Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 670
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 670
[Obrazek: 1e6875e0.jpg]

EDYCJA 21 NOTOWANIE 670 DATA 11-11-2009

[glow=blue] L / L /15 EVLENMELIYIZ - Hadise[/glow]

01/01/03 C'EST DANS L'AIR - Mylene Farmer
02/02/08 BODIES - Robbie Williams
03/03/13 ROLL WITH THE WIND - Alexander Rybak
04/05/09 LEB DEINEN TRAUM - Jasmin Wagner
05/04/07 KUN FOR MIG - Medina


06/10/07 KALEIDOSKOPE - Tiesto feat. Jónsi Birgisson
07/08/06 TÖNTARNA - Kent
08/07/10 ÇA M'ENERVE - Helmut Fritz
09/06/04 NIE MOGĘ CIĘ ZAPOMNIEĆ - Agnieszka Chylińska
10/11/19 GIVE - Shaun Baker


11/12/06 SOWONEUL MALHAEBWA - So Nyeo Shi Dae
12/14/05 GET SEXY - Sugababes
13/15/02 I WILL BE HERE - Tiesto feat. Sneaky Sound System
14/09/03 SIĘGNĄĆ GWIAZD - Budka Suflera
15/NE/01 COLOURS - Morandi


16/NE/01 BEHIND - ATB present Flanders
17/16/02 AMAZING - Inna
18/17/06 JAKÝ TO JE - Ewa Farna
19/13/10 DANGEROUS - Cascada
20/18/08 SEXY BITCH - David Guetta feat. Akon


Zanim zabiorę się do komentarza małe sprostowanie. Dotyczy ono Alexandra Rybaka, a szczególnie czasu jego pobytu na liście. Na skutek moich przeoczeń doszło do tego że czas jego pobytu skrócił się dość niespodziewanie o cztery notowania i w zeszłym tygodniu zamiast mieć 12 było 8. Dopiero teraz spostrzegłem swoją pomyłkę za którą przepraszam. W tym tygodniu już jest podany prawidłowy czas pobytu Rybaka na liście - 13. W najbliższym czasie dokonam korekty w poprzednich notowaniach.
W tym notowaniu zmiany są niewielkie i głównie opierają się na zamianie pozycji pomiędzy sąsiadującymi utworami, zwłaszcza w górnej połówce zestawienia. Do dziesiątki powraca Shaun Baker, ale nie zagrzeje w niej chyba długo czasu. Wypada z niej Budka Suflera, która jak na razie nie radzi sobie na liście, może dalej będzie lepiej. Duży awans odnotowuje kawałek Tiesto i Jónsi Birgissona, drugi duet Tiesto też odnotowuje, niewielki bo niewielki, ale jednak awans.
Nowości w tym tygodniu są, a jakżeby dwie. I obydwaj to wykonawcy znani na tej liście. Rumuński duet Morandi gościł na liście na początku tego roku z kawałkiem SAVE ME. Ostatni singiel - COLOURS to kolejny kawałek z przebojowej płyty N3XT wydanej pod koniec zeszłego roku. W planach jest debiut innego kawałka tej grupy który został wydany tylko na lokalnym rynku.
Druga nowość to ATB, który nie dość tego że nagrywa własne hity, to także promuje nowych wykonawców. W tym roku promował już wykonawcę o pseudonimie Jades, natomiast, tym razem promuje Flandersa w utworze pod tytułem BEHIND.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
11.11.2009 11:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #2
 
kolej_grzesiek napisał(a):15/NE/01 COLOURS - Morandi
A widzisz... pisałeś u mnie, że nie znasz chyba tego kawałka. Widzę, że poznałeś i Ci się spodobał. Icon_smile2
U mnie też debiut na miejscu 15-tym w zeszły piątek. Icon_smile2
12.11.2009 12:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #3
 
Często tak jest, że słyszę jakiś utwór, i podoba mi się, ale nie wiem jaki ma tytuł i kto go wykonuje bo nie zawsze jest to podawane. Dopiero po dokładniejszym sprawdzeniu w sieci, kiedy wpisuję tytuł lub artystę to słyszę kawałek, który już znam dobrze z radia. To jest przyczyna większości opóźnień na liście - tak też było i teraz z Morandim, bo ten utwór bardzo często jest puszczany na katowickiej Planecie FM.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
12.11.2009 12:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Szkoda, że Aga spada, miałem nadzieję że zajdzie do top 3...

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
13.11.2009 07:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości