Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 153 (08.11.09)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
ku3a napisał(a):przeczytałem tym razem Twoje opisy pod kątem sposobu pisania, recenzowania. nieźle się rozwinąłeś przez te ponad 3 lata. niekoniecznie muszę lubić muzykę o której piszesz, ale lubię sposób w który piszesz (wiem, pisałem już o tym) i mam nadzieję, że nie zmarnujesz swojego dużego talentu Icon_smile2
To miło, że chociaż w ten sposób potrafię kogoś zainteresować muzyką. A od tego już mały krok do faktycznego zafascynowania opisywanym materiałem Icon_wink

Kiedy przeglądam swoje posty, to też dostrzegam pewną różnicę w stylu Icon_wink

ku3a napisał(a):ale Robbie skoczył! Icon_eek2 Icon_biggrin3 mam nadzieję, że i u mnie się pojawi, choć, przynajmniej na razie, nie z tym kawałkiem.
Dobrze, że dodałem ''na razie'', chociaż i tak miałem wrażenie, że chłodno odebrałeś ''Difficult'' (chociaż nawet o nim chyba nic nie pisałeś - taka telepatia, mam nadzieję, że nie do końca udana Icon_lol )

ku3a napisał(a):dobrze, że z "Got Some" mi nie za bardzo uciekłeś
Ale teraz będzie im baaaardzo ciężko brnąć dalej. Chociaż w sumie jeśli nie TO PJ to jakie?

ku3a napisał(a):Hey tym razem spokojnie, ale mam nadzieję, że jeszcze przez kilka tygodni będą na fali wznoszącej.
Niewątpliwie Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.11.2009 12:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
saferłel napisał(a):To miło, że chociaż w ten sposób potrafię kogoś zainteresować muzyką.
żeby nie było wątpliwości - chodziło mi o to, że nawet jeśli akurat jakieś tam utwory nie są mi bliskie, to lubię styl, bo przecież jakoś bardzo daleko nasze gusta nie są od siebie Icon_smile2.
saferłel napisał(a):chociaż nawet o nim chyba nic nie pisałeś - taka telepatia, mam nadzieję, że nie do końca udana Icon_lol
Icon_mrgreen jakoś gdzieś tak w środku albumu jak na razie dla mnie Icon_smile2
13.11.2009 01:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):żeby nie było wątpliwości - chodziło mi o to, że nawet jeśli akurat jakieś tam utwory nie są mi bliskie, to lubię styl, bo przecież jakoś bardzo daleko nasze gusta nie są od siebie Icon_smile2 .
O tak, też sądzę, że styl Animal Collective jest fantastyczny Icon_wink2

Cytat:Icon_mrgreen jakoś gdzieś tak w środku albumu jak na razie dla mnie Icon_smile2
To raczej się nie wdrapie na listę, szczególnie że jest jeszcze dosyć elektrycznym nagraniem, a pamiętam co było np. z ostatnim albumem PSB ;P (mimo, że single wybrałeś idealnie Icon_mrgreen )

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.11.2009 09:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #24
 
ku3a napisał(a):przeczytałem tym razem Twoje opisy pod kątem sposobu pisania, recenzowania. nieźle się rozwinąłeś przez te ponad 3 lata. niekoniecznie muszę lubić muzykę o której piszesz, ale lubię sposób w który piszesz (wiem, pisałem już o tym) i mam nadzieję, że nie zmarnujesz swojego dużego talentu Icon_smile2 .
saferłel napisał(a):To miło, że chociaż w ten sposób potrafię kogoś zainteresować muzyką. A od tego już mały krok do faktycznego zafascynowania opisywanym materiałem Icon_wink
Kurczę... a ja mam odwrotnie. Wchodzę na Twoją listę i gdy omijam całe te długie Twoje komentarze to muzyka znośna. Ale jak zacznę się najpierw zagłębiać w te komentarze to aż mi się odechciewa już dalej Twoją listę drążyć. Icon_lol Ale może dlatego, że nie dorosłem do tak "dojrzałych" komentarzy. Ale w sumie Ku3a ma rację, masz talent i wykorzystaj go.

Cytat:Przejąłeś się DM widzę, ciekawe ;]
A czym mam innym się przejmować jak tu nic dla mnie więcej nie ma? Icon_lol
14.11.2009 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #25
 
jednak Roisin mnie chwyciła....
14.11.2009 09:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Marek napisał(a):jednak Roisin mnie chwyciła....
Czyli wcześniej było wątpliwości co do wykonania OF Icon_smile?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.11.2009 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości