Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Beyoncé
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 772
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Z powodu zadeklarowanej na Sebastosie rezygnacji ze współpracy z tamtym forum w topach informuję, że będę brał udział w topach do momentu w którym będę mógł zgłosić swój top. Potem raczej nie będę nic zgłaszał, a głosował w nielicznych.
09.08.2023 08:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #22
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
(09.08.2023 12:53 AM)gioconda2 napisał(a):  Przy Michaelu załamywałam ręce, ale tam przynajmniej była twórczość jakoś mi znana i momentami przyjemna. Tu już totalnie mnie załamało. Nie znam żadnego numeru tej pani, żadnego nie słyszałam i wiedząc mniej więcej po jakich gatunkach się porusza nie będę się biczować. To byłby już czysty masochizm. Tracę jakieś tam gwiazdki, ale ocalę uszy i zdrowie psychiczne.
Wydaje mi się, że niemożliwe, że nie słyszałaś "Crazy in Love" - to nawet w Trójce grali. A " If I Were a Boy" było tam nawet dość długo na Liście.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.08.2023 09:02 AM przez Miszon.)
09.08.2023 09:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #23
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
gioconda2 napisał(a):Nie znam żadnego numeru tej pani, żadnego nie słyszałam
nie potrafię w to uwierzyć

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.08.2023 09:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 772
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Miszon napisał(a):Wydaje mi się, że niemożliwe, że nie słyszałaś "Crazy in Love" - to nawet w Trójce grali. A " If I Were a Boy" było tam nawet dość długo na Liście.
CIN także i to nawet o tydzień dłużej. Ale obydwa były tylko w czeluściach poczekalni.
09.08.2023 09:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #25
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
(09.08.2023 12:53 AM)gioconda2 napisał(a):  Tu już totalnie mnie załamało. Nie znam żadnego numeru tej pani, żadnego nie słyszałam i wiedząc mniej więcej po jakich gatunkach się porusza nie będę się biczować. To byłby już czysty masochizm. Tracę jakieś tam gwiazdki, ale ocalę uszy i zdrowie psychiczne.
Nie rozumiem, nie znasz nic, a oceniasz źle. Icon_smile2
Myślę też, jeśli zechcesz choć we fragmentach posłuchać utworów, ułożysz top 3 i to wystarczy do gwiazdki. I z ciekawości, jaki gatunek prezentuje Beyonce? Icon_smile2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.08.2023 09:56 AM przez barb42.)
09.08.2023 09:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #26
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
R'n'b?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
09.08.2023 09:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #27
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Miszon, nie Ciebie pytam.Icon_lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.08.2023 09:58 AM przez barb42.)
09.08.2023 09:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #28
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Aaa OK, rozumiem - osobę która nie lubi dania, którego nigdy nie próbowała, jak moje dzieci Icon_wink .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
09.08.2023 09:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 772
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
barb42 napisał(a):ułożysz top 3 i to wystarczy do gwiazdki
Wystarczy top 1 i to da zaliczenie głosowania i gwiazdkę. Polecam duet z Tiną.
Miszon napisał(a):R'n'b
Nie wiem czy aż tak wysokie loty jej przypisywać.
09.08.2023 10:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #30
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
A dlaczego nie przypisywać?
09.08.2023 10:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #31
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
kajman napisał(a):Nie wiem czy aż tak wysokie loty jej przypisywać.
ale to, czy ci się to podoba, czy nie, nie ma wpływu na to, czy to taki gatunek muzyczny, czy inny Icon_wink w twojej skali na szali "country" i "nie-country" oraz "disco" i "nie-disco" beyonce to zdecydowanie "country disco" Icon_razz2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.08.2023 10:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 772
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Z country to raczej mi się nie kojarzy. A poprzednia moja wypowiedź nie była na poważnie.
Nota bene utwory country pojawiały się na mojej liście. Disco pewno też, ale nie mam pewności.
09.08.2023 10:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #33
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
(09.08.2023 10:01 AM)kajman napisał(a):  
Miszon napisał(a):R'n'b
Nie wiem czy aż tak wysokie loty jej przypisywać.
Ja jak słyszę nazwę r'n'b to widzę przed oczyma Beyonce. Mogę się mylić, ale ja tak sobie wyobrażam r'n'b - wyjące w niebogłosy do tanecznych rytmów czarne laski.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
09.08.2023 10:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #34
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
(09.08.2023 09:40 AM)AKT! napisał(a):  
gioconda2 napisał(a):Nie znam żadnego numeru tej pani, żadnego nie słyszałam
nie potrafię w to uwierzyć
a ja tak. Icon_wink2
mam problem aby połączyć Beyonce, tytuł i dźwięki.
nawet jak słyszę to niekoniecznie wiem, że to ona albo rozpoznaję tytuł
po prostu to nie moja muza, nigdy jej sam nie szukałem, a Trójka raczej nie grała Icon_smile2

(09.08.2023 08:48 AM)kajman napisał(a):  Z powodu zadeklarowanej na Sebastosie rezygnacji ze współpracy z tamtym forum w topach informuję, że będę brał udział w topach do momentu w którym będę mógł zgłosić swój top. Potem raczej nie będę nic zgłaszał, a głosował w nielicznych.
oj, dzieci, dzieci Icon_wink2
od wielu miesięcy (lat?) w ogóle nie zaglądam na sebastosa. (dobrze, że ja nie prowadzę żadnej zabawy, bo byś nie brał udziału Icon_wink2 )
tylko zapytam - jest ktoś kto jest zarejestrowany tylko tam i bierze udział w głosowaniach? nie będę z tego wyciągał żadnych wniosków, tak mnie po prostu to ciekawi.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.08.2023 10:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 772
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Miszon napisał(a):Mogę się mylić, ale ja tak sobie wyobrażam r'n'b - wyjące w niebogłosy do tanecznych rytmów czarne laski.
To mi się r'n'b jednak lepiej kojarzy. A tak w ogóle to prawidłowa forma to wniebogłosy.
09.08.2023 10:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #36
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
(09.08.2023 10:31 AM)Yacy napisał(a):  
(09.08.2023 09:40 AM)AKT! napisał(a):  
gioconda2 napisał(a):Nie znam żadnego numeru tej pani, żadnego nie słyszałam
nie potrafię w to uwierzyć
a ja tak. Icon_wink2
mam problem aby połączyć Beyonce, tytuł i dźwięki.
nawet jak słyszę to niekoniecznie wiem, że to ona albo rozpoznaję tytuł
po prostu to nie moja muza, nigdy jej sam nie szukałem, a Trójka raczej nie grała Icon_smile2
Skoro miała piosenki na Liście, to grać musiała.
Zresztą potem się zreflektowali i częściej grali, chociażby Anna Gacek.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
09.08.2023 10:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 772
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Yacy napisał(a):jest ktoś kto jest zarejestrowany tylko tam i bierze udział w głosowaniach?
W MJ był drabina46 i krzych897, w niektórych wcześniejszych brał udział mateusz91, który wprawdzie jest tutaj zarejestrowany i się wypowiada, ale swoją listę postuje tylko tam.
09.08.2023 10:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #38
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
kajman, dziękuję.

(09.08.2023 10:46 AM)Miszon napisał(a):  Skoro miała piosenki na Liście, to grać musiała.
sprawdziłem - 3 utwory Icon_wink2
jak na TAKĄ ikonę to trochę mało.
nie napisałem, że Trójka nie grała tylko "raczej" nie grała Icon_smile2

zresztą chyba słuchaczom nie było z nią po drodze skoro te utwory skończyły tylko na poczekalni.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.08.2023 10:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #39
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
No tak, 3 to więcej niż 0. I tak więcej niż Lady Gaga ze swojego najlepszego okresu.
A napisałem, że potem się na szczęście zreflektowali i grali nieco częściej, bo wtedy co były na Liście, to faktycznie chyba tylko co piątek leciało, z anteny kiedy indziej to nie kojarzę (tzn. piosenkę że chciała by być chłopcem chyba Strzyczkowski często grał). Przykładowo ja chciałem dać "Crazy in Love" do konkursu piosenek, których na Liście nie było, a tu patrzę że o dziwo było, tylko że jakiś żałosny wynik.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.08.2023 11:13 AM przez Miszon.)
09.08.2023 11:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #40
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
(09.08.2023 08:48 AM)kajman napisał(a):  Z powodu zadeklarowanej na Sebastosie rezygnacji ze współpracy z tamtym forum w topach informuję, że będę brał udział w topach do momentu w którym będę mógł zgłosić swój top. Potem raczej nie będę nic zgłaszał, a głosował w nielicznych.
Nie widziałam w fonie tego postu, skąd ta decyzja?

Yacy, bo w 2003 to inne utwory opanowały Listę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.08.2023 11:44 AM przez barb42.)
09.08.2023 11:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości