Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /13.11.09r./
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /13.11.09r./
Generalnie nie zmieniło się nic po przekroczeniu magicznej setki. A może i się zmieniło? Przede wszystkim nie jestem przyzwyczajony do pisania trzycyfrowego numeru notowania. Icon_razz Chciałem tak w ogóle podziękować wszystkim za udział w podsumowaniu setki notowań. Tych, którzy chcą sobie przypomnieć tą audycję oraz tych, którym się nie udało posłuchać informuję, iż w ten weekend zamieszczę audycję na chomiku a link podam w dziale audycji.

Przejdźmy do listy. Będę nudny jak powiem, że lider ten sam. No ale nie nudzi mi się on i będzie pewnie jeszcze trochę na czołowym miejscu listy. Ponownie Budce udało się awansować na szczyt notowania. Renata Przemyk radzi sobie nadzwyczaj dobrze, chociaż powiem szczerze, że układając listę Renata była przez chwilę na... drugim miejscu. Muniek czyli poprzednia nowość awansuje. Największy awans dzisiaj to Closterkeller, chociaż zupełnie przypadkowo szczerze mówiąc. Tak lekko piął się do góry a tu się okazało, że to aż 7 oczek. Jeśli chodzi o nowości. W tym tygodniu one takie troszkę wymuszone, dlatego wszystkie trzy w okolicach zamknięcia notowania. Bodies często był słyszany przeze mnie w radiu, postanowiłem dać mu szansę, ale jednak samego Williamsa nie lubię i nie przewiduję długiej kariery tego kawałka. Chociaż... Madonnie też nie przewidywałem. Icon_razz A propo... wypadła ona dziś, ale po ilu tygodniach! Andrzej Piaseczny to polska nowość na dziś, a Mariah Carey to cover znanego przeboju sprzed lat. Niestety wolę tamtą wersję, ale ta jakoś mi się kojarzy ze świętami. Może dlatego, że początek utworu przypomina mi troszkę All I Want For Christmas Is You. Icon_wink2. No i tyle. Icon_smile2

Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 01. 12. Muse - Uprising
02. 05. 04. Budka Suflera - Sięgnąć Gwiazd
03. 02. 09. Bon Jovi - We Weren't Born To Follow
04. 03. 06. Marit Larsen - If A Song Could Get Me You
05. 06. 03. Renata Przemyk - Odjazd
06. 07. 15. U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
07. 10. 02. Muniek - Tina
08. 08. 08. Trail - Prism
09. 04. 06. Agnieszka Chylińska - Nie Mogę Cię Zapomnieć
10. 09. 08. Hockey - Song Away

11. 11. 10. Alexander Rybak - Roll With The Wind
12. 12. 12. Agnieszka Chrzanowska - Nie Znajdziesz Mnie

13. 20. 02. Closterkeller - 12 Dni
14. 14. 03. Verba - Nie Łam Mi Serca
15. 13. 03. Hurt - Mechaniczne Schody Jadą W Górę
16. NE. 01. Robbie Williams - Bodies
17. 15. 02. Morandi - Colors
18. 16. 10. Coldplay - Strawberry Swing
19. NE. 01. Andrzej Piaseczny - Gdybym Nie Zdążył
20. NE. 01. Mariah Carey - I Want To Know What Love Is


WYPADLI:
Placebo - Ashtray Heart
Ewa Farna - Dmuchawce, Latawce, Wiatr
Madonna - Celebration
13.11.2009 06:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #2
 
Paweł napisał(a):A propo... wypadła ona dziś, ale po ilu tygodniach!
no właśnie?
Paweł napisał(a):16. NE. 01. Robbie Williams - Bodies
najlepsza z nowości Icon_wink2 u mnie raczej ten kawałek się już nie pojawi, ale nowy singiel ma bardzo duże szanse
Paweł napisał(a):08. 08. 08. Trail - Prism
10. 09. 08. Hockey - Song Away
no, może być Icon_razz Icon_mrgreen
Coldplay pewnie szykuje się już do wylotu...
13.11.2009 06:34 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Paweł napisał(a):16. NE. 01. Robbie Williams - Bodies
Szkoda, że nie wybrałeś do promocji tej piosenki co ja Icon_wink2

Cytat:20. NE. 01. Mariah Carey - I Want To Know What Love Is
:roll: Icon_neutral2

Cytat:01. 01. 12. Muse - Uprising
Nabijasz im punkty do forumowej Icon_razz2 A u mnie nawet tygodnia nie spędzili w top 70 i żyję. Ale Muse jednak mnie zawiodło, no cóż Icon_sad

Cytat:06. 07. 15. U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
Pobiją może wynik Portishead....ale nie oznacza to wcale, że pojawią się w podsumowaniu top 200 Icon_razz

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.11.2009 09:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Robbie - fajna nowość
Mariah - koszmarna nowość :roll: co ona zrobiła z tą piosenką...

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
13.11.2009 09:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
Paweł napisał(a):Renata Przemyk radzi sobie nadzwyczaj dobrze, chociaż powiem szczerze, że układając listę Renata była przez chwilę na... drugim miejscu.
następnym razem już nic nie poprawiaj Icon_wink2 Ale i tak jest super!!!
chris975 napisał(a):Mariah - koszmarna nowość
100% zgody!!! Ucieszyłem się z wypadku innego cover-koszmaru, a tu drugi... ale może to tylko jednorazowy wyskok... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.11.2009 02:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
chris975 napisał(a):Robbie - fajna nowość
Mariah - koszmarna nowość :roll: co ona zrobiła z tą piosenką...
a ja powiem, że wręcz odwrotnie - Mariah ładnie sobie poradziła z tym utworem, a Robbie ostatnio zdecydowanie sobie nie radzi muzycznie

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.11.2009 03:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
michal91d napisał(a):no właśnie?
Chyba powinienem podawać, po ilu tygodniach wypadają utwory. Chociaż przecież łatwo to sprawdzić. W piątek trzynastego Madonna wypadła po... 13 tygodniach.
michal91d napisał(a):Coldplay pewnie szykuje się już do wylotu...
Oj taak... on już będzie szybko wypadał bo zaczyna mnie od jakiegoś czasu drażnić.
Cytat:Szkoda, że nie wybrałeś do promocji tej piosenki co ja Icon_wink2
No wiesz, różnica pomiędzy nami jest taka, że ja wybieram to co powszechnie znane z radia, a Ty eksperymentujesz. Icon_razz Dlatego nigdy w tej materii się nie dogadamy. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Nabijasz im punkty do forumowej Icon_razz2
Tak... na pewno. Gdybym raz przypadkiem nie wszedł tam z nudów nie wiedziałbym w ogóle, że Muse tam jest. Icon_razz
saferłel napisał(a):Pobiją może wynik Portishead....ale nie oznacza to wcale, że pojawią się w podsumowaniu top 200 Icon_razz
Zaraz ja Cię pobiję. Icon_mrgreen
chris975 napisał(a):Mariah - koszmarna nowość :roll: co ona zrobiła z tą piosenką...
Yacy napisał(a):100% zgody!!! Ucieszyłem się z wypadku innego cover-koszmaru, a tu drugi... ale może to tylko jednorazowy wyskok... Icon_wink2
Mi też się na początku nie podobał. Troszkę posłuchałem i troszkę chwyciło. Mimo wszystko stawiam, że za tydzień wypadnie. Zresztą pisałem w komentarzu do listy, że w tym tyg. nowości takie wymuszone, bo nie było co dawać.
Yacy napisał(a):następnym razem już nic nie poprawiaj Icon_wink2
Nie no bo to było tak, że najpierw policzyłem Renatę, a potem innych wykonawców. No i Renata znalazłaby się na drugim, ale policzyłem potem innych i okazało się, że jednak nie. Icon_wink2
aaktt napisał(a):a ja powiem, że wręcz odwrotnie - Mariah ładnie sobie poradziła z tym utworem
Jeden plus jest taki, że wreszcie mamy coś wspólnego na liście. :]
14.11.2009 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
Niewątpliwie tak Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.11.2009 05:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #9
 
Ale nie na długo. Icon_smile2
14.11.2009 06:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #10
 
Dla wszystkich fanów Pulsu Muzyki:
Został utworzony chomik DOSTĘPNY TUTAJ. Tutaj począwszy od 11 listopada archiwizuję wszystkie audycje.
Wieczór podsumowujący setkę notowań także jest wgrany. Zapraszam do odsłuchania!
14.11.2009 09:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
cieszę się, że pierwsze miejsce bez zmian Icon_smile2.
za "Bodies" nie przepadam, Piaska nie znam, a Carey to nie wiem po cholerę nagrała taki niczym prawie się nie różniący cover. bardzo źle to już świadczy o jej możliwościach twórczych. nie chodzi o to że cover, tylko o to, że nie wysiliła się, by choćby przez minutę pomyśleć co dać od siebie, co zmienić, czym zaciekawić.
dobrze, że przynajmniej inny denny cover wypadł Icon_razz.
Paweł napisał(a):Zresztą pisałem w komentarzu do listy, że w tym tyg. nowości takie wymuszone, bo nie było co dawać.
i to jest właśnie wielki bezsens o którym ze 2 czy 3 tygodnie temu pisałem Icon_razz.

fajnie, że Bon Jovi jeszcze na podium.
17.11.2009 11:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #12
 
ku3a napisał(a):cieszę się, że pierwsze miejsce bez zmian Icon_smile2 .
Zadomowił się Muse tam na stałe.
ku3a napisał(a):i to jest właśnie wielki bezsens o którym ze 2 czy 3 tygodnie temu pisałem Icon_razz .
Może inaczej powiem. Każdego tygodnia moja prywatna notatnikowa 'poczekalnia' zawiera nagrania, które w ostatnim tygodniu naprawdę mi się spodobały, ale tak maksymalnie oraz nagrania pozostałe, które mi się podobają ale muszą one ustępować tym co mi się bardziej podobają. No i teraz zdarzyła się sytuacja, że zabrakło tych nagrań, które mi się mega podobają. Dałem szansę tym drugim, zwłaszcza, że często jest tak, że nagranie wchodzi na listę i tu dopiero się okazuje, czy dany kawałek jest wart wysokich miejsc czy po tygodniu wypadnie.
17.11.2009 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości