Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Michaela Jacksona
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #201
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
Zabawne, mimo że głosowałem na zwycięzcę, to chyba bym wolał gdyby to dwójka wygrała. Ot, paradoks.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
09.08.2023 09:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #202
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
No to dopiero paradoks, bardziej chodzi Ci zapewne o powiew nowości. Ale i tak wyniki naszego forum uznaję za nieco bardziej ambitne niż wskazywałby majnstrimowy trend. Icon_wink
kajman napisał(a):bo to dla mnie nie Jackson jako taki
Szczególnie że akurat jego wersja solowa tego kawałka, była taka nijaka.

Za to przeróbka "Come Together" mnie porwała, bo początkowo miałem jej nie brać pod uwagę, ale z każdym przesłuchaniem tylko zyskiwała. Nie dość że sam utwór jest świetny, to osobiście uważam, że MJ swoją osobowością dodał mu jeszcze własnego sznytu, choć aranżacyjnie jakoś zbyt daleko od oryginału nie odjechał.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
09.08.2023 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #203
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
"Give In To Me" na 4. bardzo mnie satysfakcjonuje. To tyle chciałem Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
09.08.2023 12:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #204
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
Dzięki temu topowi przypomniałam sobie wiele dawno nie słyszanych piosenek i wychodzi na to, że lubię Jacksona, więc zadowolona jestem z wyników.

Stokrotko, frekwencja dopisała, zadowolona z wyników jesteś?
09.08.2023 01:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 924
Dołączył: Jan 2020
Post: #205
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
barb42 napisał(a):Stokrotko, frekwencja dopisała, zadowolona z wyników jesteś?
Owszem dopisała, co bardzo mnie cieszy Icon_smile
Co prawda moje propozycje zaliczyły historyczne szorowanie dna, ale przy takiej masie killerów trudno się dziwić.
Szkoda mi troszkę Liberian, bo była bliziutko zwycięstwa, a jest to mój niedościgniony numer jeden.
Top5 bardzo satysfakcjonujące - BJ na pierwszym jak najbardziej w porządku, choć mnie ten numer zmęczył już jakiś czas temu; chyba zostałam nim absolutnie przebodźcowana w czasie studenckich wakacyjnych imprez Icon_wink
10.08.2023 01:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mychartsowy Top George'a Michaela thestranglers 106 12 804 02.03.2022 07:34 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości