Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 673
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 673
[Obrazek: 1e6875e0.jpg]

EDYCJA 21 NOTOWANIE 673 DATA 25-11-2009

[glow=blue] L / L /18 EVLENMELIYIZ - Hadise[/glow]

01/02/07 NIE MOGĘ CIĘ ZAPOMNIEĆ - Agnieszka Chylińska
02/01/06 C'EST DANS L'AIR - Mylene Farmer
03/04/09 SOWONEUL MALHAEBWA - So Nyeo Shi Dae
04/05/09 TÖNTARNA - Kent
05/03/11 BODIES - Robbie Williams


06/09/08 GET SEXY - Sugababes
07/07/10 KALEIDOSKOPE - Tiesto feat. Jónsi Birgisson
08/10/05 I WILL BE HERE - Tiesto feat. Sneaky Sound System
09/05/16 ROLL WITH THE WIND - Alexander Rybak
10/08/22 GIVE - Shaun Baker


11/11/13 ÇA M'ENERVE - Helmut Fritz
12/13/03 IN OCHII TAI - Morandi
13/12/10 KUN FOR MIG - Medina
14/18/02 BAD ROMANCE - Lady GaGa
15/13/12 LEB DEINEN TRAUM - Jasmin Wagner


16/NE/01 RAIN - Mika
17/19/02 YOU KNOW ME - Robbie Williams
18/NE/01 FANTASTYCZNY LOT - Video
19/15/06 SIĘGNĄĆ GWIAZD - Budka Suflera
20/17/13 DANGEROUS - Cascada


Po raz kolejny notowanie w środę - i zarazem po raz ostatni w tym roku - następne notowania środowo-czwartkowe będą już bowiem w roku następnym. A okazja jak już pisałem parę dni temu jest związana z moim nickiem. Bo właśnie dzisiaj są imieniny Katarzyny. A Święta Katarzyna jest jak co niektórym pewnie wiadomo patronką polskich kolejarzy, przez co właśnie dzisiaj wypada święto kolejarza. I to była ta wspomniana zagadka związana z moim nickiem. Jeśli chodzi o mnie to wbrew temu co sugeruje nick nie pracuję na kolei. Niemniej kolej i generalnie cały transport szynowy - bo i tramwaje również - jest w obszarze moich zainteresowań. Na liście na razie nie ma obecnie żadnej Katarzyny, ale kiedyś były (ot choćby nie tak dawno Katerine) i mam nadzieję, że wkrótce któraś z Pań o tym imieniu na liście się pojawi. Ale tak się akurat składa, że płeć piękna opanowała całe podium listy - przynajmniej w tym notowaniu. Najwyżej z męskich wykonawców, sklasyfikowany jest szwedzki zespół Kent, bowiem w tym tygodniu Robbie Williams spada o dwie pozycje (drugi utwór Robbiego w tym tygodniu awansuje o... dwie pozycje) a Agnieszka Chylińska uczyniła kolejny krok w stronę pozycji lidera. Wiem, że to może za długo, że Hadise jest tyle czasu na fotelu lidera, ale ten utwór podoba mi się jak mało który i jest mi trudno powiedzieć, kiedy zmiana na tej pozycji nastąpi.
W pierwszej dziesiątce właściwie są te same utwory co parę dni temu - nastąpiły jednak pewne roszady. Spada i to dość niespodziewanie Alexander Rybak, awansuje za to Tiesto ze Sneaky Sound System (z Jónsi Birgissonem utrzymuje miejsce bez zmian) oraz Sugababes. W drugiej dziesiątce godny odnotowania jest awans Lady GaGi oraz obydwie nowości.
Pierwsza z tych nowości to utwór Miki - wokalisty, który kilka lat temu zadebiutował kawałkiem RELAX (TAKE IT EASY). Jednak był to rok 2006, kiedy nie było notowań z uwagi na problemy osobiste i utworu tego zabrakło w podsumowaniu rocznym za tamten okres. Ale, co się odwlecze to nie uciecze. Kiedy wydawało się, że Mika pozostanie gwiazdą tego jednego, wspomnianego przeboju, powrócił dość niespodziewanie w tym roku z nowym albumem pełnym hitów. Jeden z nich zatytułowany RAIN debiutuje w tym notowaniu, i mam nadzieję, że będzie to deszcz... punktów potrzebnych do podsumowań rocznych oraz listy wszechczasów.
Co do drugiej nowości miałem spore wątpliwości. Pierwotnie drugim premierowym utworem w tym notowaniu miały być Strachy Na Lachy z najnowszym singlem, niemniej postanowiłem trochę zaczekać z tym utworem i dać szansę komu innemu. FANTASTYCZNY LOT w wykonaniu formacji Video jest bardzo ciekawym kawałkiem i ma szansę w niedalekiej przyszłości stać się czarnym koniem tej listy. Tomek Lubert udowadnia, że i bez Dody można sobie poradzić i stworzyć fantastyczne kawałki, a ten utwór moim zdaniem jest zdecydowanie lepszy od niejednego utworu Virgin.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
26.11.2009 01:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #2
 
Bardzo pozytywne nowości. Video z nowym singlem nie odbiegli od swojego klimatu z pierwszej płyty z czego bardzo się cieszę, będzie czego słuchac Icon_smile2
Mika też dobry, ale Rain nieco gorsze od pierwszego singla. Na nowego Robbie'go przyjdzie również na mojej liście czas, narazie rządzi w środkowych partiach Bodies
Tej Gagi też słucham, ale kto by pomyślał, że jeszcze nie zmieściła u mnie w top50 żadnej piosenki, ale chyba Video phone będzie miał szanse.

W takich klimatach w liście zdecydowanie brakuje 3 Britney Spears Icon_wink2 Pewnie słyszałeś już "Break your heart" Taio Cruza czuję, że może Ci się spodobac Icon_wink2

Pati Yang
26.11.2009 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
 
pierwszy raz mamy ten sam numer jeden Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
gratuluję Icon_razz
28.11.2009 10:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Tomekk napisał(a):pierwszy raz mamy ten sam numer jeden Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
gratuluję Icon_razz

Nr 1 może macie i ten sam ale liderów macie różnych Icon_razz

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
02.12.2009 11:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
 
a to różnica :?: Icon_razz
miejsce pierwsze takie same, tylko u mnie nie ma pozycji "0" (lidera) Icon_razz
03.12.2009 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości