ciasno ale w mojej (pojemnej) poczekalni by się znalazł. Icon_cool
27.09.2023 03:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #76
RE: Mychartsowy Top a-ha
Zapomniałam posłać też poczekalni, musisz mi wybaczyć, to nie jest dobry czas dla mojego życia w necie.
27.09.2023 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 775
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
RE: Mychartsowy Top a-ha
Myślę, że poczekalnię zawsze możesz dosłać.
27.09.2023 08:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
obserw99 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 407
Dołączył: Nov 2018
Post: #78
RE: Mychartsowy Top a-ha
(25.09.2023 12:52 PM)kajman napisał(a):  
obserw99 napisał(a):pojawiło się ok. 20 nowych utworów a-ha
Możliwe, ale nie chce mi się sprawdzać tego, czego nie kojarzę, czy jest nowe czy stare. Wiem tylko że Soul Survivor, bo było na LP3. Słuchałem fragmentu, żeby sprawdzić czy ma szanse.
obserw99 napisał(a):Może się jeszcze wstrzymaj bo termin zgłaszania utworów jeszcze nie minął...
Jak trafię coś z mojego topu, co zgłoszono później to edytuję głos.
Swoją drogą jeden z utworów, które wybrałem przypadkowo (jak sprawdziłem) był tuż za moim topem, więc nie okazał się przypadkowy.
Z ciekawości sprawdziłem Twoje dawne głosowanie na forumowej lp3 w 2016r.
Z Twojego Top-13 na Mycharts, wśród utworów do głosowania pojawiło się 6 utworów. Z Twojego Top-20 pojawiło się 8 utworów a uwzględniając jeszcze Twój półfinał (Top-25) to w sumie pojawiło się 10 utworów. Czyli chyba nie aż tak źle (?) Icon_cool. Do tego doszły jeszcze 4 utwory wydane po 2016r., z których pewnie najwyżej 1 może się u Ciebie załapać do Top-10. Ciekawe jak zagłosowałeś tym razem ale może nie zdradzaj tego do samego końca.
28.09.2023 09:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 775
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
RE: Mychartsowy Top a-ha
obserw99 napisał(a):uwzględniając jeszcze Twój półfinał (Top-25) to w sumie pojawiło się 10 utworów
To coś z niego umknęło mojej uwadze. Pozostałe liczby są takie same.
obserw99 napisał(a):Do tego doszły jeszcze 4 utwory wydane po 2016r.
Poza jednym nie wiedziałem, które to.
28.09.2023 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
obserw99 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 407
Dołączył: Nov 2018
Post: #80
RE: Mychartsowy Top a-ha
(28.09.2023 04:03 PM)kajman napisał(a):  
obserw99 napisał(a):Do tego doszły jeszcze 4 utwory wydane po 2016r.
Poza jednym nie wiedziałem, które to.
Utwory, które ukazały się po 2016r. w kolejności od najstarszego do najmłodszego.
This Is Our Home
Sole Survivor
I'm In
True North
28.09.2023 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości