Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
alternatywna
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Cytat:* skoro tak brakuje niektórym list z astrologa to może warto stworzyć wątek z ich cotygodniowym podsumowaniem

Mi brakuje tamtych list (jednych mniej, drugich bardziej - nie będę przecież udawał, że wszystkie na bieżąco śledziłem), ale TU na forum, a nie w wersji ich podsumowania w jednym z działów....

Listoholik napisał(a):a co Ty masz do Ozorkowa, co? Icon_razz
Heh, bo po pierwsze, to na geografii trochę się znam, a po drugie (jak sam wiesz) w byłym województwie łódzkim mam rodzinę Icon_razz2 Chociaż to trochę inne regiony....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.11.2009 08:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #22
 
Moją listę możesz podliczać bez problemu do czegokolwiek chcesz.
Jeśli chce Ci się liczyć kolejne podsumowania, to ja nie będę sie temu sprzeciwiał. Proszę bardzo.

Mnie jednak dużo bardziej interesuje obecna forumowa, liczona na podstawie list postowanych na forum. A ta niereprezentatywność.. Ja jej nie widzę. Nie wiem nawet czym się to objawia. Skoro zapewniasz, że ta stara forumowa dalej będzie się pojawiać, to nie widzę powodu, by Cię powstrzymywać ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
18.11.2009 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
adr napisał(a):kajman napisał/a:
Przez bardzo długi czas była ona reprezentatywnym podsumowaniem publikowanych w necie list przebojów.
Była i jest nadal reprezentatywna - znajdź mi inne miejsce, gdzie tyle osób swoje listy postuje.
Tak, tylko swego czasu obejmowała jakieś 90% publikowanych przez polskich internautów list, teraz myślę, że jest to góra 80%. Dla mnie to jednak spora różnica.
PaTToN napisał(a):PS czy są gdzieś inne fora (oprócz jednego na którym sam postuje listy) na których prezentowane są prywatne listy przebojów?
Co do for to nie wiem, ale z tego co wiem, to regularnie postuje Greg (tutaj natomiast niekoniecznie), poza tym chyba także jszmiles, caligoola i zbyszu (to z osób, które są lub były związane z tym forum).
Listoholik napisał(a):kajman napisał/a:
jeżeli sporo będzie takich osób jak listoholik to będziemy się mogli z nią pożegnać.
1. z nią, w znaczeniu, że Forumową?
czy nie przesadzasz przypadkiem kajman? :roll:
2. jednego Listoholika winić za grzech pychy i lenistwa innych forumowiczów? Icon_razz
3. no nie mów, że przeze mnie ludzie nie postują tu swoich list i za chwil parę forumowa upadnie i zniknie z planety ziemia?
1. Bezpośrednio przed cytowanym fragmentem był rzeczownik reprezentatywność i powinno być oczywiste, że o niego chodzi.
2. Akurat grzech pychy nie ma żadnego wpływu na ilość postowanych tutaj list. Osoby go popełniające czują się na tym forum znakomicie.
3. Myślę że przez Ciebie zapanowała na tym forum fatalna atmosfera będące źródłem konfliktów, które spowodowały bardzo poważny kryzys tego forum. A Forumowa się utrzyma dopóki będzie istniało to forum lub ja będę żył (przy czym mnie może przetrwać).
saferłel napisał(a):1. Mi się ten pomysł nie podoba. W końcu to FORUMOWA lista.
2. A to co proponujesz wydaje mi się być ''zliczaniem rzeczy, które nawiną się pod rękę w internecie''. Powstałaby taka ogólna lista, do której równie dobrze mógłbyś zaliczyć jakieś top-notowanie 20 dance chart Radia Ozorków, bo je też pewnie można w internecie znaleźć.
3. ''Nie widzę'' tego jeszcze ze strony organizacyjnej.
4. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że kilka list prowadzonych jest już tylko na blogach (już nie na mycharts), kilka na forum astrologa (niektóre nawet się dublują), ale to już nie jest nasze forum. Mi zależy tylko na mocnej pozycji FORUMOWEJ - to wszystko.
1. Ale ja nie zamierzam jej zastąpić. Ta nowa nie będzie nosiła takiej nazwy.
2. Może faktycznie tych co się nawiną, ale chodzi mi tylko o (przynajmniej względnie) regularnie tworzone przez prywatnych userów listy.
3. A jaki tu widzisz problem?
4. Uważam, że pozycja Forumowej jest znacznie słabsza niż np. pół roku temu. I myślę, że powstanie alternatywnego zestawienia jej nie osłabi.
ku3a napisał(a):kajman po prostu tęskni za "To co nienazwane" i zaczyna czuć, że zasady jego listy za bardzo go ograniczają i powoli będzie wprowadzać zmiany Icon_razz
Chyba nie czytałeś mojej odpowiedzi na pytanie Aro. Ten utwor i (chyba) 17 innych powróci w tym tygodniu po zmianach zasad mojej listy.
Listoholik napisał(a):1. tak się tylko zastanawiam: do czego ta alternatywa ma być?
do gorszej Twoim zdaniem forumowej? Icon_confused2
saferłel napisał/a:
mógłbyś zaliczyć jakieś top-notowanie 20 dance chart Radia Ozorków
2. a co Ty masz do Ozorkowa, co? Icon_razz
a w ogóle skąd znasz tak dobrze topografię województwa łódzkiego?
1. Ta nazwa jest nazwą tymczasową i chciałbym ją zmienić tylko że inne moje pomysły były jeszcze gorsze.
2. A skąd Ty wiesz, że On wie, w jakim województwie leży Ozorków? Icon_razz Icon_wink2
michal91d napisał(a):kajman, pamiętasz ten link, który kiedyś Ci wysłałem z kilkoma prywatnymi listami przebojów (one ciągle powstają i są aktualizowane). Wątpię, żebyś chciał widzieć utwory z tych list w czołówce...
Gdzieś zapodziałem ten namiar, więc prosiłbym o ponowne podanie. Jeżeli wyrażą zgodę to będę je brał pod uwagę.
michal91d napisał(a):skoro tak brakuje niektórym list z astrologa to może warto stworzyć wątek z ich cotygodniowym podsumowaniem
Taki wątek już jest na tamtym forum, więc nie widzę sensu w dublowaniu go.
18.11.2009 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #24
 
kajman napisał(a):Myślę że przez Ciebie zapanowała na tym forum fatalna atmosfera będące źródłem konfliktów, które spowodowały bardzo poważny kryzys tego forum.

ile razy jeszcze to napiszesz?
przydałyby się WIELKIE litery, pomyśl o tym następnym razem Icon_mrgreen
18.11.2009 09:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Cytat:1. Ale ja nie zamierzam jej zastąpić. Ta nowa nie będzie nosiła takiej nazwy.
No i ok, o to mi chodziło właśnie. Jeśli będą dwie równoległe listy - niech będzie, chociaż moim zdaniem nadal będzie to taki nieco zbędny dodatek

kajman napisał(a):A jaki tu widzisz problem?
Nie wiem jakie listy chciałbyś włączyć pod ''swoją opiekę'' i jakby wyglądała ich selekcja. Czy będą to listy tylko z forum Astrologa, listy byłych członków mycharts, pojawią się jakieś zupełnie nowe pozycje? itd...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.11.2009 09:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #26
 
saferłel napisał(a):pojawią się jakieś zupełnie nowe pozycje?

pewnie się pojawią. kajman rozpoczyna nowy etap swego życia zatytułowany "W pogoni za Lolą" Icon_mrgreen
18.11.2009 10:59 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Mojej listy proszę nie wliczać bo i tak pewnie nawet śledzić jej nie będę a tutejszą forumową przeglądam praktycznie zawsze.
Jeżeli nudzi Ci się Kajmanie liczenie na tym forum listy forumowej to może ktoś inny się tym zajmie? Z całą pewnością zabiera Ci to dużo czasu a najgorsza jest taka sytuacja jeżeli taka robota przestaje przynosić satysfakcję (robienie takiego podsumowania z przymusu z cała pewnością byłoby męczarnią).

Cytat:kajman, pamiętasz ten link, który kiedyś Ci wysłałem z kilkoma prywatnymi listami przebojów (one ciągle powstają i są aktualizowane). Wątpię, żebyś chciał widzieć utwory z tych list w czołówce...

Czyli wybór list, które Kajman brałby do alternatywnego podsumowania byłby do tego stopnia wyselekcjonowany, żeby nie znalazły się tam żadne "nie chciane" nagrania? :roll:

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
18.11.2009 11:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #28
 
chris975 napisał(a):Czyli wybór list, które Kajman brałby do alternatywnego podsumowania byłby do tego stopnia wyselekcjonowany, żeby nie znalazły się tam żadne "nie chciane" nagrania?
ale to przecież nie były słowa kajmana, więc nie rozumiem skąd taki wniosek...? Akurat kajman sporo narzeka na różne utwory, raz słusznie innym razem niekoniecznie Icon_razz , ale jeśli chodzi o podsumowania to jestem na 100% pewien, że nie ominąłby żadnej listy!!! Nie ważne co by na niej było...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.11.2009 11:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #29
 
Ja nie mam nic przeciwko i nie widzę problemu, byle by gdzieś istniała rozpiska, co jest liczone poza listami publikowanymi na forum Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.11.2009 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Listoholik napisał(a):kajman napisał/a:
Myślę że przez Ciebie zapanowała na tym forum fatalna atmosfera będące źródłem konfliktów, które spowodowały bardzo poważny kryzys tego forum.
1. ile razy jeszcze to napiszesz?
2. przydałyby się drukowane litery, pomyśl o tym następnym razem Icon_mrgreen
1. A ile razy napisałem to wcześniej?
Najpierw prowokujesz, a potem cyrki odstawiasz?
2. drukowane Icon_lol Icon_eek2 :?: A jakimi do cholery ja piszę?
saferłel napisał(a):kajman napisał/a:
A jaki tu widzisz problem?
Nie wiem jakie listy chciałbyś włączyć pod ''swoją opiekę'' i jakby wyglądała ich selekcja. Czy będą to listy tylko z forum Astrologa, listy byłych członków mycharts, pojawią się jakieś zupełnie nowe pozycje? itd...
Wszystkie, do których dotrę i co do których podsumowywania osoby je tworzące wyrażą zgodę.
Listoholik napisał(a):pewnie się pojawią. kajman rozpoczyna nowy etap swego życia zatytułowany "W pogoni za Lolą" Icon_mrgreen
Widzę, że bardzo za nią tęsknisz, bo ja już zapomniałem o jej istnieniu.
chris975 napisał(a):Jeżeli nudzi Ci się Kajmanie liczenie na tym forum listy forumowej to może ktoś inny się tym zajmie? Z całą pewnością zabiera Ci to dużo czasu a najgorsza jest taka sytuacja jeżeli taka robota przestaje przynosić satysfakcję (robienie takiego podsumowania z przymusu z cała pewnością byłoby męczarnią).
Liczenie jest moją życiową pasją od późnego dzieciństwa, a liczenie list przebojów to radość podwójna. Tak lekko offtopiąc dodam, że LP3 liczę na ok. 10 sposobów (a i to tylko z braku czasu). A tak z ciekawości, to czy gdybym z tego zrezygnował, to Ty byś to robił?
chris975 napisał(a):Cytat:
kajman, pamiętasz ten link, który kiedyś Ci wysłałem z kilkoma prywatnymi listami przebojów (one ciągle powstają i są aktualizowane). Wątpię, żebyś chciał widzieć utwory z tych list w czołówce...
Czyli wybór list, które Kajman brałby do alternatywnego podsumowania byłby do tego stopnia wyselekcjonowany, żeby nie znalazły się tam żadne "nie chciane" nagrania? :roll:
Tak ogólnie to warto byłoby, żebyś czytał odpowiedzi, kiedy czytasz pytania. Nie robiąc tego piszesz rzeczy absurdalne.
19.11.2009 12:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Yacy napisał(a):chris975 napisał/a:
Czyli wybór list, które Kajman brałby do alternatywnego podsumowania byłby do tego stopnia wyselekcjonowany, żeby nie znalazły się tam żadne "nie chciane" nagrania?
ale to przecież nie były słowa kajmana, więc nie rozumiem skąd taki wniosek...? Akurat kajman sporo narzeka na różne utwory, raz słusznie innym razem niekoniecznie Icon_razz , ale jeśli chodzi o podsumowania to jestem na 100% pewien, że nie ominąłby żadnej listy!!! Nie ważne co by na niej było...
Dzięki, Jacku!
Dodam dla doprecyzowania, że żadnej listy, na którą miałbym zgodę na jej wykorzystanie
aaktt napisał(a):byle by gdzieś istniała rozpiska, co jest liczone poza listami publikowanymi na forum Icon_smile.
Masz rację, taka rozpiska będzie.

I jeszcze jedno:
Dziękuję tym wszystkim, którzy wyrazili zgodę na wzięcie pod uwagę ich list w podsumowaniu.
Dziękuję także tym, którzy wyrazili brak zgody, bo oszczędzili mi pisania PW.
19.11.2009 12:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Cytat:Tak ogólnie to warto byłoby, żebyś czytał odpowiedzi, kiedy czytasz pytania. Nie robiąc tego piszesz rzeczy absurdalne.

W zasadzie to moja wypowiedź nie była kierowana stricte do Ciebie ale faktycznie nie doczytałem całego tematu.

kajman napisał(a):A tak z ciekawości, to czy gdybym z tego zrezygnował, to Ty byś to robił?

Nie, nie miałbym na to czasu. Skoro pisałeś
Cytat:Przykro mi to pisać, ale czuję od pewnego czasu dyskomfort licząc Forumową.
to pomyślałem, że może Ci się po prostu znudziło albo Cię to męczy. Poza tym 32 listy to bardzo dużo. Kiedyś było kilkanaście i było dobrze. W zasadzie IMO to było nawet lepiej bo pojedyncza lista mogła więcej namieszać.

I zmieniam swoje zdanie. Jak chcesz to moją też możesz sobie liczyć jeśli będę tu dalej postował. Jeżeli masz na to czas i Ci się chce to bardzo proszę Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
19.11.2009 12:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #33
 
kajman napisał(a):jakimi do cholery ja piszę

piszesz pisanymi Icon_wink2 a miałem oczywiście na mysli WIELKIE litery Icon_razz

kajman napisał(a):Najpierw prowokujesz, a potem cyrki odstawiasz?

ja stałem się już "dobrym człowiekiem", więc proszę tu wyzbyć się złych (sentymentalnych?) uprzedzeń i stereotypów, i zauważyć "nowego ulepszonego" mnie Icon_smile2

to nie ja dziś zacząłem Icon_exclaim
ale skoro piszesz o cyrku, to może rzeczywiście go w jakimś stopniu tu kreuję, ale zapewniam Cię, że główną rolę klauna grasz w nim Ty Icon_mrgreen
19.11.2009 12:35 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
chris975 napisał(a):kajman napisał/a:
1. A tak z ciekawości, to czy gdybym z tego zrezygnował, to Ty byś to robił?
Nie, nie miałbym na to czasu. Skoro pisałeś
Cytat:
Przykro mi to pisać, ale czuję od pewnego czasu dyskomfort licząc Forumową.
to pomyślałem, że może Ci się po prostu znudziło albo Cię to męczy. Poza tym 32 listy to bardzo dużo. Kiedyś było kilkanaście i było dobrze. W zasadzie IMO to było nawet lepiej bo pojedyncza lista mogła więcej namieszać.
2. I zmieniam swoje zdanie. Jak chcesz to moją też możesz sobie liczyć jeśli będę tu dalej postował. Jeżeli masz na to czas i Ci się chce to bardzo proszę Icon_wink2
1. Gdybym nie liczył to czułbym dyskomfort ją oglądając, ale rozumiem dlaczego tamten komentarz.
Podejrzewam, że innym też mogłoby zabraknąć czasu lub jeszcze bardziej cierpliwości, bo trzeba ją liczyć "ręcznie".
2. Dzięki!
Listoholik napisał(a):kajman napisał/a:
jakimi do cholery ja piszę
piszesz pisanymi Icon_wink2 a miałem oczywiście na mysli WIELKIE litery Icon_razz
A tu się mylisz, bo ze względu na nieczytelne pismo przeszedłem na drukowane (a przynajmniej na prawie drukowane).
Listoholik napisał(a):kajman napisał/a:
Najpierw prowokujesz, a potem cyrki odstawiasz?
ja stałem się już "dobrym człowiekiem", więc proszę tu wyzbyć się złych (sentymentalnych?) uprzedzeń i stereotypów, i zauważyć "nowego ulepszonego" mnie Icon_smile2
to nie ja dziś zacząłem Icon_exclaim
ale skoro piszesz o cyrku, to może rzeczywiście go w jakimś stopniu tu kreuję, ale zapewniam Cię, że główną rolę klauna grasz w nim Ty Icon_mrgreen
Pomieszałeś pojęcia dobry i wyrachowany. Cały czas starasz się bruździć tylko przestałeś to robić w sposób jednoznacznie chamski. W tym wątku też dałeś próbki. A jeżeli nie dostrzegłeś, że to Ty zacząłeś to masz poważne kłopoty ze wzrokiem.
A to, że sobie wyobrażasz, że ja gram rolę klauna to dowodzi tylko totalnego braku samokrytycyzmu.
19.11.2009 01:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #35
 
zatem uważaj kajman, bo spadniesz z tych wyżyn intelektu, na które się wspinasz znów zupełnie niepotrzebnie dyskutując ze mną Icon_razz Icon_mrgreen
19.11.2009 01:20 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #36
 
Obecnie moją (słabą) listę postuje na Astrologu , ale jeśli będzie pan chciał wliczać ją do Listy Alternatywnej to nie mam nic na przeciwko Icon_smile2
19.11.2009 01:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Listoholik napisał(a):zatem uważaj kajman, bo spadniesz z tych wyżyn intelektu, na które się wspinasz znów zupełnie niepotrzebnie dyskutując ze mną Icon_razz Icon_mrgreen
Gdzie Ty widzisz wyżyny? Bardzo mocno muszę się zniżać do Twojego poziomu.
19.11.2009 01:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #38
 
jeśli tak, to oby nie za nisko, bo na ziemi leżec o tej porze roku jest niezdrowo Icon_razz
19.11.2009 01:36 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Nie przesadzaj, w Durbanie na plaży jest mi całkiem przyjemnie. nie ma aż takiego upału, więc poparzenie mi nie grozi.
19.11.2009 08:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bigmisiek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 387
Dołączył: Oct 2007
Post: #40
 
witam,
ja również wyrażam zgodę na wliczanie mojej bardziej lub mniej regularnie postowanej listy do wszelakich podsumowań.
Pozdrawiam

[Obrazek: bigmisiek.gif]
19.11.2009 02:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości