Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 727
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Wydanie 727
POCZEKALNIA:
17 WRZEŚNIA (POLSZA NIE ZAGRANICA) - Paweł Kukiz
21ST CENTURY BREAKDOWN - Green Day
29 PALMS - Robert Plant
BE SOMEBODY - Enemy
BITTY BOPPY BETTY - Pink Martini
BLACK DESPAIR - Blind Ego
CAR DOOR - Anita Lipnicka
DON'T LET ME FALL - Lenka
GOT SOME - Pearl Jam
GREEN - Armia
ICH VERLASSE HEUT' DEIN HERZ - Lacrimosa
IEVAN POLKKA - Loituma
IN THE RIVER - Black Label Society
LIVING WELL IS THE BEST REVENGE (live) - R.E.M.
MA CZAR KARMA - Spięty
NIC Z TEGO NIE BĘDZIE - Andy
NIE TAKA JAK TY - Agnieszka Chrzanowska
NO OTHER LOVE - John Legend & Estelle
NOTHING ELSE MATTERS - Audiofeels
OV FIRE AND THE VOID - Behemoth
PSYCHOPATHY RED - Slayer
SILENCE - Believe
SQUANDER - Skunk Anansie
STARTEST - T-Raperzy znad Wisły
SUNDAY WITH A FLU - Yodelice
TIME FLIES - Porcupine Tree
TINA - Muniek
UCIECZKA Z M - Imish
WHEELS - Foo Fighters
WHEN IT COMES TO LOVE - Foreigner
WSZYSCY DIABLI - Blade Loki

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.11.2009 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Trochę ciekawe są wypadki pod tym względem, że 3 z nich to nowości z ubiegłego tygodnia! Dwie inne to kawałki, ktróre w poprzednim notowaniu były w top 30! I tylko jeden utwór jest mniejszą niespodzianką, chociaż i to jest niespodziewane, że Riverside już musiał porzegnać się z moją listą, ale ostatnie tygodnie to niesłychany wysyp nowości. W miesiąc było ponad 30 nowości! Musiały wypadać utowry, ktróre w norlanej sytuacji by się utrzymały. A wszystkiemu winna jest nasza zabawa - Nasza Lista Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.11.2009 12:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
519.11.2009 728 48
1 MY KINDA GIRL - Chickenfoot 2 5
2 I LOST MY STAR IN KRASNODAR - Lacrimosa 1 5
3 NOT ABOUT US (live) - Ray Wilson 11 3
4 MÓW MI DOBRZE - happysad 3 4
5 PUSSY - Rammstein 4 6
6 PO CO WIĘCEJ MI - Cree 5 10
7 BORDER REIVER - Mark Knopfler 6 10
8 NEW LOVE IN TOWN - Europe 10 4
9 JEAN - Kelly Jones 14 3
10 GOLDEN SLUMBERS - Ben Folds 8 5
11 BURN IT TO THE GROUND - Nickelback 9 7
12 ARCHIPELAGI - Coma N 1
13 THE FIXER - Pearl Jam 32 1
14 MISTAKE - Moby 31 1
15 LIPKA - Orkiestra Dni Naszych 40 1
16 SO FAR FROM THE CLYDE - Mark Knopfler N 1
17 MODLITWA - Marzena Korzonek i Tadeusz Nalepa 7 6
18 TRWAJ CHWILO TRWAJ - Elżbieta Adamiak & Adam Nowak 12 9
19 MARYSIA - Kult 13 8
20 BECAUSE OF YOU - Skunk Anansie 20 2
21 URWIS - Farben Lehre 18 6
22 GOODNIGHT MOON - Shivaree 38 1
23 THAT WAS JUST YOUR LIFE - Metallica 15 10
24 W NASZYM NIEBIE - Cisza Jak Ta 17 26
25 LUCKY MAN - The Verve 19 18
26 THIS I LOVE - Guns N'Roses 16 4
27 YOUR PROTECTOR - Fleet Foxes 29 5
28 LUCIFER - Behemoth 30 7
29 SWORD OF THE WITCHER - Vader 24 2
30 THIS IS LIFE - Believe 35 7


31 KOŁYSANKA DLA… - Cisza Jak Ta N
32 ŻYJĘ W KRAJU - Strachy Na Lachy N
33 LOADED AND ALONE - Hinder 42
34 URODZENI MORDERCY - Blade Loki 27
35 PAPILLON - Editors 37
36 MOMENTS LIKE THIS - Reamonn 25
37 WITHER - Dream Theater 21
38 YOUR DECISION - Alice In Chains N
39 FIRE - Kasabian 22
40 SANOMI - Urban Trad 26
41 RZECZY NIEMOŻLIWE - Strajk 41
42 JĘZYK CIAŁA - Akurat 34
43 WSPOMNIENIE - Grzegorz Turnau 33
44 KARA NINY - Gaba Kulka N
45 NIESTETY TRZEBA MIEĆ AMBICJĘ - Piotr Bukartyk 39

Wypadły:
MOJA MAŁA - Żywiołak
EGOIST HEDONIST - Riverside
MASKARADA - Kasia Kowalska
PIELGRZYM - Profanacja
UPRISING - Muse
WHERE DID ALL THE LOVE GO - Kasabian

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.11.2009 12:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furendo91 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 146
Dołączył: Aug 2009
Post: #4
 
tadzio3 napisał(a):24 W NASZYM NIEBIE - Cisza Jak Ta 17 26

Coraz niżej i niżej i niżej.... Icon_cry

tadzio3 napisał(a):WHERE DID ALL THE LOVE GO - Kasabian

Ohh jak miło, że w końcu wypadło Icon_mrgreen
20.11.2009 12:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #5
 
tadzio3 napisał(a):16 SO FAR FROM THE CLYDE - Mark Knopfler N 1
nareszcie Icon_biggrin3 Szkoda tylko, że mi zdązyło się już troszkę znudzić
20.11.2009 01:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furendo91 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 146
Dołączył: Aug 2009
Post: #6
 
tadzio3 napisał(a):5 PUSSY - Rammstein 4 6

Piosenka jako jedna z nielicznych metalowych mi sie podoba Icon_mrgreen

Aha tak przy okazji to pomyliłeś numery wydań, powinno teraz byc wydanie 727 a nie 728 Icon_wink2

tadzio3 napisał(a):GREEN - Armia

Bardzo lubie ten kawałek Icon_mrgreen
20.11.2009 03:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
furendo91 napisał(a):Coraz niżej i niżej i niżej....
Taka specyfika listy
Yoda napisał(a):nareszcie Szkoda tylko, że mi zdązyło się już troszkę znudzić
Mam nadzieję że mi tak szybko się nie znudzi
furendo91 napisał(a):Aha tak przy okazji to pomyliłeś numery wydań, powinno teraz byc wydanie 727 a nie 728
Dzięki, poprawione Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.11.2009 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaTToN Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 505
Dołączył: Sep 2009
Post: #8
 
tadzio3 napisał(a):12 ARCHIPELAGI - Coma N 1
Fajna wysoka nowość Icon_smile2

Chomik Last.fm
20.11.2009 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #9
 
Yoda napisał(a):
tadzio3 napisał(a):16 SO FAR FROM THE CLYDE - Mark Knopfler N 1
nareszcie Icon_biggrin3 Szkoda tylko, że mi zdązyło się już troszkę znudzić
A mi się nie znudziło Icon_biggrin3
tadzio3 napisał(a):
furendo91 napisał(a):Coraz niżej i niżej i niżej....
Taka specyfika listy
All things must spaść.

.
23.11.2009 12:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
no i "Egoist" wypadło, już pisałem, że spodziewałem się znacznie większej kariery. ale przynajmniej wyszło z poczekalni Icon_wink2.
szkoda, że "Uprising" wypadło, ale i tak dobrze, że było Icon_smile2.
no to "Wither" się kończy na dobre. i to w jakim tempie...
fajnie, że "Your Decision" debiutuje, mi też coraz bardziej się ta ballada podoba.
Strachów można się było spodziewać Icon_smile2. obstawiam, że już za 2 tygodnie w pierwszej dziesiątce Icon_smile2.
wow, "Goodnight Moon" jak skoczyło! oprócz obejrzenia filmu, mam również zamiar powtórzyć sobie cały soundtrack Kill Billa, ale coś nie mogę znaleźć na to czasu... A tam kilka rzeczy które bardzo mi się podobały i nawet były w mojej dziesiątce Icon_mrgreen .
wow, ale "So Far From The Clyde" chwyciło! przez tyle czasu nic, a tu nagle taki debiut Icon_smile2. u mnie wciąż nie daje rady... :roll: i w ogóle cała płyta nie daje rady... Icon_frown ale SFFTC się podoba i zapewniam, że jeszcze będzie walczyć.
tego Mobiego chyba nie słyszałem... będzie trzeba nadrobić. kilka jego nagrań bardzo lubię, więc kto wie, może i ten się spodoba Icon_smile2.
wow, "So Far..." wzięło z opóźnieniem, ale co powiedzieć ' "The Fixer"?? to jeszcze bardziej zdumiewające, bo to przecież pierwszy singiel z płyty, a nie utwór schowany gdzieś na płycie i słyszany tylko gdy samemu się puści. fajnie, że zdarzają się takie sytuacje, że coś łapie z opóźnieniem, a nie tylko za pierwszym razem albo w ogóle Icon_smile2.
wow, niespodzianek ciąg dalszy - Coma! w tej chwili nawet nie pamiętam jak leci ten kawałek, dawno już płyty nie słuchałem. ale jak przystało na Comę, musi być przebój u Ciebie Icon_smile2. przy takim starcie, to musi być co najmniej podium zaliczone Icon_smile2.
kolejny wow - "Jean" wchodzi do pierwszej dziesiątki! u mnie kryzys i już spada, ale chciałbym, by jeszcze się podniosło, zobaczymy.
no i wciąż nie słyszałem tej wersji "Not About Us"... Mam nadzieję, że wkrótce nadrobię.
Chickenfoot na pierwszym to jednak dla mnie spora niespodzianka, pomimo wyników z ostatnich tygodni. ciekaw tylko jestem czy jeszcze jakąś płytę razem nagrają, byłoby fajnie.
24.11.2009 11:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):no i "Egoist" wypadło, już pisałem, że spodziewałem się znacznie większej kariery. ale przynajmniej wyszło z poczekalni
Wielkim rozczarowaniem to nie jest, bo sama płyta mnie nie zachwyciła, a jednak ten kawałek trochę posiedział na liscie.
ku3a napisał(a):no to "Wither" się kończy na dobre. i to w jakim tempie...
Teraz wszystko w szybkim tempie przemieszcza się. Jeszcze nie koniec zamieszania na liśice spowodowanej ogromną ilością nowości
ku3a napisał(a):Strachów można się było spodziewać . obstawiam, że już za 2 tygodnie w pierwszej dziesiątce
Byc może. Utwór sporo traci, kiedy słucha się go w wersji ocenzurowanej, bo te wyciszenia szpecą utwór zdecydowanie bardziej niżeli przekleństwa. Na początku średnio kawałek mi się podobał, ale jak słucham wersji normalnej już jest inaczej Icon_smile2
ku3a napisał(a):wow, "Goodnight Moon" jak skoczyło! oprócz obejrzenia filmu, mam również zamiar powtórzyć sobie cały soundtrack Kill Billa, ale coś nie mogę znaleźć na to czasu... A tam kilka rzeczy które bardzo mi się podobały i nawet były w mojej dziesiątce
Gdzieś miałem soundtrack z tego filmu i pamiętam, że nawet mi się podobał
ku3a napisał(a):wow, ale "So Far From The Clyde" chwyciło! przez tyle czasu nic, a tu nagle taki debiut
Może paradoksalnie spowodował to nowy singiel Icon_wink2 Nie wiem, czy debiut nie jest za wysoki i czwartek nie będzie podobnej, albo nawet niższej pozycji
ku3a napisał(a):u mnie wciąż nie daje rady... i w ogóle cała płyta nie daje rady..
Szkoda, szkoda. Dla mnie cała płyta jest zdecydowanie lepsza od poprzedniej
ku3a napisał(a):tego Mobiego chyba nie słyszałem... będzie trzeba nadrobić. kilka jego nagrań bardzo lubię, więc kto wie, może i ten się spodoba
Bardzo fajny kawałek, tak jak i poprzedni singiel, wrócił do swoich starych, dobrych klimatów, które najbardzije lubię.
ku3a napisał(a):"The Fixer"?? to jeszcze bardziej zdumiewające, bo to przecież pierwszy singiel z płyty, a nie utwór schowany gdzieś na płycie i słyszany tylko gdy samemu się puści. fajnie, że zdarzają się takie sytuacje, że coś łapie z opóźnieniem, a nie tylko za pierwszym razem albo w ogóle
Racja. Tak czasem bywa. Niewytłumaczalan sytuacja, ale dopiero teraz ten kawałek mocno mi sie spodobał, chociaż na ścisłą czołowkę raczej nie am co liczyć. Ostatnio rzadziej słuchaem LP3 więć może dlatego Pearl jam nie zdążył mi się osłuchać. A jeszcze jest nowy singiel.
ku3a napisał(a):wow, niespodzianek ciąg dalszy - Coma! w tej chwili nawet nie pamiętam jak leci ten kawałek, dawno już płyty nie słuchałem. ale jak przystało na Comę, musi być przebój u Ciebie . przy takim starcie, to musi być co najmniej podium zaliczone .
Zobaczymy. A to spowodowane posłuchaniem płyty Comy. Po prostu teraz wrażenie zrobił na mnie ten utwór, więc musiał trafić na moją listę. Przypomnij sobie, bo bardzo dobry.
ku3a napisał(a):kolejny wow - "Jean" wchodzi do pierwszej dziesiątki! u mnie kryzys i już spada, ale chciałbym, by jeszcze się podniosło, zobaczymy.
Nie wiem, czy to już nie szczyt jej możliwosci
ku3a napisał(a):Chickenfoot na pierwszym to jednak dla mnie spora niespodzianka, pomimo wyników z ostatnich tygodni. ciekaw tylko jestem czy jeszcze jakąś płytę razem nagrają, byłoby fajnie.
Tez bym chciał. Bardzo dobra płyta, którą słucha się z przyjemnością. Profeska, bo czuć ich luz w tym co robią, żadnej prezji, pełna zabawa, a jednak wysoka jakość. Montrose, czy Satrianiego nie słuchałem, Van Halen i RHCP owszem, ale to wszystko w połączeniu wyszło im znakomicie.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
25.11.2009 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości