Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 155 (22.11.09)
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #21
 
mądre rzeczy piszesz o Flaming Lips Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
27.11.2009 11:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ze wszystkiego co dzieje się w tym notowaniu oczywiście najbardziej cieszy mnie debiut Spinnerette Icon_biggrin3. muszę sobie tylko przypomnieć który to kawałek, bo po tytułach to znam tylko kilka numerów z płyty.
dla Ciebie "Zero" i "Heads Will Roll" to równej wielkości przeboje, ja do pierwszego nie mogłem się przekonać, polubić na tyle, by stał się kandydatem do mojej listy, ale co było z drugim to sam wiesz Icon_smile2. więc chętnie sięgnę po ten kawałek, który u Ciebie debiutuje Icon_smile2. a debiut na drugim imponuje!!
"Got Some" już odpuszcza, ale i tak bardzo się cieszę z osiągnięcia pierwszej dziesiątki Icon_smile2.
i do znudzenia będę przypominać, że ciekaw jestem czy kolejne Eels się pojawi Icon_wink2.
27.11.2009 01:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):ze wszystkiego co dzieje się w tym notowaniu oczywiście najbardziej cieszy mnie debiut Spinnerette
Wiedziałem, że się ucieszysz Icon_razz2 Faktycznie zaglądasz do mojego notowania dopiero pod koniec tygodnia (i wcześniej nie masz z nim kontaktu), bo pewnie w innym wypadku już wcześniej byś wspomniał o ''moich'' Spinerette Icon_wink2

ku3a napisał(a):dla Ciebie "Zero" i "Heads Will Roll" to równej wielkości przeboje, ja do pierwszego nie mogłem się przekonać, polubić na tyle, by stał się kandydatem do mojej listy, ale co było z drugim to sam wiesz Icon_smile2 . więc chętnie sięgnę po ten kawałek, który u Ciebie debiutuje Icon_smile2 . a debiut na drugim imponuje!!
I właśnie dlatego ciężko mi prognozować czy spodoba się, czy też nie Icon_smile Na pewno brzmi inaczej od pozostałych, jest bardziej rockowy.

ku3a napisał(a):"Got Some" już odpuszcza, ale i tak bardzo się cieszę z osiągnięcia pierwszej dziesiątki Icon_smile2 .
Tak, to wielki sukces, biorąc pod uwagę samo moje nastawienie do nowej płyty PJ. Spodziewałem się krótko mówiąc rzeczy kiepskiej. Po odsłuchu pierwszego singla też nie liczyłem, że coś w ogóle będzie miało się szansę pojawić na DLP.

ku3a napisał(a):i do znudzenia będę przypominać, że ciekaw jestem czy kolejne Eels się pojawi Icon_wink2 .
Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.11.2009 01:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #24
 
Hm... a ja jestem ciekaw czy jakieś Rammstein z najnowszej płyty zobaczę u Ciebie. :>
28.11.2009 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Paweł napisał(a):Hm... a ja jestem ciekaw czy jakieś Rammstein z najnowszej płyty zobaczę u Ciebie. :>

Skąd w ogóle takie przypuszczenia? Nie, nie zobaczysz.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.11.2009 11:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #26
 
saferłel napisał(a):Skąd w ogóle takie przypuszczenia? Nie, nie zobaczysz.
No bo pisałeś, że Rammsteina nie było nigdy u Ciebie i nigdy nie będzie... a...
saferłel napisał(a):Tak, to wielki sukces, biorąc pod uwagę samo moje nastawienie do nowej płyty PJ. Spodziewałem się krótko mówiąc rzeczy kiepskiej. Po odsłuchu pierwszego singla też nie liczyłem, że coś w ogóle będzie miało się szansę pojawić na DLP.
Wszystko może się zdarzyć...
Ciekawe czy gdybyś był wczoraj na koncercie Rammstein to czy by coś wskoczyło.
Icon_mrgreen
28.11.2009 11:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Ale płytę Rammsteina przesłuchałem już jakiś czas temu i teraz mogę z pewnością stwierdzić, że nic z ''Liebie'' tutaj nie wejdzie.
Po za tym sprawa z PJ wygląda jednak nieco inaczej. PJ to zespół, który lubię. R+ raczej nie może się takim tytułem poszczycić. PJ nagrali kiepski album w roku 2006 i to podłamało moją wiarę w ich możliwości, ale szansa na to, by się odbili i tak była 100 razy większa niż w przypadku Rammsteina.

A na koncert może i bym poszedł, ale gdyby bilet kosztował jakieś 10-20 złotych.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.11.2009 11:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #28
Re: DLP - Notowanie 155 (22.11.09)
saferłel napisał(a):01. 01. 07. The xx - Crystalised
Nowy fenomen? Icon_eek2

Cytat:15. 10. 08. Pearl Jam - Got Some
Szkoda, że spada, bo u mnie zapowiada się debiut za tydzień Icon_sad

Cytat:23. 24. 06. Jarvis Cocker - Further Complications
Jak tak dalej pójdzie, to niedługo Cię dogonię Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.11.2009 01:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Cytat:Jak tak dalej pójdzie, to niedługo Cię dogonię Icon_razz

Raczej na pewno mnie dogonisz Icon_smile

aaktt napisał(a):Nowy fenomen? Icon_eek2

Nie od dzisiaj Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.11.2009 12:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości