Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Myslovitz
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #41
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
Parę rzeczy z tego jest na Tidalu (m.in. Pięć oceanów Osieckiej, gdzie się znalazły wspomniane Alibabki).
W ogóle jest tam sporo Polskich Nagrań i co ważne płyty mają dobre daty, a nie że wszystko po 2010 Icon_wink . Zadziwiła mnie np. angielskojezyczna płyta Urszuli Sipińskiej (!).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.06.2023 04:03 PM przez Miszon.)
07.06.2023 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
AKT! napisał(a):mnie jednak najbardziej brakuje Demarczyk śpiewającej Koniecznego
Ja w ogóle żadnego albumu Demarczyk tam nie znalazłem. Ale może źle szukam.
AKT! napisał(a):Deszczu Prońko
Nie tylko Deszczu. Tam wygląda jakby przez 20 lat nic nie nagrywała.
07.06.2023 05:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #43
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
to jakby się okazało że siedzi tu ktoś odpowiedzialny za wrzucanie tam płyt, to sugeruję jeszcze rozważyć kaczmarskiego, "dziwny jest ten świat" oraz brakujące płyty stańko
07.06.2023 05:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
Krótko mówiąc lista polskich braków jest bardzo długa.
07.06.2023 06:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #45
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
Dyfeomorfizm napisał(a):to jakby się okazało że siedzi tu ktoś odpowiedzialny za wrzucanie tam płyt
Jakby to było takie proste, to by się nie nazywało usługa streamingowa, tylko torrenty Icon_lol
Jeszcze Geny Perfectu dorzucę, bo wszystko jest, tylko tego nie ma. Niemniej Korova jest dla mnie bardziej niezrozumiała, bo według Wikipedii wydało ją to samo Sony Music, co wiele innych płyt Myslovitz, więc naprawdę nie mam pojęcia w czym jest haczyk.
07.06.2023 06:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #46
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
Miszon napisał(a):Parę rzeczy z tego jest na Tidalu (m.in. Pięć oceanów Osieckiej, gdzie się znalazły wspomniane Alibabki).
piosenka tytułowa na spotify też jest, chodziło o całą płytę, jak w przypadku pozostałych

kajman napisał(a):Ja w ogóle żadnego albumu Demarczyk tam nie znalazłem. Ale może źle szukam.
bo żadnego nie ma, ale tego MNIE brakuje najbardziej

Dyfeomorfizm napisał(a):"dziwny jest ten świat"
o właśnie, o tym zapomniałem; to jest dziwny i dotkliwy brak

EVENo napisał(a):Jakby to było takie proste, to by się nie nazywało usługa streamingowa, tylko torrenty Icon_lol
część rzeczy zwłaszcza z tych pod warnerem chyba po prostu czeka na swoją kolej, ale w dużej mierze to kwestia złożonych praw autorskich i/lub wyboru twórców/wydawców

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.06.2023 06:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #47
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
AKT! napisał(a):chyba po prostu czeka na swoją kolej
Też o tym pomyślałem, że w grę mogą wchodzić albo jakieś dziwne kaprysy nabywców praw, albo czekanie na jakiś komercyjny manewr (tyle, że z dnia na dzień to wszystko staje się coraz bardziej niszowe). No jakiś powód musi być i z perspektywy poszkodowanego klienta lepiej by było wiedzieć jaki, co by może można było dać komuś sygnał, że ludzie na to czekają i chętnie za to zapłacą. Jestem prawie przekonany, że część z tych albumów nie jest dostępna w sprzedaży jakkolwiek, ale mogę się mylić.
07.06.2023 08:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #48
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
Zgłaszający nie wrzucił jeszcze żadnej propozycji, a ludzie już głosują! Icon_twisted
Zero szacunku dla mojej skromnej osoby...

No to czas by wreszcie coś było i ode mnie, kilka wielkich hitów kompletnie mnie rozczarowało, za to znalazłem perełki wśród tych mniej znanych kompozycji:
Maj
Uciekinier


Z trzecim utworem jeszcze poczekam.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
09.06.2023 11:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #49
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
Jednak na jakiejś dziwnej plejce, podpisanej "transporter żwiru i gruzu" znalazłem piosenki z albumu "Korova Milky Bar" z poprawnym opisem tytułów i nazwą zespołu po myślniku! A zatem dodaję zaginione piosenki do naszej playlisty.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.06.2023 12:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #50
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
Peggy Sue nie wyszła za mąż

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
10.06.2023 02:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 924
Dołączył: Jan 2020
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
Sundrajta napisał(a):Zgłaszający nie wrzucił jeszcze żadnej propozycji, a ludzie już głosują!
Zero szacunku dla mojej skromnej osoby...
Oj ja po prostu nie mogłam się już powstrzymać... Icon_wink to w końcu Myslo, więc top10 znane mi już od dawna.
10.06.2023 09:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
Sundrajta napisał(a):Zero szacunku dla mojej skromnej osoby...
Skoro dziesięć najlepszych utworów zdaniem głosującego już jest to po co czekać.
10.06.2023 09:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #53
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
Sundrajto, moje serce bardzo się raduje z tego, że wybrałeś własnie Myslovitz do topu. Icon_biggrin
I tak od kilku dni myślę i zastanawiam się, co zgłosić z moich ulubionych, które jeszcze nie są zgłoszone...

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
10.06.2023 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #54
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
Chyba kilka osób mnie do tego topu myślami przyciągnęło?
Jeszcze parę dni na zgłoszenia zostało, więc pewnie zdążymy coś dodać.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.06.2023 11:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
Ja chyba już nie.
Edit: spojrzałem na moją czołówkę i trochę z niej brakuje. Ale to nie są utwory, na których mocno mi zależy.
10.06.2023 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #56
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
Ale dorzuć coś, chętnie poznam też te tylko Twoje piosenki od nich.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.06.2023 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
Jedną już poznałeś. Druga też będzie poniekąd cover i posłucham czy warto zgłaszać.
10.06.2023 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 157
Dołączył: Jul 2021
Post: #58
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
(07.06.2023 11:30 AM)Miszon napisał(a):  Nie widzę chętnych, to jednak zgłoszę ten bezrojkowy numer:
Telefon
Czyżbyś był fanem Piotrka Stelmacha? Wróżył telefonowi przyszłość. Nie trafił.

Podbiję trend bezrojkowy. Z lokalnego patriotyzmu, z sentymentu i szacunku do Michała, który w znaczący sposób uratował zespół. Miał być 2 lata, był 6:
3 sny o tym samym

I dam szansę nowemu, myślę że interesującemu Mateuszowi:
Latawce
11.06.2023 01:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
Wieża Melancholii
Zamiana





fajnie by było, gdyby ktos zgłosił:
James, radiogłowi i żuk z rewolwerem jadą do nikąd
11.06.2023 01:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #60
RE: Mychartsowy Top Myslovitz
być może u mnie miałoby to szansę. podobnie jak Książka z drogą w tytule Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.06.2023 01:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości