Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 156 z 13.11.09
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 969
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Aro napisał(a):1. Korea górą Icon_biggrin3 A jednak trafiłem. Zanim poznałem wersje z płyty, dotarłem do akustycznej wersji koncertowej z Ulfem Wakeniusem . no co ona tam wyrabia, niesamowite. Jesli miałbyś ochotę poznac to moge wrzucić na pozarcie zwierzakowi.
2. A i przyznam się że niespodziewałem się Tańczacych Misiów , bo to jednak inne granie niż to które zazwyczaj preferuje.
3. Kto wie może się jeszcze ktoś z foforwczów zainteresuje, Może saferłela. Mysle ze moze mu się spodobać..... Icon_smile2
4. Z kolejną nowoscią zabiłeś mi cwieka. w zyciu bym nie wpadł ze może Ci się kojarzyć z "Larks' Tongues in Aspic" , choc juz teraz wiem że mocno Ci sie moze narzucać.
5. Ostatniej niewymienionej nowości nie znam. Skunk Anansie jakos nigdy mnie specjalnie nie kreciło, ale doceniam kilka ich uworów z wczesniejszej działalności.
6. no cóż cieszy mnie takze kolorek zielony, a w ogole to na tej liście sa 22 utwory które widziałem gdzie indziej + 2 inne które widziałem jakis czas temu.
7. Obiecujaco wygląda lezakownia.
kajman napisał(a):w przyszłym tygodniu postanowiłem dać sobie spokój z umartwianiem się i zmienić kilka szczegółów w zasadach tworzenia mojej listy.
8. Co to za zmiany??? mógłbys to jasniej jakos wyjaśnić Icon_smile2
1. To ja poproszę o nakarmienie.
2. A ja lubię nie tylko takie granie, jakie zazwyczaj preferujesz.
3. Ja do końca nie rozgryzłem saferłela Icon_wink2 ale to faktycznie ma prawo mu się podobać.
4. Nie do końca rozumiem. Czy po mojej wypowiedzi poczułeś o co mi chodzi czy tylko przyjąłeś to do wiadomości?
5. Mnie kilka starszych numerów kręciło.
6. 24 utwory w sumie? Nie wiedziałem, że aż tak dużo. Ale w najbliższym tygodniu procentowy układ się zmieni na niekorzyść.
7. Leżakownia? Raczej bym bardziej podejrzewał, że napiszesz to o przyszłości. Inna sprawa, że w tym tygodniu zanosi się na mnóstwo powrotów z leżakowni (bo jej faktyczny stan jest znacznie większy).
8. Stwierdziłem, że jeżeli robić zmiany to hurtowo.
A. Dodałem kolejne źródło do tworzenia mojej listy. Będą nim listy publikowane na Radioastrologu.
B. Zmieniłem zasady wypadania utworow z mojej listy.
B1. Każdy utwór dostaje tydzień dodatkowo po zaniku wsparcia.
B2. W przypadku zaniku wsparcia przez wypadnięcie po tygodniu utwór wypada także u mnie.
B3. Jeżeli lista, z której pochodzi wsparcie spóźnia się o ponad tydzień, to utwór trafia u mnie do leżakowni. To zapobiegnie wędrówkom między listą a leżakownią w przypadku list postowanych nieregularnie lub czasami z niezbyt dużym poślizgiem.
ku3a napisał(a):1. ANL wyrównało rekord!
2. i w dodatku "Pretty Visitors" na piątym! nie pamiętam kiedy ostatnio w pierwszej piątce były 2 utwory które były na mojej liście .
3. nie spodziewałem się, że "Tear The Place Up" Ci się spodoba.
1. Ciężko mu będzie teraz się obronić, ale w czołówce powinno pozostać.
2. No fakt, dawno tak nie było, bo nasze gusta się może nie tyle rozjechały co rozszerzyły na tyle, że coraz trudniej znaleźć wspólne mianowniki.
3. Ja także. Ale Squander nastawił mnie znacznie pozytywniej niż Because i głównie dlatego zdecydowałem się sięgnąć.
16.11.2009 05:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
kajman30 nr 156 z 13.11.09 - kajman - 15.11.2009, 07:32 PM
[] - Aro - 16.11.2009, 03:12 PM
[] - ku3a - 16.11.2009, 04:07 PM
[] - kajman - 16.11.2009 05:57 PM
[] - ku3a - 16.11.2009, 06:03 PM
[] - Aro - 16.11.2009, 06:24 PM
[] - kajman - 16.11.2009, 07:09 PM
[] - Aro - 16.11.2009, 08:21 PM
[] - tadzio3 - 19.11.2009, 05:43 PM
[] - kajman - 20.11.2009, 07:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości