Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mr Zoob - "Ja tu czekam"
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Ja roboty mam tyle samo w praktyce, ale za to rządzę radiem. Icon_smile2
11.07.2007 05:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
Dzisiaj w Muzycznej Poczcie był MÓJ KAWAŁEK PODŁOGI... A rano leciał JA TU CZEKAM. Przy takim porównaniu wypada jeszcze bardziej blado Icon_frown

I przy okazji poleciał też EXODUS Złoty promień słońca - rewelacja !!! Chyba zaraz odświeżę sobie jedną z płyt Exodusu Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.07.2007 05:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Yacy napisał(a):Dzisiaj w Muzycznej Poczcie był MÓJ KAWAŁEK PODŁOGI... A rano leciał JA TU CZEKAM. Przy takim porównaniu wypada jeszcze bardziej blado Icon_frown
Gdybym wszystkie nagrania porównywał do największych przebojów konkretnego wykonawcy, to większość wygląda blado. A "Ja tu czekam" jest dla mnie lepsze w porównaniu do NieAmeryki". Miło się tego słucha siedząc w pracy - tylko tyle. Icon_smile2
Yacy napisał(a):I przy okazji poleciał też EXODUS Złoty promień słońca - rewelacja !!! Chyba zaraz odświeżę sobie jedną z płyt Exodusu Icon_smile2
Takich skarbów to tylko pozazdrościć. Icon_smile2
11.07.2007 05:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Yacy napisał(a):I przy okazji poleciał też EXODUS Złoty promień słońca - rewelacja !!! Chyba zaraz odświeżę sobie jedną z płyt Exodusu
Również słuchałem. Świetne nagranie.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
12.07.2007 09:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
Gary napisał(a):
Yacy napisał(a):I przy okazji poleciał też EXODUS Złoty promień słońca - rewelacja !!! Chyba zaraz odświeżę sobie jedną z płyt Exodusu
Takich skarbów to tylko pozazdrościć.
Właśnie słucham płyty EXODUS... I przed momentem wysłuchałem najpiękniejszych 19 minut i jeszcze 11 sekund w polskiej muzyce. To co zrobili w utworze TEN NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ to jest bliskie ideału. Nie ma tu zbędnego wydłużania, wszystko trwa tyle ile powinno. Jednak bardzo dawno tego nie słyszałem bo ... już zapomniałem że to jest tak niesamowicie piękny utwór! Polecam wszystkim którzy lubią "długasy".

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.07.2007 09:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #26
 
Yacy napisał(a):
Gary napisał(a):
Yacy napisał(a):I przy okazji poleciał też EXODUS Złoty promień słońca - rewelacja !!! Chyba zaraz odświeżę sobie jedną z płyt Exodusu
Takich skarbów to tylko pozazdrościć.
Właśnie słucham płyty EXODUS...
Mam ich płyte ze złotej kolekcji, trzeba będzie też sobie posłuchać Icon_biggrin3

.
13.07.2007 09:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Helucze - Czekam na kwiaty kacper130700 0 70 21.04.2023 07:14 PM
Ostatni post: kacper130700
film Mr. Zoob - Tylko nie płacz kacper130700 1 252 27.02.2021 01:06 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości